Fungonis gelis: fotodinaminis grybelinių nagų infekcijų gydymas

2019 m. Balandžio 3 d.

Turime labai svarbių naujienų.

Plečiant podologinę tendenciją Viktorijos svajonėse, Leninsko prospekte pasirodė nauja ir labai populiari tarnyba: fotodinaminis grybelinių nagų gydymas ant rankų ir kojų.

Norėdami išspręsti tokią rimtą problemą, įsigijome specialią įrangą – PACT MED lempą.

Kas yra PACT?

PACT („Photo Aktivierte ChemoTherapie“) vokiečių kalba – santrumpa ir mokslinis terminas, reiškiantis fotodinaminę antimikrobinę terapiją.

Techniką sukūrė „Hahn Medical“ 2013 m., Remdamasi 14 metų bendradarbiavimu su Tubingeno universiteto (Vokietija) Mikrobiologijos katedra.

PACT Med yra tikra nagų grybelių gydymo revoliucija.

Fotodinamika yra tokia paprasta ir saugi, kad ją gali naudoti tiek medicinos įstaigoje, tiek kvalifikuotas pedikiūro meistras, podologas.

Priešingai nei dažniausiai naudojami metodai pasaulyje, fotodinamika derina vietinės terapijos saugumą ir sisteminio efektyvumą, tačiau neturi jokio šalutinio poveikio.

PACT MED veikimo principas

Fotodinamika yra mokslinis požiūris, pagrįstas tuo pačiu metu veikiančiu specialiojo emiterio (reikiamo bangos ilgio ir galios šviesos srauto generatoriaus) ir pigmento (fotosensibilizatoriaus) mikroorganizmais – medžiaga, žyminčia paveiktas vietas (žymeklį).

Prieš pradėdamas priešgrybelinę lazerio terapijos procedūrą RAST MED, gydytojas atlieka nagų procedūrą. Tai slypi tame, kad jis pašalina paveiktą viršutinį sluoksnį. Tokios priemonės užtikrina gilesnį ir greitesnį gelio įsiskverbimą.

Palyginti su žmogaus ląstelėmis, grybelinės ląstelės turi daug plonesnę membraną. Pažymėję grybų ląstelių membraną specialia žymeklio medžiaga, ji selektyviai tampa jautri tam tikro bangos ilgio šviesai.

Švitinant PACT emiteriu, grybelinių ląstelių membranos, pažymėtos žymenine medžiaga, sunaikinamos. Tai sukelia grybelio ląstelių žūtį per trumpą laiką. Naudojant šį metodą keletą kartų, galima atlikti tiek paviršinį, tiek giluminį nagų plokštelės fotodinfekciją.

Fotocheminė reakcija nedaro įtakos sveikiems audiniams, fotosensibilizatorius veikia tik lokaliai, neprasiskverbdamas į kraują.

Fotodinaminis nagų gydymas gali būti kartojamas taip dažnai, kaip norima, be apribojimų, kontraindikacijų ir šalutinio poveikio.

Grybelinės nagų infekcijos gydymas aparatu PACT med

Šiuolaikinė grybelinės nagų infekcijos gydymo be narkotikų Krasnojarske technologija, naudojama Vokietijos lazerio aparato PACT Med, vis labiau užtikrintai pakeičia ilgalaikį ir neveiksmingą antibiotikų terapijos metodą. Tai unikalus fotodinaminės onichomikozės lazerinės terapijos prietaisas, naudojant specialų gelio fotosensibilizatorių.

Technologijos aprašymas

Nagų grybelinių infekcijų gydymo PACT medaus aparatu procedūra yra paveiktos nagų plokštelės gydymas specialiu geliu ir šviesos spinduliu. Aktyviojoje gelio formoje yra specialių dažiklių, kurie patogeninę grybų florą padaro jautrią šviesai. Apšvitinus lazerio šviesos srautu, kurio ilgis 630 nanometrų, grybeliai žūsta.

Gydymo poveikis

Terapija, naudojant „Pact Medical“ prietaisą, skirtingai nei vaistai, turi daug trumpesnį gydymo periodą ir yra didesnis efektyvumas. Pavyzdžiui, sunkus atvejis laikomas grybeline nago infekcija ant didžiojo kojos piršto, kurio gydymas vaistais gali užtrukti metus ir skausmingai pašalinti nago plokštelę. Aparatūros technika palengvins grybelinę infekciją per 3 mėnesius!

Dėl švitinimo lazeriu sunaikinami ne tik grybeliai, esantys visuose nago plokštelės sluoksniuose, bet ir jų miegančios formos – sporos, kurios, pažeisdamos nagą ar sumažindamos imunitetą, pradeda aktyviai daugintis.

Terminai rezultatams pasiekti

Efektyvus grybelinių nagų infekcijų gydymas 3 kartus per dieną, vėliau – pagalbinis kursas 1 kartą per mėnesį, kol nagų plokštelė augs kartu. Pasiektas rezultatas bus pastebimas per 90–100 dienų – kai užauga sveikas nagas.

Sunkioms ligos formoms su visiška nagų plokštelės deformacija ir pėdų odos pažeidimais reikės atlikti papildomus užsiėmimus. Jų skaičius nustatomas prieš procedūrą pirminės dermatologo ar mikologo konsultacijos metu. Per mūsų svetainę Krasnojarske galite užsiregistruoti gydyti grybelinę nagų infekciją lazeriu.

Kaip yra procedūra

Konsultacijos metu gydytojas paskiria tyrimus, patikslina diagnozę, kiekvienu atveju nustato grybelinių nagų infekcijų gydymo skaičių.

Pačią procedūrą sudaro šie veiksmai:

 • nagų plokštelės valomos – pažeistos vietos pašalinamos;
 • gelio fotosensibilizatorius tepamas ant likusio nago;
 • gelis yra brandinamas 10 minučių, kad įsiskverbtų į nagų lovą;
 • tada skleidėjas suaktyvina fotosensibilizatorių;
 • po procedūros gelio likučiai pašalinami, pėdų kojos nušluostomos dezinfekuojančiu tirpalu, išdžiovinamos.

Grybelinės nagų infekcijos gydymo lazeriu nauda:

 • saugus metodas be šalutinio poveikio ir komplikacijų;
 • visiškai neskausmingas būdas;
 • trumpesni terminai grybelinei ligai išgydyti;
 • grynųjų grybelių mikroorganizmų visiškas sunaikinimas;
 • papildomai vartoti vaistus nereikia;
 • grybelinių nagų infekcijų aparatinis gydymas už kainą, palyginamą su vaistų terapijos kursu.

Sauga

Skirtingai nuo žmogaus kūno ląstelių, turinčių daugiasluoksnę membraną, grybeliai turi vieną ploną ląstelės sienelę. Fotosensibilizatoriaus spalvotasis pigmentas minkština grybelinių mikroorganizmų sienelę, kartu padidindamas jų jautrumą šviesai, o tai sukelia grybelių mirtį perdirbimo metu. Gelis neturi jokio poveikio sveikoms žmogaus ląstelėms.

Indikacijos ir kontraindikacijos

Lazerio pluošto ir koncentruotos šviesos pluošto smūgis leidžiamas įvairaus amžiaus pacientams visais nagų plokštelės etapais ir odos pažeidimais (nuo lengvo iki sunkaus), kuriuos sukelia šie mikroorganizmai:

 • dermatofitai;
 • visų rūšių Candida tipo mielių grybelių;
 • pelėsiai, tokie kaip Aspergillus ir kiti.

Po procedūros

Grybelinių nagų infekcijų gydymui skirtas fotodinaminis agentas visiškai pašalina pacientą nuo ligos. Tačiau jei nesilaikoma asmeninės higienos taisyklių, aplaidus atsarginių batų naudojimas baseine ar vonioje gali sukelti naują infekciją. Salono pedikiūras, reguliarus gydytojų patikrinimas padės išvengti ligos ar jos perėjimo į sunkią formą. Grybelinės nagų infekcijos gydymas lazeriu Krasnojarske mūsų klinikoje trims apsilankymams yra gana prieinama kaina.

Grybelinės infekcijos gydymo paktas kaina

nagų grybelinė infekcija (mikozė) – Tai dažna liga, kurios sukėlėjai yra kai kurios grybų rūšys. Jis perduodamas iš vieno žmogaus į kitą ir gana lengvai užkrečiamas.
Jei pastebėjote, kad jūsų nagai pradėjo atrodyti nuobodai ir bespalviai, tapo sustorėję ir subyrėjo arba, atvirkščiai, tapo ploni ir trapūs – tai yra nagų mikozės (grybelinės infekcijos) požymiai.

Negalima atidėti grybelinių infekcijų gydymo užpakalinėje dėžutėje!

Be jo liga liga tik sustiprės!

Dažnai ši liga pasireiškia vyresnio amžiaus žmonėms ir žmonėms, lankantiems pirtis, pirtis ir baseinus. Taigi tokiose vietose reikėtų griežtai laikytis asmeninės higienos taisyklių.
Remiantis statistika, maždaug ketvirtadalis pasaulio gyventojų kenčia nuo grybelinės infekcijos. Bet, deja, daugelis žmonių, turintys šį negalavimą, to vengia ir nesikreipia pagalbos į specialistus.

Grybelinės infekcijos pašalinimas naudojant PACT® MED LED lempą kartu su PACT geliu.

Mūsų podologijos ir pedikiūro centre naudojame naujausią veiksmingą ir neskausmingą metodą, kaip atsikratyti grybelinės infekcijos geliu ir specialia lempa.
Ši šiuolaikinė mokslininkų raida leidžia per rekordiškai trumpą laiką pašalinti grybelinę infekciją: vieną ar dvi procedūras!

Kaip veikia lempa ir gelis?

Dėl specialių dažų, esančių gelyje, mikroorganizmai tampa jautrūs šviesai, turėdami specifinį bangos ilgį (630 nm), ir per trumpą laiką miršta. Todėl pakanka vien ekspozicijos.

Sunkios infekcijos atveju procedūrą reikia pakartoti po dviejų dienų. Jo efektyvumą galima įvertinti maždaug po trijų mėnesių, kai užauga pažeista nago dalis, o sveikas nagas atsistato.

Iš anksto susitarti dėl konsultacijos su podologu: +38 (061) 270-36-36;

Mobilus telefonas: +38 095 245-83-70; +38 067 613-07-85

Grybelinės infekcijos gydymas lempute PACT MED

Atsiliepimai apie procedūrą: „Keletą metų kenčiau nuo grybelinės nagų infekcijos ir nežinojau, ką daryti. Anksčiau buvo naudojamas didžiulis kiekis įvairių tepalų, liaudies vaistų ir kt. Niekas nepadėjo, grybelinė infekcija kurį laiką išnyko, o po to liga vėl pablogėjo. Gydytoja man pasakė, kad sporos paslydo giliai nagų plokštelėje ir liko gyvos po paviršinio gydymo tepalais. Tolesnis atkrytis įvyksta. Todėl man buvo patarta grybelinę infekciją gydyti PACT MED lempa, ir kaip paaiškėjo, ji nebuvo veltui. Dabar mano nagai yra sveiki, bus galima nešioti batus, kurie bus atidaryti vasarą, o ne slėpti nagus, kurie anksčiau buvo nusiskundę grybeline infekcija. “ Ana, 31 metai.

Procedūros ypatumai

Norėdami atlikti šią procedūrą, naudokite specialų gelį RAST-gel. Naudojamas pigmentas yra netoksiškas, nesukelia alergijos, todėl nėra pavojingas. Dėl fenotiazino pigmento buvimo gelis yra mėlynos spalvos. Jis sugeria lazerio skleidžiamą energiją, bangos ilgis yra šeši šimtai trisdešimt Nm. Tuo pačiu metu išsiskiria atominis (atskiras) deguonis. Jo ypatumas yra tai, kad jis labai efektyviai naikina mikroorganizmus, įskaitant grybelius. Tokiu atveju odos ląstelės nėra pažeistos. RAST MED lempos smūgis sukelia fotocheminę reakciją. Spinduliavimo intensyvumas ir bangos ilgis parenkami taip, kad tiksliai sąveikautų su geliu.

Atsiliepimai apie procedūrą: „Kai man diagnozavo grybelinę nagų infekciją, buvau šokiruota. Niekada neįsivaizdavau, kad galėčiau to pasiimti, nors žinau, kad tai dažna liga. Iš pradžių nusipirkau priešgrybelinį tepalą be gydytojo recepto, tačiau dėl tam tikrų priežasčių ji man tikrai nepadėjo. Tuomet mano žmona pasakė, kad perskaitė apie naują techniką – PACT MED lempą, kuri yra būtina šiai diagnozei nustatyti. Aparatinės kosmetologijos centro „Virsavia“ gydytojų dėka man buvo atliktos trys procedūros, kurios išgelbėjo mane nuo šios baisios grybelinės infekcijos! “ Sergejus, 39 metai.

Kaip yra procedūra

Turėtumėte žinoti, kad procedūra nėra skausminga ir nėra ypatingo paciento diskomforto priežastis. Svarbiausia ne atidėti gydymą, nepatirti abejotinų metodų ir močiutės patarimų. Geriausia šiuo atveju yra naudoti unikalias „PACT MED“ lempos savybes. Vieno nago seansas trunka tik 9 minutes, tačiau jis naikina ne tik bakterijas ir virusus, esančius nago plokštelėje, bet ir grybelinę infekciją, kuri savaime yra labai klastinga liga.

Prieš pradėdamas priešgrybelinę lazerio terapijos procedūrą RAST MED, gydytojas atlieka nagų procedūrą. Tai slypi tame, kad jis pašalina paveiktą viršutinį sluoksnį. Tokios priemonės užtikrina gilesnį ir greitesnį gelio įsiskverbimą. Paprastai priešgrybeliniam gydymui reikalingos trys procedūros, kurių pertrauka yra 2-3 dienos. Jei stipriai paveiktas nagas ir gydymas pradedamas vėlai, gali prireikti atlikti papildomą procedūrą.

Atsiliepimai apie procedūrą: „Viskas prasidėjo nuo to, kad pastebėjau pageltusią nagą, tai buvo didelis kojos pirštas. Tuo pačiu metu oda tapo sausa, atsirado įtrūkimų. Aš laukiau, kol jis praeis savaime, nesilankiau pas gydytoją. Išbandžiau kremus, bet dabar supratau, kad viskas veltui. Dėl to tapo problematiška nešioti batus, net ir patogiausius, jau nekalbant apie madingus batus. Kai pagaliau nuėjau pas gydytoją, jie man pasakė, kad tai grybelinė nagų infekcija. Aparatinės kosmetologijos centro „Bathsheba“ gydytojas man patarė gydytis PACT MED lempa, nes tai puikus būdas atsikratyti grybelinės infekcijos, o svarbiausia – greitas. Turėjau bėgimo dėžę, prireikė keturių procedūrų. Labai juokinga matyti, kaip nagai yra sutepti mėlynais dažais! Nebuvo nemalonių jausmų, o svarbiausia yra tai, kad dabar mano nagai yra sveiki, jie užaugo nauji ir blizgūs! “. Svetlana, 26 metai.

nagų grybelinė infekcija

nagų grybelinė infekcija. Mikozės ir onichomikozės gydymas

Viena iš labiausiai paplitusių pėdų ir nagų odos ligų yra grybelinė infekcija (mikozė). Dėl didelio užkrečiamumo (užkrečiamumo), daugybės klinikinių apraiškų įvairovės ir pavėluoto medicininės priežiūros gydymo, kojų nagų grybelinės infekcijos gydymas yra susijęs su tam tikrais sunkumais. Štai kodėl net iš pirmo žvilgsnio reikia atkreipti dėmesį į nekenksmingus simptomus ir, jei jie atsiranda, ilgai atidėti vizito pas gydytoją nereikia.

Kas yra mikozė?

Mikozės yra kolektyvinė sąvoka, apimanti plačią ligų grupę, kurią sukelia įvairių rūšių sąlygiškai patogeniniai ir patogeniniai grybeliai. Podologijos klinikos specialistai turi susidurti su trijų rūšių patogenais, kurie provokuoja grybelinę nagų ir pėdų odos infekciją:

 • į mieles panašūs;
 • pelėsis;
 • dermatofitai.

Dažniausiai grybelinė nagų infekcija (onichomikozė) pasireiškia vyresnio amžiaus žmonėms, o vyrams – 2–3 kartus dažniau nei moterims. Veiksniai, galintys paskatinti ligos vystymąsi, yra šie: kraujagyslių ligos, nutukimas ir pėdų ligos. Be to, 1/3 pacientų, sergančių diabetinės pėdos sindromu, išsivysčiusių cukrinio diabeto fone, nustatoma grybelinė nagų plokštelės infekcija.

Grybelinis patogenas gali išprovokuoti, jei neliks raukšlių, blauzdos, plokščios pėdos, didžiųjų kojų pirštų („kaulų“) deformacija, per didelis odos sausumas ar gausus prakaitavimas ir nuolatinė kojų trauma. Svarbų vaidmenį plėtojant infekcinį procesą vaidina asmeninės higienos stoka lankantis baseinuose, saunose, voniose, kūno rengybos centruose ir kitose viešose vietose, kuriose yra aukšta drėgmė ir oro temperatūra, leidžianti užsikrėsti mikoze.

Nagų grybelinės infekcijos simptomai ir požymiai

Ankstyvosiose grybelinės infekcijos stadijose pažeidžiamos tarpdangalinės raukšlės, šoninė oda ir pėdos oda. Būdingiausi pėdos mikozės simptomai: skirtingo intensyvumo niežėjimas ir lupimasis, didėjantis odos sausumas. Patologiniam procesui vykstant tarp pirštų, esant didelei drėgmei, atsipalaidavimas, patinimas (maceracija) ir odos įtrūkimai, ant kojų susidaro šiurkščiavilnės ir gilūs įtrūkimai.

Kai grybelinė infekcija „perkeliama“ į nagų plokštelę, pagrindiniai klinikiniai simptomai gali išsivystyti trimis atvejais. Jie tiesiogiai priklauso nuo pažeidimo tipo. Normotrofiniam, kurio metu nago storis ir konfigūracija nesikeičia, plokštelėje atsiranda baltų ar gelsvų juostelių ir dėmių. Esant hipertrofiniam onichomikozės tipui, laisvas nago kraštas pagelsta, sutirštėja ir pradeda pamažu blogėti. Onicholitiniam tipui būdingas laisvojo plokštelės krašto plonėjimas ir lupimasis iš minkštųjų audinių.

Jei nagų grybelinės infekcijos gydymas nėra atliekamas, liga palaipsniui pereina į pažengusį etapą. Nagai tampa gelsvai pilkai rudos spalvos, drumzli, per daug sutankėja, sutirštėja ir pradeda trupėti. Jie ne tik sukelia didelį estetinį diskomfortą ir trukdo higieniškai prižiūrėti, bet ir sukelia skausmą, sustiprėjantį dėvint bet kokius batus.

Onichomikozės diagnozė

Efektyvus kojų nagų grybelinės infekcijos gydymas neįmanomas be išankstinio diagnostinio tyrimo, kurio tikslas – nustatyti ligos sukėlėją.

Onichomikozės diagnozė apima šiuos veiksmus:

 • medicininė apžiūra ir informacijos apie paciento gyvenimo sąlygas bei ligos istoriją rinkimas;
 • paveiktų nagų, nagų įbrėžimų ir povandeninio žandikaulio mėginių mikroskopinis tyrimas;
 • bakteriologinis sėjimas nustatant jo rūšį ir jautrumą priešgrybeliniams vaistams.
 • PGR (jautriausias metodas, leidžiantis ne tik aptikti sukėlėją, bet ir nustatyti jo tipą bei kiekį).

Norint atskirti grybelinę nagų infekciją nuo panašių neinfekcinės onichodistrofijos simptomų, atliekama sudėtinga diferencinė diagnostika.

Nagų pažeidimai

Pagal užsienio ir vidaus medicinoje naudojamą klasifikaciją grybelinės nagų infekcijos yra suskirstytos į 4 klinikines formas:

 • distalinis-šoninis subunglis (nago pažeidimas ties laisvąja ir šonine paraštėmis);
 • paviršius baltas (viršutinio sluoksnio minkštinimas, balinimas arba opų dėmių atsiradimas ant nagų plokštelės);
 • proksimalinis povandenis (grybelinės infekcijos įsiskverbimas iš nagų šaknies pusės, paliekant užpakalinę dalį po oda);
 • bendras distrofinis (visos nagų plokštelės pažeidimas su daliniu ar visišku sunaikinimu).

Grybelinių nagų infekcijų gydymo metodai „Podologijos klinikoje“

Podologijos klinikoje, kurioje nagrinėjamos pėdų problemos, nagų mikozės gydymas yra kuriamas individualiai kiekvienam klientui. Medicinos centro specialistai savo darbe taiko novatoriškas terapijos metodikas, leidžiančias radikaliai kovoti su liga nenaudojant sisteminių priešgrybelinių vaistų. Mūsų klinikos pasididžiavimas – RAST skleidėjas „HahnMedical“, skirtas fotodinaminiam onichomikozės paveiktų nagų gydymui, leidžia atlikti saugų pertvarkymą be vaistinių medžiagų vidaus organams.

Grybelinė infekcija „Podologijos klinikoje“ gydoma pagal planą, apimantį keletą parengiamųjų priemonių:

 1. Konsultacijos su podologu, kuris po apžiūros nusprendžia dėl laboratorinės diagnozės poreikio ir išsamiai aprašo, kaip išgydyti grybelinę nagų infekciją.
 2. Mikologinio tyrimo atlikimas siekiant nustatyti, išsiaiškinti patogeno tipą ir nustatyti jo jautrumą antimikotikams.
 3. Patvirtinus diagnozę „mikozė“ – vizitas pas mikologą ir sudarant individualų gydymo planą, įskaitant fotodinaminę antimikrobinę terapiją. Pažengusiame etape, kai neįmanoma veiksmingai atsikratyti grybelinės infekcijos be sisteminės vaistų terapijos, pacientas, atsižvelgdamas į amžių ir bendrą būklę, pasirenka vaistus.
 4. Informuojant klientą ir gavus jo sutikimą kojų mikozės gydymui, pateikiamos priežiūros namuose rekomendacijos.

Pirmasis terapinis etapas: paveiktų nagų plokštelių aparatinis valymas. Esant odos problemoms, tarpai tarp pirštų ir pėdų odos valomi lygiagrečiai. Esant tokiai situacijai, nagų grybelinės infekcijos gydymas ant kojų atliekamas specialiomis podologicheskie priemonėmis, subtiliai nušveisiant šiurkščią odą.

Kitas etapas yra fotodinaminis PACT Med (naujoviškos Hahn medicinos sistemos technologijos) gydymas. Tai be galo neskausminga procedūra, apimanti specialų fotosensibilizuojantį gelį ant pažeistų nagų. Po 10 minučių ekspozicijos jis įjungiamas naudojant RAST spinduliuotę. Sesijos, užtikrinančios gilią nagų plokštelės dezinfekavimą, trukmė yra 10 minučių.

Kojų mikozė gydoma „Podologijos klinikoje“ kartą per savaitę 1-3 mėnesius. Ateityje fotodinaminis apdorojimas bus atliekamas kas 2–4 savaites, o intervalai tarp aparatinės įrangos valymo sesijų padidės iki 4–8 savaičių. Priklausomai nuo nagų plokštelių pažeidimo laipsnio ir pėdų mikozės simptomų sunkumo, gydymas trunka nuo 3 mėnesių iki 2 metų.

Tai svarbu! Rekomendacijų nesilaikymas ir nukrypimas nuo gydymo plano ne tik neatneš tinkamo rezultato, bet ir gali paskatinti ligos progresavimą.

Grybelinių nagų infekcijų gydymo išlaidos

Grybelinės nagų infekcijos gydymo kaina Maskvoje, Podologi Clinick klinikoje, priklauso nuo pažeidimo dydžio, terapijos tipo ir dydžio ir, žinoma, gydytojo kvalifikacijos. Į bendrą kainą įeina diagnostiniai tyrimai, laboratoriniai tyrimai ir ekspertų patarimai.

Lazerinis paktas Med grybelinėms nagų infekcijoms gydyti

Lazerinis paktas Med, skirtas nuolatiniam onichomikozės gydymui

NAUDOJIMO INDIKACIJOS

Kas trečias mūsų šalies gyventojas yra susipažinęs su mikoze (onichomikoze, grybeline nagų infekcija). Ligą sukelia mielių ir pelėsių grybelinės infekcijos, todėl ją ne visada lengva gydyti.

Verta galvoti apie mikozės gydymą, jei:

 • pastebite pasikeitusią nagų spalvą;
 • nago plokštelė tapo trapi;
 • oda ant pirštų nuolat niežti, o žalos vietoje atsiranda skausmas;
 • dalis nagų pradėjo atsiriboti nuo nagų lovos;
 • nagas deformuotas.

REZULTATAI PO PROCEDŪROS

Grybelinės infekcijos gydymas „Pact Med“ prietaisu yra ne tik efektyvus, bet ir kuo patogesnis pacientui. Gydymo rezultatai jau matomi po dviejų ar trijų seansų. Mūsų medicinos centro gydytojai Podologi yra patyrę ir kompetentingi specialistai, laisvai mokantys lazerių technologijas ir atliekantys gydymo kursą, atsižvelgiant į individualias kiekvieno paciento savybes.

Jei švelni ligos forma gydoma „Pact Med“ aparato pagalba, tada visiškai išgydyti visiškai pakanka 2–3 procedūrų su 1–2 dienų intervalu. Pažengusiais atvejais gydymas truks šiek tiek ilgiau, tačiau rezultatas pateisina lūkesčius.

MAŠINOS SAVYBĖS

„Pact Med“ yra novatoriška įranga, turinti keletą pranašumų, palyginti su kitais grybelinių nagų infekcijų gydymo metodais:

 • poveikis tik užkrėstiems audiniams, o sveikas audinys nėra sužeistas;
 • neskausminga procedūra;
 • patogenų naikinimas visuose paveiktos srities sluoksniuose;
 • trumpas gydymo kursas ir reabilitacijos stoka.

GYDYMAS GYVŪNINĖS INFEKCIJOS PAKTINĖS MEDINĖS PRIEMONĖMIS

Paktas – santrumpa, reiškianti fotodinaminę antimikrobinę terapiją. Grybelinės infekcijos gydymo aparatu technologija remiasi skirtinga sveikų ir užkrėstų ląstelių reakcija į šviesą. Procedūros metu naudojamas gelis, kuris padidina grybeline infekcija užkrėstų ląstelių jautrumą šviesai.

Po paveikto audinio apdorojimo geliu gydytojas švitina nagą „Pact Med“ lazeriu: gelyje esantis pigmentas suyra, suaktyvindamas deguonį ir pradėdamas kenksmingų mikroorganizmų naikinimo procesą. Vieno nago apdorojimas lazeriu trunka apie 9 minutes – per tą laiką sunaikinami tiek viršutiniame, tiek giluminiame nago sluoksnyje esantys mikroorganizmai.

REKOMENDACIJOS PO PROCEDŪROS

Tarp sesijų podologas gali skirti papildomų lėšų mikozei gydyti – kremai, tepalai, tirpalai ir kiti vaistai, kurie pasitarnaus kaip prevencija ir sustiprins gydymo poveikį naudojant „Pact Med“ aparatą. GMTClinic klinikos podologai taip pat perdirba batus priešgrybeliniu purškalu. Ši naujoviška priemonė veiksmingai naikina grybelinę infekciją, kuri leis jums nepirkti naujų batų ir tuo pačiu išvengti pakartotinio užkrėtimo.

Kojų ir nagų grybelinių infekcijų gydymas

Grybelinės infekcijos gydymas Paktas Med

PACT Med – jūsų galimybė greitai ir neskausmingai atsikratyti grybelinės infekcijos!

Kojų ir rankų grybelinė infekcija yra tikrai nemaloni medicininė ir estetinė problema, su kuria pastaruoju metu susiduria vis daugiau žmonių. Greitai, neskausmingai ir visiškai saugiai atsikratykite to patyrusių grožio salono „Gentil“ specialistų. Dėl sukauptos grybelinių nagų infekcijų gydymo patirties rekomenduojame naudoti fotodinaminę terapiją vokiškame PACT Med.

Kuo „PACT Med“ unikalumas?

PACT Med galima drąsiai vadinti tikra revoliucija dirbant su grybeliniais nagais. Svarbu pabrėžti, kad fotodinamikos technologija yra labai paprasta ir saugi. Priešingai nei kiti populiarūs metodai, fotodinamika harmoningai derina vietinį saugumą, taip pat sisteminės terapijos efektyvumą. Tuo pačiu galite apsisaugoti nuo bet kokio šalutinio poveikio.

Kaip veikia PACT Med?

Fotodinamika grindžiama tuo pačiu metu vykstančiu poveikiu emiterio mikroorganizmams ir medžiagai, žyminčiai paveiktas zonas. Skirtingai nuo sveikų mūsų kūno ląstelių, grybelių ląstelės turi unikalią membraną. Jei žymite grybelių ląstelių membraną specialia medžiaga, ji pasireiškia selektyviu jautrumu šviesai. Švitinant PACT emiteriu, paženklintos grybelinės ląstelės sunaikinamos.

Taikydami aptariamą metodą, turite galimybę atlikti paviršinį ir gilų nagų fotodinfekciją. Svarbu pabrėžti, kad fotocheminė reakcija gydymo metu nedaro įtakos sveikiems audiniams. Tokiu fotodinaminiu nagų gydymu galima naudotis neribotą skaičių kartų be kontraindikacijų ir šalutinio poveikio.

Kokie yra PACT Med pranašumai?

Jei anksčiau grybelinės infekcijos gydymas be vaistų dažnai užtrukdavo metus, dabar per porą mėnesių šios problemos galite atsikratyti net pažangiausiais atvejais. Tokiu atveju jums nereikės operacijos ar nuolatinio vaistų vartojimo, turinčio didžiulį neigiamą šalutinį poveikį. Be svarbių šio metodo pranašumų, būtina pabrėžti:

 1. Greitas maksimalus rezultatas (grybelinę infekciją galima visiškai išgydyti).
 2. Absoliutus saugumas (nėra kontraindikacijų).
 3. Išskirtinis patogumas ir paprastumas.
 4. Neskausmingumas

Kaip vyksta gydymo kursas?

 1. Palyginti lengvu atveju, pirminio trigubo PACT švitinimo gali užtekti ir po pašalinimo. Nagas užauga apie metus. Šiuo laikotarpiu reikia kas mėnesį stebėti. Atsiradus naujiems pažeidimams, reikia pakartotinai pašalinti ir PACT švitinti.
 2. Sudėtingu atveju reikės ilgiau ir reguliariau naudoti PACT procedūras 6–12 mėnesių. Kiekvieno apsilankymo metu atliekamas striptizas, taip pat atliekamas vienas PACT švitinimas.
 3. nagų grybelio infekcija visada yra sunki ligos kategorija. Todėl tokiu atveju būtina pratęsti palaikymą (maždaug šešis mėnesius) kas savaitę švitinant PACT.

Atkreipkite dėmesį, kad nepriklausomai nuo pažeidimo lygio ir probleminių nagų skaičiaus, prieš atliekant PACT procedūrą, būtina atlikti pašalinimo procedūrą – visiškai mechaniškai pašalinti visas paveiktas nagų vietas. Tarp vizitų pacientams labai rekomenduojama naudoti papildomą nagų apsaugą (priešgrybelinius lakus, tepalus ir kt.) – tai priemonės, gerinančios nagų augimą ir kojinių bei batų antimikrobinį gydymą.

Grybelinės pėdos infekcijos gydymas

Onichomikozė arba grybelinė pėdų ir nagų infekcija yra gana dažna liga. Juos lengva pagauti baseine, saunoje, sporto spintelėje, batų parduotuvėje, todėl nuo šios nemalonios problemos niekas nėra apsaugotas.

Pirmųjų ligos simptomų, tokių kaip niežėjimas, pilvo pūtimas ar nago spalvos pasikeitimas, metu labai svarbu pasitarti su specialistu.

Šiuolaikiniai vaistai ir paveiktos nagų plokštelės higieninio gydymo metodai leidžia greitai išspręsti problemą laiku gydant, taip pat išvengti atkryčių.

Medicinos centre GMTClinic atliekama grybelinės nagų infekcijos fototvarka, atliekamas profesionalus pėdų ir nagų aparatinis gydymas (medicininis pedikiūras), taip pat nechirurginis nagų plokštelių, deformuotų dėl onichomikozės, korekcija.

Užsiregistruokite konsultacijai su podologu ir gausite profesionalią onichomikozės diagnozę bei veiksmingą gydymą. Mes suteiksime jūsų pėdoms ir pėdoms sveikatą ir grožį!

Mikozės ir onichomikozės gydymas

Pėdų ir nagų mikozės, onichomikozės gydymas lazeriu

Onichomikozė yra grybelinė pėdų ir nagų liga. Dažniausiai onichomikozė pažeidžia apatines galūnes – pėdas ir pirštų nagus, tačiau pažeidžiami ir delnai bei nagai. Tokiu atveju nagų mikozės gydymas ant rankų, kaip taisyklė, yra ilgesnis ir sudėtingesnis.

Mikozių (pėdų ir nagų mikozės klinikinis vaizdas) klinika paprastai būna gana ryški, tačiau gana dažnai pacientai, sergantys pažengusia liga, kreipiasi į specialistą podologą. To priežastis yra ta, kad onichomikozė iš pradžių nesukelia didelio diskomforto, sudarydama pacientui klaidingą įspūdį, kad lengva išgydyti save, naudojant vietinius vaistus. Deja, taip nėra, todėl, atsiradus pirmiesiems onichomikozės požymiams, turėtumėte kreiptis į kliniką, kad būtų profesionaliai nagų ir pėdų mikozės.

Nagų ir pėdų mikozės gydymas

Savarankiškas mikozių gydymas yra nepriimtinas, nesvarbu, ką teigiama reklamuojant įvairias „stebuklingas“ priemones grybelinių nagų infekcijų gydymui namuose. Onichomikozė sugeba greitai plisti, ji yra užkrečiama, o netinkamai gydant kenčia ne tik pats pacientas, bet ir jo artimieji. Tačiau naudojant šiuolaikinius metodus, mikozės gana lengvai gydomos medicinos įstaigos sąlygomis ir kontroliuojant podologą.

Nagų onichomikozės gydymas lazeriu

Vienas pagrindinių pastarųjų metų pasiekimų gydant nagų ir pėdų mikozes yra onichomikozės gydymas lazeriu. Jei pacientui diagnozavus onichomikozę atlikus apžiūrą ir laboratorinius tyrimus (įbrėžus), Vokietijos medicinos technologijų klinika gali pasiūlyti efektyviausią šios ligos gydymo schemą šiandien, derindama vaistus ir fizioterapiją, kad būtų gauti greiti ir patikimi rezultatai.

Kaip kineziterapiją, GMTCLINIC naudoja PACT MED metodą (vokiečių. Photo-Aktivierte ChemoTherapie – fotodinaminė antimikrobinė terapija). Šį pirštų nagų ir rankų onichomikozės gydymo metodą Vokietijoje sukūrė „Hahn Medical“ kartu su Tiubingeno universiteto Mikrobiologijos katedra. Naujoviška technologija pagrįsta selektyviu grybelinės infekcijos ląstelių žudymu lazeriu, išsaugojant nepažeistus aplinkinius sveikus audinius.

Grybelinių nagų infekcijų gydymo lazeriu principas

Grybelinių nagų infekcijų gydymas lazeriu susideda iš kelių vienas po kito einančių etapų:

 1. Šiuolaikiniame medicininio pedikiūro įrenginyje „IONTO Waterspray 2000“ atliekamas profesionalus nagų plokštelės valymas, pažeistų audinių pašalinimas maksimaliai išsaugojant sveiką nagą.
 2. Gydymo vieta padengta specialiu geliu. Patentuotame PACT MED sistemos gelyje yra pigmento, kuris selektyviai dažo tik grybelinės infekcijos ląstelių membranas. Dėl to šios ląstelės yra „paženklintos“ ir tampa lazerio spinduliuotės taikiniais.
 3. Dažytos ląstelės pašalinamos lazerio spinduliu, o aplinkiniai audiniai lieka nepažeisti! Švitinimas atliekamas tol, kol gelis visiškai pasikeičia; tai leidžia podologui vizualiai stebėti, ar visiškai pašalinamos visos grybelinės ląstelės. Tokiu atveju lazeris prasiskverbia per visą paveiktos odos ir nagų plokštelės gylį.
 4. Pasibaigus grybelinės nagų infekcijos gydymo lazeriu procedūrai, likęs gelis pašalinamas, taikomas specialus gydymo agentas.

Visa nagų onichomikozės gydymo lazeriu procedūra trunka apie pusvalandį, yra patogi pojūčiais ir praktiškai neturi kontraindikacijų, nes radiacija neturi įtakos sveikiems audiniams, o gelis neprasiskverbia į kraują.

DĖMESIO: visos GMTCLINIC podologinės procedūros atliekamos sertifikuotai įrangai, aukštos kvalifikacijos specialistams. Dezinfekavimo ir sterilizacijos standartai garantuoja visišką paciento saugumą!

Kojų nagų ir rankų onichomikozės gydymo lazeriu rezultatai

Norint visiškai išgydyti grybelinę nagų infekciją lazeriu, dažnai pakanka trijų savaičių procedūrų. Pažengusios ar komplikuotos ligos atvejais jų gali prireikti iki 6–8, tačiau net ir šiais atvejais šio metodo veiksmingumas ir saugumas yra kiek įmanoma didesnis, palyginti su kitais metodais (medicininiai sisteminiai ir vietiniai onichomikozės gydymo metodai).

Už garantuotą rezultatą – visišką pasveikimą be pavojaus atkryčiui, podologas gali skirti papildomą nagų onichomikozės gydymą vaistais, tačiau pagrindinis metodas vis tiek išlieka grybelinės nagų infekcijos gydymas lazeriu. Tai leidžia išgydyti onichomikozę be rimto vaistinio poveikio kūnui, be kurios to nebuvo įmanoma padaryti prieš pradedant PACT metodą.

Po grybelinės nagų infekcijos gydymo lazeriu procedūros specialistas podologas atlieka estetinį ir profilaktinį pėdų gydymą, paskiria specialią prevencinę priežiūrą ir periodišką stebėjimą (kartą per 2 mėnesius per metus po gydymo).

Onichomikozės pasikartojimo prevencija

Specialistas Vokietijos medicinos technologijų klinikos podologas pagal onichomikozės gydymo programą rekomenduos patikimas ir patikrintas namų priežiūros priemones, kurios padės išvengti galimo ligos pasikartojimo. Šios priemonės apima tris narkotikų rūšis:

 1. Profilaktinius antimikotinius vaistus (priešgrybelinį poveikį turinčius vaistus) skiria podologas. Dažniausiai tai yra vaistas su karbamidu, vienas efektyviausių šios grupės Europos vaistų yra vaistas UREA 40.
 2. Imunomoduliuojančios dezinfekavimo priežiūros priemonės, pavyzdžiui, arbatos medžio aliejaus pagrindu.
 3. Specialūs preparatai, skirti greitai augti sveikai nagų plokštelei, neleidžiantys daugintis bakterijoms ir grybelinėms infekcijoms. Pavyzdžiui, onikoleinas yra jautrių nagų koncentratas, kurį gamina Monako.

Svarbus priedas – švarūs batai!

Kadangi pakartotinis savęs užkrėtimas kelia didelį pavojų gydant onichomikozę, Vokietijos medicinos technologijų klinikoje paciento batai dezinfekuojami KLENZ sistema, kuri garantuoja visišką grybelių ir įvairių kenksmingų mikroorganizmų sporų sunaikinimą. Batai yra sterilizuoti ozono ir sidabro jonais, kurie visiškai pašalina bet kokią žalą.

Užsiregistruokite į konsultaciją GMTCLINIC podologijos skyriuje, ir onichomikozės problema bus išspręsta greitai, efektyviai, anonimiškai ir maksimaliai patogiai.

Leave a Reply