Grybelinė rankų ir kojų nagų infekcija

Nagų pageltimas, jų formos pasikeitimas, pėdų niežėjimas, lupimasis, skausmas – tai ne visas sąrašas, nurodantis onichomikozę (grybelinė infekcija). Kaip atsikratyti grybelinių nagų infekcijų?

Kova su nagų grybeline infekcija

Dažnai žmonės, susidūrę su šiais požymiais, nekreipia į juos dėmesio arba kovoja su grybeline nagų infekcija, naudodamiesi „namų“ gydymo kursu – losjonais, drėkikliais, nagų pjovimu, sutirštėjusių nagų gydymu.

Tačiau viskas nėra taip paprasta. Gali atsitikti taip, kad atlikus visus eksperimentus, būtina kreiptis į kliniką dėl bėgančios grybelinės infekcijos formos ant rankų ar kojų nagų, todėl gydymas bus daug sunkesnis.

Kaip rodo praktika, mažai tikėtina, kad savarankiškai išgydys grybelinę nagų ant rankų ar kojų infekciją.

Čia yra tik keli faktai:

Pasaulio sveikatos organizacijos duomenimis, grybelinė infekcija užima trečiąją (!) Vietą tarp visų ligų.

 • grybelinė infekcija yra labai užkrečiama liga. Galite pasiimti jį viešose vietose – sporto salėje, saunoje, joga, toli, sąrašas begalinis. Taip pat liga gali debiutuoti išgėrus antibiotikų.
 • Grybelinė infekcija turi būti gydoma, nes jos buvimas organizme daro įtaką jūsų sveikatai: ji silpnina imuninę sistemą, mūsų kūnas tampa nestabilus dėl patogeninių bakterijų ir virusų, padidėja rizika užsikrėsti sezoninėmis sąlygomis, tokiomis kaip gripas ir ūminės kvėpavimo takų infekcijos. Grybelinių ligų buvimas gali rodyti imunodeficito buvimą.
 • Laiku diagnozuota – raktas į tinkamą pėdų ir rankų nagų grybelio gydymą ir pasveikimą. Neignoruokite nemalonių simptomų!
 • Grybelinės infekcijos gydymas yra ilgas, tačiau naudingas procesas. Gydymas apima vietinių vaistų skyrimą, taip pat bendrąją terapiją. Be to, Sankt Peterburgo klinikoje „New Skin Clinic“ gydant grybelines rankų ir kojų nagų infekcijas suaugusiesiems ir vaikams, veiksmingai naudojamas aparatinis gydymas.
 • Pirštų ir kojų nagų grybelinės infekcijos gydymas

  Į klausimą "Kur gydyti grybelinę nagų infekciją?" Yra vienas teisingas atsakymas – klinikoje. Džiaugiamės galėdami pranešti, kad Naujosios odos klinikoje aukštesnės kategorijos gydytojas dermatovenerologas, dermatovenerologas Dmitrijus Nikolajevičius, turintis ilgametę kovos su šia liga patirtį, gydo grybelinę infekciją. Vieno geriausių šios srities gydytojų pėdų ar rankų nagų grybelinės infekcijos gali būti prieinamos kainos.

  Grybelinių nagų infekcijų gydymas lazeriu: kaina

  Onichomikozė yra grybelinė nagų liga, yra dažna populiacijos patologija. Jo gydymas vaistais reikalauja labai daug paciento kantrybės ir gana ilgai, nes net greitai sukėlėjas miršta, norint užauginti normalaus ilgio sveiką plokštelę, reikia nuo 4 iki 12 mėnesių.

  Šiuolaikinių technologijų įdiegimas dermatologinėje praktikoje leidžia pašalinti grybelinę infekciją iš nagų, nenaudojant fungicidinių preparatų. Šiandien kalbėsime apie tai, kaip klinikos sąlygomis gydytojai gydo grybelinę nagų infekciją lazeriu.

  Onichomikozės gydymas lazeriu: privalumai ir trūkumai

  Lazerio terapijos pranašumų sąrašas prasideda nuo procedūros saugumo. Sija veikia tik grybelinės infekcijos sporas ir nedaro įtakos sveikiems audiniams. Atliekant nepatraukiamas, be kraujo ir neskausmingas manipuliacijas nereikia naudoti anestezijos.

  Apie onichomikozės gydymo lazeriu veiksmingumą galima pasakyti taip: pirmasis rezultatas pastebimas praėjus 3–4 dienoms po 1-osios sesijos. Norint sustiprinti poveikį, vaistinėse nereikia naudoti fungicidinių vaistų.

  Ypač džiaugiuosi gydymo greičiu ir komfortu. Keletas procedūrų, trunkančių 30 minučių (kartu su konsultacija), leidžia pacientui pasiekti visišką pergalę prieš grybelinę infekciją. Procedūros vyksta kas 1 kartą per 2 savaites. Paprastai pakanka 4 sesijų.

  Lazerio terapija, kaip onichomikozės gydymo metodas, neturi šalutinio poveikio. Jei geriamieji ir išoriniai agentai neigiamai veikia svarbių organų veiklą, lazeris neliečia vidinės kūno aplinkos ir veikia tik toje vietoje, kurią reikia išgydyti.

  Iš nagų grybelinės infekcijos gydymo lazeriu trūkumų galima paminėti šiuos dalykus:

  • Sutrikęs nago augimas.
  • Nedidelė apdorotos plokštės deformacija.
  • Sveikų nagų infekcija.
  • Galimybė nudeginti ar įbrėžti nagą supančią odą, jei specialistas dirbo su defektuota įranga arba nepaisė saugos metodų.

  Lazerio rūšys grybelinėms infekcijoms pašalinti iš nagų

  Tokios procedūros, kaip grybelinės nagų infekcijos pašalinimas lazeriu, kaina priklauso ne tik nuo klinikos vietos ir reputacijos, bet ir nuo naudojamos įrangos rūšies.

  Apsvarstykite, kokie lazeriai skirti onichomikozei gydyti.

  • Diodas. Įrenginio poveikis yra paveiktos plokštės terminis apdorojimas, todėl apdorota sritis krešėja. Po visų procedūrų sergantis nagas visiškai atsiskleidžia ir po kurio laiko jį pakeičia nauja plokštelė.
  • Erbis Dažnas lazerio variantas gydo grybelinę infekciją ne ilgiau kaip 6 seansus. Terminio ir abliacinio gydymo procedūros yra neskausmingos. Priemonė sunaikina užkrėstą nagą ir gretimus indus, kurie suteikia grybelinę infekciją. Erbio lazerio pranašumas yra galimybė sunaikinti sporas labiausiai neprieinamose vietose.
  • Neodimio. Inovatyvus lazeris gydo pažeistus nagus dėl fototerminio efekto. Sveikas audinių junginys nepaveiktas. Didelis neodimio lazerio terapinis poveikis grybelinės infekcijos metu pastebimas po 5-6 manipuliacijų. Metodas ne tik išvalo audinį nuo grybienos, bet ir stimuliuoja paveiktų ląstelių regeneraciją.

  Lazerio sistemos skleidžia gydomąsias bangas, kurių ilgis yra 870 – 1319 nm. Norint pagerinti terapijos kokybę, būtina kasdien rankas, kojas ir batus gydyti dezinfekavimo priemonėmis.

  Onichomikozės gydymo lazeriu indikacijos ir kontraindikacijos

  Jei grybelinė infekcija užpuola nagus ant rankų ar kojų arba pacientui diagnozuotas didelis pažeidimas, apimantis tris ar daugiau nagų patologiniame procese, dermatologas gali rekomenduoti gydyti onichomikozę lazeriu.

  Lazerio terapijos indikacijos taip pat yra panaudotų išorinių agentų neveiksmingumas ir negalėjimas vartoti sisteminių fungicidinių vaistų dėl bet kokios gretutinės ligos.

  Kontraindikacijos aparatūros nagų šalinimas turi daug:

  • Epilepsija.
  • Diabetas.
  • Nėštumas ir HBV.
  • Jungiamojo audinio patologija.
  • Dermatologinių ligų paūmėjimas.
  • Infekcinės ligos virusinio pobūdžio.
  • Vaistų vartojimas iš fluorochinolonų ir sulfonamidų grupės.
  • Onkologiniai procesai ir ikivėžinės kūno sąlygos.
  • Neseniai atlikta operacija, kurios metu buvo pašalintas vidaus organas.

  Neįmanoma pašalinti grybelinės infekcijos pažeistų nagų lazerio pagalba iškart po apsilankymo deginimosi salone ir atliekant cheminį pilingą. Intervalas tarp paskutinės salonų sesijos ir lazerio terapijos turėtų būti bent 2 savaitės.

  Kaip yra procedūra

  Prieš nagų grybelinės infekcijos gydymą lazeriu reikia atlikti nedidelį preparatą. Namuose žmogus nagus 10–15 minučių plauna muilo-sodos vonelėje ir trumpai nupjauna. Dekoratyvinio ar medicininio lako likučius reikia ištrinti. Šią dieną ir per visą lazerio terapijos laiką draudžiama kūno galūnes tepti kūno priežiūros priemonėmis.

  Klinikoje pacientas ir gydytojas nešioja apsauginius akinius, kurie apsaugo nuo akių nudegimų. Tuomet sveikatos priežiūros paslaugų teikėjas atsargiai nuvalo probleminę vietą antiseptiku ir užtepa specialų gelį. Kitame etape įjungiamas lazeris. Priklausomai nuo onichomikozės stadijos, prietaisas veikia plokštelę 20-30 minučių. Užsiėmimo pabaigoje anksčiau užtepto gelio likučiai plaunami servetėle.

  Onichomikozės lazerio terapijos kainos

  Maskvos srities atvirose vietose ir Maskvoje grybelinės nagų infekcijos gydymo lazeriu kainos nėra vienodos.

  Jei didmiesčių klinikose vieno nago apdorojimo procedūra kainuoja 500 rublių, o dešimt plokštelių iš karto – 2900 rublių, regionuose vidutinė procedūros kaina yra 870 rublių. Dėl rekomendacijų ir pakartotinio priėmimo gydytojas gali paprašyti papildomų 500 rublių.

  Sankt Peterburge vienkartinės grybelinės nagų infekcijos gydymo lazeriu sesijos kaina siekia 3500 rublių. Tokiu atveju pirminis priėmimas pacientui kainuoja 1 500 rublių, o antroji konsultacija su gydytoju kainuoja šiek tiek mažiau – 1 200 rublių. Kartais klinikų administratoriai organizuoja veiksmus, tokiu atveju tyrimų kaina gali būti įtraukta į terapijos kainą.

  Ką sako pacientai

  Grybelinių nagų infekcijų gydymas lazeriu yra teigiamas ir neigiamas.

  Dauguma pacientų pastebi gerą lazerio terapijos rezultatą ir sako, kad sveikos nagų plokštelės pradeda augti per mėnesį. Jei bus laikomasi visų medicinos rekomendacijų, onichomikozės pasikartojimo nebus.

  Nežymus neigiamų atsakymų skaičius yra susijęs ne tik su medicinos personalo klaidomis, bet ir su sudėtingais onichomikozės atvejais, kurių negalima greitai pašalinti. Mažo terapijos efektyvumo priežastis taip pat gali būti individuali paciento savybė.

  Nepaisant to, kaip rodo praktika, grybelinės infekcijos gydymas lazeriu yra šiuolaikinė technika, kurią daugelis šiuolaikinių žmonių išbandė ir įvertino patys.

  Grybelinių infekcijų gydymo lazeriu kainų apžvalga

  Lazerio spindulys pasirinktinai žudo grybelio sporas ir grybą, nepažeisdamas aplinkinių audinių. Toks kryptinis poveikis lemia mikroorganizmų įkaitimą iki + 47 ° C, jų šiluminį išjungimą.

  Onichomikozė yra grybelinė nagų infekcija, kurią lydi nemalonus kvapas, deginimas, neetiška išvaizda. Liga yra ypač dažna, užkrėsta sulaukus 20-50 metų, šia liga dažnai serga vyrai.

  Priežastys ir prevencija

  Užsikrėtimas grybelinėmis infekcijomis ne visada sukelia ligą. Stiprus imunitetas pats susidoroja su infekcija, tačiau susilpnėjus imunitetui, grybeliai aktyviai kolonizuoja nagų plokštelę, naikindami jos struktūrą. Onichomikozės priežastys:

  • bloga higiena;
  • neteisingi batai (jums reikia batų, kad galėtumėte „kvėpuoti“, leisti orą);
  • hormoniniai sutrikimai, kuriuos lydi gausus pėdų ir delnų prakaitavimas;
  • vartojate daugybę narkotikų, ypač pavojinga nekontroliuojamai vartoti antibiotikus

  Grybelinių ligų prevencijos priemonės apima:

  • higiena viešose vietose, asmens higiena;
  • kojų priežiūra, dažnas kojinių, batų vidpadžių keitimas;
  • sveikatos stebėjimas

  Baseinuose, voniose, saunose dėvėkite uždarus guminius batus, visiškai pašalindami kontaktą su pėdų vandens purslais.

  Mikozių tipai

  Nago deformacija ir sunaikinimas sukelia grybelius, dermatofitus, mieles ir pelėsį. Yra mikozės:

  • normotrofinis;
  • hipertrofuotas;
  • atrofinis

  Esant normotrofinei mikozei, nago plokštelės spalva, blizgesys, storis nesikeičia. Infekcija pasireiškia išilginėmis juostelėmis, dėmėmis. Hipertrofinę onichomikozę lydi nago sustorėjimas, jo struktūros pasikeitimas, skaidrumo praradimas ir blizgesys.

  Atrofinis mikozės tipas pasireiškia nago plonėjimu ir jo atmetimu iš nagų lovos. Infekcijos simptomus galima spręsti apie infekcijos tipą:

  • infekcija dermatofitais pasireiškia išilginėmis juostelėmis, dėmėmis plokštelės centre arba šonuose;
  • mielių grybeliai veikia nagų guolį, plokštelė tampa geltona, plonesnė, palaipsniui atmesta;
  • pelėsio grybeliai gyvena ir parazituoja nago paviršiuje, naikindami jo struktūrą, spalvą

  Gydymo metodai

  Priešgrybelinio gydymo tikslas yra sunaikinti grybelinę infekciją, suteikti galimybę užsiauginti naują nagų plokštelę.

  Gydymas apima grybelinės infekcijos rūšies nustatymą ir priemones jai pašalinti:

  • nagų aparatinė ir rankinė valymas;
  • vaistų terapija;
  • lazerinis veiksmas

  Remiantis žalos laipsniu:

  • išoriniam gydymui – tepkite ant nagų tepalus, kremus, lakus, turinčius priešgrybelinių savybių;
  • sisteminių vaistų vartojimas – vaistai veiksmingai veikia grybelinę infekciją per kraują, tačiau vaistus lydi daugybė komplikacijų;
  • Nagų apdorojimo aparatinė ir rankinė įranga;
  • operacijos – chirurginis nago ar jo dalies pašalinimas nepašalina grybelinės infekcijos, liga gali grįžti

  Kodėl liaudies gynimo priemonės nėra veiksmingos

  Liaudies receptai yra neveiksmingi, nes grybelinė infekcija greitai prisitaiko ir praranda jautrumą bet kokioms namų priemonėms. Grybai neįprastai atkaklūs, jų visiškai sunaikinti neįmanoma. Be to, tradiciniai metodai nėra pagrįsti tikslia diagnoze, nesudaro galimybių pasirinkti tinkamą gydymo metodą.

  Visapusiškas mikozių gydymas

  Mikroorganizmai prasiskverbia pro odą į kraują, norėdami juos sunaikinti kraujyje, skiria vaistus. Priešgrybelinis tepalas dedamas ant nagų plokštelės paviršiaus. Lazeris naikina patį grybelį ir jo sporas, o vaistų terapija sunaikina kraujyje cirkuliuojančią infekciją. Į išsamų gydymą įeina:

  • nagų plokštelės valymas nuo raginių sluoksnių ir sustorėjimų;
  • gydymas narkotikais;
  • lazerio terapija

  Švitinimas lazeriu padidina kompleksinio gydymo efektyvumą

  Lazerio naudojimo pranašumai yra šie:

  • saugos procedūros, jokio šalutinio poveikio;
  • įrodytas efektyvumas;
  • neskausmingas, nereikia anestezijos;
  • nėra grybelinės infekcijos priklausomybės nuo švitinimo lazeriu;
  • darbingumo išsaugojimas po procedūros;
  • greitas efektas – norint atkurti nago plokštelę, pakanka 1–3 procedūrų;
  • stabilus rezultatas

  Nagų plokštelės apdorojimas lazerio spinduliu sterilizuoja sporas ir pačią grybieną, kartu su vaistų terapija visiškai pašalina grybelinę infekciją.

  Jie gydo grybelinę infekciją Maskvoje, Kijeve ir kituose NVS miestuose. Daugiausia centrų Rusijoje, Ukrainoje, Lietuvoje. Pagrindiniai medicinos centrai, kaip taisyklė, turi filialų tinklą. Taigi, Kijevo kosmetologijos centre „Lazerių namai“ yra filialai Donecke, Krivoy Rog, Lvovas, Charkovas, Odesa, Zaporožė.

  Kas paaiškina kainų skirtumą?

  Gydymo kainų politika yra lanksti, paslaugų kainą sudaro keli veiksniai. Klinikose kiekvienas pacientas gydomas individualiai, veikia nuolaidų sistema, vyksta akcijos, kurių metu galite nagus gydyti pigiau. Akcijos taip pat gali būti nuolatinės, pavyzdžiui, Kijevo „Veneros“ klinikų medicinos centre antrasis gydymas klientui kainuoja daug mažiau.

  Kaina priklauso nuo lazerio tipo. Onichomikozės gydymui naudojamas specialus prietaisas, skirtas specialiai kovai su grybelinėmis nagų ligomis, pavyzdžiui, „Sciton ClearSense“, „PinPointe Footlaser“, „Neolaser Aran“. Įprastas žemo dažnio lazeris nesunaikina sporų ir grybienos, o veikia tik metabolizmą piršto audiniuose.

  Grybelinių nagų infekcijų gydymas

  Atėjo ilgai laukta vasara, laikas, kuris mums teikia nepaprastai malonią veiklą. Dabar galite daugiau vaikščioti, degintis, maudytis ar tiesiog bėgioti basomis ant žolės. Tačiau yra vienas „bet“, kuris gali smarkiai sugadinti mūsų lūkesčius šiltomis saulėtomis dienomis – tai grybelinė nagų infekcija. Liga, kurios nėra įprasta demonstruoti, neleidžia dėvėti atvirų batų ar nedvejojant vaikščioti paplūdimiu. Be abejo, tai labai bjauri bėda, nuo kurios reikia ir kuo greičiau atsikratyti.

  Paslaugų kainos

  Pirminis dermatologo paskyrimas (paciento skundų įvertinimas, anamnezės nustatymas, apžiūra, preliminari diagnozė, konsultacija)

  Pakartotinis dermatologo paskyrimas

  Grybelinių ligų gydymo schema

  1 nagų plokštelės apdirbimas aparatine įranga

  1 nagų plokštelės gydymas lazeriu

  10 nagų plokštelių gydymas lazeriu

  Kas yra nagų grybelio infekcija?

  kojų nagų grybelinė infekcija arba moksliškai onichomikozė dažniausiai sukelia grybelines infekcijas, dermatofitus. Jų mėgstamiausia buveinė yra poodiniai sluoksniai ir nago plokštelė. Įsiskverbusi į nagą, grybelinė infekcija pradeda išskirti specialų fermentą, kuris sunaikina nagų guolį ir sukuria maistinę terpę patogeno kolonijai augti. Verta paminėti, kad onichomikozė yra gana dažna nagų liga, ji pasireiškia 10-20% žmonių.

  Kas gali patekti į paveiktą vietą grybeline infekcija?

  Iš viso yra žinoma daugiau kaip 40 pelėsinių grybų rūšių, sukeliančių onichomikozę. Iš esmės jie neturi konkrečių šaltinių ir nuo jų apsiginti labai sunku, nes šie mikroorganizmai yra plačiai paplitę. Tai paaiškina didelį onichomikozės, užregistruotos visame pasaulyje, dažnį. Nepaisant to, yra kelios pagrindinės rizikos grupės:

  • Megapolitikų gyventojai turi daug didesnę galimybę užsikrėsti grybeline liga. Taip yra dėl to, kad mieste žmonės daug laiko praleidžia storais batais, sudarydami visas būtinas sąlygas grybelinėms infekcijoms formuotis ir išsivystyti (aukšta temperatūra, drėgmė);
  • grybelinė infekcija dažnai pasitaiko vidutinio ir seno amžiaus žmonėms. Tai greičiausiai lemia tai, kad kuo vyresnis žmogus tampa, tuo lėčiau auga nagų plokštelės, mažėja kraujotaka ir imunitetas;
  • Grybeliniai nagų pažeidimai yra jautriausi žmonėms, dirbantiems įmonėse, kuriose kenksmingos darbo sąlygos. Rizikos grupei taip pat priskiriami žmonės, dirbantys medicinos įstaigose (ortopedai, masažo terapijos specialistai), sportininkai, kariškiai, pirtininkai;
  • Labiau jautrios grybelinei nagų ligai yra tie, kurių susilpnėjusi imuninė sistema arba susijusios ligos, susijusios su prasta kraujo apytaka – giliųjų venų trombozė, varikozė, diabetas, limfostazė, Raynaudo sindromas;
  • Užsikrėtimo rizika yra didelė pirties ir saunos mėgėjų tarpe – dažniausiai grybelinė infekcija patenka ant nagų atliekant vandens procedūras.

  Grybelinių nagų infekcijų simptomai ir pavojus

  Liga paprastai prasideda grybeline tarpdančio raukšlių, esančių tarp mažojo piršto ir ketvirtojo piršto, infekcija. Yra paraudimas, įtrūkimai, nedidelis niežėjimas. Negydant, procesas pereina prie nagų: jie gali pakeisti spalvą, po nagų plokšte ar šalia jos kaupiasi nešvarumai, išoriniai nago kraštai sutirštėja ir pradeda byrėti, nagas tampa trapus, jo kraštas gali pakilti ar nukristi už piršto.

  Grybelinis nagų pažeidimas yra ne tik estetinis nepatogumas, bet ir rimta liga, jis turi būti gydomas bet kokiomis aplinkybėmis. Bėgti infekcija gali sukelti negrįžtamų padarinių. Tai gali būti ypač pavojinga žmonėms, turintiems didelę riziką – sergantiems cukriniu diabetu ir imuninės sistemos ligomis, jiems gali išsivystyti flegmonos.

  Susitarkite

  Kaip atsikratyti grybelinės infekcijos?

  Gydymas priklauso nuo grybelinės infekcijos rūšies. Beveik neįmanoma įtarti kokį nors konkretų mikroorganizmą dėl matomų simptomų ir apraiškų. Neatlikus specialių tyrimų, kartais net neįmanoma nustatyti, ar grybelinė nagų infekcija, ar visi pokyčiai tėra medžiagų apykaitos sutrikimo ar kitų sisteminių ligų pasekmė.

  Grybelinių nagų infekcijų diagnozę galima suskirstyti į šiuos veiksmus:

  • Klinikiniai duomenys yra paciento simptomų ir skundų derinys. Jie, kaip taisyklė, nurodo tik nagų pažeidimo faktą. Galiausiai ligos priežastį galima nustatyti tik atlikus tikslesnius tyrimus;
  • Mikroskopinis tyrimas – iš paciento paimamas nago plokštelės grandymas ar audinio mėginys. Gauta medžiaga yra apdorojama specialia medžiaga, kad sunaikintų keratiną. Po to grybelius galima ištirti mikroskopu. Bet, deja, šis metodas neleidžia nustatyti grybelinės infekcijos tipo ir pasirinkti veiksmingą gydymą. Tačiau jei neįmanoma atlikti papildomų tyrimų, šiame etape jau galima skirti priešgrybelinius vaistus, veiksmingus nuo įvairių rūšių grybelių;
  • Kultūriniai tyrimai atliekami po mikroskopijos. Iš paciento gauta medžiaga pasėjama į specialią maistinę terpę, kurioje yra visos reikalingos medžiagos greitam grybelinės infekcijos vystymuisi. Ligos sukėlėjas identifikuojamas kolonijų pavidalu, jų spalva ir augimo pobūdžiu. Šis metodas leidžia atlikti tikslią ir galutinę diagnozę, taip pat galima patikrinti grybelio jautrumą įvairiems vaistams. Remdamiesi šiuo tyrimu galite paskirti efektyviausią gydymo kursą.

  Pats procesas atsikratyti grybelinių nagų infekcijų apima bendrąją terapiją ir vietinį gydymą.

  Taikant bendrą gydymą, skiriami sisteminio poveikio priešgrybeliniai vaistai. Kai kuriais atvejais skiriami kraujagyslių preparatai, skirti pagerinti nagų mikrocirkuliaciją ir mitybą – tai paspartina jų augimą.

  Pažengusiais atvejais skiriamas vietinis gydymas. Tai susideda iš paveikto nago pašalinimo chirurginiu būdu, naudojant lazerį arba naudojant specialius lizuojančius tinkus, kurie ištirpdo nagą. Jei paveikta sritis yra nedidelė, rekomenduojama kasdien nuvalyti pažeistą nagą nagų dilde, gydantis po lakų ir fungicidinių skysčių.

  Grybelinių nagų infekcijų prevencija

  Norint nepatirti tokios nemalonios infekcijos kaip grybelinė nagų infekcija, būtina laikytis šių prevencinių priemonių:

  • Dėvėkite tik batus;
  • Pėdos visada turi būti sausos; tam, atsižvelgiant į sezoną, rinkitės aukštos kokybės vėdinamus batus;
  • Jei jūsų oda per sausa, naudokite drėkinamąją priemonę;
  • Laiku gydykite varnalėšas ir kitas panašias bėdas ant kojų;
  • Reguliariai vėdinkite batus ir keiskite kojines;
  • Prieš lankantis viešose vietose (paplūdimiuose, baseinuose), pėdos turi būti gydomos specialiais dezinfekavimo priemonėmis;
  • Laikykitės asmeninės higienos – tvarkingai laikykite nagus;
  • Nagų priežiūrai naudokite atskiras žirkles, nagų dildeles, pedikiūro reikmenis ir rankšluosčius;
  • Moterims: naudokite laką su priešgrybeliniais ingredientais.

  Atminkite, kad grybelinė nagų infekcija yra labai klastinga ir pavojinga liga, kurią būtina pradėti pradiniame etape, užkertant kelią tolesniam jos plitimui. Negalima savarankiškai gydytis, tradicinės medicinos receptai ne visada yra pakankamai veiksmingi. Laiku atliekamas vizitas pas gydytoją padės greitai ir greitai atsikratyti šios infekcijos. „Altermed“ klinikos specialistai yra pasirengę pasiūlyti jums savo aukštos kvalifikacijos pagalbą sprendžiant šį klausimą!

  Iki 2019 m. Rugpjūčio 31 d

  -15% per kosmetologijos gimtadienį

  Mes suteikiame nuolaidą visai kosmetologijai 2 savaites prieš ir 2 savaites po gimtadienio.

  Visose šakose

  Iki 2019 m. Rugpjūčio 31 d

  Parodykite mums bet kurios klinikos nuolaidų kortelę – ir mes suteiksime jums 7% nuolaidą!

  Visose šakose

  Iki 2019 m. Liepos 31 d

  Pagrindinis priėmimas už specialias kainas

  Visose šakose

  Užsiregistruokite į naujienlaiškį

  Siųsdamas el. Laišką, aš sutinku, kad mano asmens duomenys būtų tvarkomi pagal 2006 m. Liepos 27 d. Federalinio įstatymo Nr. 152-ФЗ „Dėl asmens duomenų“ reikalavimus.

  Nagų grybelinės ligos (pažeisto nago srities aparatinis pašalinimas)

  Grybelinis pėdos pažeidimas yra viena iš labiausiai paplitusių odos ligų. Ši patologija yra susijusi su odos ir nago plokštelės užkrėtimu parazitinėmis grybelinėmis infekcijomis, kurios dermatologijoje vadinamos mikoze. Dėl tokio parazitinio proceso vystymosi pacientas pastebi reikšmingą pėdų odos sukietėjimą, stiprų niežėjimą ir pažeistos vietos lupimą, taip pat nemalonaus kvapo atsiradimą. Tačiau būdingiausias grybelinės pėdos ligos simptomas yra nagų plokštelės struktūros ir spalvos pasikeitimas. Nagas tuo pačiu tampa kalvotas, sustorėja, pleiskanoja ir įgauna gelsvą ar net rudą atspalvį.

  aparatinės nagų pašalinimas

  " duomenų laikmenos failas ="//i2.wp.com/medcentr-diana-spb.ru/wp-content/uploads/2017/01/apparatnoe-udalenie-nogtya.jpg?fit=450%2C295&ssl = 1" duomenų didelis failas ="//i2.wp.com/medcentr-diana-spb.ru/wp-content/uploads/2017/01/apparatnoe-udalenie-nogtya.jpg?fit=838%2C550&ssl = 1" klasė ="„aligncenter“ dydžio pilnas „wp-image-1581“" src ="http://i2.wp.com/medcentr-diana-spb.ru/wp-content/uploads/2017/01/apparatnoe-udalenie-nogtya.jpg?resize=957%2C628" alt ="aparatinės nagų pašalinimas" plotis ="957" aukštis ="628" srcset ="//i2.wp.com/medcentr-diana-spb.ru/wp-content/uploads/2017/01/apparatnoe-udalenie-nogtya.jpg?w=957&ssl = 1 957w, //i2.wp.com/medcentr-diana-spb.ru/wp-content/uploads/2017/01/apparatnoe-udalenie-nogtya.jpg?resize=450%2C295&ssl = 1 450w, //i2.wp.com/medcentr-diana-spb.ru/wp-content/uploads/2017/01/apparatnoe-udalenie-nogtya.jpg?resize=768%2C504&ssl = 1 768w, //i2.wp.com/medcentr-diana-spb.ru/wp-content/uploads/2017/01/apparatnoe-udalenie-nogtya.jpg?resize=838%2C550&ssl = 1,838w" dydžiai ="(maksimalus plotis: 957 pikseliai) 100 vw, 957 piks" data-recalc-dims ="1" />

  Visai neseniai grybelinių nagų ligų gydymas buvo sumažintas iki chirurginio tos nago plokštelės dalies pašalinimo, kurioje įvyko patologiniai pokyčiai. Tačiau ši technika pasižymi didele trauma, dideliu skausmu, didele infekcijos rizika ir ligos pasikartojimu. Medicinos centras „Diana“ siūlo šios problemos sprendimą ir saugų bei veiksmingą kojų ir nagų grybelinės infekcijos gydymą. Mūsų klinikoje terapija apima labai efektyvų pažeistos nagų srities aparatūros pašalinimą, kuris leidžia greitai ir neskausmingai atsikratyti fizinio diskomforto ir estetinio defekto.

  Kas yra nagų aparatūros pašalinimas?

  Pagrindinė grybelinių ligų gydymo kryptis yra vietinių antimikotinių tepalų, gelių ir kremų naudojimas. Labai svarbu atsikratyti pažeistos nagų plokštelės vietos, kuri, sutirštėjus, neleidžia patekti priešgrybeliniams vaistams į parazitinius organizmus. Taip pat nago dalį reikia pašalinti estetiniais tikslais, nes vizualiai toks pasireiškimas žymiai pablogina pėdos estetiką. Be to, aparatūrinis kompaktiškos nagų plokštelės pašalinimas užkirs kelią nago įaugimui.

  Aparatinis pedikiūras, palyginti su bet kokiu kitu būdu pašalinti paveiktą nagų plokštelės dalį, turi nemažai privalumų:

  • Maža trauma. Skirtingai nuo chirurginės intervencijos ir klasikinių pedikiūro metodų, aparatinė ekspozicija atliekama naudojant keletą abrazyvinių pjaustytuvų, kurie sukasi, kad pašalintų visas paveiktas nagų vietas ir aplinkinę sustorėjusią pėdos odą. Tokiu atveju pjaustytuvai parenkami individualiai, atsižvelgiant į paciento nagų plokštelės būklę, kuri leidžia švelniai pašalinti dalį nago, nepažeidžiant sveikų audinių.
  • Nėra infekcijos pavojaus. Kadangi procedūros metu odos vientisumas nepažeidžiamas, žymiai sumažėja infekcinių patogenų pritvirtinimo rizika.
  • Neskausmingumas Aparatinės įrangos poveikis pėdai nesukelia skausmo ir diskomforto pacientui ir tuo pačiu leidžia pasiekti puikią estetinę pėdos būklę.

  Medicinos centro „Diana“ dermatologai taiko integruotą pėdų ir nagų plokštelės grybelinių ligų gydymo metodą, naudodami aparatinį pedikiūrą kaip saugų būdą pašalinti pažeistą nagų plotą.

  Pasitarkite su ginekologu telefonu +7 (812) 528-88-65, užsisakykite skambutį arba užpildykite formą puslapyje!

  Jei radote klaidą, pažymėkite teksto dalį ir spustelėkite „Ctrl“ + „Enter“

  grybelinės infekcijos gydymas spb

  Grybelinių nagų infekcijų gydymas lazeriu

  Atsirado alternatyva tradiciniam mikozės gydymo metodui – tai yra specializuotas lazeris grybelinėms infekcijoms pašalinti.

  Jo veikimas yra daug efektyvesnis, greitesnis ir svarbiausia – jis yra saugesnis kūnui nei gydymas toksiškais priešgrybeliniais vaistais. Lazerio spindulys prasiskverbia po nagų plokštelę ir visiškai sunaikina patį grybelinės infekcijos šaltinį – grybieną, priešingai nei vaistai, veikiantys tik nago paviršių. Tuo pačiu metu jūsų nagas išliks saugus ir sveikas!

  Grybelinės nagų infekcijos gydymas Sankt Peterburge

  Priėmimo vieta

  Taip pat žiūrėkite

  Kainos: nuo 1299 iki 2400 / sr.

  Kainos: nuo 1399 iki 2400 / sr.

  Kainos: nuo 1299 iki 3250 / sr.

  Kainos: nuo 499 iki 2000 / sr.

  Kainos: nuo 1900 iki 3200 / sr.

  Kainos: nuo 390 iki 1300 / sesija

  Kainos: nuo 560 iki 2500 / sr.

  Kainos: nuo 1299 iki 4500 / sr.

  Aktuali informacija apie pasirinktą paslaugą

  4,90 vidutinis įvertinimas

  Išsilavinimas: klinikinė rezidentūra, specialybė – dermatovenerologija (2014); Sankt Peterburgo valstybinis universitetas, medicinos fakultetas (2012).
  Kvalifikacijos kėlimo kursai: Medicininės aparatūros pedikiūras; Gerybinių odos neoplazmų (papilomų, karpos, nevi, fibromų, keratomų ir kt.) Pašalinimas naudojant radijo bangų sunaikinimą; Ortoneksija – įaugusio nago korekcija (Fraserio skliausteliuose, Osthold, 3TO).
  Medicininė patirtis – 3 metai.
  Olesya Pavlovna priima klinikų tinklo „MADIS“ kliniką „MADIS m. Ploshchad Vosstaniya“.
  Pacientai priimami adresu:
  Sankt Peterburge, Šv. 5-oji Sovetskaja, 23 d.

  Pirmos kvalifikacinės kategorijos gydytojas.
  Išsilavinimas: rezidentūra, specialybė – dermatovenerologija (2008); SPbSMA juos. I.I. Mechnikovas, medicinos verslo specialybė (2006).
  Profesinis perkvalifikavimas: Klinikinė mikologija, SZGMU juos. I.I. Mechnikovas (2012); Kosmetologija, SZGMU juos. I.I. Mechnikovas (2015).
  Kvalifikacijos kėlimo kursai: Aparatinės technikos kosmetologijoje, SPbGMA jas. I.I. Mechnikovas (2007); Laboratorinė mikologija, SZGMU juos. I.I. Mechnikovas (2012); Dermatovenerologija, СЗГМУ им. I.I. Mechnikovas (2013); Alergologija ir imunologija, SZGMU juos. I.I. Mechnikovas (2015).
  Sankt Peterburgo gydytojų draugijos narė.
  Medicininė patirtis – 9 metai.
  Viktorija Valerievna priima klinikų tinklo „MADIS“ kliniką „MADIS m. Ploshchad Vosstaniya“.
  Pacientai priimami adresu:
  Sankt Peterburge, Šv. 5-oji Sovetskaja, 23 d.

  Grybelinių nagų infekcijų gydymas lazeriu

  Rusijos dermatovenerologų ir kosmetologų draugija

  Dermatologijos skyriaus vedėja:
  Euro-Azijos dermatovenerologų asociacijos narė,
  Rusijos dermatologų ir kosmetologų draugijos narė,
  Medicinos mokslų daktaras, profesorius Sukharevas AV

  Ketvirtadalis suaugusių Rusijos Federacijos gyventojų kenčia nuo grybelinių pėdų (odos ir nagų) infekcijų. Vyrai suserga dažniau nei moterys. Liga prasideda pėdų užkrėtimu tarnaujant armijoje, treniruotis sporto skyriuose, lankytis baseinuose, saunose ir kt.

  Pirtyse, voniose, kur drėgna, tamsu, šilta, blogai vėdinamose patalpose, labai greitai pradeda vystytis grybeliai, kurie krenta ant grindų, ir gultai nuo paciento odos, padidėja grybelinės infekcijos masė, o tai lemia natūralų paviršiaus ir nuo jo grybelinės infekcijos plitimą. ant sveiko žmogaus odos. Infekcijos pavojus slypi bet kurioje patalpoje, kurioje žmonės vaikšto basomis.

  Pacientai, kenčiantys nuo kitų odos ligų, kurių metu pažeistas odos vientisumas, turi įtrūkimų, opos, erozijos ir kt., Taip pat žmonės, kenčiantys nuo kojų kraujotakos sutrikimų, yra labiau linkę į šias ligas.

  Ligos, tokios kaip diabetas, antsvoris, rūkymas, tromboflebitas, varžtai, sumažėjęs imunitetas, prisideda prie grybelinių infekcijų užkrėtimo. Pavyzdžiui, dekompensavus cukrinį diabetą, padidėja gliukozės išsiskyrimas ne tik šlapimu, bet ir vėliau. Tai sukuria idealią terpę grybelinei infekcijai augti.

  Pirštų grybelinės infekcijos simptomai

  Kojų nagų grybelinių infekcijų gydymas lazeriu, ieškoma procedūra, nes grybelinė infekcija paveikia 3 ir 4 tarpslankstelinius tarpus, kur tarp kojų pirštų atsiranda niežėjimas, paraudimas, odos patinimas, lupimasis, įtrūkimai, tada infekcija plinta visoje pėdoje ir pažeidžia nagų plokštelę. Bėgant metams nagai tampa pilkšvai gelsvi, nuobodu, sutirštėję, su suskaidytu išoriniu kraštu, iš po nago išsiskiria maža sausa masė, o po nago atsiranda tuštumų. Prakaitas ant kojų, veikiant grybelinės infekcijos fermentams, įgauna nemalonų, savotišką kvapą. Ir tai tęsiasi metų metus. Pasunkėjimas, t.y. procesas žiemą padidėja.

  Šis negalavimas savaime nepraeina. Dėl grybelinės infekcijos padidėja alergija. Bėgant metams, grybeliai gali plisti iš pėdų į kirkšnies sritį, pilvą, pažastis, ant krūtinės, nugaros, kaklo, plaukų odos. Taip pat gali paveikti vidaus organus. Šeimoje, kurioje yra grybeline infekcija sergančių pacientų, artimųjų užsikrėtimo rizika yra didelė.

  Šia infekcija galima užsikrėsti atliekant manikiūrą, pedikiūrą. Nerekomenduojama nušluostyti savęs kažkieno rankšluosčiais. Po maudymosi būtina kruopščiai įtrinti tarpslankstelinę erdvę. Negalite šukuoti kažkieno plaukų šepetėlių, šepetėlių. Pastaraisiais metais padaugėjo suaugusiųjų, sergančių galvos odos mikoze. Nesėkmingo grybelinių pažeidimų gydymo priežastis gali būti vėlyvas gydymas. Yra pacientų, kenčiančių nuo onichomikozės (grybelinė nagų infekcija) dešimtmečius, 25–30 metų.

  Kita priežastis – nesistemingas, nereguliarus gydymas, kai išgeriama nepakankamai priešgrybelinių vaistų. Nepakankama pakartotinio užkrėtimo prevencija (tai reiškia higieninį batų apdorojimą specialiomis priemonėmis, patalynę, drabužius ir kt.)

  Visiškai išgydyti infekciją galima bet kuria ligos trukme.

  Pirštų onichomikozės tipai

  Yra trys pagrindiniai onichomikozės tipai:

  • hipertrofuotas;
  • normotrofinis;
  • atrofinis.

  Su hipertrofine onichomikozės tipo, pacientas patiria diskomfortą vaikščiojant, keičiasi nagų plokštelės spalva, pažeidžiami jos kraštai, prarandamas blizgesys.

  Normotrofinis tipą lydi tik pasikeitęs nago atspalvis, kuris tampa baltas ir geltonas.

  Atrofiškas Tipui būdinga gelsvai pilka nago plokštelės spalva, jos atsiskyrimas, išpūtimai ir laisvi sluoksniai ant atviros odos vietos.

  Tokiu atveju pacientas patiria diskomfortą, pradeda drovėti visuomenėje, paplūdimiuose, vonioje ar saunoje. Palaipsniui mažėja savivertė, pastebimas pasitikėjimo savimi trūkumas, problemos santykiuose su priešinga lytimi. Taip pat pridedamas skausmas, sustiprėjęs trinant prie kojinių ar užrištų batų. Todėl nagų grybelinės infekcijos gydymas neturėtų būti atidėtas vėliau.

  Grybelinės nagų infekcijos priežastys

  Pagrindiniai patogenai yra dermatofitų grybeliai, mažiau pelėsių ir mielių. Užteršimo šaltiniai yra asmens priežiūros priemonės, įskaitant rankšluosčius, batus, manikiūro aksesuarus, vonios kilimėlius ir kt. Grybeline infekcija ypač galima užsikrėsti viešose vietose, kuriose yra didelis oro drėgnumas: voniose, saunose, baseinuose, sporto salėse ir duše.

  Šie veiksniai gali išprovokuoti ligos paūmėjimą:

  • virškinimo trakto ligos;
  • vyresnis amžius;
  • kraujo tiekimo sutrikimai;
  • alergija;
  • sumažėjusi organizmo imuninė gynyba.

  Grybelinių nagų infekcijų pašalinimas ir gydymas Sankt Peterburge

  Šiuolaikinis nagų grybelinių infekcijų gydymas lazeriu Sankt Peterburge atliekamas specializuotose klinikose „Desir“. Jame dirba profesionalūs dermatologai, kurie greitai nustato diagnozę ir pradeda skubų kursą, kad atsikratytų problemos.

  Veiksmingas grybelinių nagų infekcijų gydymas lazeriu Sankt Peterburge apima sisteminių priešgrybelinių vaistų, priešgrybelinių tepalų, tirpalų, imunostimuliuojančių vaistų ir vitaminų vartojimą, griežtą asmeninės higienos taisyklių laikymąsi.

  Onichomikozės gydymas bus daug greitesnis ir efektyvesnis, jei pirmiausia pašalinsite paveiktą nagų paviršių. Tai palengvins paveiktą odą nuo kliūčių lengviau įsiskverbti į vaistų veikliąsias veikliąsias medžiagas.

  Nagų plokštelės pašalinimas klinikoje „Desir“ yra visiškai neskausmingas. Norėdami tai padaryti, parenkami pjaustytuvai, kurie per kelias minutes paveiktą nagą paverčia dulkių dalelėmis.

  Grybelinės nagų infekcijos pašalinimas lazeriu – kaip atliekama procedūra?

  Turėdamas aukštą efektyvumą, grybelinės infekcijos pašalinimas lazeriu ant nagų yra saugi procedūra, kuri nedeformuoja ir nenaikina nagų plokštelės. Gydymo lazeriu esmė yra sutelktas spindulio poveikis grybelio elementams paveiktoje nagų plokštelėje. Lazerio energija virsta iš šviesos į šilumą, o vietinė temperatūra padidėja iki 45–53 laipsnių. To pakanka, kad būtų sunaikintos grybelinių ląstelių baltyminės struktūros ir sterilizuojami nagai nuo sporų. Procedūros metu pacientas jaučia tik šilumos pojūtį. Be šalutinio poveikio, toks gydymas leidžia iškart po manipuliacijų grįžti į kasdienį gyvenimą. Norint visiškai pasveikti, gali prireikti nuo keturių iki aštuonių gydymo procedūrų su kelių savaičių intervalais. Sesijų skaičių nustato dermatologas, remdamasis analizės rezultatais ir konkretaus atvejo specifika.

  Grybelinių nagų infekcijų gydymo lazeriu privalumai klinikose “Desir”

  Klinikoje „Desir“ įrengta moderni įranga, galinti išspręsti bet kokias odos problemas.

  Ilgametė gydytojų patirtis ir aukšta personalo kvalifikacija leidžia pacientams garantuoti aukštą teikiamų paslaugų kokybę.

  Nuolatinis bendradarbiavimas su geriausiomis užsienio klinikomis, kurių specializacija yra dermatologijos problemos, leidžia pasidalyti patirtimi ir rasti vis efektyvesnių būdų, kaip pašalinti problemas, susijusias, be kita ko, su grybelinėmis nagų ir odos ligomis.

  Miesto dermatovenerologinis ambulatorija

  Grybelinių nagų infekcijų gydymas lazeriu

  Kreipimosi dėl procedūros „Grybelinės nagų infekcijos gydymas lazeriu“ BWW teikimo mokamoms paslaugoms tvarka:

  1. Patvirtintų grybienos ar grybelio sporų buvimo rankų ar kojų nagų plokštelėse analizės rezultatų patvirtinimas (galioja 3 mėnesius)
  arba:
  2. KVD įstaigos gydančio gydytojo siuntimas su patvirtinta grybienos ar grybelio sporų buvimo rankų ar kojų nagų plokštelėse analizės įrašu (galioja 3 mėnesius).

  Galite nemokamai laikyti testus pagal politiką regioniniame KVD arba už tam tikrą mokestį KDO SPB GBUZ GorKVD skyriuje.

  Grybelinės nagų infekcijos gydymas lazeriu yra modernus, kliniškai įrodytas būdas paveikti nago plokštelę, siekiant atsikratyti grybelinės nagų infekcijos ir sugrąžinti sveiką nagų plokštelės išvaizdą.

  • Įperkama kaina
  • Kliniškai įrodyti rezultatai
  • Jokio šalutinio poveikio
  • Greita ir lengva

  Jei kenčiate nuo grybelinės nagų infekcijos, nuo neetiško nagų plokštelių tipo, tuomet grybelinių nagų infekcijų gydymas lazeriu yra lengvas ir patogus, prieinamas gydymas, kuris padės paversti jūsų nuspalvintus ir deformuotus nagus gražesniais, sugrąžinti sveiką nagų išvaizdą. Grybelinės nagų infekcijos gydymo lazeriu procedūra yra saugi ir efektyvi, neskausminga, neturi kenksmingo šalutinio poveikio, paprastai trunka apie 30 minučių ir atliekama ambulatoriškai.

  Sankt Peterburgo valstybinėje biudžetinėje sveikatos įstaigoje „GorKVD“ grybelinė nagų infekcija gydoma medicininiu lazeriu. Grybelinė nagų infekcija gali sukelti negrįžtamą nago deformaciją, kuri gali trikdyti jūsų gyvenimą ir sukelti diskomfortą dėvint batus, vaikščiojant, sportuojant ir vykdant kitą socialinę veiklą.

  nagų grybelinė infekcija yra neestetinė lėtinė liga, kuri daro įtaką jūsų gyvenimo kokybei ir gali sukelti rimtų sveikatos problemų pacientams, sergantiems cukriniu diabetu ar imuninės sistemos sutrikimais, ir sustiprinti alerginių ligų poveikį. Grybelinė infekcija gali prasidėti dėl užsikrėtimo šeimoje dėl padidėjusio jautrumo grybeliui, dėl padidėjusio amžiaus, prastos sveikatos, nagų plokštelės sužalojimo, šilto ar drėgno klimato, lankantis viešose vietose (sporto / fitneso ir viešose maudyklose bei dėvint artimus batus).

  Grybelinę nagų infekciją gydyti sunku, nes infekcija yra po nago plokštele ir viduje, todėl kitiems gydymo būdams sunku pasiekti ir sunaikinti infekciją. Tokios procedūros, kaip grybelinės nagų infekcijos gydymas geriamaisiais vaistais, gali būti susijusios su šalutiniu poveikiu ar rimta vaistų sąveika, kai vartojamos kartu su kitais būtiniausiais vaistais (aspirinu, vaistais nuo aukšto kraujospūdžio). Namų gynimo priemonės, tokios kaip acto naudojimas, buitinės valymo priemonės, neturi įtakos grybelinei nagų infekcijai.

  Kokie yra grybelinės nagų infekcijos požymiai ir simptomai?

  • Geltoni dryželiai odoje po nagais ar nagų dugnu
  • nago spalva ir sutirštėjimas, kuris gali atskirti nagą nuo odos
  • Trapūs, sulaužyti, ploni nagai
  • Baltos dėmės ar juostelės ant nagų plokštelės paviršiaus
  • paviršius yra minkštas ir laisvas, nagų plokštelės dažnai trupėja

  KAIP VEIKIA LAZERIS?

  Šis patentuotas medicininis lazeris yra skirtas specialiai paveikti grybelinę infekciją nagų plokštelėje. Lazerio spindulys praeina per nago plokštelę ir pasiekia nago guolį, tokiu būdu sunaikindamas grybelio grybiena nago plokštelėje, po ja ir nago lovoje. Skirtingai nuo kitų chirurginių lazerių, naudojamų nagų plokštelei pašalinti, buvo sukurtas lazeris grybelinėms nagų infekcijoms gydyti ir jis naudojamas tik vienam tikslui: saugiai sunaikinti grybiena ir grybelio sporas, sukeliančias grybelinę nagų infekciją (onichomikozę).

  Ar ši paciento procedūra

  Švelnus lazerio šviesos pluoštas neturi įtakos sveikiems audiniams. Procedūra yra neskausminga, tačiau kai kuriems pacientams gydymo metu nagas gali patirti laikiną šilumą. Šis gydymas nepažeidžia nagų plokštelės ir aplinkinės odos.

  Ar jis tikrai veikia?

  FDA patvirtintas grybelinės nagų infekcijos gydymas lazeriu. Paskutiniame klinikiniame tyrime 81% pacientų, gydytų grybelinėmis nagų infekcijomis lazeriu, 12 mėnesių po dviejų gydymo atvejų nagai aiškiai pagerėjo. Po vieno 30 minučių gydymo nago plokštelė turėtų išaugti 8–12 mėnesių. Šis rezultatas yra geresnis nei geriamųjų priešgrybelinių vaistų, kuriuos vartojate tris mėnesius, rezultatai, turintys tam tikrą šalutinio poveikio riziką.

  AR ŠIS GYDYMAS yra saugus?

  Procedūroje nėra jokių amžiaus ar sveikatos apribojimų. Klinikinių tyrimų metu nepageidaujamų reakcijų, traumų, negalios ar žinomo šalutinio poveikio nebuvo. Kaip jau žinote, šiuo metu nagų gydymui vartojami geriamieji vaistai turėtų būti vartojami kasdien šešis mėnesius, kartu su jais gali atsirasti šalutinis poveikis, galintis paveikti kepenis, inkstus ir odą. Lazeris neturi. Lazeris grybelinėms nagų infekcijoms gydyti yra saugus ir efektyvus.

  Ar grybelinės infekcijos gydymas yra apdraustas?

  Kadangi šis gydymas laikomas estetiniu, sveikatos draudimas neapima šio gydymo.

  Gydymo kaina svyruoja nuo 500 iki 5000 rublių, atsižvelgiant į užkrėstų nagų skaičių. Prieš pradedant gydymą, atliekama mikologo, dermatologo konsultacija, kurios metu nustatoma diagnozė ir gydymo indikacijos. Geriausi rezultatai pasiekiami, kai lazeriu gydomi visi nagai ant abiejų kojų, net ir neinfekuoti. Tai sukuria aplinką, kurioje nėra nagų grybelinės infekcijos, ir sumažina pakartotinio užkrėtimo galimybę. Jei infekcija išlieka ar nagai neatsakė aiškiai padidėjus, gali prireikti papildomų lazerio procedūrų.

  Norėdami peržiūrėti padidintame režime, spustelėkite nuotrauką.

  Grybelinės odos ir nagų ligos

  Odos grybelinės ligos (dermatofitai) gana didelė ir dažna odos ligų grupė. 40% visų pasaulio gyventojų kenčia nuo šios ligos. Grybelinės ligos yra infekcinės, nes jas sukelia dermatofitų grybeliai. Šiuos „odos“ grybus daugiausia veikia oda, plaukai ir nagai.

  Su odos pažeidimais išsivysto dermatomikozė, su plaukų pažeidimais – trichomikozė (kerpės), nagais – onichomikozė. Ypač užkrečiama lygios odos mikozės forma – mikrosporija ar grybelis

  Infekcija grybelinėmis ligomis atsiranda dėl tiesioginio kontakto su paveiktomis žmogaus ar gyvūno kūno dalimis, savaiminio užkrėtimo iš jau esamų paveiktų kūno vietų, naudojant užkrėstų asmenų asmeninės higienos daiktus ir nesilaikant bendrųjų priemonių užkirsti kelią grybelinei infekcijai bendrose vietose (baseinuose, duše, saunoje …). ir tt) Taip pat lėtinių endokrininės sistemos ligų vystymasis – diabetas, nutukimas – yra predisponuojantis tokių ligų vystymosi veiksnys. Ne paslaptis, kad grybai patogiai dauginasi tose vietose, kur šilta, drėgna ir „saldu“.

  Odos pažeidimai dėl grybelinės infekcijos – dermatomikozė, dažniausiai atsiranda savaiminio užkrėtimo metu nuo nagų, plaukų ir kitų odos sričių, jau kenčiančių nuo grybelinės infekcijos. Išoriškai glotnios odos mikozės židiniai atrodo kaip suapvalinti arba ovalios formos židiniai, sumažinti iki rausvos, rudos ar ryškios skarlatos, paprastai su ryškia pagalve aplink židinių perimetrą, centre su pleiskanojimu. Centrai gali susijungti tarpusavyje, įgydami išgalvotas formas.

  Jei nepradėjote gydymo metu, šie pažeidimai greitai plinta ant odos. Atsižvelgiant į pažeidimo vietą ant lygios odos, išskiriamos tarpdažnių erdvių, pėdų, kirkšnies raukšlių, raukšlių po krūtimis, kamieno odos ir galūnių mikozė.

  Onichomikozė. grybelinė pirštų nagų infekcija.

  Onichomikozė. grybelinė nagų nagų infekcija.

  Onichomikozė. nagų grybelio infekcija dažna.

  Nagų pažeidimas su grybeline infekcija – onichomikozė, labiausiai paplitusi grybelinė liga. nagų grybelinė infekcija Jis pasižymi būdingomis klinikinėmis apraiškomis: nagai išoriškai yra sutirštėję, gelsvai pilkos spalvos, susiglamžę ar atsiskyrę kraštai arba susidarę kitokią nago plokštelės formą – lizę-suskaidymą, kai nago išoriškai nėra, o nago lova yra rausvai raudona.
  nagų grybelinė infekcija Jis gali būti lokalizuotas ant abiejų kojų pirštų ir ant rankų pirštų. Nagai, paveikti grybelinės infekcijos, yra ne tik estetinis žmogaus trūkumas, bet ir sukelia lygios odos mikozės atsiradimą. Būdami stipriausi alergenai, jie veikia bendrą organizmo būklę, padaro jį sunkesnį lėtinėms ligoms, ypač kvėpavimo sistemai ir odai apskritai. Be to, dėl grybelinės nagų plokštelės deformacijos dažnai vystosi nagų plokštelių įsitvirtinimas.
  Grybelinių nagų infekcijų gydymas sudėtingas ilgas procesas. Mes primygtinai rekomenduojame nesinaudoti populiariu gydymo metodu. Jei tinkamai negydote, grybelinė nagų infekcija tampa lėtinė ir pasireiškia ne tokiomis sunkiomis klinikinėmis apraiškomis. Jūs netgi galite manyti, kad esate sveikas, tačiau tai laikinas reiškinys.
  Grybelinės infekcijos gydymas nagai turėtų prasidėti nustatant grybelinės infekcijos tipą. Tada gydytojas parinks vaistus, kuriems ši grybelinė infekcija yra jautri. Kartu su narkotikų vartojimu bus paskirtas vietinis gydymas.
  Grybelinės nagų infekcijos gydymas yra sudėtingas procesas, tačiau tai nėra diagnozė visą gyvenimą. Manoma, kad grybelinė nagų infekcija nėra išgydoma, kad kai tik ji pasirodys, ji vėl ir vėl pasireikš. Tai netiesa, viskas priklauso nuo gydymo režimo ir nuo to, ar pacientas laikosi visų gydytojo nurodymų.
  Tačiau pagal paplitimą onichomikozė – viena iš pirmaujančių ligų. Taip yra dėl to, kad infekcijos kelias yra labai paprastas. Užsikrėsti grybeline infekcija galima bendrose vietose (vonios, baseinai, dušai, sporto salė, onichomikozė intrafamilijoje).

  Atskirai galima paminėti infekcinį odos pažeidimą eritrazma, kuri kliniškai primena grybelinę infekciją, tačiau ją sukelia bakterijos ir nereaguoja į priešgrybelinį gydymą.

  Kita gana dažna grybelinė odos infekcija – pityriasis versicolor. Ši liga gali būti vadinama odos disbakterioze. Jis vystosi ant odos, kurios pH stipriai „užsiblokuoja“ po netinkamos priežiūros. Tokia oda primena „leopardo odą“ ir dažnai pasireiškia vasarą. Odos, kurią paveikė šis grybelis, pažeidimai negali sukelti pigmento ir atrodo šviesesni nei sveiki.

  Grybelinės nagų infekcijos gydymas Sankt Peterburge

  Kad ir kokia būtų grybelinė odos liga, ją reikia greitai ir tinkamai gydyti.

  „Eva“ klinikoje patyrę dermatologai atliks teisingą diagnozę ir paskirs veiksmingą trijų komponentų gydymą pagal unikalias klinikos schemas. Kasdien veikia gydymo kabinetas, kuriame tą pačią dieną įmanoma atlikti grybelinės infekcijos kasymą ar sėją. Medicininio pedikiūro kabinete yra gydytojas – podologas, kuris padeda gydyti grybelines nagų infekcijas. Medicininio pedikiūro specialistas – podologas – atlieka grybelinės infekcijos paveiktų nagų gydymą.

  Keletas žodžių be temos: “Onichomikozė – nagų plokštelės grybelinės infekcijos pralaimėjimas”.
  Jei nagas smarkiai pažeistas grybelinės infekcijos, galime pasidaryti nago protezą – atkurti nago plokštelę specialia gydomąja plastikine mase, o kai nagas užauga – sumontuoti spaustuką. Visos šios operacijos leidžia grąžinti nepriekaištingą užrašų ant kojų išvaizdą. Nagų protezas taip pat gerai padengtas spalvotu laku, kaip tikras nagas, tačiau jis atrodo daug tvarkingesnis, lygesnis.
  Pažiūrėkite, kaip nagas atrodo prieš ir po protezavimo:

  Esant pėdų mikozei, rekomenduojame atlikti pedikiūro mašinos procedūrą, kurios metu pašalinamas lupimasis, įtrūkimai ir storas raginis sluoksnis, kuris padeda atkurti odos glotnumą ir pagerinti išorinių priešgrybelinių preparatų įsiskverbimą.

  Sankt Peterburgo grybelinės infekcijos gydymas

  Gydymas grybelinės infekcijos Sankt Peterburge – rimta užduotis. Šiandien yra pėdų ir nagų mikozės problema viena iš labiausiai paplitusių, neatidėliotinų problemų. Dažnai nagai, kuriuos paveikė grybelinė infekcija, atrodo, kad gydytojas iš karto nustatys problemą. Bet Taip atsitinka, kad simptomai apsiriboja trapumu ir nago plokštelės pleiskanojimu., Šiuo atveju skirtas Sankt Peterburgo grybelinei infekcijai gydyti reikės atlikti papildomus testus diagnozei patvirtinti.

  Taip atsitinka, kad gydant grybelines infekcijas Sankt Peterburge reikia ne tik nagų, bet ir pėdų odos, tarpas tarp pirštų. Tokiu atveju pažeidžiama oda, sutrinka jos vientisumas, atsiranda įtrūkimai, kurie sukelia skausmą vaikštant, aštrus skausmas ir kraujo išskyros.

  Mūsų dermatologas:

  Maksimova Anna Aleksandrovna

  Dermatologas, dermatologas ir kosmetologas

  Baigė su pagyrimu Pirmasis Sankt Peterburgo valstybinis medicinos universitetas. Acad. I.P.Pavlova, išgyveno klinikinę rezidentūra PSPbGMU Dermatovenerologijos skyriuje. Acad. I.P. Pavlova.

  Pažangusis ciklų mokymas: „Terapinė kosmetologija“, „Lazeriai kosmetologijoje“, „Dermatoonkologija“, „Dermatologija pediatrijoje“.

  Užsiima tyrimais ir mokymo veikla.

  Turi daugiau nei 20 mokslinių publikacijų.

  Reguliariai dalyvauja mokslinės konferencijos ir seminarai Rusijoje ir užsienio šalyse kaip dalyvis ir pranešėjas.

  Yra kursų dėstytojas gydomojoje kosmetologijoje – pirminė gydytojų specializacija dermatovenerologai PSPBGMU juos. Acad. I.P.Pavlova vadovaujant profesoriui arabui E.A.

  Mūsų kontaktai:

  Nagų klinika

  M. Komendantskio pr., Bogatyrskio pr. 49k1

  Darbo režimas

  Pirmadienis – penktadienis nuo 10:00 iki 21:00
  Šešt – trečiadienis nuo 10:00 iki 21:00

  Filialas (tik podologijos biuras)

  Priima gydytoją-podologę Jekateriną Vadimovną

  M. perspektyvos bolševikai, pr. Pyatiletki, d.9, k.1

  Darbo režimas

  Pirmadienis – penktadienis nuo 10:00 iki 21:00
  Šešt – trečiadienis nuo 10:00 iki 21:00

  Jei pastebėjote šiuos simptomus, būtinai kreipkitės į Sankt Peterburgo grybelinę infekciją:

  Silpni, nublukę ir pleiskanoti nagai
  Sustorėjęs, deformuotas nagas
  Nagų plokštelės kilmė
  Pakeiskite natūralią nagų spalvą
  Diskomfortas erdvėje tarp pirštų
  Gilūs odos įtrūkimai

  Infekcija grybeline infekcija gali įvykti taip:

  Dažniausiai pacientai suserga šia liga. viešose saunose, pirtyse, tualetuose, dušuose. grybelinė infekcija kaupiasi vandenyje ir ilgą laiką išlieka aktyvus, užkrėsdamas visus, kas pasitaiko pakeliui. Niekas nuo to nėra apsaugotas, tačiau siekiant kuo labiau sumažinti šią riziką, reikia imtis minimalių atsargumo priemonių.

  Iš draugų ir šeimos narių pagauti grybelinę infekciją taip pat labai paprasta, gali užsikrėsti per daiktus, drabužius, interjero daiktus, pavyzdžiui, kilimą.

  Batų parduotuvėse bandant ant batų.

  Papildomi veiksniai, kurie padidina nagų grybelinės infekcijos riziką: silpnas imunitetas, netinkami batai, stiprus prakaitavimas, nagų ir pėdų odos traumos, antibiotikai.

  SUSTABDYKITE PRIEŠ IR PO GYDYMO

  Nagų grybelinių infekcijų gydymas SPb

  Sankt Peterburgo nagų grybelinių infekcijų nagų klinikoje gydymas visų pirma yra diagnostika. Mūsų šeimininkas išnagrinės probleminė pėda, nustatyti žalos dydį, remiantis tuo nustatyti, kuris gydymo metodas šiuo atveju yra tinkamas. Sankt Peterburgo nagų grybelinės infekcijos gydymas mūsų klinikoje dažnai prasideda nuo grybelinės infekcijos audinių analizės. Meistras atsargiai paima nago gabalėlį ir išsiunčia į laboratoriją. Patvirtinus diagnozę, pradedamas grybelinės nagų infekcijos gydymas Sankt Peterburge.

  Pedikiūras nuo grybelinės infekcijos

  Pedikiūras nuo grybelinės infekcijos nurodytas dėl bet kokio laipsnio žalos. Naudojant specialius, sterilius pjaustytuvus specialistas tvarko ir valo paveiktą pėdos ir nago dalį. Pedikiūro metu išvalius paveiktas vietas grybeline infekcija, išlaisvinti audiniai tampa daug jautresni vaistams nuo mikozės, tolimesnis ligos plitimas nutrūksta. Be to, ši procedūra leidžia jums suteikti nagus ir kojas estetiškesnė išorė savotiška.

  Pedikiūras nuo grybelinių nagų infekcijų

  Pedikiūras su grybeline nagų infekcija, kaip mes jau rašėme, siekia ir estetinio tikslo. Nuvalius nagų plokštelę pedikiūru su grybeline nagų infekcija, ji tampa daug sveikesnė, tačiau gali atrodyti ne itin estetiškai. Tokius atvejus turi nagų klinika nagų protezavimo paslauga Gelis, kuris tarnauja šiam tikslui sudėtyje yra priešgrybelinių komponentų, todėl jis taip pat atlieka gydomąją, dezinfekuojančiąją funkciją. Gelis, kurį naudojame nagų protezavimui, taip pat atlieka apsauginę funkciją.

  Visa protezavimo procedūra trunka 20 minučių. Gelis visiškai neskausmingai tepamas ant pažeisto nago, specialistas suteikia jam teisingą formą, tada gelis sukietėja UV lempoje. Tik šiuo geliu galima dengti dekoratyvines dangas, ir nago nago plokštelę, kurią paveikė grybelinė infekcija griežtai draudžiamas. Nagas, užkrėstas grybeline infekcija, padengtas kažkokiu laku, sukuria palankiausias sąlygas dar didesniam mikozės augimui. Kaip žinoma grybelinė infekcija jaučiasi patogiai drėgnoje ir šiltoje vietoje. Dekoratyvinė nagų danga leis prakaitui ir vandeniui įsilieti į nagą.

  Grybelinės ligos: grybelinė nagų ir pėdų infekcija

  Pėdų mikozė (grybelinė pėdos infekcija) – labiausiai paplitusi ir paplitusi grybelinė odos infekcija. Jie paveikė nuo 11,5% iki 18% visų Žemės gyventojų.

  Rusijoje kas ketvirtas pacientas, kreipdamasis į dermatologą, nustato grybelinę odos infekciją ir (arba) grybelinę nagų infekciją.

  Onichomikozė (nagų grybelinė infekcija) retai pasitaiko vaikams, bet su amžiumi jo dažnis didėja. grybelinė pėdų infekcija pagyvenusiems ir senatviems žmonėms dažniausiai būna ilgalaikio proceso, įgyto ankstyvaisiais metais, rezultatas.

  Pastaruoju metu grybelinė nagų infekcija yra daug dažnesnė dėl kelių veiksnių:

  • gyventojų senėjimas;
  • padidėjęs asmenų su susilpnėjusia imunine sistema;
  • žmogaus imunodeficito viruso (ŽIV) plitimas;
  • medžiagų apykaitos sutrikimų (pvz., diabeto) buvimas;
  • veninės ar arterinės kraujotakos pažeidimas;
  • padidėjęs antibiotikų ir steroidų vartojimas;
  • nagų plokštelės mechaniniai sužalojimai;
  • cheminių profesinių pavojų buvimas (nuolatinis kontaktas su vandeniu, plovikliais, nuriebalinimo priemonėmis);
  • dėvėti batus, pagamintus iš sintetinių medžiagų (sukuriančius drėgną ir šiltą aplinką, palankią grybelių augimui ir dauginimuisi), artimus, siaurus batus ir susijusius pėdų deformacijų vystymąsi;
  • naudojimasis viešosiomis voniomis, baseinais, sporto salėmis.

  Infekcija grybeline pėdų infekcija gali atsirasti šeimoje per tiesioginį kontaktą su pacientu, taip pat per batus, drabužius, namų apyvokos daiktus (vonios kilimėlius, skalbinius, nagų aksesuarus ir kt.).

  Pėdų ir rankų odos bei nagų plokštelių grybelinės infekcijos pasireiškia labai įvairiai. Tai priklauso nuo grybelio rūšies, sužalojimo vietos, aplinkos sąlygų ir paciento kūno būklės.

  Svarbus vaidmuo didinant dermatomikozės dažnį angliavandenių apykaitos sutrikimai, ypač diabetas, neurologiniai pokyčiai, imuninės sistemos sutrikimai. Žmonių, turinčių antsvorio, grybelinės pėdų ligos buvo užregistruotos aukštai. Grybelinis nagų pažeidimas dažnai būna žmonėms, kenčiantiems nuo rankų ir kojų vėsumo.

  Taip pat vienas iš predisponuojančių veiksnių yra kraujagyslių patologija galūnės: varikozinės venos, arteriosklerozė obliteranai, endarteritai obliteranai, tromboflebitas, Raynaudo sindromas, diabetinė angiopatija.

  Yra gana daug onichomikozės gydymo būdų, pvz chirurginis (nagų plokštelių pašalinimas) ir konservatyvus vartojant sisteminio ar vietinio poveikio antimikotinius vaistus.

  Visapusiškas gydymas onichomikozė vartojant ne tik sisteminius antimikotikus ir vietinės terapijos priemones, bet ir koreguoja gretutinius susirgimus, neabejotinai duoda geriausių rezultatų.

  Pacientams, kurių sutrikus apatinių galūnių kraujotakai, skiriami vaistai, gerinantys galūnių kraujotaką. Galima rekomenduoti apatinių galūnių savarankišką masažą, stuburo „tempimą“.

  Su endokrininės sistemos sutrikimais – reiškia endokrininės sistemos funkcijos taisymą, kurį skiria endokrinologas. Norint padidinti augimo intensyvumą ir pašalinti distrofinius nagų plokštelių pakitimus, vartojant sisteminius antimikotikus, skiriama cinko, vario, medicininės želatinos ar maisto produktų, kurių sudėtyje yra (želė ir kt.).

  Sieros ir sieros turinčių aminorūgščių trūkumas užpildytas maisto produktais, kuriuose gausu šių medžiagų (kiaušiniai, varškė, žalumynai, taip pat jų mineralinis vanduo).

  Kai sausa oda parodo vitaminų A, E paskyrimą.

  Dezinfekavimo priemonės yra privaloma atkryčio prevencijos priemonių dalis. Ypatinga vieta čia įgyjama naudojant odos priežiūros priemones, kosmetiką, dezodorantus, miltelius, losjonus, nagų lakus, į kuriuos įeina priešgrybeliniai preparatai, taip pat antimikrobines medžiagas, skirtas dezinfekuoti tekstilės medžiagas, avalynę ir namų apyvokos daiktus.

  Kompleksinės terapijos pasirinkimas lemia gydantis gydytojas. Laiku vizitas pas dermatologą leis užkirsti kelią proceso plitimui ir komplikacijų atsiradimui.

  grybelinė rankų ir kojų nagų infekcija

  Nagų pageltimas, jų formos pasikeitimas, pėdų niežėjimas, lupimasis, skausmas – tai ne visas sąrašas, nurodantis onichomikozę (grybelinė infekcija). Kaip atsikratyti grybelinių nagų infekcijų?

  Kova su nagų grybeline infekcija

  Dažnai žmonės, susidūrę su šiais požymiais, nekreipia į juos dėmesio arba kovoja su grybeline nagų infekcija, naudodamiesi „namų“ gydymo kursu – losjonais, drėkikliais, nagų pjovimu, sutirštėjusių nagų gydymu.

  Tačiau viskas nėra taip paprasta. Gali atsitikti taip, kad atlikus visus eksperimentus, būtina kreiptis į kliniką dėl bėgančios grybelinės infekcijos formos ant rankų ar kojų nagų, todėl gydymas bus daug sunkesnis.

  Kaip rodo praktika, mažai tikėtina, kad savarankiškai išgydys grybelinę nagų ant rankų ar kojų infekciją.

  Čia yra tik keli faktai:

  Pasaulio sveikatos organizacijos duomenimis, grybelinė infekcija užima trečiąją (!) Vietą tarp visų ligų.

 • grybelinė infekcija yra labai užkrečiama liga. Galite pasiimti jį viešose vietose – sporto salėje, saunoje, joga, toli, sąrašas begalinis. Taip pat liga gali debiutuoti išgėrus antibiotikų.
 • Grybelinė infekcija turi būti gydoma, nes jos buvimas organizme daro įtaką jūsų sveikatai: ji silpnina imuninę sistemą, mūsų kūnas tampa nestabilus dėl patogeninių bakterijų ir virusų, padidėja rizika užsikrėsti sezoninėmis sąlygomis, tokiomis kaip gripas ir ūminės kvėpavimo takų infekcijos. Grybelinių ligų buvimas gali rodyti imunodeficito buvimą.
 • Laiku diagnozuota – raktas į tinkamą pėdų ir rankų nagų grybelio gydymą ir pasveikimą. Neignoruokite nemalonių simptomų!
 • Grybelinės infekcijos gydymas yra ilgas, tačiau naudingas procesas. Gydymas apima vietinių vaistų skyrimą, taip pat bendrąją terapiją. Be to, Sankt Peterburgo klinikoje „New Skin Clinic“ gydant grybelines rankų ir kojų nagų infekcijas suaugusiesiems ir vaikams, veiksmingai naudojamas aparatinis gydymas.
 • Pirštų ir kojų nagų grybelinės infekcijos gydymas

  Į klausimą „Kur gydyti grybelinę nagų infekciją?“ Yra vienas tikras atsakymas – klinikoje. Džiaugiamės galėdami pranešti, kad Naujosios odos klinikoje aukštesnės kategorijos gydytojas dermatovenerologas, dermatovenerologas Dmitrijus Nikolajevičius, turintis ilgametę kovos su šia liga patirtį, gydo grybelinę infekciją. Vieno geriausių šios srities gydytojų pėdų ar rankų nagų grybelinės infekcijos gali būti prieinamos kainos.

  Leave a Reply