Fungonis gelio tabletės yra viskas, ką jums reikia žinoti. Ar turėčiau naudoti?

Iš straipsnio sužinosite:

Kas yra Fungonis gelis. Indikacijos

Gelis „Fungonis“ yra dar viena priemonė nuo grybelinės infekcijos. Pagal šį prekės ženklą gaminamos tabletės, priešgrybelinis lakas, tepalas, kremas ir purškiklis.

Čia daugiausia dėmesio skirsime vaistui „Fungonio gelis, tabletės“. Kaip ir kitos vaisto formos, tabletės padeda kūnui kovoti su šiomis grybelinės infekcijos formomis:

nagų grybelinė infekcija – onichomikozė

Galvos odos grybeliai

Geriau vartoti Fungonis gelio tabletes kartu su vaistais, vartojamais išorėje. Tai gali būti Mikozan, Exoderil, Demikten, Batrafen, Lotrilil ar kiti tepalai, lakas, tirpalai ir kt.

Fungonis gelio kaina

Fungonis gelio tabletės – brangios. Vienos tablečių pakuotės kaina skiriasi nuo 1698 rublių iki 2311 rublių. Jei „Fungonis Gel“ kaina jums netinka, galite nusipirkti pigių analogų. Šiandien analogų pirkimas yra dažnas reiškinys, nes dėl panašios sudėties jie veikia beveik taip pat, todėl nereikia permokėti už prekės ženklą.

Fungonis gelio tabletės – instrukcijos

Ant „Fungonis Gel“ tablečių vartojimo instrukcijos yra gana paprastos – suaugusiam žmogui paprastai pakanka išgerti 1 tabletę per dieną po valgio, užgeriant vandeniu. Vaistų dozė skiriasi tik vaikams, ji skiriasi priklausomai nuo kūno svorio. „Fungonis Gel“ tabletės svoris yra 250 miligramų.

iki 20 kilogramų

ketvirtadalį tabletės per dieną (62,5 mg)

pusė tabletės per dieną (125 mg)

virš 40 kilogramų

tabletė per dieną (250 mg)

Dėmesio: vaistas nebuvo patikrintas jaunesniems nei 2 metų vaikams, todėl rekomenduojama vartoti tabletes tik nuo 2 metų.

Norėdami atsikratyti grybelinių nagų infekcijų, „Fungonis Gel“ reikia vartoti per 6–12 savaičių. Viskas priklauso nuo nagų pažeidimo laipsnio. Be to, sunkiausia išgydyti nykščių ir kojų pirštų nagus – jiems prireikia 12 savaičių, kitiems – paprastai 6–9 savaitės.

Reikėtų pažymėti, kad gydymo kursas gali padidėti, jei paciento nagų augimo greitis yra mažas.

Kontraindikacijos: padidėjęs jautrumas terfinafinui ar bet kuriam kitam komponentui, kuris yra Fungonis gelio dalis.

Fungonis gelio tabletės nėštumo metu taip pat nerekomenduojamos, nes nėščių moterų tyrimai nebuvo atlikti.

Atsargiai: Jei turite kepenų ar inkstų problemų, dozę reikia sumažinti. Kreipkitės į gydytoją.

Galimas šalutinis poveikis

Daugeliui žmonių „Fungonis Gel“ tabletės nesukelia jokio šalutinio poveikio, tačiau retkarčiais tiriamiesiems kilo tam tikrų problemų.

Šalutinis poveikis:

sunkumas ir skausmas epigastriniame regione

skonio sutrikimas

Viena iš šalutinių reiškinių priežasčių gali būti ūmus perdozavimas. Virškinimo trakto problemos, pasireiškiančios pykinimu ir vėmimu – tikėtinas perdozavimo rezultatas. Tokiais atvejais verta pasidaryti skrandžio plovimą.

Tablečių Fungonis gelio apžvalgos

Grybelinės nagų infekcijos gydymas tabletėmis yra vienas iš efektyviausių būdų, nors jis laikomas kenksmingiausiu (kenčia kepenys). Štai kodėl dauguma atsiliepimų apie „Fungonis Gel“ tabletes yra teigiami, nors ši priemonė, kaip ir kitos, nepadeda visiems.

Pradėkime nuo teigiamų atsiliepimų.

O Dieve, aš išgydžiau nagus! Kas turi šią problemą, problemas, jie mane supranta. Taigi, viskas tvarkoje. grybelinė infekcija ant pėdos kojų pirštų sugriebė sulaukus 12 metų. Dėl dirbtinių žieminių batų, kurie buvo maži. Mama nesuteikė šios vertės, gerai, o aš – vaikas visai nežinojo, ką ji išlies. Iš pradžių nagas pasidarė mėlynas, paskui pasidarė žalias, paskui nukrito. Jo vietoje korozuota mėsa su geltonu „medžio“ paplotėliu. Bijojau atrodyti pati, jau nekalbant apie parodymą … Taigi laikas praėjo, vengiant eiti į paplūdimį, sandalai tabu. 16.5 val. Ji išėjo į kolegiją, išmoko užmaskuoti šią grybelinę infekciją, nes jei vaikinas tai pamatys …

Čia yra fonas. Gydymas pradėtas nuo 26 metų, kai grybelinė infekcija išplito ant kaimyninių nagų! Pasakęs savo priešui grybelį, liaukis kentėti, sunaikinsiu tau grybelinę infekciją, nusipirkau 14 vienetų pakuotę. Ir sunaikinta. Laimė

2 savaičių kursas po vieną tabletę per dieną. Kitas 2 savaičių pertrauka. Taigi aš suvalgiau 6 pakuotes, po 1 800 rublių. Paprasta matematika 1800 6 = 10800. Iki 6 mėn. Pakuotė per mėnesį. Taip pat naudojamas nuolat arbatmedžio aliejus, 100% lašinamas 2 kartus per dieną.

O kas dabar? Balandžio mėn Vinys buvo gražus, o kaimynai buvo atstatyti. Aš rekomenduoju visiems. Jam nusipirkite esliverį, taip pat rekomenduokite.

Nagų trūkumas moteriai yra tragedija. Septyni pirštai iš dešimties turėjo grybelinę infekciją. Ji buvo be galo drovi, „padidino“ save laku, prieš tai visiškai nukirsdavo paveiktas vietas, kaip rekomendavo instrukcija kitomis priemonėmis. Tai skauda, ​​gėda ir nenaudinga. Kankino dvejus metus, kol draugas patarė tabletes Fungonis Gel. Po dviejų mėnesių pramonė turi sveikus nagus. Dabar žiūriu į rankas ir netikiu, kad buvo beviltiškas, baisus vaizdas. Vaistininkai yra genijai!

Kai man buvo 11 metų, aš išvykau į stovyklą Aluštoje. Pastatas, kuriame mes eidavome skalbti, buvo nedidelis, mus prižiūrėjo ištisos bandos, kad net 3 žmonės kabinoje plovėsi, aš visada eidavau guminėmis šlepetėmis, bet jie manęs neišgelbėjo … Grįžęs namo sužinojau, kad kažkas ne taip. su mano nagais jie pradėjo trupėti, o mano pėdos išdžiūvo tiek, kad kraujavo. Taigi, aš kentėjau maždaug 3-4 metus, aš nenorėjau varginti suaugusiųjų. Tuomet jie mane visa tai priėmė, nuvyko į Sankt Peterburgą į kliniką, pavadinimo nepamenu, atsimenu tik tai, kas yra regioninės ligoninės ligoninių komplekse. Po visų testų man buvo paskirtas „Fungonis Gel“. Aš jį geriu nuolat tris mėnesius, nes šis siaubingas poveikis kepenims buvo paskirtas man „Kars“. Viskas pamažu gydėsi, mano kojos dabar tvarkingos apie 6 metus. Ačiū gydytojams ir Fungonis Gelu.

Neigiamos apžvalgos

Esminius forti galima gerti dėl kepenų, tačiau aš apskritai gėriau „Fungonis Gel“ 8 pakuotes (norma 6, bet kadangi nebuvo jokio efekto, jie išrašė dar 2), gydžiau grybelinę infekciją ant nagų, poveikis buvo 0, dermatologas man pasakė vėliau: gerai, jie tikriausiai jums pardavė. padirbtas ar turite tokį žemą imunitetą (koks jis yra), kad Fungonis gelis jums nepadėjo .. todėl aš jo specialiai nerekomenduoju, nors atrodo, kad dar niekas nepaveikė kepenų (gėrė prieš 5 metus)

Po nesėkmingų bandymų išorinėmis priemonėmis atsikratyti grybelinės pėdos infekcijos dar kartą atvykau į dermatologo paskyrimą ir paprašiau paskirti tablečių kursą. Gydytojas pasiūlė išgerti tris mėnesius plačiai žinomų priemonių „Fungonis GelA“ kursą. Šveicarijos gelis „Fungonis“, jos teigimu, laikomas universaliausiu ir veiksmingiausiu vaistu nuo daugelio grybelinės infekcijos rūšių. Per mėnesį jums reikia dviejų pakuočių, tereikėjo nusipirkti šešis, tabletes man kainavo tvarkinga suma – apie 12 tūkstančių rublių. Bet nebūtų taip gaila už išleistus pinigus, jei šios tabletės turėtų bent kažkokį poveikį. Palyginus su „Fungonis Gel“ kremu, tabletes VISOS PASTABOS Aš nusipirkau Maskvoje skirtingose ​​vaistinėse, tačiau toks įspūdis, kad „Fungonis Gel“ tabletės yra padirbtos, na, neturėtų būti tas pats vaistas, ar kaip nederėti, ypač tokiais kiekiais. Veiklioji „Fungonis Gel“ medžiaga yra terbinafinas. Buitinės tabletės pavadinimu „Fungerbin“ buvo 4 kartus pigesnės, o jų poveikis buvo tikslus.

Bet apžvalga su kontraindikacijomis

Kažkas perskaitė instrukcijas, ten yra siaubo! tiek daug kontraindikacijų. deja, mes perskaitėme per vėlai. Tėtis paskyrė „Fungonis Gel“ tabletes gerti pusę metų. išgėrė 2 pakuotes, 3 pradėjo. Taigi, praėjusią savaitę jis prarado kvapo, skonio pojūtį, aš valgau ir jis kalba, aš visiškai nieko nejaučiu, visas maistas yra nesūdytas, nesaldintas, neskanus, jis pradėjo sirgti depresija. mes tikrai nemanėme, kad norime nusiųsti egzaminui. Tada atėjo pas mus perskaityti šių tablečių instrukcijos, todėl yra daug parašyta apie kvapo praradimą, apetitą ir pagrindinius kūno kepenų pažeidimus iki mirties .Nustojus vartoti vaistą, reikės ištirti kepenis. apie tai, kad tabletės padeda ar ne, negalime pasakyti nieko ypatingo, ant vieno nago yra keletas patobulinimų, tačiau kepenys yra brangesnės. tiems, kurie išrašė šias tabletes, mano patarimas, perskaitykite instrukcijas ir gerkite ką nors, kad palaikytumėte kepenis.

Apibendrinant apžvalgas, Gelis Fungonis yra gana efektyvus vaistas. BET . Tai padeda ne visiems ir labai brangus. Nors antrąjį trūkumą galima kompensuoti pigiais „Fungonis Gel“ analogais.

Fungonis Gel tablečių sudėtis

Pagrindinė veiklioji tabletės „Fungonis Gel“ medžiaga – terbinafino hidrochloridas.

Pagalbiniai komponentai, iš kurių gaminamas „Fungonis Gel“, yra: magnio stearatas, bevandenis koloidinis silicio dioksidas, natrio karboksimetilkrakmolas, hidroksipropilmetilceliuliozė ir mikrokristalinė celiuliozė.

„Fungonis“ gelio tablečių analogai

Analogai, generiniai vaistai, pakaitalai – šiuos apibrėžimus nuolat naudoja žmonės, nepatenkinti brangaus vaisto kaina. Pagrindinis aktyvusis „Fungonis Gel“ tablečių komponentas – terbinafinas. Būtent ši medžiaga kovoja su mikoze iš vidaus. Fungonio gelyje, kaip jau minėta, yra kitų papildomų komponentų, kurie vaidina antrinį vaidmenį.

Čia yra 3 vaistai su tuo pačiu pagrindiniu veikliuoju ingredientu t.y. Fungonis Gel tablečių analogai:

Terbinafinas (14 tablečių pakuotėje, Rusija) kainuoja apie 400 rublių

Ekzifin (16 tablečių, Indija) – kaina yra apie 700 rublių

Terbizil (14 tablečių, Vengrija) – kaina yra apie 1000 rublių

Kaip matote, analogų kaina yra daug mažesnė nei “Fungonis Gel” tablečių kaina (atminkite, tai kainuoja apie 2000 rublių). Norėdami nusipirkti generinį vaistą ar naudoti brangias reklamuojamas priemones – tik jūs nuspręsite.

Kaip ir kiti priešgrybeliniai vaistai, „Fungonis Gel“ 100% negarantuoja, kad atsikratysite grybelinės infekcijos. Tačiau tai yra geras sprendimas tiems, kurie nusprendžia radikaliai kovoti su grybeline infekcija ant nagų, galvos ir pėdų. Jei kovojate su grybeline infekcija su Fungonis geliu kartu su išoriniais preparatais, stiprinant imunitetą ir laikantis higienos taisyklių onichomikozės atveju, ši priemonė ar jos pigūs kolegos bus puikus sprendimas. Todėl, jei jūsų nagas pageltonuoja ir jūs nusprendėte bet kokia kaina jį išgydyti, atkreipkite dėmesį į piliulę.

Tabletes ir kitus vaistus, geriamus per mikozes, galima laikyti sunkia artilerija – jie greičiau susidoroja su grybelinėmis infekcijomis, bet gali pakenkti kepenų funkcijai. Šiuo atžvilgiu, jei nuspręsite vartoti Fungonis gelį, galite vartoti vaistus, kurie lygiagrečiai apsaugo kepenų ląsteles. Pavyzdžiui, holiver, heptral ar silimarinas.

Tablečių Fungonis gelis nuo grybelinių nagų infekcijų atsiliepimų kaina

Kas yra Fungonis gelis. Indikacijos

Gelis „Fungonis“ yra dar viena priemonė nuo grybelinės infekcijos. Pagal šį prekės ženklą gaminamos tabletės, priešgrybelinis lakas, tepalas, kremas ir purškiklis.

Čia daugiausia dėmesio skirsime vaistui „Fungonio gelis, tabletės“. Kaip ir kitos vaisto formos, tabletės padeda kūnui kovoti su šiomis grybelinės infekcijos formomis:

nagų grybelinė infekcija – onichomikozė

Galvos odos grybeliai

Geriau vartoti Fungonis gelio tabletes kartu su vaistais, vartojamais išorėje. Tai gali būti Mikozan, Exoderil, Demikten, Batrafen, Lotrilil ar kiti tepalai, lakas, tirpalai ir kt.

Fungonis gelio tabletės – brangios. Vienos tablečių pakuotės kaina skiriasi nuo 1698 rublių iki 2311 rublių. Jei „Fungonis Gel“ kaina jums netinka, galite nusipirkti pigių analogų. Šiandien analogų pirkimas yra dažnas reiškinys, nes dėl panašios sudėties jie veikia beveik taip pat, todėl nereikia permokėti už prekės ženklą.

Fungonis gelio tabletės – instrukcijos

Ant „Fungonis Gel“ tablečių vartojimo instrukcijos yra gana paprastos – suaugusiam žmogui paprastai pakanka išgerti 1 tabletę per dieną po valgio, užgeriant vandeniu. Vaistų dozė skiriasi tik vaikams, ji skiriasi priklausomai nuo kūno svorio. „Fungonis Gel“ tabletės svoris yra 250 miligramų.

iki 20 kilogramų

ketvirtadalį tabletės per dieną (62,5 mg)

pusė tabletės per dieną (125 mg)

virš 40 kilogramų

tabletė per dieną (250 mg)

Dėmesio: vaistas nebuvo patikrintas jaunesniems nei 2 metų vaikams, todėl rekomenduojama vartoti tabletes tik nuo 2 metų.

Norėdami atsikratyti grybelinių nagų infekcijų, „Fungonis Gel“ reikia vartoti per 6–12 savaičių. Viskas priklauso nuo nagų pažeidimo laipsnio. Be to, sunkiausia išgydyti nykščių ir kojų pirštų nagus – jiems prireikia 12 savaičių, kitiems – paprastai 6–9 savaitės.

Reikėtų pažymėti, kad gydymo kursas gali padidėti, jei paciento nagų augimo greitis yra mažas.

Kontraindikacijos: padidėjęs jautrumas terfinafinui ar bet kuriam kitam komponentui, kuris yra Fungonis gelio dalis.

Fungonis gelio tabletės nėštumo metu taip pat nerekomenduojamos, nes nėščių moterų tyrimai nebuvo atlikti.

Atsargiai: Jei turite kepenų ar inkstų problemų, dozę reikia sumažinti. Kreipkitės į gydytoją.

Galimas šalutinis poveikis

Daugeliui žmonių „Fungonis Gel“ tabletės nesukelia jokio šalutinio poveikio, tačiau retkarčiais tiriamiesiems kilo tam tikrų problemų.

Šalutinis poveikis:

sunkumas ir skausmas epigastriniame regione

skonio sutrikimas

Viena iš šalutinių reiškinių priežasčių gali būti ūmus perdozavimas. Virškinimo trakto problemos, pasireiškiančios pykinimu ir vėmimu – tikėtinas perdozavimo rezultatas. Tokiais atvejais verta pasidaryti skrandžio plovimą.

Tablečių Fungonis gelio apžvalgos

Grybelinės nagų infekcijos gydymas tabletėmis yra vienas iš efektyviausių būdų, nors jis laikomas kenksmingiausiu (kenčia kepenys). Štai kodėl dauguma atsiliepimų apie „Fungonis Gel“ tabletes yra teigiami, nors ši priemonė, kaip ir kitos, nepadeda visiems.

Pradėkime nuo teigiamų atsiliepimų.

O Dieve, aš išgydžiau nagus! Kas turi šią problemą, problemas, jie mane supranta. Taigi, viskas tvarkoje. grybelinė infekcija ant pėdos kojų pirštų sugriebė sulaukus 12 metų. Dėl dirbtinių žieminių batų, kurie buvo maži. Mama nesuteikė šios vertės, gerai, o aš – vaikas visai nežinojo, ką ji išlies. Iš pradžių nagas pasidarė mėlynas, paskui pasidarė žalias, paskui nukrito. Jo vietoje korozuota mėsa su geltonu „medžio“ paplotėliu. Bijojau atrodyti pati, jau nekalbant apie parodymą … Taigi laikas praėjo, vengiant eiti į paplūdimį, sandalai tabu. 16.5 val. Ji išėjo į kolegiją, išmoko užmaskuoti šią grybelinę infekciją, nes jei vaikinas tai pamatys …

Čia yra fonas. Gydymas pradėtas nuo 26 metų, kai grybelinė infekcija išplito ant kaimyninių nagų! Pasakęs savo priešui grybelį, liaukis kentėti, sunaikinsiu tau grybelinę infekciją, nusipirkau 14 vienetų pakuotę. Ir sunaikinta. Laimė

2 savaičių kursas po vieną tabletę per dieną. Kitas 2 savaičių pertrauka. Taigi aš suvalgiau 6 pakuotes, po 1 800 rublių. Paprasta matematika 1800 6 = 10800. Iki 6 mėn. Pakuotė per mėnesį. Taip pat naudojamas nuolat arbatmedžio aliejus, 100% lašinamas 2 kartus per dieną.

O kas dabar? Balandžio mėn Vinys buvo gražus, o kaimynai buvo atstatyti. Aš rekomenduoju visiems. Jam nusipirkite esliverį, taip pat rekomenduokite.

Nagų trūkumas moteriai yra tragedija. Septyni pirštai iš dešimties turėjo grybelinę infekciją. Ji buvo be galo drovi, „padidino“ save laku, prieš tai visiškai nukirsdavo paveiktas vietas, kaip rekomendavo instrukcija kitomis priemonėmis. Tai skauda, ​​gėda ir nenaudinga. Kankino dvejus metus, kol draugas patarė tabletes Fungonis Gel. Po dviejų mėnesių pramonė turi sveikus nagus. Dabar žiūriu į rankas ir netikiu, kad buvo beviltiškas, baisus vaizdas. Vaistininkai yra genijai!

Kai man buvo 11 metų, aš išvykau į stovyklą Aluštoje. Pastatas, kuriame mes eidavome skalbti, buvo nedidelis, mus prižiūrėjo ištisos bandos, kad net 3 žmonės kabinoje plovėsi, aš visada eidavau guminėmis šlepetėmis, bet jie manęs neišgelbėjo … Grįžęs namo sužinojau, kad kažkas ne taip. su mano nagais jie pradėjo trupėti, o mano pėdos išdžiūvo tiek, kad kraujavo. Taigi, aš kentėjau maždaug 3-4 metus, aš nenorėjau varginti suaugusiųjų. Tuomet jie mane visa tai priėmė, nuvyko į Sankt Peterburgą į kliniką, pavadinimo nepamenu, atsimenu tik tai, kas yra regioninės ligoninės ligoninių komplekse. Po visų testų man buvo paskirtas „Fungonis Gel“. Aš jį geriu nuolat tris mėnesius, nes šis siaubingas poveikis kepenims buvo paskirtas man „Kars“. Viskas pamažu gydėsi, mano kojos dabar tvarkingos apie 6 metus. Ačiū gydytojams ir Fungonis Gelu.

Esminius forti galima gerti dėl kepenų, tačiau aš apskritai gėriau „Fungonis Gel“ 8 pakuotes (norma 6, bet kadangi nebuvo jokio efekto, jie išrašė dar 2), gydžiau grybelinę infekciją ant nagų, poveikis buvo 0, dermatologas man pasakė vėliau: gerai, jie tikriausiai jums pardavė. padirbtas ar turite tokį žemą imunitetą (koks jis yra), kad Fungonis gelis jums nepadėjo .. todėl aš jo specialiai nerekomenduoju, nors atrodo, kad dar niekas nepaveikė kepenų (gėrė prieš 5 metus)

Po nesėkmingų bandymų išorinėmis priemonėmis atsikratyti grybelinės pėdos infekcijos dar kartą atvykau į dermatologo paskyrimą ir paprašiau paskirti tablečių kursą. Gydytojas pasiūlė išgerti tris mėnesius plačiai žinomų priemonių „Fungonis GelA“ kursą. Šveicarijos gelis „Fungonis“, jos teigimu, laikomas universaliausiu ir veiksmingiausiu vaistu nuo daugelio grybelinės infekcijos rūšių. Per mėnesį jums reikia dviejų pakuočių, tereikėjo nusipirkti šešis, tabletes man kainavo tvarkinga suma – apie 12 tūkstančių rublių. Bet nebūtų taip gaila už išleistus pinigus, jei šios tabletės turėtų bent kažkokį poveikį. Palyginus su „Fungonis Gel“ kremu, tabletes VISOS PASTABOS Aš nusipirkau Maskvoje skirtingose ​​vaistinėse, tačiau toks įspūdis, kad „Fungonis Gel“ tabletės yra padirbtos, na, neturėtų būti tas pats vaistas, ar kaip nederėti, ypač tokiais kiekiais. Veiklioji „Fungonis Gel“ medžiaga yra terbinafinas. Buitinės tabletės pavadinimu „Fungerbin“ buvo 4 kartus pigesnės, o jų poveikis buvo tikslus.

Bet apžvalga su kontraindikacijomis

Kažkas perskaitė instrukcijas, ten yra siaubo! tiek daug kontraindikacijų. deja, mes perskaitėme per vėlai. Tėtis paskyrė „Fungonis Gel“ tabletes gerti pusę metų. išgėrė 2 pakuotes, 3 pradėjo. Taigi, praėjusią savaitę jis prarado kvapo, skonio pojūtį, aš valgau ir jis kalba, aš visiškai nieko nejaučiu, visas maistas yra nesūdytas, nesaldintas, neskanus, jis pradėjo sirgti depresija. mes tikrai nemanėme, kad norime nusiųsti egzaminui. Tada atėjo pas mus perskaityti šių tablečių instrukcijos, todėl yra daug parašyta apie kvapo praradimą, apetitą ir pagrindinius kūno kepenų pažeidimus iki mirties .Nustojus vartoti vaistą, reikės ištirti kepenis. apie tai, kad tabletės padeda ar ne, negalime pasakyti nieko ypatingo, ant vieno nago yra keletas patobulinimų, tačiau kepenys yra brangesnės. tiems, kurie išrašė šias tabletes, mano patarimas, perskaitykite instrukcijas ir gerkite ką nors, kad palaikytumėte kepenis.

Apibendrinant apžvalgas, Gelis Fungonis yra gana efektyvus vaistas. BET. Tai padeda ne visiems ir labai brangus. Nors antrąjį trūkumą galima kompensuoti pigiais „Fungonis Gel“ analogais.

Fungonis Gel tablečių sudėtis

Pagrindinė veiklioji tabletės „Fungonis Gel“ medžiaga – terbinafino hidrochloridas.

Pagalbiniai komponentai, iš kurių gaminamas „Fungonis“ gelis, yra: magnio stearatas, bevandenis koloidinis silicio dioksidas, natrio karboksimetilkrakmolas, hidroksipropilmetilceliuliozė ir mikrokristalinė celiuliozė.

„Fungonis“ gelio tablečių analogai

Analogai, generiniai vaistai, pakaitalai – šiuos apibrėžimus nuolat naudoja žmonės, nepatenkinti brangaus vaisto kaina. Pagrindinis aktyvusis „Fungonis Gel“ tablečių komponentas – terbinafinas. Būtent ši medžiaga kovoja su mikoze iš vidaus. Fungonio gelyje, kaip jau minėta, yra kitų papildomų komponentų, kurie vaidina antrinį vaidmenį.

Čia yra 3 vaistai su tuo pačiu pagrindiniu veikliuoju ingredientu t.y. Fungonis Gel tablečių analogai:

Terbinafinas (14 tablečių pakuotėje, Rusija) kainuoja apie 400 rublių

Ekzifin (16 tablečių, Indija) – kaina yra apie 700 rublių

Terbizil (14 tablečių, Vengrija) – kaina yra apie 1000 rublių

Kaip matote, analogų kaina yra daug mažesnė nei “Fungonis Gel” tablečių kaina (atminkite, tai kainuoja apie 2000 rublių). Norėdami nusipirkti generinį vaistą ar naudoti brangias reklamuojamas priemones – tik jūs nuspręsite.

Kaip ir kiti priešgrybeliniai vaistai, „Fungonis Gel“ 100% negarantuoja, kad atsikratysite grybelinės infekcijos. Tačiau tai yra geras sprendimas tiems, kurie nusprendžia radikaliai kovoti su grybeline infekcija ant nagų, galvos ir pėdų. Jei kovojate su grybeline infekcija su Fungonis geliu kartu su išoriniais preparatais, stiprinant imunitetą ir laikantis higienos taisyklių onichomikozės atveju, ši priemonė ar jos pigūs kolegos bus puikus sprendimas. Todėl, jei jūsų nagas pageltonuoja ir jūs nusprendėte bet kokia kaina jį išgydyti, atkreipkite dėmesį į piliulę.

Tabletes ir kitus vaistus, geriamus per mikozes, galima laikyti sunkia artilerija – jie greičiau susidoroja su grybelinėmis infekcijomis, bet gali pakenkti kepenų funkcijai. Šiuo atžvilgiu, jei nuspręsite vartoti Fungonis gelį, galite vartoti vaistus, kurie lygiagrečiai apsaugo kepenų ląsteles. Pavyzdžiui, holiver, heptral ar silimarinas.

Padėkite svetainei, spustelėkite socialinių tinklų mygtukus – pasidalykite straipsniu:

“Sveikata ir grožisSveikos prekėsNovartis priešgrybelinis agentas

 • Rūpinamosios kosmetikos šampūnas, veido kremas, veido kaukė, dušo želė, plaukų kaukė, rankų kremas …
 • Makiažo nagų lakas, tušas, akių šešėliai, „Aliexpress“, lūpų blizgis, lūpų dažai …
 • „Aliexpress“ kosmetikos aksesuarai, kosmetinis krepšys, nagų lipdukas, šukos, makiažo šepetėlių rinkinys, „Avon“ …
 • Sveikata ir grožis Plaukų džiovintuvas, „Aliexpress“, „Philips“, plaukų tiesintuvas, epiliatorius, „Braun“ …
 • Kvepalai moterims, Vyrams, „Unisex“, „Avon“, „Oriflame“, „Nouvelle Etoile“ / Naujas įkrovimas
 • Sporto prekės Sportinis maistas, Dviračiai, Aliexpress, Sporto programa, Torneo, Sporto salė …
 • Sveikatos priežiūros produktų papildai, dantų pasta, vitaminai, tarpikliai, Aliexpress …
 • Lieknėjantis Leovit, Evalar, Sibiro pluoštas, Floresan (Floresan), Guamas …
 • Dietos
 • Sporto / kūno rengybos klubai Maskva, Sankt Peterburgas, Samara, Jekaterinburgas, Žemutinis Naugardas, Kazanė …
 • Grožis, sveikata – skirtingi

Fungonio gelis (INN terbinafinas) – antimikotinis agentas, struktūrinis alilamino darinys. Jis pasižymi plačiu terapiniu diapazonu, leidžiantį vaistą vartoti nuo odos, plaukų ir nagų ligų, kurias sukelia įvairūs patogenai, įskaitant trihofitoną, mikozores, epidermofitoną, Candida. Dėl santykinai mažų terbinafino koncentracijų fungicidiniam efektui skirti pelėsiniai grybeliai ir dermatofitai. Mielių grybelių atveju farmakologinio aktyvumo tipas (fungicidinis ar fungistatinis) labai priklauso nuo veikliosios medžiagos koncentracijos. Terbinafinas, naudojamas kaip veiklioji medžiaga „Fungonis Gel“, šiuo metu yra viena efektyviausių antimikotinių medžiagų. Pagal savo fungicidinį (fungistatinį) poveikį jis yra pranašesnis už kitus priešgrybelinius vaistus: imidazolo darinius, pirmosios kartos triazolius, polietileninius antibiotikus, echinokandinus. Didžiausią jautrumą vaisto veikimui rodo trichofitonai, mikozporos ir epidermofitai (maksimalus yra patogeniniai pelėsiniai grybai ir raudonasis trichophyton), šiek tiek mažiau – aspergillus, sporotrix ir Candide genties grybai. Pagrindiniai „Fungonis“ gelio konkurenciniai pranašumai kyla dėl jo farmakokinetinių savybių. Patekus į virškinamąjį traktą, maksimali aktyvaus vaisto komponento koncentracija serume nustatoma per 2 valandas. Dėl lipofiliškumo terbinafinas greitai absorbuojamas per dermą ir kaupiasi ragenos sluoksnyje bei naguose. Medžiagos galimybė išsiskirti kartu su sebumu sukuria didelę koncentraciją plaukuose ir plaukų folikuluose. Išliekamoji terapinė terbinafino koncentracija gali būti pasiekta per 10–14 dienų per burną. Vaisto pusinės eliminacijos laikas svyruoja plačiai – nuo 25 iki 155 dienų. Nagų plokštelėse Fungonis gelis gali išlikti terapinėje koncentracijoje iki 1 metų, nutraukus vaistų terapiją.

Gelis Fungonis: naudojimo instrukcijos nuo grybelinės infekcijos, apžvalgos, kainos ir analogai

Vaistas „Fungonis Gel“ veiksmingai naikina mikozę skirtingais vystymosi tarpsniais. Pirmieji jo vartojimo rezultatai jau pastebimi 3–4 gydymo dienas. Be to, vaistas gali atsikratyti daugelio rūšių grybelinių infekcijų, įskaitant onichomikozę (nagų plokštelės infekciją). Jame nėra pavojingų ar toksiškų komponentų, tačiau prieš pradėdami gydymą, atidžiai perskaitykite instrukcijas.

Fungonis gelio savybės

Vaistą gamina keliomis dozavimo formomis Šveicarijos farmakologinė įmonė:

 • tabletes;
 • tepalas;
 • lakas;
 • skystas tirpalas purškiamame butelyje;
 • emulsija.

Visi jie, išskyrus tabletes, tepami išoriškai. Vietinio vartojimo vaisto rūšies pasirinkimas priklauso nuo asmeninių paciento norų, nes bet kuris iš jų vienodai efektyviai susidoroja su grybeline infekcija.

Tabletės skiriamos bėgant odos ir nagų mikozėms kaip papildas vietinio poveikio vaistams. Jie išleidžiami po 7 ir 14 pakuočių, išgaubtos iš abiejų pusių, su įpjova viduryje. Apvalkalo spalva yra pieniška, šviesiai geltona.

Tepalas yra supakuotas į mėgintuvėlius po 15, 30 g. Tai baltas vaistas, kurio kvapas nėra neišsiskiriantis.

Purškiklis turi skystą skaidrią struktūrą. Įrankis išpilstytas į butelius, aprūpintas purkštuvu. Butelių tūris – 15, 30 ml. Balionėlis turi patogų antgalį, kurį lengva nukreipti tirpalo srove į infekcijos vietą.

Lakas naudojamas tik nagų plokštelių gydymui. Ant buteliuko dangtelio pritvirtinamas šepetys.

Emulsija yra 1% terbinafino tirpalas. Tai permatomas losjonas, supakuotas į 30 ml plastikinius butelius. Skirta odai, plaukams, nagams gydyti. Šios vaisto formos pavadinimas yra Fungonis Gel UNO.

Didelis vaisto efektyvumas yra dėl jame esančio terbinafino, kuris yra pagrindinė veiklioji medžiaga. Tai sintetinės kilmės alilamino serijos antimycotic. Jis sunaikina daugumą grybelinės infekcijos atmainų:

Priklausomai nuo lėšų išleidimo formos, kompozicija apima įvairius pagalbinius komponentus. Tabletėse yra magnio stearato, mikrokristalinės celiuliozės, natrio krakmolo karboksimetilo eterio.

Skystame tirpale yra distiliuotas vanduo, etilo alkoholis, makrogolio cetostearilo eteris. Kreminius produktus sudaro:

 • stearilo, cetilo alkoholio;
 • natrio oksidas;
 • emulsiklis tween-60;
 • konservantai.

Veiksmas kūnui

Terbinafinas sunaikina kenksmingų mikroorganizmų ląstelių struktūrą, blokuoja fermentų susidarymą grybelinės infekcijos membranos viduje, dėl kurio jis miršta. Pagrindinis vaisto komponentas naikina šių rūšių mikozių patogenus:

Vartojant per burną, vaistas pasižymi fungicidiniu poveikiu. Tai reiškia, kad grybelinė infekcija visiškai miršta minkštuose audiniuose ir kraujyje. Naudojant lokaliai, „Fungonis“ gelis užmuša grybelinės infekcijos grybieną arba slopina jos aktyvumą, o tada sustabdo sporų dauginimąsi (atsižvelgiant į patogeno rūšį).

Nurijus, veiklioji medžiaga absorbuojama į kraują ir po 90 minučių koncentruojasi plazmoje. Reguliariai vartojant terbinafino hidrochloridas kaupiasi organizme reikalingomis dozėmis, kad būtų pasiektas vaistinis poveikis. Maistas neturi įtakos jo įsiskverbimui į audinius ir biologinius skysčius. Todėl tabletės yra geriamos nepaisant dietos.

Tepant kreminius ir skystus produktus ant odos paviršiaus, veiklioji medžiaga iškart patenka į epidermį. Terbinafinas beveik visiškai sutelktas viršutiniuose dermos sluoksniuose. Gydant nagų plokštelę, 99% antimikotikų prasiskverbia giliai į stratum corneum. Taikant galvos odą, medžiaga kaupiasi plaukų folikuluose. Vaisto aktyviojo komponento puvimo produktai išsiskiria per inkstus.

Gydytojas skiria tabletes šiais atvejais:

 • grybelinės pėdų ir kojų nagų infekcijos;
 • odos mikozės viduriniame ir sunkiame etapuose;
 • galvos paviršiaus grybelinės infekcijos infekcija;
 • kandidozė gleivinė.

Skystosios priemonės ir tepalai dažniausiai naudojami pradiniame ligos etape, o kompleksinės mikozės atveju – kaip pagalbiniai. Be to, šie vaistai yra veiksmingi profilaktikai nuo grybelinės infekcijos, gydant dermatologines patologijas, kurias sukelia dermatofitai ir patogenų pelėsių kamienai.

Kontraindikacijos

Fungonis gelio neturėtų vartoti asmenys, kuriems padidėjęs jautrumas vaisto sudėčiai. Santykinis lėšų naudojimo apribojimas yra kepenų ir inkstų ligos. Atsargiai turėtų vartoti vaistą pacientams, kurių sutrikusi kraujotakos sistema. Moterims nėštumo laikotarpiu nerekomenduojama vartoti lėšų, kurių pagrindą sudaro terbinafinas. Gydytojas skiria vaistą tik tuo atveju, jei gydymo nauda yra didesnė už galimą žalą vaikui.

Šalutinis poveikis

Nepageidaujamos organizmo, vartojančio vaistą, reakcijos yra retos. Pacientų apžvalgos rodo, kad vaistą jie toleravo paprastai. Kartais stebimas:

 • galvos skausmas, raumenų skausmai, galvos svaigimas;
 • pykinimas, diskomfortas skrandyje, žarnyno sutrikimas;
 • apetito praradimas, skonis;
 • anafilaksinis šokas.

Vartojant vietinius vaistus, galimos alerginės reakcijos – niežėjimas, deginimas, dilgėlinė, patinimas, audinių paraudimas. Daugeliu atvejų aprašyti simptomai yra lengvi ir savaime išnyksta pasibaigus gydymo kursui.

Kaip naudoti „Fungonis“ gelį nuo grybelinių nagų ir odos infekcijų

Dažnai aktyvaus ingrediento dozę nurodo gydytojas, skirdamas vaistą. Jis taip pat nustato terapijos trukmę. Bet jei asmuo nusprendė savarankiškai pasirinkti gydymo režimą, tada jis turėtų naudoti informaciją, nurodytą “Fungonis Gel” naudojimo instrukcijose.

Vyresni nei 12 metų pacientai turėtų vartoti geriamąjį vaistą kartą per parą, po 250 mg (viena kapsulė). Vaikams iki nurodyto amžiaus skiriama pusė tabletės, jei jų svoris ne mažesnis kaip 20 kg. Kai kūno svoris yra mažesnis už šį skaičių, vaikas gauna ketvirtadalį jo.

Odos mikozės gydymo kursas yra 14–28 dienos. Jei pažeistos pėdos ar kojų pirštai, įskaitant nagų plokšteles, terapija pratęsiama nuo dviejų iki trijų mėnesių.

Skystis purškiamas ant mikozės protrūkio 1-2 kartus per dieną. Tai taip pat gydo odą aplink ją. Būtina įsitikinti, kad įrankis gerai sudrėkina užkrėstų audinių paviršių.

Sergant onichomikoze ir poodine grybeline pėdų infekcija, purškiama visa pėda. Prieš vartojant vaistą, užkrėstos vietos nuvalomos nuo negyvų epidermio žvynelių ir nusausinamas keratinas.

Ligos simptomatika paprastai praeina praėjus 3–5 dienoms nuo gydymo pradžios. Neteisingai vartojant vaistą, terapinis poveikis bus mažesnis arba liga greitai vėl pasireikš.

Tepalas, losjonas (emulsija) ir lakas

Įrankis įtrinamas į paveiktas ir aplinkines vietas. Procedūra atliekama naktį arba ryte ir vakare. Prieš tepdami produktą, nuvalykite garintą odą pemza, o nagus gydykite manikiūro priedais. Tai paspartins narkotikų įsiskverbimą į jų struktūrą. Gydymas tęsiamas iki visiško grybelinės infekcijos išnykimo.

Įtrūkęs epidermis ant rankų ar kojų, taip pat kaip tepalas, kaip prevencinė priemonė, išgydomas, losjonas tepamas du kartus per dieną. Narkotikų vartojimo trukmė – 10–14 dienų.

Lakas tepamas ant nagų 2 kartus per savaitę su 3 dienų pertrauka. Plokštės iš anksto supjaustomos, sumalamos ir valomos nuo dekoratyvinės dangos. Gydymo trukmė yra nuo 4 iki 12 savaičių.

Kainos ir analogai

Vaisto kaina priklauso nuo jo išleidimo formos. Brangiausios yra tabletės. Taip yra dėl didesnio veikliosios medžiagos kiekio. Už pakuotę teks sumokėti 2000–2300 rublių.

Purškimas, tepalas, losjonas yra pigesni – jų kainos svyruoja nuo 500 rublių iki 900. Lakas yra šiek tiek brangesnis, jį galite nusipirkti už 1000 rublių ir daugiau.

Jei vaistinėje nėra vienos ar kitos formos „Fungonis Gel“, leidžiama pasirinkti panašaus poveikio vaistą. Tos pačios savybės turinčios tabletės:

Šie geriamieji preparatai gaminami remiantis terbinafinu ar jo sinonimais. Jie turėtų būti vartojami pagal gydytojo nurodymus, nes dozė ir režimas gali skirtis. Taip pat būtina išsiaiškinti, kokias kontraindikacijas turi pasirinktas vaistas.

Analogai „Fungonis Gel“ vietinis pritaikymas:

Šie vaistai yra kremų ir tepalų pavidalu. Naudojimo būdas yra toks pat kaip ir „Fungonis Gel“. Gydymo trukmė ir specialios instrukcijos yra aprašytos instrukcijose jiems.

Pakeiskite purškalą Fungonis gelis gali tokie vaistai panašių dozavimo formų:

LOCERIL, FUNGINEIL, Mikosan ir Batrafen yra lako pakaitalai.

Jelena, 32 metai.

Aš teigiamai vertinu kremą „Fungonis Gel“. Tai geras vaistas, modernus, jo vartojimo rezultatas yra. Aš juos gydydavau dėl grybelinės kojų pirštų infekcijos. Simptomai išnyko per 2–3 dienas. Pėdos nustojo niežėti, paraudimas dingo. Kremo metu per savaitę, o odai atsigavus, kremas buvo pašalintas pirmosios pagalbos rinkinyje.

Tada mano mama turėjo grybelinę kojų nagų infekciją. Aš daviau jai vaistą. Mama buvo gydoma dvi savaites, bet jokio rezultato. Teko nueiti pas gydytoją parašyti ką nors stipresnio. Matyt, kremas nepadeda nuo visų rūšių mikozės, o tik nuo kai kurių.

Svetlana, 35 metai.

„Fungonis Gel Spray“ – importuotas produktas, kuris man padėjo nuo grybelinės odos infekcijos ant kojų. Tai lengva naudoti: tirpalas purškiamas ant kojų ir pirštų kartą per dieną, geriausia per naktį. Tai labai patogu, nereikia ilgai tepinėti ir laukti, kol tepalas išdžius. Po poros dienų oda nustojo subraižyti, paraudimas išnyko. Po 10 dienų grybelinė infekcija visiškai išnyko. Aš nusipirkau purškiklį už 550 rublių, tai yra daug pigiau nei kiti antimikotikai.

Artemas, 30 metų.

Aš turiu daug vaikščioti guminiais batais, to reikalauja mano profesija. Pėdos prakaito, visą laiką šlapios. Kojinės keičiasi kiekvieną dieną, bet vis tiek ta pati situacija. Dėl to pagauta grybelinė pėdų infekcija, kas tokio gyvenimo būdo nestebina. Iš pradžių ilgai nevažiavau į ligoninę, tikėjausi, kad ji praeis savaime. Tada vaikščioti pasidarė labai skausminga, kojos nulaužtos, padengtos baltu žydėjimu.

Bandžiau gydyti liaudies metodais – tai nepadėjo. Aš žiūrėjau internete, nei žmonės yra išgelbėti. Radau „Fungonis Gel“ tabletes, kurios yra skiriamos nuo grybelinės nagų ir odos infekcijos, ir likau patenkinta ir kaina. Aš gėriau kursą – 7 dienos. Be to, aš paėmiau nebrangų gelį Exoderil. Problema buvo išspręsta labai greitai.

Leave a Reply