Grybelinių nagų infekcijų gydymo juna metodu

Vasilijus Kapralovas, chirurgas, turintis 50 metų patirtį: daugelis žmonių įgyja ligas dėl savo tingumo
Tipai rūkymo kambaryje

Sunkiausias bet kurios ligoninės skyrius, mano manymu, yra pūlingos operacijos. Kiekviena šaka turi savo nerašytus įstatymus. Atliekant pūlingą chirurgiją, visos problemos aptariamos rūkymo kambaryje. Ką galite pamatyti tipus! Žvelgiant į juos, nevalingai primenami didžiojo filosofo Seneca žodžiai, kurie pažymėjo, kad „žmogaus charakteris lemia jo likimą“.

Pakanka pažvelgti į ryškiai raudonas alkoholikų nosis ir geltonus rūkalių dantis, ir tampa aišku, kodėl vienam yra amputuota koja, o kitam – skrandžio opos operacija.

Tai, žinoma, kraštutiniai atvejai. Bet, deja, daugelis žmonių suserga ligomis dėl savo tingumo ir neatsargumo. Jie negali atsisakyti įpročių, griaunančių jų sveikatą, pavyzdžiui, nuo persivalgymo.

Tie, kurie viską meta į skrandį, kaip garvežys, ir net dideliais kiekiais, dažnai patenka ant operacinio stalo, nes paūmėja cholecistitas, pankreatitas, apendicitas. Jie pamiršta pagrindinę taisyklę, kurios reikia laikytis valgant. Rytų išmintis sako: „Jei jaučiate, kad šiek tiek nevalgėte, tai reiškia, kad jums užteko, jei jaučiate, kad valgėte, tada jau valgėte“.

Prisimenu tokį atvejį. Moteris, kuriai neseniai buvo atlikta cholelitiazės operacija, iš „įprastos“ operacijos buvo perkelta į pūlingą palatą. Taip nutiko dėl to, kad jos žaizda užgijo. Ji buvo labai pilna, dėl nutukimo sunkiai galėjo paspausti pro duris, net į šoną. Ir nors gydytojai jai pasakė, kad riebalų apykaitos pažeidimą ir akmenų susidarymą visų pirma sukėlė persivalgymas, ji negalėjo atsisakyti gausaus maisto net ligoninėje. Na, o ką ji pasiekė paleisdama savo silpnybes? Buvo atliktas chirurginis gydymas, tačiau ligos priežastis išliko, buvo pridėta pooperacinė komplikacija.
Odos valymas

Aš dirbau pūlingoje skyriuje apie 15 metų. Analizuodamas pacientų istoriją, jis bandė suprasti pyogeninės infekcijos vystymosi priežastis. Šių minčių rezultatas buvo chirurginės intervencijos metodo, įskaitant dietą, vaistažolių balzamų ir šalto vandens, alternatyva.

Hemosorbcija naudojama norint išvalyti kraują ir atitinkamai visą kūną nuo šlakų ir toksinų. Jis skiriamas kepenų cirozės, išplitusių trofinių opų, apsinuodijimo vaistais atvejais ir daugeliu kitų atvejų. Taigi, mano metodas turi keletą panašumų su hemosorbcija. Bet jei hemosorbcijos metu pacientas paguldytas į ligoninę ir prijungtas prie jį atliekančio aparato, tada, mano metodu, valymą namuose galima atlikti natūraliu būdu – naudojant didelį kiekį skysčio ir gausiai prakaituojant. Tuo pačiu metu per odą įšvirkščiamas žolelių balzamas, kuris stimuliuoja visus organus ir sistemas. Juk vertingiausi vaistai, kuriuos skiria pats organizmas!

Pateiksiu du pavyzdžius. Vyras su tekančiu teptuko flegmonu kreipėsi į mane. Oda pleiskanojo, pūliai gausiai išsiskyrė iš flegmonos, padidėjo ir smarkiai skausmingi buvo ašiliniai limfmazgiai, aukšta temperatūra, kraujyje pastebėta leukocitozė. Išvaliau visas pūvančias kišenes ir negyvus audinius, ant teptuko uždėjau tvarsliavą su antiseptikais, o ant visos rankos – aplikaciją su balzamu. Tvarsliavos su balzamu keitėsi kiekvieną dieną. Po penkių dienų uždegimas išnyko, o po devynių šepetėlis beveik nesiskyrė nuo sveiko.

Aštuonerių metų Sasha buvo sužeista po sunkios kelio traumos. Koja skaudėjo ne tik judant, bet ir ramiai, net nebuvo galima liesti sąnario. Mergaitė nesėkmingai buvo gydoma antibiotikais ir kitais vaistais. Kai mama kreipėsi į mane, aš atšaukiau visus vaistus ir pradėjau mergaitę gydyti dieta ir vaistažolėmis. Netrukus Sasha pasveiko.

Pūlingos chirurgijos skyriaus „mikrobų rojuje“ supratau aukštos temperatūros reikšmę. Esant padidėjusiai temperatūrai, organizmo gynybinės savybės suaktyvinamos kovojant su liga. Todėl nesistenkite slopinti sveikos organizmo reakcijos į temperatūrą, vartokite vaistus. Norėdami palengvinti būklę, geriau naudoti šaltą vandenį (įvyniojimus ar apliejimus), kuris veikia natūraliai ir švelniai, nesugadindamas imuninės sistemos.

Kūno mobilizacijos požymiai taip pat yra prakaitavimas ir padidėjusi kraujo leukocitozė. Nuo to laiko toksinai iš organizmo išsiskiria. Kuo daugiau prakaitavimo, tuo didesnė greito pasveikimo tikimybė. Neatsitiktinai senovės Egipte buvo įprasta klausti vienas kito: „Kaip jūs prakaituojate?“

Nepakankama infekcija labai mėgsta šilumą ir drėgmę. Pakanka bent šiek tiek laiko kaitinti uždegimo centrą – ir laukti poodinio audinio gausos pūlių. Primygtinai rekomenduoju: esant pirmiesiems uždegimo požymiams – hiperemijai (paraudimui) ir skausmui – ant skaudamos vietos nedelsdami padėkite šildymo pagalvėlę, užpildytą šaltu vandeniu. Jei vanduo imamas iš čiaupo, palaikykite 10 minučių, jei iš šaldytuvo – 15 minučių. Pakeiskite tai kas 20-30 minučių. Tuo pačiu metu būtina nedelsiant atsisakyti sunkaus mėsos maisto (o jei galite, tada visai badauti) ir gerti daug skysčių: vandens, vaistažolių arbatų, vaisių ir daržovių sulčių (ne tik laikyti, bet ir šviežiai spausti). Imkitės nuovirų ir užpilų augalų, kurie padidina prakaitavimą, ir atsigulkite į lovą. Norėdami sutaupyti jėgų kovoti su liga, stenkitės mažiau judėti ir kvėpuoti labai tyliai.

Jei pūlingos chirurgijos skyriai skubiai pasinaudotų tokiomis paprastomis priemonėmis, komplikacijų būtų kur kas mažiau.
Gelbėja šaltas vanduo

Noriu jums priminti, kad net Hipokratą ir Avicenną rekomendavo gydyti šaltu vandeniu. Tačiau ilgainiui jų patirtis buvo pamiršta. Vienas iš tų, kurie jį primena, buvo Italijos kunigaikščiai. Sergant gerklės ligomis, jis patarė visą dieną gurkšnoti šaltą vandenį, o kraujotakai pagerinti – pasiūlė vaikščioti basomis vandenyje. Pirmą kartą medicinos istorijoje jis į medicinos praktiką įvedė šlapius įvyniojimus. Garsiausias kunigo pasekėjas buvo vienuolis Sebastianas Kneipas, vienas iš pirmaujančių XIX amžiaus gydytojų. Kneipo pasekėjai buvo Rusijoje. Maskvoje, Sankt Peterburge ir kituose miestuose atidaromos hidropatikos klinikos, kuriose jie buvo gydomi prieinamiausiu pasaulyje vaistu, visada prieinamu ranka.

Deja, šiandien daugelis gydytojų labai įtariai vertina šį metodą. Prisimenu, kaip vienoje iš medicinos konferencijų mano kolegos šaltu vandeniu beveik nušluostė gydytoją, kuris gydė vaiko plaučių uždegimą, „milteliais“. Kažkas iš pateiktų kritikų paklausė, ar mergina pasveikė. Jam buvo pasakyta: „Aš pasveikiau, bet kokia buvo rizika!“ Taigi, be rizikos baimės, yra tie, kurie yra įpratę pjaustyti ir skirti antibiotikus kiekviena proga. Bet patys pacientai, ieškodami alternatyvių gydymo metodų, dažnai kreipiasi į natūralius gamtos metodus.

Viena garsi rusų aktorė pasakojo, kaip ji išgydė save nuo blogo peršalimo. Dieną prieš svarbų turą ji susirgo. Temperatūra buvo labai aukšta – apie 40 ° C, ir gydytoja pasiūlė ją paguldyti į ligoninę. Bet ji atsisakė ir pradėjo gydytis pagal šlapio vyniojimo metodą: sudrėkinti lakštą šaltu vandeniu, išspausti, apvynioti drėgnu skudurėliu ir apklijuoti keliomis antklodėmis. Kas dvi valandas ji vėl sudrėkino lapą. Viduryje nakties temperatūra pradėjo ženkliai kristi, o iki ryto ji tapo normali. Po dienos aktorė spėjo žengti į sceną.
Kas yra pavojingas stresas

Norint jaustis gerai, svarbu ne tik naudoti natūralias gydymo priemones, tinkamai valgyti ir išvalyti kūną, bet ir išlikti optimistiškam, laisvam nuo neigiamų emocijų. Žinoma, kiekvienas iš mūsų turi daugybę problemų, kurias kartais sunku išspręsti. Nuo streso niekas nėra imunitetas, tačiau mes turime mokėti save kontroliuoti. Prisiminkite, ką sakė senovės išminčiai: jei neįmanoma pakeisti situacijos, pakeiskite savo požiūrį į ją.

Pabandykite laikytis šio patarimo.

Kai streso indai susiaurėja, jie padidina slėgį. Tai yra viena iš aterosklerozinių plokštelių ir kraujo krešulių susidarymo priežasčių, kurios gali sukelti rimtas ligas – širdies priepuolį, insultą, gangreną.

Norėdami atsispirti stresui, nesikiškite į bėdą vieni, netyrinėkite be galo nemalonių situacijų. Dažniau susitikkite su draugais, dažniau prisiminkite džiaugsmingas akimirkas – jų jūsų gyvenime buvo nemažai. Labiau mane peikė. Ir nepraleisk progos juoktis. Juokas yra efektyviausias ir saugiausias vaistas.

Moterų plaukų slinkimas – stipraus plaukų slinkimo priežastys, gydymas

Gražūs plaukai nuo neatmenamų laikų laikomi vienu pagrindinių moters pranašumų. Jei tiesiog perkate aukštos kokybės kosmetiką ir madingą suknelę, tada sveiki plaukai yra kruopštaus priežiūros ir dėmesio jiems rezultatas.

Moterys vis dažniau skundžiasi neryškiomis plaukų spalvomis, jų trapumu, padidėjusiu nuostoliu, ypač ne sezono metu. Ar tai visada kelia nerimą?

Moterų plaukų slinkimo požymiai.

Plaukų slinkimas yra norma – kiekvienas plaukas turi savo gyvenimo ciklą ir, atėjus laikui, „nudžiūsta“, užleisdamas vietą naujam. Per dieną galite prarasti 50–100 vienetų, ir tai yra natūralu.

Kaip suprasti, kad iškritimas viršija normą, ir jūs turite realią galimybę likti be savo storų plaukų? Tai paprasta: tiesiog laikykis testas.

Apsvarstykite laisvus plaukus. Jei jo galiukas baigiasi ryškiu svogūnu, veltui skambinate žadintuvu, tai natūraliai mirštantys plaukai, dalis plaukų atsinaujinimo. Stenkitės neplauti plaukų 2-3 dienas. Pasibaigus šiam laikotarpiui, apvyniokite galvą į rankas ir patraukite plaukus. Šio veiksmo metu jūs nuleisite kelis plaukus, padėkite juos ant popieriaus lapo. Procedūrą pakartokite maždaug tris kartus skirtingose ​​galvos vietose.

Suskaičiuokite ant popieriaus lapo gulinčius plaukus. Jei turite mažiau nei 15 plaukų, plaukų slinkimas yra normalus. Jei daugiau nei 15 plaukų, tada iškritusių plaukų kiekis yra didesnis nei normalus. Jūs turėtumėte atkreipti dėmesį į tai.

Kokia plaukų slinkimo ant galvos priežastis? Norint tiksliai diagnozuoti problemą, patartina pasikonsultuoti su specialistu, nes priežastys gali būti skirtingos. Bet jūs galite pabandyti nustatyti pagrindinius veiksnius, turinčius įtakos plaukų išvaizdos pablogėjimui. Ir savarankiškai nustatykite, kas sukelia gausų plaukų slinkimą būtent jūsų atveju.

Moterys sukelia stiprų plaukų slinkimą

1. Hormoniniai nuostoliai dėl organizmo pertvarkymo (brendimo metu, nėštumo metu, pogimdyminiu laikotarpiu, su menopauze).

2. Šalutinis vaistų (pvz., Antibiotikų) ir medicininių procedūrų, kurios gali susilpninti visą organizmą, poveikis (pavyzdžiui, chemoterapija).

3. Aštrūs kūno nervų ir endokrininės sistemos pokyčiai, kuriuos sukelia stresinės situacijos, depresinės būklės, lėtinis nuovargis, hormonų pusiausvyros sutrikimai, ligos.

4. Temperatūros pokyčiai (ypač per didelis plaukų atšalimas, perkaitimas džiovinant plaukų džiovintuvu, žnyplės, lyginimas).

5. Sezoninis moterų slinkimas dėl beriberio.

6. Nesubalansuota mityba ir dieta (tam tikrų mikroelementų trūkumas silpnina visą organizmą).

Šiuolaikiniame pasaulyje, kur kasdienis stresas tapo norma, didesnę įtaką plaukų būklei turi išoriniai veiksniai, o ne genetinis paveldimumas. Dėl ilgalaikio plaukų įtempimo ar reguliaraus cheminių medžiagų poveikio yra galimybė susižeisti.

Kai kurios šukuosenos yra labai pavojingos:

• griežtos uodegos ir kiaulės.

Iš tiesų stiprių plaukų slinkimo atvejais trichologas gali diagnozuoti tokią ligą kaip alopecija (alopecija). Yra keletas alopecijos tipų.

Plaukų slinkimo tipai (alopecija)

Alopecijos židinys (gnezdny)

• plaukų slinkimas tam tikroje galvos srityje, t. „Dalinė“ arba „lizdinė“ alopecija;

• plauko struktūros pokyčiai, atsirandantys dėl alopecijos židinio – pastebimai plonesni ir trapūs.

Židininės alopecijos sunkumas:

1 laipsnis – vietinio tipo nuplikimas formuojant apvalią (ovalią) pliką sritį;

2 laipsnis – dalinis nuplikimas, kai židiniai susilieja vienas su kitu;

3 laipsnis – visiškas galvos plaukų slinkimas.

Alopecija difuzinė (simptominė)

Simptomai:

• tolygus plaukų slinkimas per visą galvą;

• likusių plaukų retinimas ir retinimas.

Priežastys:

Šie veiksniai provokuoja padidėjusį plaukų folikulų jautrumą dihidrotestosteronui, kuris yra testosterono ir riebalinių liaukų gaminamos medžiagos sąveikos rezultatas.

Įsiskverbęs į plaukų folikulą, dihidrotestosteronas sutrikdo įprastą mitybą ir blokuoja kraujotaką, o tai silpnina ir netenka plaukų.

Alopecija androgenetinė

retinimas, plaukų slinkimas vyrams – daugiausia galvos viduryje (priekinėje-parietalinėje dalyje), moterims – atkirstas

Jei anksčiau tokio tipo alopecija buvo laikoma tradiciniu vyrų nuplikimu, šiandien vis daugiau moterų susiduria su androgeniniu plaukų slinkimu, nes jų hormonams dažnai būdingas vyriškų hormonų vyravimas.

Gausus plaukų slinkimas moterims – gydymas

Statistika rodo, kad kas trečia moteris pasaulyje kenčia nuo plaukų slinkimo problemos vienu ar kitu savo gyvenimo laikotarpiu. Pašalinus kai kuriuos veiksnius, tokius kaip sezoniškumas ar plaukų slinkimas laikantis dietų, problema bus išspręsta savaime. Kiti reikalauja papildomos kūno pagalbos.

Deja, merginų plaukų slinkimas dažniausiai yra daug rimtesnių kūno anomalijų simptomas. Plaukai yra tam tikras mūsų sveikatos rodiklis ir į ligą reaguoja pirmiausia tada, kai kiti simptomai dar nepasireiškė. Jei pastebėsite, kad plaukų slinkimas viršija normą, nedvejodami – susisiekite su specialistu.

Ką daryti su plaukų slinkimu: veiksmų planas.

Prieš pradedant gydymą, būtina išsiaiškinti ligos priežastį. Tam reikės diagnozės.

Kokius testus gali skirti gydytojas:

• visas kraujo tyrimas;

• geležies kiekio serume analizė;

• reprodukcinės sistemos ir skydliaukės hormonų analizė;

• paslėptų infekcijų analizė;

• trigrama, spektrinė plaukų analizė.

Taip pat gydytojas trichologas gali nukreipti jus pas endokrinologą, terapeutą, dermatologą. Jie pašalins ar patvirtins bet kokios ligos buvimą ir prireikus paskirs papildomus tyrimus.

Daugelis moterų klaidingai mano, kad išorinis poveikis galvos odai greitai sustabdys intensyvų plaukų slinkimą. Tačiau būtina tiksliai išnaikinti plaukų folikulų slopinimo priežastį. Daugeliu atvejų teigiama tendencija pastebima pakeitus mitybą, dienos režimą ar įpročius.

Ką gali paskirti gydytojas:

• vitaminų ir mineralų papildai kapsulių pavidalu;

• vaistai, skirti vartoti per burną (pavyzdžiui, esant geležies stokos anemijai, skiriamos geležies tabletės);

• priemonės vietinei kraujotakai atkurti (purškalai, serumai, tepalai, šampūnai);

• namų ar salonų kosmetologijos procedūros;

• galvos odos masažas;

Kaip sustabdyti plaukų slinkimą moterims?

Kaip jau minėjome, kartais plaukų slinkimo problema išsprendžiama gana banaliais būdais. Vykdykite mūsų patarimus ir, ko gero, rezultatas bus neilgas.

 • Saugokitės režimo. Svarbu pakankamai išsimiegoti, kiekvieną dieną praleisti gryname ore bent pusvalandį.
 • Atsisakykite žalingų įpročių. Rūkymas ir alkoholis neigiamai veikia sveikatą ir grožį.
 • Venkite perkaitimo ir perkaitimo. Galvos apdangalai turėtų būti nuolatiniai jūsų kompanionai: žiemą tai yra skrybėlė iš vilnos, vasarą – šviesi ar šiaudinė skrybėlė.
 • Tinkamai prižiūrėkite plaukus. Geriau pasakyti „ne“ metalinėms šukoms ne tik plaukų priežiūros metu, bet ir apskritai. Tas pats pasakytina apie nuolatinį garbanojimo geležies ir karšto plaukų džiovintuvo naudojimą. Kuo mažiau skauda plaukus, tuo geriau. Jokio sudėtingo stiliaus, ilgalaikių ir dažančių plaukų! Tai tik pagilins problemą.
 • Masažuokite galvos odą pirštais arba mediniu šepetėliu. Tai pagerins kraujotaką ir sustiprins plaukų folikulų maitinimą. Taip pat medicinos įrangos parduotuvėse galite nusipirkti lazerio šukas ir masažuoti su ja. Šis gerai patikrintas prietaisas pasitelkiamas profesionalių kosmetologų, bet jūs galite lengvai jį nusipirkti namuose.
 • Venkite streso. Nuolatinis psichologinio diskomforto jausmas lemia, kad kūnas yra priverstas dirbti ties savo galimybių ribomis. Dėl to – nervų suirimas ar išsekimas: kas tiksliai nepridės grožio jūsų plaukams!

Turime suprasti, kad stresas yra ne tik jūsų savijauta, bet ir visas kūnas veikia avariniu režimu. Dėl stipraus nervų krūvio gali sutrikti hormonų veikla, dėl to sutriks deguonies ir trofinių plaukų folikulų tiekimas.

Svarbi dieta. Pasninkas, nepakankamas gyvulinio maisto kiekis sukelia endokrininės sistemos ir virškinimo organų veiklos sutrikimus. Tai, savo ruožtu, gali sukelti ir lizdo alopeciją, ir staigų mergaičių plaukų slinkimą.

Plaukai pasižymi puikiu prisitaikymu, todėl, pašalinus nuostolių priežastis, gana realu atkurti jų tankį.

Mineralai padeda plaukų sveikatai:

• vitaminai C, D, E ir B grupė;

• kalcis, magnis, varis, geležis;

• žuvų taukai su rūgštimis.

Kas turi būti ant stalo:

• balta ir raudona mėsa;

• riebi žuvis;

• sėklos ir riešutai;

• šviežios daržovės ir vaisiai;

Kuo įvairesnė jūsų dieta, tuo daugiau vitaminų ir mineralų gaus jūsų kūnas.

Gydymas namuose: kaip greitai sustabdyti plaukų slinkimą?

Kiekviena šeimininkė savo šaldytuve ar spintelės lentynoje tikrai ras reikalingų produktų ir ingredientų.

 • Aliejaus kaukė nuo plaukų slinkimo. Įtrinkite į odos ratukų ar varnalėšų aliejų, kruopščiai pamasažuokite galvą, uždėkite ant plastikinio dangtelio. Po 30 minučių plaukus nuplaukite šiltu vandeniu.
 • Kiaušinio trynys – dėl grožio ir tankumo. Į galvos odą patepkite kelių trynių, atskirtų nuo baltymų, mišinį, gerai įtrinkite. Po pusvalandžio nuplaukite plaukus pipirmėčių nuoviru.
 • Nuplaukite dilgėlę. 100 g dilgėlių lapų užpildykite 400 ml 6% acto ir 300 ml vandens. Leiskite stovėti 5 valandas ir skalaukite galvą kiekvieną kartą skalbdami.
 • Svogūnų kaukė nuo plaukų slinkimo. Svogūną sutarkuokite, supjaustykite 1 valg. šaukšto alyvuogių aliejaus. Tepkite mišinį ant galvos odos ir masažuokite 15 minučių, tada uždenkite plastikiniu dangteliu, pašildykite rankšluosčiu ir palaikykite dar pusvalandį. Tada gerai nuplaukite. Tačiau yra svarbus niuansas. Svogūnų kaukė palieka pakankamai stiprų kvapą, kuris gali išlikti kelias dienas, o ant garbanotų plaukų – iki kelių savaičių. Todėl po skalbimo reikia nuplauti plaukus vandeniu, parūgštintu citrina ir actu, kad neutralizuotumėte aromatą. Taip pat citrinos sultis galima įpilti tiesiai į kaukę.
 • „Karšto“ recepto. Paimkite ricinos aliejaus ir pipirų tinktūrą ir sumaišykite santykiu nuo 1 iki 2. Valandą prieš skalbimą tepkite ant plaukų ir galvos odos, uždenkite kepure ir rankšluosčiu. Po pusvalandžio plaukite plaukus šampūnu. Ši kaukė yra naudinga atlikti ne daugiau kaip tris kartus per savaitę.
 • Stangrinamoji kaukė. 50 g ruginių miltų užpilkite 100 ml verdančio vandens ir palaikykite po dangčiu 5 minutes. Įpilkite 100 ml alyvuogių aliejaus, 5 g sausų garstyčių ir truputį citrinos sulčių ir gerai išmaišykite. Mišinį pusvalandį tepkite ant plaukų pagal šildantį dangtelį (kaip aprašyta aukščiau pateiktuose receptuose). Nuplaukite kaukę tekančiu vandeniu. Vietoj miltų galite naudoti mirkytą ruginę duoną be plutos.

Suspaudžia su gamtos dovanomis.

Petražolių šaknį gerai susmulkinkite, sultis išspauskite į stiklinę. Sočias sultis ištepkite marle ir padėkite ant galvos po šildančiu dangteliu. Po valandos plaukus nuplaukite šiltu vandeniu.

Jei namuose turite alavijo krūmą, paimkite 2 senus lapus, susmulkinkite ir išspauskite sultis. Įmerkite marlę į sultis, padėtas ant galvos, įsitikindami, kad sultys nepatektų į akis. Norėdami tai padaryti, apvyniokite įvyniojimą plastikine plėvele. Nuplaukite sultis per pusvalandį.

100 g žalių spygliuočių medžio (eglės, pušies, eglės) adatų užpilkite 1 litru verdančio vandens, 20 minučių pašildykite vandens vonioje. Sutrinkite sultinį ir įtrinkite į galvą 15 minučių prieš plaudami plaukus. Šis receptas ne tik leidžia gydyti moterų plaukų slinkimą, bet ir skatina naujų plaukų augimą.

Grybelinių nagų infekcijų gydymo juna metodu

Galingiausias biostimuliatorių receptas Filatovas.
Taupykite, kad neprarastumėte.

Alavijas yra stebuklingas augalas, įrodytas šimtmečius.
Jei name auga agava, geriau sugalvoti gydytoją neįmanoma. Jis turi daugybę funkcijų: analgezinį, antimikrobinį, priešuždegiminį, veikia galingą imunomoduliatorių (stimuliatorių), priešnavikinį agentą, antioksidantą.

Tai gali žymiai sumažinti bakterijų skaičių kambaryje: 2-3 suaugę krūmai arba 7-8 jauni žmonės pagerina oro kokybę 20 metrų gyvenamajame kambaryje bent 2 kartus.

Kai pacientas yra namuose, gydomąjį poveikį galite sustiprinti purškdami šaltojo alavijo ekstraktą. Norėdami tai padaryti, 2-3 lakštai susmulkinami, užpilami vandeniu (ne verdančiu vandeniu!), Reikalaukite mažiausiai pusvalandį ir šia infuzija bet kokiu būdu sudrėkinkite kambario orą: naudodami purškimo pistoletą, ant akumuliatoriaus pakabinkite infuzijos metu mirkytą audinį ir pan.

Dėmesio!
Terapiniais tikslais naudokite apatinius alavijo lapus, pašalindami juos nuo kamieno tik šiek tiek pasukdami iš kairės į dešinę.

Alavijų sula naudojama kaip plataus veikimo spektro biostimuliatorius. Norėdami jį paruošti, turite turėti ne vieną, o kelis šio augalo krūmus, kad lapų „nukirpimas“ mažiausiai traumuotų augalą.

Alavijo ekstrakto receptas pagal akademiko Filatovo metodą.

500 gramų šviežių alavijo lapų (nuimami sukant, nepažeidžiant augalo stiebo) suvyniojami į storą juodą popierių arba foliją, kad šviesa neprasiskverbtų.

Nei skalbti, nei nupjauti lapų nereikia.

Ši pakuotė dedama į šaldytuvą ir 2 savaites palaikoma +3 – +5 laipsnių temperatūroje.

Tada išimkite, nupjaukite skustuvo smaigalius, nuplaukite ir greitai įsukite į mėsmalę.

Gauta masė sumaišoma su 500 gramų gero medaus ir 0,5 litro vyno "Cahors" (jei medus kietas, jis iš anksto suminkštėja įdedant stiklainį į karštą vandenį).

Gerai išmaišykite ir laikykite sandariai uždarytuose stikliniuose indeliuose šaldytuve.

Gerkite ryte ant tuščio skrandžio, 1 valgomasis šaukštas. šaukštas, nuplaunamas šiltu vandeniu. Žiemą rekomenduojama daryti viską, nepriklausomai nuo amžiaus ir sveikatos.

Šis vaistas padeda nuo virškinimo sistemos ir kvėpavimo organų ligų, gerina regėjimą ir tiesiog palaiko susilpnėjusį kūną.

KAIP išvalyti orkaitę nuo riebalų ir nagaros
—————————————————————————————————
Kiekviena namų šeimininkė galų gale susiduria su problema: kaip išvalyti krosnį nuo riebalų ir masto.
● Norėdami neprarasti šios informacijos, spustelėkite „Class“! ir dalinkis
Kartais ši užduotis nėra lengva. Todėl jums tikriausiai reikės veiksmingų metodų, kaip kuo mažiau pastangų išspręsti problemą. Ir jūs ir toliau džiuginsite savo mylimus namų ūkius skaniais patiekalais iš krosnies!

1. Dalį skalbinių muilo ar indų ploviklio ištirpinkite karštame vandenyje, supilkite į kepimo skardą ir padėkite į orkaitę. Tuo pačiu tirpalu nuvalykite sienas orkaitėje. Tada sandariai uždarykite duris ir nustatykite 100–120 laipsnių temperatūrą. Šio proceso metu durys turi būti uždarytos. Per ankstyvas atradimas gali viską sugadinti. Vandens garai per pusvalandį ištirps visus maisto likučius, riebalus ir sudegusius gabalus. Po 25-30 minučių išjunkite orkaitę ir, atidarę dureles, leiskite šiek tiek atvėsti. Tada paimkite drėgnu skudurėliu ir nuvalykite visus orkaitės paviršius. Nešvarumus ir riebalus reikia lengvai pašalinti.

2. Iš vidinio krosnies lango paviršiaus pašalinkite soda, sudrėkintą šiltu vandeniu. Užtepkite užteršimo vietą ir palikite 15 minučių. Rezultatas nėra ilgas. Krosnies groteles taip pat galima valyti.

3. Pašalinkite taršą orkaitėje, naudodami paprastą actą. Norėdami tai padaryti, į atvėsintą krosnies paviršių įpilkite nedidelį kiekį skysčio, paskirstykite drėgnu skudurėliu per visą išvalytą plotą ir palikite nedidelį laiką. Jei užteršimo laipsnis buvo mažas, tada to pakaks, tada nešvarumus nuvalykite drėgna kempine. Ir jei actas padėjo tik iš dalies, tada jūs turite dirbti šepetėliu.

4. Acto rūgšties tirpalą praskieskite puodelyje santykiu 1: 1 su vandeniu. Į tirpalą panardinkite paprastą skudurą, gerai sudrėkinkite jį su orkaitės sienomis. Paimkite kepimo sodą, pabarstykite ją užterštomis vietomis, palikite trumpam, kad veiktų.

Vandenilis, gaminamas acto ir sodos reakcijos metu, yra visiškai nekenksmingas, tačiau jis padeda pašalinti net labiausiai koroziją sukeliančius nešvarumus iš krosnies sienų. Pabaigoje nuplaukite orkaitę šiltu muiluotu vandeniu ir ji vėl spindės, kaip nauja.

5. Paimkite stiklinį indą iš mikrobangų krosnelės, užpilkite 1 litru vandens ir įpilkite šaukštą acto 96%. Mes įdedame į orkaitę ir pusę valandos įjunkite 150 laipsnių temperatūrą. Kitas, išjunkite orkaitę, ištraukite kištuką iš lizdo, kad būtų užtikrintas elektros šokas. Kol paviršius šiltas ir drėgnas, sienas reikia nušluostyti. Jei pasirodo blogai, procesą reikia pakartoti.

6. Ypač drąsus gali orkaitę išvalyti amoniaku. Norėdami tai padaryti, paimkite audinį ir dosniai sudrėkinkite jį amoniaku ir atsargiai nuvalykite su juo visus orkaitės paviršius. Tada sandariai uždarykite dureles ir palikite orkaitę visą naktį otkisat. Ryte dubenyje su karštu vandeniu praskieskite bet kokį indų ploviklį ir, sušlapinę jame švarų skudurą, atsargiai nuvalykite krosnies sienas. Visa anglis ir nešvarumai turėtų būti pašalinti be pėdsakų. Pabaigoje dar kartą nuvalykite orkaitę švariu vandeniu be muilo ir nuvalykite.

7. Kita priemonė yra druska, ją reikia užpilti ant vidinio paviršiaus, o orkaitę pašildyti. Kai druska pasidaro ruda, pašalinkite likusią druską dulkių siurbliu ir nuplaukite orkaitę.

8. Taip pat riebalus iš orkaitės galite pašalinti įprastiniais tešlos kepimo milteliais. Pabarstydami užterštą paviršių ir apipurškdami jį vandeniu iš purškimo butelio, turite šiek tiek palaukti. Po kelių minučių riebalai bus kaupiami gabalėliais, kurie lengvai pašalinami įprastu šlapiu skudurėliu. Vietoj kepimo miltelių galite naudoti citrinos rūgštį arba kepimo soda.

9. Į gilų dubenį smulkintuvu išgriebkite nedidelį skalbinių muilo likučius ir užpildykite šias drožles actu ir kepimo soda soda, praskiestu šiltame vandenyje. Viską gerai išmaišykite, kol muilas visiškai ištirps, ir tokiu mišiniu staigiai padenkite krosnies sienas ir stiklą ant durų. Po poros valandų supilkite į baseiną šiltą vandenį, paimkite švarų skudurą ir išimkite skalbimo priemonę kartu su nešvarumais iš orkaitės ir iš durų. Beje, tą patį tirpalą galima panaudoti padėklų, rašiklių ir tinklelių nuvalymui. Jis gerai susidoroja net su senais nešvarumais ir nepažeidžia emalio.

10. Jei norite, kad jūsų orkaitė būtų švaresnė, dubenyje tiesiog sumaišykite vandenį (1/4 puodelio), druskos (1/4 puodelio) ir kepimo sodos (3/4 puodelio). Visa tai turėtų būti sumaišyta į tirštą pastą. Orkaitės vidų nušluostykite drėgnu skudurėliu ir paskleiskite pastą per visą vidinį paviršių. Palikite per naktį ir ryte nuplaukite. Galbūt, kai nušluosite pastą, ji neatrodys labai švariai, tačiau ji yra geriau nei kai kurie kiti valymo produktai. Šis įrankis geriausiai veikia, kai jūsų orkaitė nėra per daug nešvari.

Beje, į naminį valymo mišinį taip pat galite įpilti skysto ploviklio, kad atsirastų gaivus kvapas ir putos.

11. Tačiau naudodamiesi šiuo įrankiu galite išvalyti ne tik krosnį, bet ir senas rūdis, bei kalkių nuosėdas ant maišytuvų ir sielos. Jums reikės citrinos rūgšties miltelių, maždaug šaukštelio sauso ploviklio, pavyzdžiui, „Pemolux“, ir šaukštą bet kokio indų ploviklio. Maišykite citrinos rūgšties maišą su „Pemolyuks“ ir ploviklio mišiniu. Turėtumėte gauti pastos masę, skystos grietinės ar kefyro konsistenciją. Šia mase sutepkite visą užterštą paviršių. Palikite 10–15 minučių. Jei užteršimas labai stiprus, praėjus 15 minučių po užtepimo, orkaitę šiek tiek sudrėkinkite, kad paskirstyta masė neišdžiūtų. Tada viską švelniai nušluostykite šlapia kempine. Viskas pašalinta be vargo. Kelis kartus kempinėkite krosnį, kol ji bus švari.

Vakuuminis masažas

Masažo tipas – pagal zonas:

89198130133; 89881864583 (Sočis)

Gua-sha masažo meistras

„Reiškiu didelę padėką Nadeždai už kokybišką masažą. 10 metų daro masažą su kinais, susijusius su ligomis. “

– Masažas Gua-sha. Gua-sha masažo mokymai

– Masažas: vakuuminis, konservuotas, anticeliulitinis.

– Refleksologija: gimdos kaklelio chondrozė, pečių periartritas, dusulys, kosulys, bronchinė astma, spengimas ausyse, varikozė, kelio sąnario skausmas, edema, juosmens stuburo dalies skausmas; sergant ginekologinėmis ir androloginėmis ligomis; su suglebusiu veido paralyžiu; diabetas; su mastopatija, su autoimuninėmis ligomis, su skydliaukės sutrikimais.

– Ozono terapija (vonia su ozonu psoriazei, grybelinė nagų infekcija)

– Akupresūros veido masažas (atjauninantis), skulptūrinis veido masažas

– Energijos ir kraujo apytakos stimuliavimo procedūra (SCEC)

+7 963 119 37 37

Sidelnikovas Konstantinas Anatolyevičius

Osteopatas. Terapinis masažas.

„Skausmai dešinėje kaklo, raktikaulio ir peties sąnario vietose pradėjo trikdyti 2018 m. Rugsėjį. Už lango, gruodis. “

Sveiki, mano vardas Konstantinas Anatolyevičius. Aš esu osteopatas. Jau daugiau nei 20 metų teikiu profesionalią medicinos pagalbą žmonėms formuojant ir laikyseną, taip pat sprendžiant stuburo ir sąnarių problemas. Aš dirbu pagal unikalią techniką, kuri leidžia pasiekti 100% gydymo rezultatų. Mano programos dėka visi pacientai atsikrato rankos, artrito, neurologijos, išsikišimų ir sėdimojo nervo problemų. Kviečiu atlikti nemokamą diagnostiką DR.COSTAS centre! PIRMASIS PRIĖMIMAS, DIAGNOSTIKA NEMOKAMAI! Įrašyti telefonu. +7 963 119 3737 Prisijunkite prie grupės VK! https://vk.com/massagetogliattiosteopat Prenumeruokite „Instagram“! „Instagram“: https://www.instagram.com/doktorkosta.

– PIRMASIS PRIĖMIMAS, DIAGNOSTIKA – NEMOKAMA!

– Įrašyti telefonu. +7 963 119 3737

– Osteopatinis masažas. Medicininis – sveikatingumo masažas. Sprendžiamos paciento stuburo problemos (osteochondrozė, išsikišimai, lumbago, skoliozė), rankų ir kojų sąnariai (artritas, artrozė, kaulas, raištis), galvos skausmai (nustatant Atlanto ir kaklo slankstelius).

– Miofascialinis masažas, raumenų spazmų pašalinimas, patempimas, reabilitacija po traumų.

– Klasikinis masažas. Sportinis masažas. Limfodrenažinis (anticeliulitinis) masažas. Graikų, korėjiečių, tailandiečių masažas.

– Kineziotipija (medicininis tinkas, kūnas, veidas) Konservuoti, vakuuminis masažas, Hirudoterapija (dėlės), Apiterapija (bitėms)

– IŠSISINKITE SAVO SVEIKATOS PROBLEMAS, KURIAS TURI BŪTI IR GARANTIJA!

– Įrašyti telefonu. +7 963 119 3737

+7 919 818 46 77

Kuznecovas Jurijus Stepanovičius

Masažuoklis – chiropraktikas, kūno formavimas ir laikysena, sprendžiant stuburo problemas

„Noriu pasidalinti atsiliepimais apie Jurijaus Stepanovičiaus darbą. Mano dukrai buvo labai nemaloni diagnozė. Inkstų praleidimas. Jurijus Stepanovi. “

– Vibromasažas, vakuuminis masažas

– Diagnostika ir gydymas pagal Juna

– Psichoterapija (pasiūlymas) – neurozė, fobijos, enurezė ir kt.

– Litoterapija – vidaus organų gydymas mineralais

– Raumenų ir kaulų sistemos ligų – radikulito, skoliozės, osteochondrozės, smegenų sukrėtimo, patempimų, neuralgijos, neurito – gydymas.

– Vidaus organų išrašas

– Šiatsu masažas – poveikis energijos centrams paspaudžiant pirštus.

+7 917 134 22 06

Turovsky Artyom Evgenievich

„Aš dirbu biure, tai prasidėjo nuo to, kad mano rankos pasidarė nutirpusios, maniau, kad viskas praeis savaime, tada dešinė koja pradėjo traukti, aš išėjau. “

– Masažas: klasikinis, segmentinis, sportinis, vaikų, konservuotas, terapinis ir struktūrinis, limfodrenažinis, kūno formavimas + įvyniojimas, kosmetologija.

– Stuburo blokadų pašalinimas (rankinės terapijos elementai)

– Reabilitacija po traumos, po insulto.

– Postisometrinis poilsis, gydomoji fizinė kultūra.

– SPAUDOS TERAPIJA. TECHNINĖ ĮRANGA IR VAKUMO MASAŽAS. VIBRO MASAŽAS.

– NUSTATYMAS NAMUOSE SU JŲ MASAŽO LENTELE.

– Miostimuliacija, SMT, DDT, elektroforezė, elektromieg

+7 927 214 04 99

„Bukhmin“ Jurijus Aleksejevičius

Terapinis masažas. Reabilitacija.

Jurijus Aleksejevičius pas mane atėjo atsitiktinai, ji tiesiog ieškojo masažuotojo, nugaros skausmas buvo nepakeliamas. “

– Medicininis masažas, klasikinis masažas.

– sukibimas (stuburo tempimas) ant profesionalaus stalo.

– vakuuminis masažas (aparatinė įranga), vibracinis masažas

– postisometrinis raumenų atpalaidavimas (švelni rankinė terapija)

– Masažas ir reabilitacija po insulto, reabilitacija po traumų, po stuburo operacijų, masažas vaikams (nuo 8 metų), kyphoscoleoses

– Išvykimas į namus sunkiai sergantiems žmonėms, paūmėjusiems pacientams, į organizaciją (su savo masažo stalu).

+7 909 363 41 81

Pisarevas Aleksandras Nikolajevičius

Terapinio masažo meistras

„Pas Aleksandrą "auksinės rankos", tai gydytojas, kuriuo pasitikite nuo pirmojo masažo seanso. Labai ačiū už profesionalumą. “

Anatominiai ir fiziologiniai atskaitos taškai atliekant nugaros ir kaklo masažą.

– Osteochondrozės, sąnarių gydymas.

– Masažas su išvykimu į namus.

– Reabilitacija po traumų.

Lieknas žurnalo grožis su lygia oda ir atspindžiu veidrodyje, nes jis dažnai nesutampa. Liūdniausia, kad greitai priprantame prie tokio neatitikimo. Mes sijojame sijonus nuoširdžiau, slepiame rankas ant megztinio, tai yra, mes nustojame kovoti dėl grožio. O estetinė medicina nestovi vietoje. Pažiūrėkite, kiek „Facemaster“ meistrų siūlo prieinamus ir efektyvius atjauninimo būdus. Daugelis jų žino, kaip atsikratyti celiulito, kaip atkurti buvusį odos elastingumą ant klubų ir pilvo. Kai kurie turi vieną iš efektyviausių metodų: jie taip yra vakuuminis masažas.

Šis masažo būdas tuo pat metu vadinamas terapiniu ir kosmetiniu. Mat manipuliacijos bankais turi įtakos ir išorinėms „oranžinėms“ celiulito apraiškoms, ir jo atsiradimo priežastis – riebalų perteklių kaupimasis klubuose ir pilve. Masažas su vakuuminių meistrų pagalba atlieka ne tik įprastus bankus, bet ir specialius prietaisus figūrai pataisyti. Įranga masažui leidžia valdyti slėgio lygį, kuris turi atitikti individualius paciento poreikius.

Kaip masažas palengvina celiulitą

Klasikinėje versijoje meistras minko pacientą ir tirpdo pacientą, ir vakuuminis masažas leidžia tolygiai sugerti odą specialiame antgalyje. Oda virsta voleliu nuolatinio vakuumo po dangteliu režimu, todėl kūnas sušyla, sustiprėja limfodrenažo efektas. Dėl skysčių nutekėjimo sumažėja celiulito gumbai ir atitinkamai bendras klubų ir juosmens apimtis. Yra dar vienas aparatinio masažo režimas, kuriame vakuumas įjungiamas, tada išjungiamas. Ši parinktis šiek tiek sužaloja odą, todėl kūnas pradeda ląstelių atsinaujinimo procesą. Jauninimas savo ruožtu prisideda prie elastingumo grąžinimo.

Vakuuminio masažo apžvalgos dėkingi klientai tai padarė labai populiariu. Juos galima suprasti. Mergaičių meilė procedūrai paaiškinama santykiniu masažo prieinamumu, realiu efektu kovojant su celiulitu ir komfortu sesijos metu. Kitaip tariant, terapinis poveikis užgęsta malonių pojūčių fone. Iškart po vakuuminio masažo seanso pacientai jaučia emocinį pakilimą ir gaivą. Ir jei lyginti su klasikinio masažo technikomis, vakuuminė versija atpalaiduoja ypač gerai.

Vietos koordinatorius: (8482) 74-44-19

© „FaceMaster“ – „FaceMaster“
Visiško ar dalinio informacijos atkūrimo atveju reikalinga aktyvi nuoroda į „Facemaster“.

Leave a Reply