Grybelinės nagų infekcijos gydymas skystu amoniaku

Onichomikozė: priežastys ir simptomai

Onichomikozę, būtent tai, ką gydytojai vadina grybeline infekcija, galima lengvai atsikratyti tiesiog apsilankius kambariuose, kuriuose yra daug drėgmės, pavyzdžiui, sporto salėse, voniose ir saunose. Infekcija taip pat galite užsikrėsti dėvėdami kažkieno batus arba naudodami įprastus daiktus (rankšluosčius, puodelius, šaukštus ir kt.).

Pirmieji nagų grybelinės infekcijos simptomai išryškėja praėjus 2–5 dienoms po užsikrėtimo.

Pirmiausia yra nedidelis niežėjimas ir deginimas, tada yra nago plokštelės deformacija ir jo išvaizdos pasikeitimas (pageltimas, sustorėjimas, laminavimas). Tuo pačiu metu padidėja nago trapumas ir jo išmetimas iš nagų lovos. Gali būti nemalonaus kvapo, kurio atsikratyti sunku net kruopščiai nuplaunant galūnes.

Gydyti nagų grybelinę infekciją reikia pradėti nuo pirmųjų ligos požymių. Tokiu atveju galite užkirsti kelią nagų plokštelės sunaikinimui ir sveikų nagų užkrėtimui. Bėgiojant onichomikozei, gydymas turi būti atliekamas griežtai prižiūrint gydytojui. Sunkiais atvejais reikia visiškai pašalinti nagų plokštelę, vėliau vartojant priešgrybelinius vaistus.

Amoniako veikimas

Nepaisant savo pavadinimo, amoniakas visiškai nėra alkoholis. Tai yra amoniako tirpalas, kurio koncentracija ne didesnė kaip 10%. Sąveikaudamas su skysčiu, amoniakas sudaro šarminius junginius. O šarmas yra pagrindinis grybelių priešas.

Kai šarmai susiduria su grybeline infekcija, jie miršta, nes mikroorganizmų ląstelių membrana sunaikinama.

Tačiau nepamirškite, kad be šarminių savybių, amoniakas taip pat turi antiseptinį poveikį. Todėl, kai jis naudojamas grybelinei infekcijai, išgyvenimo tikimybė tiesiog nėra. Dėl šios priežasties grybelinių nagų infekcijų gydymas skystu amoniaku turi tokį aukštą efektyvumą.

Naudojimo ypatumai sergant onichomikoze

Onichomikozės gydymas amoniaku vyksta dėl jo šarminio ir antiseptinio poveikio.

[adrotate banner = ”16 ″] Be to, amoniakas padeda greitai suminkštinti odą ir jos priedus, todėl lengvai nupjauna paveiktą nagą. Tai padidina vartojamų priešgrybelinių vaistų efektyvumą, nes per suminkštintus audinius aktyvieji vaistų komponentai lengvai prasiskverbia pro nagą ir pradeda daryti greitą poveikį.

Nagų grybelinę infekciją amoniaku gydyti galima tik tuo atveju, jei nagų ritinėlio paviršiuje nėra jokių sužalojimų, pavyzdžiui, opų, įtrūkimų, įpjovimų ir pan.

Jūs negalite naudoti gryno amoniako. Be to, kad jis išgarina į orą kaustinius garus, jo naudojimas gali nudeginti. Todėl onichomikozės gydymui turite naudoti šį įrankį tik praskiestoje formoje.

Amoniako naudojimo metodai

[adrotate banner = “4 ″] Būtina grybelinę infekciją namuose gydyti skystu amoniaku, kol užaugs visiškai sveikas nagas. Tokiu atveju būtina vartoti priešgrybelinius vaistus. Jie naudojami iškart po gydymo procedūros.

Kompresai, kurių pagrindą sudaro amoniakas, duoda labai gerų rezultatų kovojant su onichomikoze. Jie sudaromi taip:

 1. Imama stiklinė atvėsinto virinto vandens, jame praskiedžiamas šaukštas amoniako.
 2. Gautame tirpale sudrėkinkite vatos tamponą ir užtepkite ant pažeisto nago.
 3. Viršutiniu pirštu apvyniota lipnia plėvele arba uždėkite ant guminio piršto.
 4. Jei norite sustiprinti efektą, turite nešioti kojines ar kumštines pirštines, jei ant rankų išsivysto grybelinė nagų infekcija.

Laikyti kompresą būtina visą naktį.
[adrotate banner = “17 ″] Tokiu būdu gydykite onichomikozę 5-10 dienų. Tada turėtumėte padaryti trumpą pertrauką per 2–4 dienas, o po gydymo reikia pakartoti.

Grybelinę nagų infekciją namuose galima išgydyti naudojant termines vonias. Jų paruošimui naudojant amoniaką, vandenilio peroksidą ir virintą vandenį, atvėsintą iki 40–42 ° C. Ingredientų reikia vartoti santykiu 1: 1: 3.

Paruoštą tirpalą turite panardinti galūnes 15-20 minučių. Po to jie turėtų būti tiesiog nušluostyti sausu rankšluosčiu (be skalavimo) ir apdoroti užkrėstą nagą priešgrybeliniu preparatu.

Prieš atlikdami tokią medicininę procedūrą, turite kruopščiai nusiplauti kojas ar rankas (atsižvelgiant į tai, kur išsivysto onichomikozė), o tada nuimti viršutinį raginio sluoksnio sluoksnį nuo nagų plokštelės.. Norėdami tai padaryti, geriau naudoti specialius vienkartinius failus, kuriuos galima įsigyti bet kurioje vaistinėje.

Terapinis sprendimas

Norėdami pašalinti nemalonius grybelinės infekcijos simptomus, galite naudoti tirpalą, paruoštą iš:

 • amoniakas;
 • farmacinis glicerinas;
 • medicininis alkoholis;
 • virinto vandens.

Visi ingredientai turėtų būti geriami lygiomis dalimis.

Gautas tirpalas turėtų būti taikomas paveiktai nagų plokštelei 2-3 valandas. Kad produktas neišgaruotų, galūnę reikia apvynioti lipnia plėvele, o viršuje dėvėti švarią kojinę ar medvilninę pirštinę. Tokios terapinės priemonės turėtų būti atliekamos kiekvieną dieną, kol visiškai išnyks grybelinė infekcija.

Batų apdirbimas

Norint paspartinti gijimo procesą, reikia reguliariai dezinfekuoti batus.. Norėdami tai padaryti, paimkite nedidelį gabalėlį marlės audinio, sudrėkinkite švariu amoniako tirpalu ir apdorokite su juo vidinį batų paviršių. Tai daryti būtina kasdien.

Ilgą laiką būtina gydyti amoniako onichomikozės terapines priemones. Jei per 2-3 savaites nėra teigiamos dinamikos ir yra ligos progresavimas, turite nutraukti savarankišką gydymą ir kreiptis į gydytoją.

Grybelinių nagų infekcijų gydymas amoniaku

Ar efektyvus grybelinių nagų infekcijų gydymas amoniaku. Pirmiausia pagalvokite apie grybelinės infekcijos fiziologiją, o tada apie amoniako veikimo principą.

Onichomikozė yra liga, kurią sukelia vienos iš patogeninės grybelinės infekcijos veislių prasiskverbimas į nagų plokštelę. Remiantis statistika, nagų grybelinės infekcijos pralaimėjimas įvyksta daugiau nei penkiolikoje procentų gyventojų. Šis skaičius yra daug didesnis tarp žmonių, sulaukusių šešiasdešimties. Čia onichomikozės dažnis siekia beveik trisdešimt procentų. Taip atsitinka todėl, kad grybelis, sukėlęs infekcijos židinio plitimą, yra labai atsparus ir gali greitai plisti, kai yra minimalios palankios sąlygos.

Poreikį skubiai gydyti onichomikozę lemia ne tik išoriniai ligos požymiai, bet ir grybelių savybė turėti jautrinantį poveikį. Kitaip tariant, onichomikozė sukelia staigų sergančio žmogaus kūno jautrumo padidėjimą, taip išprovokuodama daugybę alerginių reakcijų. Kad gydymas būtų baigtas, būtina šimtu procentų sunaikinti onichomikozės sukėlėjus. Ne kiekvienas vaistas gali susidoroti su užduotimi. Tačiau iš onichomikozės gydymo būdų, išsiskiriančių iš patogenų veiksmingumo, išsiskiria amoniakas, naudojamas tiek oficialiojoje, tiek tradicinėje medicinoje.

Onichomikozės priežastys

Norint įsivaizduoti grybų, sukeliančių mikozes, gyvybingumo lygį, pakanka išvardyti sąlygas, kurios prisideda prie patogeno įsiskverbimo į nagą. Dažniausiai pasitaikančios situacijos, prisidedančios prie infekcijos, yra namų apyvokos daiktų, tokių kaip dušo kilimėliai, įvairių medžiagų šveitimo pagalvėlės, sportiniai bateliai ir manikiūro aksesuarai, naudojimas. Infekcija gali kilti tiek namuose, jei naudojate pacientui priklausančius daiktus, tiek, kaip dažniausiai būna, lankantis viešose vietose. Tai apima baseinus ir viešbučių, pirčių, sporto salių vonios kambarius. Ligos atsiradimui nėra amžiaus apribojimo. Mikozė gali kelti grėsmę net mažiems vaikams.

Be situacijų, kai nebuvo laikomasi elementarių higienos reikalavimų, grybelinės infekcijos įsiskverbia į organizmą dėl įvairių sužalojimų, lūžių, endokrininių ir somatinių ligų, diabeto ir sutrikusios veninės kraujotakos. Taigi grybelinė infekcija, prasiskverbusi į organizmą per savo gyvybinę veiklą, išskiria daug toksinų, nei sukelia alergines reakcijas, taip pat išorinius pokyčius.

Grybelinių nagų infekcijų išorinės apraiškos

Kai normotrofiniai onichomikozės nagai keičia savo spalvą, padengti juostelėmis ir dėmėmis. Hipertrofiniam ligos tipui būdingas nago plokštelės spalvos pasikeitimas, jos sustorėjimas, deformacija ir natūralaus blizgesio praradimas. Pats rimčiausias grybelinės ligos laipsnis vadinamas oniholitine arba atrofine onichomikoze. Kaip rodo pavadinimas, tokiu pavidalu pažeistas nagas atmetamas.
Norėdami susidoroti su tokia agresyvia nagų infekcijos forma, naudojami įvairių rūšių terapiniai vaistai. Tačiau visi jie, be išimties, yra labai toksiški ir dėl to kartu pažeidžiami vidaus organai, ypač kepenys ir virškinimo traktas. Tradicinės medicinos arsenale yra žinomų asmenų, galinčių pašalinti grybelinę infekciją pradinėse stadijose, nepažeisdami kūno. Tai yra amoniakas.

Kas yra amoniakas

Amoniako kilmė įpareigota kupranugariams. Chemikų dėmesį patraukė jų atliekos, pasižyminčios stipriu amoniako kvapu, galinčiomis labiau ar mažiau paveikti žmogaus kvėpavimo takus. Po eksperimentų serijos buvo gautas amonio hidroksidas, kurio vandeninis tirpalas buvo vadinamas amoniaku. Dažniausiai amoniakas buvo gaunamas kasdieniame gyvenime, nors medicininiais tikslais ar kosmetologijoje jis naudojamas ne mažiau efektyviai.

Amoniako savybės kūne

Amoniako ypatumas, dėl kurio jo negalima painioti su jokiu kitu vaistu, yra specifinis kvapas. Fiziologinis amoniako įkvėpimo poveikis pasireiškia kūno kvėpavimo ir kraujagyslių sistemai. Visų pirma, suaktyvinami atitinkami smegenų centrai, dėl kurių padidėja kvėpavimo dažnis, kartu padidėja kraujospūdis.
Viduje leidžiama naudoti praskiestą tirpalą. Tuo pat metu suaktyvinamos plaučių epitelio ląstelės, todėl skrepliai pašalinami daug lengviau ir greičiau.
Dažniausias amoniako vartojimo būdas yra jo naudojimas išorėje, remiantis antimikrobiniu, priešuždegiminiu, priešgrybeliniu ir neutralizuojančiu poveikiu.

Naudokite amoniaką, jei:

 • yra vabzdžių įkandimų;
 • kamuoja galvos ar dantų skausmai;
 • skauda sąnarius;
 • diagnozuotas miozitas;
 • atsirado grybelinė infekcija.

Dezinfekavimo ir antiseptinio poveikio paslaptis slypi amoniako gebėjime koaguliuoti ląstelių baltymus. Be to, šis poveikis įmanomas tik tuo atveju, jei vaisto koncentracija yra pakankamai aukšta. Dėl šios priežasties yra keletas kontraindikacijų.

Svarbios amoniako kontraindikacijos

Kaip ir bet kuris medicininis vaistas, skystas amoniako tirpalas turi keletą kontraindikacijų. Visų pirma, tai yra įvairių rūšių egzemos ar pūlingo dermatito buvimas. Vaisto vartojimas sukelia patinimą, hiperemiją, skausmingumą, naujų pažeisto audinio židinių atsiradimą. Taip yra dėl dirginančio tirpalo poveikio odai. Be to, amoniaką draudžiama vartoti žmonėms, kenčiantiems nuo epilepsijos.

Tradicinė medicina siūlo grybelines nagų infekcijas gydyti amoniaku, pateikiant keletą receptų, leidžiančių per trumpą laiką atsikratyti grybelinių nagų.

Tradicinis receptas

Gydymui jums reikės stiklinės vandens, šaukšto amoniako, audinio gabalo, pagaminto iš natūralaus pluošto, medvilninių kojinių, maišo celofano. Procedūra atliekama vakare, prieš miegą, nes kompresą kelias valandas reikia laikyti ant kojų. Amoniakas praskiedžiamas stikline vandens, kuriame audinys sudrėkinamas. Audinys, apdorotas amoniaku, apverčia paveiktas vietas. Kitas žingsnis yra audinio uždengimas maišu ir izoliacija kojinėmis.

Glicerino receptas

Glicerinas ir amoniako tirpalas sumaišomi lygiomis dalimis. Mišinys skirtas trinti paveiktose vietose. Procedūros rezultatą galima pastebėti po kelių dienų. Maždaug po savaitės. Jei grybelinė liga yra pradiniame etape, tada nagai pradės įgyti blizgesį ir grįš į įprastą, sveiką spalvą.

Prevencija

Bet koks gydymas, net ir labiausiai žinomi vaistai, kelia daugybę pavojų visam kūnui. Ypač jei namuose vartojate narkotikus. Todėl geriau pasirūpinti ligos atsiradimo prevencija. Visų pirma, tai yra elementarių higienos reikalavimų laikymasis lankantis viešose vietose ir jei namuose yra pacientų, kenčiančių nuo onichomikozės.

Kojų nagų grybelinės infekcijos su amoniaku receptas

Onichomikozė, mikozė – infekcinės ligos, pažeidžiančios nagų plokštelę, taip pat kojų ir rankų odą. Tokiu atveju nagai tampa pilki ir pradeda deformuotis. Šiandien į kovą su šiomis ligomis ateina daugybė įvairių vaistinių kremų, tepalų, purškalų. Bet jie visi yra brangūs. Yra pigus ir efektyvus mikozės gydymo būdas namuose, ir tai yra amoniako (vandenilio nitrito, vandeninio amonio hidroksido tirpalo) naudojimas. Šiandien mes sužinosime, kokie receptai yra skirti grybelinei infekcijai gydyti šia medžiaga. Taip pat išsiaiškinkite, ar amonio tirpalas tikrai padeda žmonėms.

Onichomikozės, galūnių mikozės simptomai

– blizgių nagų praradimas.

– Padidinkite jų trapumą.

– Pilko turinio išvaizda iš po nagų.

– Dėmių išvaizda nuo baltos iki pilkai gelsvos.

– Uždegiminis procesas po nagų voleliu.

– Nupjaukite plokštelės kraštus.

– Skersinių ir banguotų juostelių atsiradimas ties nago pagrindu.

– Įtrūkimai tarp pirštų.

– Burbulų su skaidriu skysčiu atsiradimas.

Onichomikozės, galūnių mikozės simptomai

– blizgių nagų praradimas.

– Padidinkite jų trapumą.

– Pilko turinio išvaizda iš po nagų.

– Dėmių išvaizda nuo baltos iki pilkai gelsvos.

– Uždegiminis procesas po nagų voleliu.

– Nupjaukite plokštelės kraštus.

– Skersinių ir banguotų juostelių atsiradimas ties nago pagrindu.

– Įtrūkimai tarp pirštų.

– Burbulų su skaidriu skysčiu atsiradimas.

Galūnių grybelinės infekcijos priežastys

– Netinkami batai (prastos kokybės, ankšti, neindividualūs).

– kojų kraujagyslių ligos.

– venų varikozė.

– Ilgalaikis antibiotikų vartojimas.

– higienos taisyklių nesilaikymas (naudojant kažkieno rankšluosčius, batus).

Kada gali prireikti vandenilio nitrido?

Grybelinę nagų infekciją galima ne tik gydyti amoniaku, bet ir naudoti šį tirpalą tokiais atvejais:

– Kai alpimas. Patekęs į žmogaus kvėpavimo takus, amoniakas dirgina smegenų kvėpavimo takus, dėl kurių pacientas greitai atsigauna ir pradeda aktyviai kvėpuoti.

– Apsinuodijus alkoholiu ir cheminėmis medžiagomis. Tokiu atveju amoniakas imamas į vidų, kad sukeltų gag refleksą.

– Esant stipriems sąnarių, galvos skausmams.

– Kaip vabzdžių įkandimų agentas.

– Kai otitas. Kalcis naudojamas kaip šildymo kompresas.

– Su sąnarių skausmu.

– Rankoms dezinfekuoti chirurgai ją naudoja operacijų metu.

Kaip amoniakas veikia mikozę?

Grybelinės nagų infekcijos gydymas amoniaku yra gana sėkmingas, todėl ši terapija pagrįsta antiseptiniu poveikiu. Grybai yra jautrūs šarmams, o jei jie bus paveikti, jie pradės žlugti, mirti. Būtent tokiu būdu skystas amoniakas pašalina mikozę. Be to, amoniako tirpalas minkština odą, padeda geriau ir neskausmingai nupjauti pažeistą nagą.

Bendras receptas mikozei, onichomikozei gydyti

Amoniakas nuo grybelinės nagų infekcijos sėkmingai naudojamas daugeliui žmonių. Dažniausiai pacientai gamina gydomąjį tirpalą. Tai užtruks:

– Amoniakas – 1 šaukštas. l

– Natūralaus audinio atvartas.

1. Sumaišykite amoniaką su vandeniu.

2. Sudrėkinkite audinį gautame tirpale ir apvyniokite juo pažeistas kojas.

3. Ant viršaus uždėkite celofano maišelius, tada kojines.

4. Visą naktį mirkykite mirkytą audinį ant kojų, neišimdami.

Glicerino receptas

Kai kuriems žmonėms ne visada yra patogu naudoti nagų grybelinės infekcijos amoniaką pagal aukščiau pateiktą receptą: miegokite maišuose, kojas laikykite uždarytas. Todėl pacientai pradėjo naudoti kitą metodą – tai trinamas toks mišinys:

 1. Amoniako tirpalas (amoniakas) – 100 ml.
 2. Glicerinas – 100 ml.

Būtina sujungti abu komponentus, o mišiniu nuvalyti problemines vietas: padą, kulnus, pirštus. Tai turėtų būti daroma ryte ir vakare.

Amonio hidroksido vonios

Amoniakas nuo grybelinės nagų nagų infekcijos taip pat sėkmingai naudojamas kaip pagrindinis šio recepto priedas:

– šiltas vanduo (optimali temperatūra – 50 laipsnių) – 3 šaukštai. l

– Skystas muilas – 30 ml.

– Amoniakas – 3 šaukštai. l

Visi komponentai sumaišomi mažame baseine. Ten nuleiskite kojas 15 minučių. Padedant tokį tirpalą, pavargusi kojų oda pradės minkštėti, nagai bus garinami.

Trikotažinių rankų vonelė

Ne visada mikozė pažeidžia apatines galūnes. Yra situacijų, kai rankos susiduria su šia liga. Norėdami atsikratyti viršutinių galūnių mikozės, daromos ir vonios, pavyzdžiui:

– vandenilio peroksidas – 2 šaukštai. l

– Amoniakas – 2 šaukštai. l

– šiltas vanduo – 0,5 l.

Į šį tirpalą 15 minučių padėkite rankas. Po šios procedūros pažeistas viršutines galūnes reikia nuplauti vandeniu.

Kur nusipirkti? Kaina. Sandėliavimo taisyklės

Amoniaką nuo grybelinės nagų infekcijos galite nusipirkti bet kurioje vaistinėje. Jis parduodamas stiklainiuose, buteliuose, ampulėse. Jo kaina priklauso nuo to. 10 ml tirpalo kaina svyruoja nuo 15 r. Tai yra pigi kaina, palyginti su brangiais vaistais nuo grybelinės infekcijos.

Jis laikomas normaliomis sąlygomis. Tinkamumo laikas – 2 metai.

Ką žmonės galvoja?

Amoniakas nuo grybelinių nagų infekcijų pacientų apžvalgos sulaukia teigiamų rezultatų. Nors, tiesą sakant, tokių atsakymų internete nedaug. Žmonės dažniau naudoja amonio tirpalą kitiems tikslams: alpimui, naminių „gyvų būtybių“ – skruzdžių, vorų, tarakonų – naikinimui, sidabrinių papuošalų valymui. Tačiau forumuose galite rasti moterų ir vyrų diskusijas, kuriose aptariama amoniako naudojimo gydant mikozę tema.

Žmonės rašo, kad tai tikrai veiksminga liaudies priemonė. Pirma, ji minkština suragėjusią odą ir nagus ant galūnių, ir, antra, greitai kovoja su liga. Tie pacientai, kurių mikozė buvo pradiniame etape, per kelias dienas greitai atsikratė. Pacientai, kurie pradėjo problemą, turėjo su ja susidurti ilgiau, tačiau jie tai padarė. Per kelias savaites jie atsikrato mikozės. Tačiau žmonės pabrėžia, kad grybelinės infekcijos pašalinimui iš kojų nepakanka. Jis gali greitai grįžti, jei nesilaiko higienos taisyklių: keičia kojines, plauna vidpadžius, naudoja atskirus rankšluosčius, nenešioja kitų žmonių batų. Taip pat žmonėms, kuriems nuo grybelinės nagų infekcijos sėkmingai pateko amoniako, patariama aukščiau išvardintus terapinius mišinius paruošti lauke – balkone, kieme. Galų gale, amonio hidroksido tirpalas yra labai „gaivus“, o patalpose jis sukels nemalonų kvapą.

Atsargumo priemonės

Amoniakas nuo grybelinės nagų infekcijos turėtų būti naudojamas labai atsargiai, kad nepakenktų sveikatai. Naudoti vandeninį amonio hidroksido tirpalą būtina tik ant nepažeistos odos. Jei produktas pateko į akis, jas reikia greitai nuplauti dideliu kiekiu vandens, ir tai turėtų būti padaryta per 15 minučių.

Atsižvelgti į

Norint toliau išvengti mikozės, onichomikozės, būtina laikytis šių paprastų taisyklių:

– Vartokite vitaminų ir imunostimuliatorių.

– Niekada nedėkite kažkieno batų.

– Nevaikščiokite basomis viešose vietose: vonioje, saunoje, baseine. Prieš apsilankydami paplūdimyje ar kitoje vietoje, ant kojų patepkite specialiais priešgrybeliniais preparatais.

– Laikykite švarias kojas ir rankas.

– Dėvėkite aukštos kokybės, natūralius batus.

– Jei gydymas namuose neduoda rezultatų, turite pasikonsultuoti su gydytoju. Jūs negalite paleisti problemos.

Išvada

Dabar jūs žinote, kaip išgydyti grybelinę nagų infekciją amoniaku, kokius receptus tam naudoti. Reikėtų prisiminti, kad virimo vonios, losjonai su amonio tirpalu turėtų būti atsargūs, nes tai yra pavojinga medžiaga, galinti ne tik gauti naudos, bet ir pakenkti kūnui. Žmonių atsiliepimai rodo, kad skystas amoniakas sėkmingai kovoja su mikoze bet kurioje stadijoje. Amonio tirpalas yra pigi priemonė, pašalinanti grybelinę infekciją.

Nagų grybelinės infekcijos (onichomikozės) gydymas farmaciniais preparatais nėra prieinamas visiems, todėl daugelis žmonių renkasi naudoti amoniaką nuo grybelinės nagų nagų infekcijos. Šis terapijos metodas yra ne tik pigus, bet ir labai efektyvus – leidžia ilgą laiką atsikratyti grybelinės infekcijos.Šiame straipsnyje pabandysime išsiaiškinti, kaip ši priemonė padeda kovoti su grybelinėmis nagų infekcijomis, taip pat išmokti daug naudingų receptų, naudojant namuose skystą amoniaką. .

Kas tai yra?

Amoniakas (amoniakas, amonio hidroksidas, amoniako tirpalas) yra skaidrus skystis, turintis aštrų amoniako kvapą ir kurį žmonija naudoja ilgą laiką. Ši priemonė dažnai naudojama medicinoje, kasdieniame gyvenime ir kosmetologijoje.

Naudingosios amoniako savybės yra labai veiksmingos kai kuriomis kritinėmis sąlygomis. Įkvėpus amoniako garų, suaktyvinamos tos smegenų dalys, kurios atsakingos už širdies ritmą ir kvėpavimo ritmą. Amonio hidroksidas taip pat naudojamas sergant gripu ir ūmiomis kvėpavimo takų virusinėmis infekcijomis, nes nurijus nedidelį šios medžiagos kiekį, skreplių išskyros pastebimai pagerėja viduje. Ši priemonė puikiai tinka odos ligoms gydyti, nes amoniako tirpalas turi ne tik antimikrobinį, antiseptinį, bet ir antiparazitinį poveikį.

Grybelinės infekcijos gydymas ant nagų amoniaku

grybelinė pėdų ir nagų infekcija – neišvengiamos mirties ženklas! Kaip pašalinti grybelinę infekciją iš organizmo ir išgelbėti gyvybę? Labai paprasta, jums reikės …

Sėkmingai naudojamas amoniakas nuo grybelinės infekcijos nagų ant kojų ir rankų. Vaistai, paruošti naudojant šią medžiagą namuose, pasižymi dideliu efektyvumu. Ir nors sunkių ir apleistų grybelinių nagų infekcijų atvejų negalima išgydyti alkoholiniu amoniako tirpalu, jis gali būti naudojamas kaip papildoma terapija.

Onichomikozės nerekomenduojama gydyti skaidriu amoniako tirpalu, nes toks jo vartojimas gali sukelti odos ir gleivinių nudegimus! Dėl šios priežasties grybelinėms infekcijoms gydyti patariama naudoti praskiestas amonio hidroksido formas.

Kaip amoniako tirpalas veikia grybelinę infekciją?

Amoniakas yra tik koncentruotas vandeninis amoniako tirpalas, o ne grynas alkoholis. Dėl savo cheminės sudėties jis yra šarminis, o tai kenkia grybelinei infekcijai. Tai stiprus antiseptikas ir būtent ši savybė leidžia naudoti amoniaką nuo grybelinės nagų nagų infekcijos.

Amonio hidroksidas leidžia sušvelninti nagų plokštelę, nesinaudojant jokiais papildomais vaistais. Ši savybė bus ypač naudinga, jei namuose reikės pašalinti pažeistą nagų dalį. Salbino rūgštis parduodama vaistinėje ir ją gali įsigyti bet kas, nes tai yra palyginti pigus produktas, o tai yra privalumas. Amoniako gydymas grybeline nagų infekcija veiksmingumo požiūriu nėra prastesnis už brangius farmacinius preparatus.

Grybelinėms infekcijoms gydyti leidžiama naudoti amoniako tirpalą tik tuo atveju, kai periunginio volelio odos paviršiuje nėra įtrūkimų, opų, įpjovimų ir kitų pažeidimų!

Receptai, pagrįsti amoniaku

Nagų grybelinės infekcijos gydymas amoniako tirpalu yra labai populiarus, todėl yra daug naudingų receptų, naudojant šią medžiagą. Veiksmingiausi iš jų pateikiami žemiau.

Suspauskite su amoniako tirpalu

 • 200 ml paprasto vandens;
 • 20 ml amonio hidroksido tirpalo;
 • maža plastikinė plėvelė;
 • marlės ar tvarsčio gabalas.

Kompreso su skystu amoniaku komponentai

Pirmiausia būtina praskiesti druskos amoniaką vandeniu, tada paruoštu tirpalu sudrėkinti marlę ir kruopščiai gydyti grybelinės infekcijos paveiktas pėdų vietas – pirštus ir nagų plokšteles. Po to turėtumėte apvynioti pažeistą nagą sudrėkinta marlės tvarsčiu, apvynioti plėvele ir ant viršaus uždėti kojinę – tokios paprastos technikos pagalba pasiekiamas žymus šio produkto antiseptinio poveikio padidėjimas. Tokį tvarsliavą būtina nešioti mažiausiai 1,5–2 valandas. Geriausia procedūrą atlikti prieš miegą, paliekant vaistą naktį.

Pirmąsias 7 dienas rekomenduojama naudoti šią priemonę kasdien, vėliau – 14-15 dienų – kas antrą dieną. Reguliariai, nepraleisdami procedūrų, nagus gydykite amoniaku. Aktyvus ligos gydymas neleis mikroorganizmams prasiskverbti giliau, kitaip skystas amoniakas negalės susidoroti su grybeline infekcija.

Amoniakas ir etanolis

Puikiai padeda atsikratyti onichomikozės kompresų simptomų su amoniaku ir medicininiu alkoholiu (degtine). Jie vykdomi pagal konkrečią schemą, pateiktą žemiau.

 • 200–250 ml pašildyto vandens;
 • 1 valgomasis šaukštas. šaukštas glicerino;
 • 1 valgomasis šaukštas. šaukštas amoniako;
 • I a. šaukštas 70% etanolio (degtinės);
 • medvilniniai tamponai.

Komponentai priešgrybeliniams losjonams, kurių pagrindą sudaro amoniakas ir etanolis

Sumaišykite visus vaisto komponentus. Paruoštame skystyje sudrėkiname tamponus ir apvyniojame pirštus, užkrėstus grybeline infekcija. Suspausti rekomenduojama atlaikyti 30–40 minučių, o po to nuimti. Pakartokite šią procedūrą kiekvieną dieną 10 dienų. Etilo alkoholis užmuša grybelinę infekciją ir padidina amonio hidroksido įsiskverbimo gylį, dėl ko geriau dezinfekuojamos giliai įsisenėjusios infekcijos. Medicininis alkoholis taip pat pagerina amoniako antiseptines savybes, leisdamas visiškai išgydyti ligą ankstyvoje stadijoje.

Gydomoji kojų vonia

 • 50g amoniako;
 • 3 šaukštai. šaukštai kepimo sodos;
 • 500–600 ml šilto vandens (45–50 ° C);
 • 30 ml skysto muilo.

Visi komponentai sumaišomi mažame inde / inde. Pamerkite į gatavą kojų vonią 15-20 minučių. Po tokios procedūros pėdų oda pastebimai suminkštėja, ypač paveiktose vietose nagai išgarinami ir suminkštėja. Ši priemonė yra labai efektyvi ne tik grybelinėms infekcijoms, bet ir paūmėjimams. Naudojant amoniaką nuo grybelinės nagų infekcijos, galima pasiekti švelninantį ir antimikrobinį poveikį infekcijos vietoje. Pagerėjimas tampa pastebimas vizualiai po kelių dienų.

Medicininės vonios ingredientai

Amoniako tirpalas su raudonėliu ir celandinu

 • 1 valgomasis šaukštas. šaukštas amoniako;
 • 100 ml pašildyto vandens;
 • 10 lašų celandino aliejaus (5 lašai augalų sulčių);
 • 5 lašai vaistinių raudonėlio sulčių;
 • marlės ar vatos tampono gabalas.

Komponentai amoniako pagrindu gaminamiems priešgrybeliniams tirpalams

Sumaišę visus aukščiau išvardintus komponentus, gauname gydomąjį tirpalą, kuris bent 2 kartus per dieną turėtų gydyti tarpvabalinius nagus ir nagų paviršių. Galbūt laikinas paveiktų nagų plokštelių spalvos pasikeitimas į geltoną, tačiau šio reiškinio nereikia bijoti, nes tai yra viena iš celandino savybių. Šis augalas neigiamai veikia grybelinių sporų dauginimąsi ir padeda daug greičiau susidoroti su liga.

Gydant amoniaku, grybeline nagų infekcija, būtina griežtai laikytis recepto ir neviršyti amoniako dozės. Koncentruotas amonio hidroksidas gali sudirginti odą, todėl stenkitės nepakenkti sveikoms epidermio vietoms aplink nagų plokšteles.

Gydymo apžvalgos

Amoniako tirpalo naudojimas kovojant su grybeline infekcija yra pateiktas daugybe teigiamų apžvalgų. Naudojant amoniaką nuo grybelinės nagų nagų infekcijos, tuo pat metu galima ne tik gerai sušvelninti suragėjusią pėdų odą, bet ir atlikti paveiktų vietų antiseptinį gydymą. Vartotojai tvirtina, kad jei reguliariai vykdote terapines procedūras su amoniaku, ligos simptomai išnyksta per 3–4 dienas. Štai kodėl daugelis pacientų patenkinti gydymo amoniaku rezultatais ankstyvosiose grybelinės infekcijos stadijose.

Skirtingos grybelinės nagų infekcijos formos ir stadijos

Pradėti onichomikozės atvejai reikalauja ilgesnio gydymo amoniako tirpalu, tačiau net ir tokiu atveju vartotojai pastebi puikų šios priemonės veiksmingumą. Jų nuomone, amoniako gydymas grybeline nagų infekcija padeda atsikratyti periolonalinės lovos odos paraudimo, niežėjimo ir sudirginimo. Todėl amonio hidroksidą rekomenduojama naudoti kaip antiseptiką net esant sunkioms grybelinės infekcijos formoms.

Jei amoniako vartojimas nesuteikia laukiamo efekto per 2–3 savaites nuo įprastos terapijos – apsilankykite pas dermatologą, kad išsiaiškintumėte diagnozę.

Tai sako pacientai apie amoniako naudojimą grybelinėms infekcijoms gydyti:

Neseniai išbandžiau šios priemonės poveikį sau. Jau po pirmo naudojimo pastebėjau odos švelnumą ir stebinantį lengvumą. Priešgrybelinis amoniako poveikis pasireiškė tik 7-8 dieną. Grybelinės infekcijos simptomai tikrai išnyko ir niekada nebegrįžo.

Mėsinė yra nebrangus ir veiksmingas vaistas nuo grybelinės infekcijos! Tuo įsitikinau pati, skaitydama šį straipsnį. mano senasis priešas yra grybelinė infekcija, todėl nusprendžiau išbandyti aprašytą gydymo metodą. Aš tuoj pat pasakysiu, kad procedūros metu jaučiamas nemalonus dilgčiojimas ir net deginimas, tačiau oda po procedūrinės vonios (būtent aš nusprendžiau ją naudoti šiuo atveju) beveik nustos niežėti. Kalbant apie žalingą poveikį grybelinei infekcijai, galiu pasakyti, kad ši amoniako savybė mano situacijoje nelabai padeda. Bet esu patenkintas gydymo rezultatu.

Liudmila, 43 metai

Pradėjau gydyti grybelinę nagų infekciją amoniaku beveik iškart po to, kai pasirodė pirmieji simptomai. Man pavyko tai padaryti laiku, nes niežėjimas jau praėjo trečią gydymo dieną. Po 4 dienų reguliaraus šio įrankio naudojimo odos paraudimas ir kiti ligos požymiai išnyko. Taip per savaitę atsikračiau grybelinės infekcijos! Aš visiems rekomenduoju išbandyti šį gydymo metodą.

Onichomikozė yra liga ir kosmetinis defektas tuo pačiu metu. Trapūs, trupantys nagai, kurie rausvą atspalvį keičia į geltoną, pilką ar juodą, rodo grybelinę infekciją.

Infekcijai gydyti gyventojai naudoja farmacinius preparatus ir liaudies vaistus, tarp kurių ypatingą vietą užima amoniakas (vandenilio nitridas, amoniako tirpalas). Cheminis skystis tinka terapinėms procedūroms ir batų apdirbimui.

Ar galima nagų grybelinę infekciją gydyti amoniaku?

Amoniakas yra koncentruotas amoniako tirpalas. Reaguodamas su kitomis medžiagomis, amoniakas sudaro šarminę terpę, nepriimtiną grybeliniams mikroorganizmams. Vaistas sunaikina parazituojančių asmenų ląstelių membranas, sukeldamas jų mirtį.

Amoniako tirpalas yra ne tik šarminis, bet ir galingas antiseptikas. Todėl grybelinės nagų infekcijos gydymas amoniaku yra efektyvus. Kad medžiaga nepakenktų infekuotam asmeniui, svarbu ją naudoti tik tose vietose, kur nėra įtrūkimų, įbrėžimų, opų ir kitokių mechaninių pažeidimų nagams ir aplinkinei odai.

Vandenilio nitridas padeda suminkštinti odos audinius ir palengvina paveiktų plokštelių genėjimą. Be to, medžiaga padidina farmacinių vaistų, kurie per minkštintą audinį greitai prasiskverbia į nagą, efektyvumą. Pažeistoje vietoje cheminė medžiaga iš karto pasižymi savo naudingosiomis savybėmis.

Gryna forma onichomikozei gydyti nerekomenduojama naudoti amoniako. Vaistas išgarina kaustinius garus ir, netinkamai juos naudojant, sukelia audinių nudegimus. Norint išvengti neigiamų padarinių, būtina šias priemones taikyti praskiestoje formoje.

Jei vandenilio nitrido atsitiktinai pateko į jūsų akis, 15 minučių turite plauti dideliu kiekiu tekančio vandens.

Kaip išgydyti grybelinę infekciją amoniaku: receptai

Gydyti pėdų ar rankų grybelinę infekciją būtina tik amoniaku, kol pažeistos plokštelės bus visiškai sveikos. Toks savęs gydymas rodo aukštą efektyvumą ankstyvosiose onichomikozės stadijose.

Kompresai, naudojant grybelinius nagus, naudojant amoniako tirpalą, atliekami 5–10 dienų, po to daroma pertrauka 2–4 ​​dienas ir tęsiama terapija.

Gydomasis skystis paruošiamas taip:

 • Veisiama 1 valgomasis šaukštas. l amoniako į stiklinę šalto virinto vandens.
 • Į tirpalą panardinamas medvilninis tamponas.
 • Losjonas dedamas ant sergančios lėkštės ir užrišamas arba uždedamas ant guminio piršto galiuko.

Suspauskite kompresą prieš miegą. Ryte nuimkite tvarsliava.

Norėdami atsikratyti grybelinės infekcijos ant rankų ar kojų nagų, galite pasiimti terminę vonią. Be amoniako ir vandens, į talpyklą pilamas vandenilio peroksidas. Optimali vandens temperatūra procedūrai yra 40 – 42 ° C. Gydytojų rekomenduojamos proporcijos yra 1: 1: 3 (atitinkamai amoniako tirpalas, peroksidas ir virintas vanduo).

Pažeistos galūnės panardinamos į tirpalą 15 – 20 minučių. Tada, neplaudami, nuvalykite juos vienkartiniu skudurėliu ir nagus gydykite priešgrybeliniu kremu ar tepalu. Viršutinį karnizuotą sluoksnį būtina pašalinti iš plokštelių, naudojant vienkartinius nagų dildus.

Priešgrybelinis tirpalas amoniako pagrindu

Įvairinti vaistus nuo grybelinių nagų infekcijų, remiantis amoniaku, gali būti šie.

Gerkite lygiomis dalimis virinto vandens, vandenilio nitrido, medicininio alkoholio ir vaistinio glicerino. Mišinį užtepkite ant paveiktų plokštelių 2 – 3 valandas, apvyniokite pirštus lipnia plėvele ir užsivilkite medvilninę kojinę ar pirštinę. Atlikti terapines priemones, kad būtų visiškai pašalinti visi onichomikozės simptomai.

Apibūdintus preparatus pageidautina paruošti lauke (privačiame kieme ar balkone) arba su atviro lango lapeliu. Amonio hidroksidas turi aštrų nemalonų kvapą, kuris plinta į patalpas uždaroje patalpoje.

Profilaktinis batų gydymas

Norėdami pagreitinti sveikimo procesą ir užkirsti kelią antriniams grybelinės infekcijos nagams nagams, padėsite batus gydyti amoniaku:

 1. Nedidelis marlės gabalėlis susuktas keliais sluoksniais.
 2. Audinys sudrėkinamas neskiestu vandenilio nitridu.
 3. Įtrinkite batus iš vidaus.
 4. Procedūrą atlikite kasdien.

Kaina ir atsiliepimai

Parduodamas amoniakas visose vaistinėse, todėl nusipirkti nėra sunku. Vaistininkui nereiks recepto, tačiau jis prašys kainos priklausomai nuo tirpalo pakuotės – amoniakas gali būti išpilamas į buteliukus, stiklainius ir ampules. Parduodama 10 ml tirpalo, kurio kaina yra 10 – 20 rublių. Vaistas normaliomis sąlygomis laikomas 2 metus nuo pagaminimo dienos.

Kalbant apie vartotojų nuomonę, kaip vaistas nuo grybelinių nagų infekcijų, amoniakas, alkoholis, kaupia teigiamus atsiliepimus. Gydant ankstyvą onichomikozę, medžiaga rodo puikius rezultatus – jei procedūros buvo atliekamos reguliariai, liga atsitraukia per kelias dienas.

Tie žmonės, kurie pradėjo mikozę, ilgiau su juo kovojo ir taip pat sulaukė gerų rezultatų. Pacientai pastebėjo, kad priemonė minkština šiurkščią odą ir griežtus nagus ir greitai pašalina niežėjimą, sudirginimą, paraudimą. Terapija, kurią jie vykdė keletą savaičių.

Kalbant apie grybelinių infekcijų prevenciją ant nagų, žmonės, sugebėję ją išgydyti amoniaku, nurodo higienos ir padidintos galūnių priežiūros svarbą ligos laikotarpiu. Jie pataria kasdien keisti kojines, kruopščiai nuplauti vidpadžius nuo batų, o pačius batus dezinfekuoti arba amoniako tirpalu, arba specialiais purškikliais.

Bet paprasčiausia mikozės profilaktika yra aukštos kokybės avalynės, pagamintos iš natūralių medžiagų, ir savo šlepečių lankymasis viešose pirtyse, baseinuose, saunose, vandens parkuose. SPA vietose ar lauke, kur galite vaikščioti basomis, kojas rekomenduojama gydyti apsauginiais priešgrybeliniais preparatais.

P.S. Jei per 2 – 3 savaites amoniakas nepadeda jums išgydyti ligos, pasitarkite su dermatologu ir paimkite grybelinės infekcijos testus, kad paaiškintumėte diagnozę.

nagų grybelinė infekcija – labiausiai paplitusi liga, diagnozuojama kas 4 žmonėms. Šios ligos gydymui naudojami įvairūs metodai – lazerio terapija, chirurginis nago plokštelės pašalinimas, priešgrybeliniai tepalai ir lakai, tradicinė medicina. Tarp pastarųjų populiariausias yra amoniakas nuo grybelinių nagų infekcijų. Jo naudojimas nesukelia jokių sunkumų, o veiksmingumo požiūriu šis metodas nėra prastesnis nei šiuolaikiniai preparatai.

Onichomikozė: priežastys ir simptomai

Onichomikozę, būtent tai, ką gydytojai vadina grybeline infekcija, galima lengvai atsikratyti tiesiog apsilankius kambariuose, kuriuose yra daug drėgmės, pavyzdžiui, sporto salėse, voniose ir saunose. Infekcija taip pat galite užsikrėsti dėvėdami kažkieno batus arba naudodami įprastus daiktus (rankšluosčius, puodelius, šaukštus ir kt.).

Pirmieji nagų grybelinės infekcijos simptomai išryškėja praėjus 2–5 dienoms po užsikrėtimo.

Pirmiausia yra nedidelis niežėjimas ir deginimas, tada yra nago plokštelės deformacija ir jo išvaizdos pasikeitimas (pageltimas, sustorėjimas, laminavimas). Tuo pačiu metu padidėja nago trapumas ir jo išmetimas iš nagų lovos. Gali būti nemalonaus kvapo, kurio atsikratyti sunku net kruopščiai nuplaunant galūnes.

Gydyti nagų grybelinę infekciją reikia pradėti nuo pirmųjų ligos požymių. Tokiu atveju galite užkirsti kelią nagų plokštelės sunaikinimui ir sveikų nagų užkrėtimui. Bėgiojant onichomikozei, gydymas turi būti atliekamas griežtai prižiūrint gydytojui. Sunkiais atvejais reikia visiškai pašalinti nagų plokštelę, vėliau vartojant priešgrybelinius vaistus.

Amoniako veikimas

Nepaisant savo pavadinimo, amoniakas visiškai nėra alkoholis. Tai yra amoniako tirpalas, kurio koncentracija ne didesnė kaip 10%. Sąveikaudamas su skysčiu, amoniakas sudaro šarminius junginius. O šarmas yra pagrindinis grybelių priešas.

Kai šarmai susiduria su grybeline infekcija, jie miršta, nes mikroorganizmų ląstelių membrana sunaikinama.

Tačiau nepamirškite, kad be šarminių savybių, amoniakas taip pat turi antiseptinį poveikį. Todėl, kai jis naudojamas grybelinei infekcijai, išgyvenimo tikimybė tiesiog nėra. Dėl šios priežasties grybelinių nagų infekcijų gydymas skystu amoniaku turi tokį aukštą efektyvumą.

Bendras receptas mikozei, onichomikozei gydyti

Amoniakas nuo grybelinės nagų infekcijos sėkmingai naudojamas daugeliui žmonių. Dažniausiai pacientai gamina gydomąjį tirpalą. Tai užtruks:

– Amoniakas – 1 šaukštas. l

– Natūralaus audinio atvartas.

1. Sumaišykite amoniaką su vandeniu.

2. Sudrėkinkite audinį gautame tirpale ir apvyniokite juo pažeistas kojas.

3. Ant viršaus uždėkite celofano maišelius, tada kojines.

4. Visą naktį mirkykite mirkytą audinį ant kojų, neišimdami.

Glicerino receptas

Kai kuriems žmonėms ne visada yra patogu naudoti nagų grybelinės infekcijos amoniaką pagal aukščiau pateiktą receptą: miegokite maišuose, kojas laikykite uždarytas. Todėl pacientai pradėjo naudoti kitą metodą – tai trinamas toks mišinys:

 1. Amoniako tirpalas (amoniakas) – 100 ml.
 2. Glicerinas – 100 ml.

Būtina sujungti abu komponentus, o mišiniu nuvalyti problemines vietas: padą, kulnus, pirštus. Tai turėtų būti daroma ryte ir vakare.

Amonio hidroksido vonios

Amoniakas nuo grybelinės nagų nagų infekcijos taip pat sėkmingai naudojamas kaip pagrindinis šio recepto priedas:

– šiltas vanduo (optimali temperatūra – 50 laipsnių) – 3 šaukštai. l

– Skystas muilas – 30 ml.

– Amoniakas – 3 šaukštai. l

Visi komponentai sumaišomi mažame baseine. Ten nuleiskite kojas 15 minučių. Padedant tokį tirpalą, pavargusi kojų oda pradės minkštėti, nagai bus garinami.

Trikotažinių rankų vonelė

Ne visada mikozė pažeidžia apatines galūnes. Yra situacijų, kai rankos susiduria su šia liga. Norėdami atsikratyti viršutinių galūnių mikozės, daromos ir vonios, pavyzdžiui:

– vandenilio peroksidas – 2 šaukštai. l

– Amoniakas – 2 šaukštai. l

– šiltas vanduo – 0,5 l.

Į šį tirpalą 15 minučių padėkite rankas. Po šios procedūros pažeistas viršutines galūnes reikia nuplauti vandeniu.

Kur nusipirkti? Kaina. Sandėliavimo taisyklės

Amoniaką nuo grybelinės nagų infekcijos galite nusipirkti bet kurioje vaistinėje. Jis parduodamas stiklainiuose, buteliuose, ampulėse. Jo kaina priklauso nuo to. 10 ml tirpalo kaina svyruoja nuo 15 r. Tai yra pigi kaina, palyginti su brangiais vaistais nuo grybelinės infekcijos.

Jis laikomas normaliomis sąlygomis. Tinkamumo laikas – 2 metai.

Ką žmonės galvoja?

Amoniakas nuo grybelinių nagų infekcijų pacientų apžvalgos sulaukia teigiamų rezultatų. Nors, tiesą sakant, tokių atsakymų internete nedaug. Žmonės dažniau naudoja amonio tirpalą kitiems tikslams: alpimui, naminių „gyvų būtybių“ – skruzdžių, vorų, tarakonų – naikinimui, sidabrinių papuošalų valymui. Tačiau forumuose galite rasti moterų ir vyrų diskusijas, kuriose aptariama amoniako naudojimo gydant mikozę tema.

Žmonės rašo, kad tai tikrai veiksminga liaudies priemonė. Pirma, ji minkština suragėjusią odą ir nagus ant galūnių, ir, antra, greitai kovoja su liga. Tie pacientai, kurių mikozė buvo pradiniame etape, per kelias dienas greitai atsikratė. Pacientai, kurie pradėjo problemą, turėjo su ja susidurti ilgiau, tačiau jie tai padarė. Per kelias savaites jie atsikrato mikozės. Tačiau žmonės pabrėžia, kad grybelinės infekcijos pašalinimui iš kojų nepakanka. Jis gali greitai grįžti, jei nesilaiko higienos taisyklių: keičia kojines, plauna vidpadžius, naudoja atskirus rankšluosčius, nenešioja kitų žmonių batų. Taip pat žmonėms, kuriems nuo grybelinės nagų infekcijos sėkmingai pateko amoniako, patariama aukščiau išvardintus terapinius mišinius paruošti lauke – balkone, kieme. Galų gale, amonio hidroksido tirpalas yra labai „gaivus“, o patalpose jis sukels nemalonų kvapą.

Atsargumo priemonės

Amoniakas nuo grybelinės nagų infekcijos turėtų būti naudojamas labai atsargiai, kad nepakenktų sveikatai. Naudoti vandeninį amonio hidroksido tirpalą būtina tik ant nepažeistos odos. Jei produktas pateko į akis, jas reikia greitai nuplauti dideliu kiekiu vandens, ir tai turėtų būti padaryta per 15 minučių.

Atsižvelgti į

Norint toliau išvengti mikozės, onichomikozės, būtina laikytis šių paprastų taisyklių:

– Vartokite vitaminų ir imunostimuliatorių.

– Niekada nedėkite kažkieno batų.

– Nevaikščiokite basomis viešose vietose: vonioje, saunoje, baseine. Prieš apsilankydami paplūdimyje ar kitoje vietoje, ant kojų patepkite specialiais priešgrybeliniais preparatais.

– Laikykite švarias kojas ir rankas.

– Dėvėkite aukštos kokybės, natūralius batus.

– Jei gydymas namuose neduoda rezultatų, turite pasikonsultuoti su gydytoju. Jūs negalite paleisti problemos.

Išvada

Dabar jūs žinote, kaip išgydyti grybelinę nagų infekciją amoniaku, kokius receptus tam naudoti. Reikėtų prisiminti, kad virimo vonios, losjonai su amonio tirpalu turėtų būti atsargūs, nes tai yra pavojinga medžiaga, galinti ne tik gauti naudos, bet ir pakenkti kūnui. Žmonių atsiliepimai rodo, kad skystas amoniakas sėkmingai kovoja su mikoze bet kurioje stadijoje. Amonio tirpalas yra pigi priemonė, pašalinanti grybelinę infekciją.

Nagų grybelinės infekcijos (onichomikozės) gydymas farmaciniais preparatais nėra prieinamas visiems, todėl daugelis žmonių renkasi naudoti amoniaką nuo grybelinės nagų nagų infekcijos. Šis terapijos metodas yra ne tik pigus, bet ir labai efektyvus – leidžia ilgą laiką atsikratyti grybelinės infekcijos.Šiame straipsnyje pabandysime išsiaiškinti, kaip ši priemonė padeda kovoti su grybelinėmis nagų infekcijomis, taip pat išmokti daug naudingų receptų, naudojant namuose skystą amoniaką. .

Kas tai yra?

Amoniakas (amoniakas, amonio hidroksidas, amoniako tirpalas) yra skaidrus skystis, turintis aštrų amoniako kvapą ir kurį žmonija naudoja ilgą laiką. Ši priemonė dažnai naudojama medicinoje, kasdieniame gyvenime ir kosmetologijoje.

Naudingosios amoniako savybės yra labai veiksmingos kai kuriomis kritinėmis sąlygomis. Įkvėpus amoniako garų, suaktyvinamos tos smegenų dalys, kurios atsakingos už širdies ritmą ir kvėpavimo ritmą. Amonio hidroksidas taip pat naudojamas sergant gripu ir ūmiomis kvėpavimo takų virusinėmis infekcijomis, nes nurijus nedidelį šios medžiagos kiekį, skreplių išskyros pastebimai pagerėja viduje. Ši priemonė puikiai tinka odos ligoms gydyti, nes amoniako tirpalas turi ne tik antimikrobinį, antiseptinį, bet ir antiparazitinį poveikį.

Grybelinės infekcijos gydymas ant nagų amoniaku

grybelinė pėdų ir nagų infekcija – neišvengiamos mirties ženklas! Kaip pašalinti grybelinę infekciją iš organizmo ir išgelbėti gyvybę? Labai paprasta, jums reikės …

Sėkmingai naudojamas amoniakas nuo grybelinės infekcijos nagų ant kojų ir rankų. Vaistai, paruošti naudojant šią medžiagą namuose, pasižymi dideliu efektyvumu. Ir nors sunkių ir apleistų grybelinių nagų infekcijų atvejų negalima išgydyti alkoholiniu amoniako tirpalu, jis gali būti naudojamas kaip papildoma terapija.

Onichomikozės nerekomenduojama gydyti skaidriu amoniako tirpalu, nes toks jo vartojimas gali sukelti odos ir gleivinių nudegimus! Dėl šios priežasties grybelinėms infekcijoms gydyti patariama naudoti praskiestas amonio hidroksido formas.

Kaip amoniako tirpalas veikia grybelinę infekciją?

Amoniakas yra tik koncentruotas vandeninis amoniako tirpalas, o ne grynas alkoholis. Dėl savo cheminės sudėties jis yra šarminis, o tai kenkia grybelinei infekcijai. Tai stiprus antiseptikas ir būtent ši savybė leidžia naudoti amoniaką nuo grybelinės nagų nagų infekcijos.

Amonio hidroksidas leidžia sušvelninti nagų plokštelę, nesinaudojant jokiais papildomais vaistais. Ši savybė bus ypač naudinga, jei namuose reikės pašalinti pažeistą nagų dalį. Salbino rūgštis parduodama vaistinėje ir ją gali įsigyti bet kas, nes tai yra palyginti pigus produktas, o tai yra privalumas. Amoniako gydymas grybeline nagų infekcija veiksmingumo požiūriu nėra prastesnis už brangius farmacinius preparatus.

Grybelinėms infekcijoms gydyti leidžiama naudoti amoniako tirpalą tik tuo atveju, kai periunginio volelio odos paviršiuje nėra įtrūkimų, opų, įpjovimų ir kitų pažeidimų!

Receptai, pagrįsti amoniaku

Nagų grybelinės infekcijos gydymas amoniako tirpalu yra labai populiarus, todėl yra daug naudingų receptų, naudojant šią medžiagą. Veiksmingiausi iš jų pateikiami žemiau.

Suspauskite su amoniako tirpalu

 • 200 ml paprasto vandens;
 • 20 ml amonio hidroksido tirpalo;
 • maža plastikinė plėvelė;
 • marlės ar tvarsčio gabalas.

Kompreso su skystu amoniaku komponentai

Pirmiausia būtina praskiesti druskos amoniaką vandeniu, tada paruoštu tirpalu sudrėkinti marlę ir kruopščiai gydyti grybelinės infekcijos paveiktas pėdų vietas – pirštus ir nagų plokšteles. Po to turėtumėte apvynioti pažeistą nagą sudrėkinta marlės tvarsčiu, apvynioti plėvele ir ant viršaus uždėti kojinę – tokios paprastos technikos pagalba pasiekiamas žymus šio produkto antiseptinio poveikio padidėjimas. Tokį tvarsliavą būtina nešioti mažiausiai 1,5–2 valandas. Geriausia procedūrą atlikti prieš miegą, paliekant vaistą naktį.

Pirmąsias 7 dienas rekomenduojama naudoti šią priemonę kasdien, vėliau – 14-15 dienų – kas antrą dieną. Reguliariai, nepraleisdami procedūrų, nagus gydykite amoniaku. Aktyvus ligos gydymas neleis mikroorganizmams prasiskverbti giliau, kitaip skystas amoniakas negalės susidoroti su grybeline infekcija.

Amoniakas ir etanolis

Puikiai padeda atsikratyti onichomikozės kompresų simptomų su amoniaku ir medicininiu alkoholiu (degtine). Jie vykdomi pagal konkrečią schemą, pateiktą žemiau.

 • 200–250 ml pašildyto vandens;
 • 1 valgomasis šaukštas. šaukštas glicerino;
 • 1 valgomasis šaukštas. šaukštas amoniako;
 • I a. šaukštas 70% etanolio (degtinės);
 • medvilniniai tamponai.

Komponentai priešgrybeliniams losjonams, kurių pagrindą sudaro amoniakas ir etanolis

Sumaišykite visus vaisto komponentus. Paruoštame skystyje sudrėkiname tamponus ir apvyniojame pirštus, užkrėstus grybeline infekcija. Suspausti rekomenduojama atlaikyti 30–40 minučių, o po to nuimti. Pakartokite šią procedūrą kiekvieną dieną 10 dienų. Etilo alkoholis užmuša grybelinę infekciją ir padidina amonio hidroksido įsiskverbimo gylį, dėl ko geriau dezinfekuojamos giliai įsisenėjusios infekcijos. Medicininis alkoholis taip pat pagerina amoniako antiseptines savybes, leisdamas visiškai išgydyti ligą ankstyvoje stadijoje.

Gydomoji kojų vonia

 • 50g amoniako;
 • 3 šaukštai. šaukštai kepimo sodos;
 • 500–600 ml šilto vandens (45–50 ° C);
 • 30 ml skysto muilo.

Visi komponentai sumaišomi mažame inde / inde. Pamerkite į gatavą kojų vonią 15-20 minučių. Po tokios procedūros pėdų oda pastebimai suminkštėja, ypač paveiktose vietose nagai išgarinami ir suminkštėja. Ši priemonė yra labai efektyvi ne tik grybelinėms infekcijoms, bet ir paūmėjimams. Naudojant amoniaką nuo grybelinės nagų infekcijos, galima pasiekti švelninantį ir antimikrobinį poveikį infekcijos vietoje. Pagerėjimas tampa pastebimas vizualiai po kelių dienų.

Medicininės vonios ingredientai

Amoniako tirpalas su raudonėliu ir celandinu

 • 1 valgomasis šaukštas. šaukštas amoniako;
 • 100 ml pašildyto vandens;
 • 10 lašų celandino aliejaus (5 lašai augalų sulčių);
 • 5 lašai vaistinių raudonėlio sulčių;
 • marlės ar vatos tampono gabalas.

Komponentai amoniako pagrindu gaminamiems priešgrybeliniams tirpalams

Sumaišę visus aukščiau išvardintus komponentus, gauname gydomąjį tirpalą, kuris bent 2 kartus per dieną turėtų gydyti tarpvabalinius nagus ir nagų paviršių. Galbūt laikinas paveiktų nagų plokštelių spalvos pasikeitimas į geltoną, tačiau šio reiškinio nereikia bijoti, nes tai yra viena iš celandino savybių. Šis augalas neigiamai veikia grybelinių sporų dauginimąsi ir padeda daug greičiau susidoroti su liga.

Gydant amoniaku, grybeline nagų infekcija, būtina griežtai laikytis recepto ir neviršyti amoniako dozės. Koncentruotas amonio hidroksidas gali sudirginti odą, todėl stenkitės nepakenkti sveikoms epidermio vietoms aplink nagų plokšteles.

Gydymo apžvalgos

Amoniako tirpalo naudojimas kovojant su grybeline infekcija yra pateiktas daugybe teigiamų apžvalgų. Naudojant amoniaką nuo grybelinės nagų nagų infekcijos, tuo pat metu galima ne tik gerai sušvelninti suragėjusią pėdų odą, bet ir atlikti paveiktų vietų antiseptinį gydymą. Vartotojai tvirtina, kad jei reguliariai vykdote terapines procedūras su amoniaku, ligos simptomai išnyksta per 3–4 dienas. Štai kodėl daugelis pacientų patenkinti gydymo amoniaku rezultatais ankstyvosiose grybelinės infekcijos stadijose.

Skirtingos grybelinės nagų infekcijos formos ir stadijos

Pradėti onichomikozės atvejai reikalauja ilgesnio gydymo amoniako tirpalu, tačiau net ir tokiu atveju vartotojai pastebi puikų šios priemonės veiksmingumą. Jų nuomone, amoniako gydymas grybeline nagų infekcija padeda atsikratyti periolonalinės lovos odos paraudimo, niežėjimo ir sudirginimo. Todėl amonio hidroksidą rekomenduojama naudoti kaip antiseptiką net esant sunkioms grybelinės infekcijos formoms.

Jei amoniako vartojimas nesuteikia laukiamo efekto per 2–3 savaites nuo įprastos terapijos – apsilankykite pas dermatologą, kad išsiaiškintumėte diagnozę.

Tai sako pacientai apie amoniako naudojimą grybelinėms infekcijoms gydyti:

Neseniai išbandžiau šios priemonės poveikį sau. Jau po pirmo naudojimo pastebėjau odos švelnumą ir stebinantį lengvumą. Priešgrybelinis amoniako poveikis pasireiškė tik 7-8 dieną. Grybelinės infekcijos simptomai tikrai išnyko ir niekada nebegrįžo.

Mėsinė yra nebrangus ir veiksmingas vaistas nuo grybelinės infekcijos! Tuo įsitikinau pati, skaitydama šį straipsnį. mano senasis priešas yra grybelinė infekcija, todėl nusprendžiau išbandyti aprašytą gydymo metodą. Aš tuoj pat pasakysiu, kad procedūros metu jaučiamas nemalonus dilgčiojimas ir net deginimas, tačiau oda po procedūrinės vonios (būtent aš nusprendžiau ją naudoti šiuo atveju) beveik nustos niežėti. Kalbant apie žalingą poveikį grybelinei infekcijai, galiu pasakyti, kad ši amoniako savybė mano situacijoje nelabai padeda. Bet esu patenkintas gydymo rezultatu.

Liudmila, 43 metai

Pradėjau gydyti grybelinę nagų infekciją amoniaku beveik iškart po to, kai pasirodė pirmieji simptomai. Man pavyko tai padaryti laiku, nes niežėjimas jau praėjo trečią gydymo dieną. Po 4 dienų reguliaraus šio įrankio naudojimo odos paraudimas ir kiti ligos požymiai išnyko. Taip per savaitę atsikračiau grybelinės infekcijos! Aš visiems rekomenduoju išbandyti šį gydymo metodą.

Naudojimo ypatumai sergant onichomikoze

Onichomikozės gydymas amoniaku vyksta dėl jo šarminio ir antiseptinio poveikio.

Be to, skystas amoniakas prisideda prie greito odos ir jos priedų minkštinimo, kuris leidžia lengvai nupjauti paveiktą nagą. Tai padidina vartojamų priešgrybelinių vaistų efektyvumą, nes per suminkštintus audinius aktyvieji vaistų komponentai lengvai prasiskverbia pro nagą ir pradeda daryti greitą poveikį.

Nagų grybelinę infekciją amoniaku gydyti galima tik tuo atveju, jei nagų ritinėlio paviršiuje nėra jokių sužalojimų, pavyzdžiui, opų, įtrūkimų, įpjovimų ir pan.

Jūs negalite naudoti gryno amoniako. Be to, kad jis išgarina į orą kaustinius garus, jo naudojimas gali nudeginti. Todėl onichomikozės gydymui turite naudoti šį įrankį tik praskiestoje formoje.

Amoniako naudojimo metodai

Norėdami grybelinę infekciją namuose gydyti skystu amoniaku, būtina tol, kol užaugs visiškai sveikas nagas. Tokiu atveju būtina vartoti priešgrybelinius vaistus. Jie naudojami iškart po gydymo procedūros.

Kompresai, kurių pagrindą sudaro amoniakas, duoda labai gerų rezultatų kovojant su onichomikoze. Jie sudaromi taip:

 1. Imama stiklinė atvėsinto virinto vandens, jame praskiedžiamas šaukštas amoniako.
 2. Gautame tirpale sudrėkinkite vatos tamponą ir užtepkite ant pažeisto nago.
 3. Viršutiniu pirštu apvyniota lipnia plėvele arba uždėkite ant guminio piršto.
 4. Jei norite sustiprinti efektą, turite nešioti kojines ar kumštines pirštines, jei ant rankų išsivysto grybelinė nagų infekcija.

Laikyti kompresą būtina visą naktį.
Gydykite onichomikozę tokiu būdu 5-10 dienų. Tada turėtumėte padaryti trumpą pertrauką per 2–4 dienas, o po gydymo reikia pakartoti.

Grybelinę nagų infekciją namuose galima išgydyti naudojant termines vonias. Jų paruošimui naudojant amoniaką, vandenilio peroksidą ir virintą vandenį, atvėsintą iki 40–42 ° C. Ingredientų reikia vartoti santykiu 1: 1: 3.

Paruoštą tirpalą turite panardinti galūnes 15-20 minučių. Po to jie turėtų būti tiesiog nušluostyti sausu rankšluosčiu (be skalavimo) ir apdoroti užkrėstą nagą priešgrybeliniu preparatu.

Prieš atlikdami tokią medicininę procedūrą, turite kruopščiai nusiplauti kojas ar rankas (atsižvelgiant į tai, kur išsivysto onichomikozė), o tada nuimti viršutinį raginio sluoksnio sluoksnį nuo nagų plokštelės.. Norėdami tai padaryti, geriau naudoti specialius vienkartinius failus, kuriuos galima įsigyti bet kurioje vaistinėje.

Terapinis sprendimas

Norėdami pašalinti nemalonius grybelinės infekcijos simptomus, galite naudoti tirpalą, paruoštą iš:

 • amoniakas;
 • farmacinis glicerinas;
 • medicininis alkoholis;
 • virinto vandens.

Visi ingredientai turėtų būti geriami lygiomis dalimis.

Gautas tirpalas turėtų būti taikomas paveiktai nagų plokštelei 2-3 valandas. Kad produktas neišgaruotų, galūnę reikia apvynioti lipnia plėvele, o viršuje dėvėti švarią kojinę ar medvilninę pirštinę. Tokios terapinės priemonės turėtų būti atliekamos kiekvieną dieną, kol visiškai išnyks grybelinė infekcija.

Batų apdirbimas

Norint paspartinti gijimo procesą, reikia reguliariai dezinfekuoti batus.. Norėdami tai padaryti, paimkite nedidelį gabalėlį marlės audinio, sudrėkinkite švariu amoniako tirpalu ir apdorokite su juo vidinį batų paviršių. Tai daryti būtina kasdien.

Ilgą laiką būtina gydyti amoniako onichomikozės terapines priemones. Jei per 2-3 savaites nėra teigiamos dinamikos ir yra ligos progresavimas, turite nutraukti savarankišką gydymą ir kreiptis į gydytoją.

Amoniakas stimuliuoja gleivinių, odos ir poodinių audinių receptorius. Turi antiprurizinį poveikį. Jame yra amonio hidroksido.

Tai yra skystis, turintis stiprų stiprų kvapą dėl šarminės amoniako reakcijos su vandeniu. Jis atrodo skaidrus ir bespalvis, tirpale esantys dažai nenaudojami.

Amoniakas skiedžiamas vandeniu ir etilo alkoholiu įvairiomis proporcijomis.

Gydymas skiriamas keliais būdais:

 • Užpilai – kvėpavimo receptorių stimuliavimas ir pašalinimas iš sąmonės.
 • Viduje – kaip apsinuodijimo emetikas.
 • Išorinis naudojimas – galite gydyti sudirgusius įkandimus po vabzdžių, antiseptinį rankų gydymą operacijos metu. Taip pat galite gydyti grybelinę nagų infekciją, įdėdami kompresą.

Naudojimo būdas

Amoniakas naudojamas:

 • Norėdami pritraukti žmogų į sąmonę, į nosį gali patekti tirpalu pamirkyto vatos gabalėlio ar marlės gabalėlio
 • Apsinuodijus etilo alkoholiu, viduje sunaudojama 5–10 lašų 100 ml vandens.
 • Operacija dezinfekuoti rankas – jums reikia praskiesti 25 ml tirpalo 5 litrais virinto vandens ir apdoroti rankas
 • Dirgintas vabzdžių įkandimas, palengvinantis niežėjimą, naudojant tos pačios proporcijos amoniako ir lanolino mišinį
 • Grybelinių infekcijų, pažeidžiančių nagus, gydymas. Naudojamas kaip kompresas ir vonios, kuriose yra amoniako.

Nepageidaujamas poveikis

Jei amoniako garai patenka į kvėpavimo takus didesnėmis dozėmis, yra kvėpavimo reflekso atidėjimo (suspensijos) atvejų. Patekus ant odos, būtina plauti rankas (ar kitą kūno dalį) šiltu muiluotu vandeniu, kad išvengtumėte nudegimų.

Amonis – silpnas šarmas, kontakto metu su oda rodo uždegiminę reakciją su skausmu ir patinimu dermos paviršiuje, todėl po darbo su tirpalu reikia nusiplauti rankas.

Perdozavimas

Atsiranda virškinamojo trakto skausmas ir jo sutrikimas (vėmimas, viduriavimas). Galbūt kosulys, gerklų edema, sujaudinimas, delyras, traukuliai, kolapsas – mirtis.

Mirtina amonio hidroksido dozė 10–15 g.

Kompozicija ir išleidimo forma

 • 1 ml ampulės, dėžutėje po 10 vnt. Kiekis – 10% amoniako tirpalo
 • Buteliai po 10 ir 40 ml. Kiekis – 10% amoniako tirpalo
 • Buteliai po 100ml. Kiekis – 10% amoniako tirpalo.

Laikymo ir laikymo sąlygos

Galite laikyti tamsioje, vėsioje vietoje, vaikams nepasiekiamoje vietoje. Jis galioja 5 metus ampulėse ir 2 metus buteliuose.

Parduodama be recepto.

Grybelinė infekcija (onichomikozė) dažnai pažeidžia nagus. Atsižvelgiant į didelį paplitimą, užsikrėsti galima bet kurioje viešoje vietoje (vonioje, saunoje, paplūdimyje, sporto salėje ir kt.). Pirmuoju simptomų pasireiškimu gydymas turėtų būti pradėtas nedelsiant.

grybelinė infekcija turi tris vystymosi etapus:

 • Pirmasis etapas – simptomai yra vos pastebimi ir gali pasireikšti taškų ar juostelių atsiradimu ant nagų plokštelės. Galbūt pėdų kvapas, niežėjimas ir šiek tiek skausmas pirštų galiukuose. Šiame etape jau būtina pradėti gydymą.
 • Antrasis etapas – pasikeičia nago spalva, jis tampa gelsvai arba purvinai pilkas. Kodėl ir dingsta blizgesys, o deformacija atsiranda nago plokštelės šonuose ir viršuje.
 • Trečiasis etapas – nagas stipriai sutankėja ir tampa laisvas, sausas, todėl jis tampa labai trapus. Pradeda tolti nuo odos, grasina iškristi.

Nepriklausomai nuo grybelinės infekcijos išsivystymo stadijos, kai ji aptinkama, būtina nedelsiant pradėti gydymą, kad būtų išvengta rimtesnių pasekmių. Negalime pamiršti, kad nepriklausomai nuo gydymo būdo, rankas ir darbo paviršius bei įrankius reikia plauti po vandeniu.

Skysto amoniako naudojimas grybelinei infekcijai ant nagų

Amoniakas yra labiau namų būdas kovoti su šia liga.

Infekcija turi būti pradėta neutralizuoti ir gydyti ankstyvoje atsiradimo stadijoje, kad būtų išvengta rimtos žalos ne tik nagų plokštelei, bet ir minkštajam audiniui.

„Norint nustatyti veiksmingą gydymo metodą, būtina pasitarti su specialistu. Savarankiškas gydymas gali ne tik duoti norimą rezultatą, bet ir pabloginti sveikatos būklę. “

Amoniako veikimas

Nagų grybelinės infekcijos gydymas amoniako tirpalu pagrįstas antiseptiniu poveikiu. Grybai yra jautrūs šarmams, kurie sunaikina jų sienas ir sukelia mirtį. Tirpalo užtepimas sušvelnina nago plokštelę ir aplink esančius minkštuosius audinius, o tai padeda lengviau pašalinti pažeistą dalį. Nepamirškite, kad prieš gydymą ir po jo reikia nusiplauti rankas.

Amoniako naudojimas grybelinei nagų infekcijai

Atsikratyti ligos amoniako tirpalo negalima naudoti neskiesto. Jei yra žaizdos ar odos pažeidimų, tada nerekomenduojama naudoti amoniako. Tai gali nutikti dėl įaugusio nago.

Yra keli jo naudojimo būdai:

 • Veiksmingiausias yra naudoti kompresą. Norėdami tai padaryti, vienas šaukštas amoniako sumaišomas su stikline vandens, sudrėkintas gautu agentu su marlės tvarsčiu ir užtepamas ant paviršių, užkrėstų grybeline infekcija. Tada užfiksuokite tvarsliava lipnia plėvele (plastikiniu maišeliu) ir užsivilkite drabužius (kojines ar pirštines, atsižvelgiant į kūno dalį), kad pritvirtintumėte kompresą. Geriau šią procedūrą naudoti prieš miegą, nepamirštant nusiplauti rankų po to. Vidutiniškai toks gydymas atliekamas kartą per dieną 1-1,5 savaitės.
 • Amoniako tirpalas dažnai naudojamas gaminant pėdų vonias. Tai padės sušvelninti šiurkščią odą ir nagus. Muilo tirpalas ir soda taip pat dedami į vandenį su amoniaku.
 • Užkrėstoms nagų plokštelėms ant rankų taip pat darykite vonias. Amoniakas sumaišytas su vandenilio peroksidu ir vandeniu santykiu 1: 1: 3. Įdėkite pirštus į šį mišinį 10–15 minučių, tada nuplaukite šiltu tekančiu vandeniu.
 • Grybelinės infekcijos sprendimas fiziologinio tirpalo pagrindu. Sumaišykite amoniaką, vandenį, degtinę ir gliceriną santykiu 1: 1: 1: 1. Gautu produktu sudrėkintas marlės tvarstis ar vata ir užtepamas ant pažeistų vietų, po to kelias valandas apvyniojamas švariu skudurėliu. Taip pat po procedūros būtina nusiplauti rankas, kad vaistas nepatektų ant gleivinės ir akių.
 • Skirta batų dezinfekavimui onichomikozės metu. Vidinį batų paviršių būtina nušluostyti medvilniniu kilimėliu, suvilgytu skystu amoniaku. Šis metodas papildomai pašalina nemalonų batų kvapą.

Tokie alternatyvaus gydymo amoniaku metodai negali visiškai išgydyti grybelinės nagų infekcijos, tačiau padės palengvinti simptomus.

Leave a Reply