Intelektinės pramogos. įdomios iliuzijos, loginiai žaidimai ir mįslės.

SVEIKI ATVYK TO Į OPTINIŲ RIDŽIŲ PASAULĮ
ILIUSIJOS IR INTELEKTINĖ PRAMOGOS
Ar turėčiau pasitikėti viskuo, ką matai? Ar įmanoma pamatyti tai, ko niekas nematė? Ar tiesa, kad stacionarūs objektai gali judėti? Kodėl suaugusieji ir vaikai tą patį dalyką mato skirtingai? Šioje svetainėje rasite atsakymus į šiuos ir daugelį kitų klausimų.

Log-in.ru © – neįprastų ir intelektualių pramogų pasaulis. Įdomios optinės iliuzijos, optinės iliuzijos, loginiai flash žaidimai.

Sveiki! Nori būti vienas iš mūsų? Identifikuoti
Jei jau esate vienas iš mūsų, tada įėjimas yra čia.

10 procentų vyrų vyrų yra kairiarankiai.

Auksinė knyga-4, arba sveikata be vaistų („Tartak Alla“)

Pristatome naują Natūropatijos instituto vyresniojo mokslo darbuotojo A. M. Tartak, žinomo žolininkų ir kosmetologo, žinančio Tibeto medicinos paslaptis, knygą.

Kaip visada, Alla Michailovna dosniai dalijasi savo neįkainojamomis sveikatos palaikymo paslaptimis.

Apie autorių: Alla M. Tartak – liaudies gydytoja, žolininkė, manualinė terapeutė, kosmetologė, turinti daugiau Tibeto medicinos žinių …

Su knyga „Auksinė knyga-4, arba sveikata be narkotikų“ taip pat skaitykite:

Knygos „Auksinė knyga-4, arba sveikata be narkotikų“ peržiūra

A. M. Tartakas
Auksinė knyga-4,
arba
sveikata be narkotikų

Iš autoriaus 4
Įvadas 8
Senoji rusų medicina 8
Senovės kinų medicina 12
Senovės indų medicina 17
Sveika gyvensena 22
Patarimai, kaip atkurti sveikatą 22
Energijos kvėpavimas 24
Rytas tęsiasi 26
Pratimai poilsiui (rekomenduoja Rafailas Slotinas) 26
Molio gydymas 27
Kaip palengvinti skausmą 28
Žmogus ir šuo 30
Gydymo bankai 32
Savęs pasiūlymas 37
Tinkama mityba 40
Greitas maistas – greitas maistas 49
Metimas rūkyti 50
Klaidinimų rinkinys 54
Verslas ir sveikata 58
Ilgaamžiškumas 59
Išmokite atsipalaiduoti 64
Ekologija ir gydymas užsienyje 69
Tobulinimas (teorija ir praktika) 75
Kaip pradėti gydymą 78
Vaistažolių gydymas 81
Senasis Sibiro fermentacijos metodas (medicinos mokesčių paruošimas) 82
„Travnik Rafail“ Aleksejevičius Slotinas 83
Diagnostika 85
Paprastas šaltis 89
Gripas 92
Angina 98
Sloga 100
102 kosulys
Dantų skausmas 105
Antsvoris 106
Nuo vidurių užkietėjimo 122
Išvarža 125
125 dizenterija
Gastritas, kolitas, skrandžio opa 125
Kepenų liga 127
Inkstų liga 131
Astma 135
Slėgio problemos 137
Slėgio matavimas (Slotin metodas) 139
Podagra 139
Cistitas 140
Stresas, neurozė 141
Galvos skausmas 148
Širdies liga 151
Bendras kūno stiprinimas 156
Psoriazė 159
Egzema 160
Skydliaukė 161
Kasos ligos 165
Pankreatito gydymas 167
Žaizdos ir sumušimai 168
nagų grybelinė infekcija 173
Osteochondrozė 175
Artritas, artrozė 181
Sąnarių gydymas 184
Išsiplėtusios venos, tromboflebitas 186
Moterų ligos 187
Alkoholizmas 190
Vėžys 194 m
Aterosklerozė – 201 amžiaus liga
Šeima ir sveikata 204
Šeimos gyvenimas 207
10 senų geros žmonos įsakymų 211
214 patarimas vyrui
Meilė ir šeima 217
Gimdyvė – „visas kraujas“ 223
Būk diplomatas 224
Šeimos kivirčai 225
Jei vyras palieka 228
Šeima ir vaikai 229
Pavydas 238
Senosios elgesio taisyklės 240
241 pensija
Bioenerginis gydymas 244
Aiškumas ir aiškiaregystė 244
Gyvenimo jėga 248
„Magic 250“
Likimo knyga ir ateities numatymas 252
Kelias į aukščiausią paslaptį 257
Energijos priepuolis 260
Meditacija 290
Siurbimo energijos kanalai 293
Korėjiečių savęs masažas 299
304 išvada
Mano malonus skaitytojas! 307
309 priedas
Kompozicija, skirta pamaitinti skydliaukę 309
Imunostimuliuojanti tinktūra (ypač rekomenduojama esant gerybiniams navikams) 309
Kasos tinktūra 310
BIBLIOGRAFIJA 312

Mano tėvo Michaelio atminimui
Grigorjevičius Tartakas dedikuoti

Kruopščiai išstudijavo visas tris „Auksines knygas“ A. M. Tartakas. Sveikatos problemos persekiojo mane visą mano suaugusio žmogaus gyvenimą. Kaip eksperimentinis fizikas, jis iš savo patirties buvo įsitikinęs, kad šiuolaikinė medicina, turėdama didžiulį cheminių preparatų arsenalą, dažnai ligą gilina ar teikia tik laikiną palengvėjimą.
Paprastos, šimtmečius patikrintos liaudies gynimo priemonės kartu su tinkama mityba ir sveika gyvensena kartais yra efektyvesnės ir, svarbiausia, nesukelia žalos ir nesuteikia šalutinio poveikio. Ir čia A. M. Tartako „Auksinės knygos“ gali suteikti neįkainojamą pagalbą. Manau, kad kiekvienas kultūringas žmogus turėtų sugebėti padėti savo kūnui sunkioje situacijoje.
Mano patarimas: jei liga užklupo, neskubėkite bėgti į vaistinę. Pirmiausia perskaitykite A. M. Tartako „Auksines knygas“. Jie gali išspręsti daugelį jūsų problemų.
Technikos mokslų kandidatas,
Docentas V. P. Tokmakovas

Aš noriu padėti žmonėms su savo knygomis. Aš jiems sakau: „Laikykis, nebijok. Aš esu su jumis! “ Pacientų dažnai prašoma išgydyti akis ar rankas. Bet akis, ranka neveikia savarankiškai, jie yra vieno organizmo dalis. Taip atsitinka, kad kairiosios rankos liga liepia masažuoti dešinę. O kairė ranka atsigauna – pagerėja kraujotaka.
Uždegiminis procesas gerklėje dažnai pradedamas gydant gastritą: skrandžio uždegiminis procesas nukreipia energiją, silpnindamas organizmą.
Daugelis, deja, pradeda rūpintis savo sveikata, tik sunkiai serga. Kaip detektyvas, tiriantis „corpus delicti“, išsiaiškindamas, kas yra „auka“, o kas – „nusikaltėlis“. Ir dažnai esu įsitikinęs, kad sergantis asmuo yra nusikaltėlis savo sveikatos atžvilgiu.
Garsus režisierius Anatolijus Efrosas teigė, kad renkantis spektaklį pirmiausia vadovaujasi trupės aktoriais. Panašiai, nustatydamas gydymo planą, remiuosi paciento sugebėjimais. Žmogus turi sąžiningumą ir drausmę. Kitas turi aiškiaregystės sugebėjimus, stiprią energiją. Kiek pacientų – tiek ligų. Svarbiausia – pradėti. Pradėkite nuo bet kokių opos – ir išskleiskite visą ligos paakį.
Ši knyga yra ketvirtoji „Auksinės knygos“, arba „Sveikata be narkotikų“ serijoje.
Pirmoji knyga yra įžanga, apžvalga. Jis surašytas kaip testamentas. Tapęs religingu žmogumi nusprendžiau pasidalinti savo nemaža gydomosios patirties patirtimi su žmonėmis. Jame pateikiami žolelių gydymo receptai, kvėpavimo ir fiziniai jogų pratimai, Tibeto akupresūra, natūralios kosmetikos receptai. Apskritai, žinynas.
Neradau tokių paprastų ir veiksmingų receptų nė vienoje tradicinės medicinos knygoje. Aš jų turiu daugiau nei bet kurioje kitoje bibliotekoje “, – rašo skaitytojas.
Antroji knyga yra daug praktinio darbo rezultatas. Daugiausia dėmesio skiriama tinkamai mitybai, maisto produktų sudėčiai, įskaitant mikroelementus, turinčius įtakos sveikatai ir gydymui. Pateikti gydomųjų tinktūrų, ypač tinktūrų, skirtų kasai gydyti, receptai. Aprašau gydytojo Zalmanovo rekomenduotą gydymą. Rezultatus perduoda 84 metų moteris, kuri išgydė „nepagydomas“ ligas ir atrodė jaunesnė. Skaitytojo atsiliepimai: „Man patiko„ Auksinė knyga 2 “su mano specifika, patikimais patarimais, nuoširdumu ir pagarba mums, skaitytojams“.
Trečiosios knygos medžiaga šešerius metus gulėjo „prie stalo“. Nei leidėjai, nei redaktoriai nenorėjo skelbti būdų, kaip pašalinti blogą akį, prakeikimus, burtus. Padėjo Jo Didenybei byloje. Sunkiai serganti leidėjo dukra. Medicina buvo bejėgė. Pašalinusi piktą akį, mergina pasveiko. Tai įtikino leidėją spausdinti knygą. Jame yra daugybė tradicinės medicinos receptų, skirtų gydyti vaikus, suaugusius, senyvus žmones ir, žinoma, didelis skyrius skirtas gydymui bioenergetika. Ir skaitytojai tai įvertino: „Trečiojoje knygoje jūs surinkote unikalius duomenis apie gydymą bioenergetika. Kažkas buvo kitose knygose, bet ne tokia prieinama, ne tokia išsami. Tik senatvėje, užpildęs kūgius, įgavęs neigiamos energijos, supranti, koks tai svarbus dalykas “.
Ta pati liga gali būti išgydoma skirtingais būdais. Vienas visą gyvenimą operuotas chirurgas išmoko rankinės terapijos metodų. O dabar ligos, kurios buvo gydomos chirurginiu būdu, gydomos masažo pagalba.
Ir kaip jūs norėtumėte būti gydomas – operuotis ar atlikti masažo kursą? O, tu visai nenori būti gydomas ?! Nori būti turtingas ir sveikas. Na, o turtas atrodo aiškus: reikia dirbti, dirbti ir dirbti. Su sveikata – lygiai taip pat.
Darbo jėga yra svarbesnė už talentą. Talentingas, bet tingus žmogus jokiu būdu nepasieks rezultato. Kiek talentingų žmonių aš pažinau! Iš jų nieko neišėjo. Žmogus vidutinio talento, bet darbštus, tobulinantis savo sugebėjimus, gali daug pasiekti.
Garsusis Nurijevas gimė provincijoje, jis neturėjo aukščiausių duomenų. „Titaniko“ darbas jį pavertė pirmo lygio baleto žvaigžde. Jis išsikėlė sau tikslą. Žinių trūkumas atlygino darbą. Puikus menininkas atsirado iš didžiojo darbo – jis buvo nuolat tobulinamas.
Visos įžymybės, žvaigždės sunkiai dirbo. Talentas yra mokymasis, išsilavinimas, akiračio plėtimas – čia viskas eina į „kiaulės banką“.
Gydymas taip pat yra darbas. Talentingi žmonės, turintys stiprią bioenergiją, aiškiaregiai atėjo pas mane į registratūrą. Tie, kurie sistemingai dirbo prie savo sveikatos, buvo išgydomi.
Garsus prancūzų filosofas Michelis de Montaigne’as sakė: „Sveikata yra taurumas ir, be to, vienintelis, kuriam jūs tikrai neturėtumėte ne tik negailėti laiko, pastangų, darbo ir visokių privalumų, bet ir paaukoti už tai dalelę gyvybės, nes gyvenimas be jos tampa netoleruotinas ir žeminantis “.
Tai, ketvirtoji serijos knyga, susideda iš keturių dalių.
Pirmasis yra apie sveiką gyvenimo būdą. Aš kalbu apie savhipnozės galią, apie tinkamą mitybą, mesti rūkyti. Dėl paprasto ir veiksmingo gydymo bankų.
Antroji dalis – negalavimų įveikimas vaistinių augalų pagalba. Šios dalies akcentas yra žolininko Raphaelio Slotino receptai. Didelį susidomėjimą kelia jo metodai gydyti cirozę, apsinuodijimą, pasveikimą po širdies smūgio ir insulto bei kitus.
Trečioji dalis yra šeimos įtaka sveikatai. Mūsų sėkmė gyvenime ir darbe dažnai siejama su šeima, tai nekelia abejonių. Ir tai, kad šeimos nariai daro įtaką vienas kito energijai, nėra žinoma visiems. Su meile galime išgydyti artimuosius. O pavydas, prakeikimas, piktnaudžiavimas gali sunaikinti krauju surištų žmonių sveikatą ir likimą.
Ketvirtoji dalis yra apie bioenergetinį gydymą. Tai, kad tradicinė medicina vadina skirtingais būdais: pikta akimi, prakeikimu, raganavimu. Norėdami kovoti su blogiu, turite žinoti, kokios jo formos.
Aš savo metodus remiuosi Rusijos ir Rytų tradicinės medicinos patirtimi. Aš juos gavau iš savo mokytojų, o iš savo – mokytojų. Taigi nuo amžių gelmių mus pasiekia tradicinės medicinos paslaptys.
Naudok juos! Dėl sveikatos.

Senoji rusų medicina

Rusija yra šalis, kurioje atšiaurus klimatas. „Mes turime dvylika mėnesių žiemą, likusi dalis yra vasara“, – juokauja rusai.
Rusai yra priversti suvartoti 2–3 kartus daugiau kalorijų nei pietinių šalių gyventojai. Šildymui išleidžiame 7 kartus daugiau pinigų nei prancūzai ir 3 kartus daugiau nei suomiai. Didžioji šalies teritorija yra netinkama gyvenimui. Per visą savo istoriją Rusija išsiplėtė, nes negalėjo maitintis, o dabar šalis turi didžiulę teritoriją.
„Rusijai kenkia jos plotis“, – rašė Berdyajevas. Galina Višnevskaja taip pat galvoja: „Mūsų beribės erdvės mus kankina. Žmogus išeina, nori pradėti dirbti, atidarė duris, žiūri: viskas mano prieš mišką, mano – po mišką. Jis atsisėdo ir galvojo žvelgdamas į šį atstumą. O europiečiams viskas maža, viskas verta savo aukso vertės. Neturime baimės numirti iš bado – eisiu į taigą, rinksiu kedro spurgus. O užsienyje tokio tikrumo nėra. Taigi jie yra priversti dirbti “.
Rusijoje sutelkta 20% gėlo vandens išteklių ir 25% medienos. Žuvininkystė, medžioklė, uogos, grybai – gyventojai šiais laikais buvo maitinami šiais amatais ir net dabar pusė gyventojų vis tiek maitinami jais ar derliumi iš savo daržo.
Mes nemokame nuomos, kaip Europoje. Neturime licencijų skinti uogas, grybus, riešutus. Skirtingai nuo, pavyzdžiui, Šveicarijos, kur buvo suartas kiekvienas žemės plotas, didžiuliuose Rusijos plotuose yra daugybė slėnių, daugiamečių augalų ir žemių, kuriose auga vaistinės žolelės. Ir pati šiaurinė gamta – švelni, liečianti, pažeidžiama – gydo žmogų.
„Atsisveikinimas, neplauta Rusija! – sušuko Lermontovas, išvykstantis į Kaukazą:
Paskutinį kartą prieš mane
Tu riedi mėlynos bangos
Ir spindėk šauniu grožiu “.
Taigi poetas išreiškė kartėlį atsisveikindamas su nepatogia, nesutvarkyta ir tokia gražia Tėvyne. Ir šie žodžiai atitinka mūsų laiką.
Atlikus sociologinę apklausą paaiškėjo, kad 50% jaunuolių nenori gyventi Rusijoje, nori vykti į užsienį. Bet ar emigracijos gyvenimas svečiame krašte toks saldus?
Pacituosiu iš Vokietijos man atsiųsto laiško ištrauką:
„Taip nutiko, kad aš, mano vyras Andrejus ir trys vaikai, Andrejus, Vitya ir Yegorik, 1993 m. Spalio 1 d. Išėjome iš Tėvynės. Tai yra baisi klaida, man atrodo, kad jūs turite už tai mokėti. Niekas mūsų nevedė, gerai gyvenome, nežinau, kodėl taip atsitiko. Rezultatas: vyras antrus metus serga (širdis, spaudimas, kepenys). Aš buvau ligoninės lovoje nuo spalio mėnesio – krūties vėžys. Vokietijoje gydomas chirurgija. Man po ranka buvo išpjaustyti limfmazgiai. Atlikta 33 radiacija (chemoterapija). Dabar jie sakė, kad skydliaukė negamina hormonų. Aš prakaituoju, pakyla kraujospūdis, pulsas yra didesnis nei 100. Aš geriu tabletes, tačiau palengvėjimo nėra. Kaip mes turėtume būti? Gyventi čia, Vokietijoje, ar grįžti į tėvynę? Tai mane labai kankina “.
Emigracija yra sunkus procesas. Ligos, kurias sukelia stiprus stresas. Gyvenimas yra didžiulis. Turime grįžti į kažkieno gyvenimą, kažkieno žemę. Tai labai sunkus, sudėtingas procesas. Žmogus patenka į „karalystės ryklį“, kur jūs turite kovoti už gyvenimą.

V Iš skaitytojų laiškų
„Šią vasarą buvau Amerikoje. Draugas davė artimųjų adresą. Paprašiau juos surasti. Jis sakė: leisk jiems atsiųsti dovanų. Radau apleistą namą ir du senukus. Skurdas yra baisus. Turėjau su savimi 75 dolerius – atidaviau jiems “.
Bet laiškas iš Amerikos:
„Rugsėjo 13 d., Draugas vienai dienai padovanojo man tavo knygą. Aš ją perskaičiau ir aprašiau receptus bei patarimus, kurių man reikėjo mano sveikatai. Ji nubėgo į rusiškas parduotuves (jų yra net du šalia namo), tačiau knygos nerado. Kaip gaila, kad to anksčiau nežinojau! Tada būtų tulžies pūslės gangrena, negertų daug tablečių nuo hipertenzijos, varikozinių venų, tromboflebito, psoriazės, osteochondrozės ir kt., Turėčiau vadovą – sveikata be vaistų. Apie mane: Aštuonerius metus gyvenu Amerikoje, turiu 30 kg perteklinio svorio. Labai sunku jo atsikratyti, bet po tavo knyga atsirado vilties. Mano dėkingumas už jūsų darbą neturi jokių ribų. Amerikoje medicinos mažai, ir mes manėme, kad tai stebuklas “(Svetlana Tveritina, Los Andželas).
Taip, tradicinė medicina – ji yra Amerikoje, tradicinė medicina!
Sunkumai sukūrė neįtikėtiną Rusijos žmonių išradingumą, nes žmonės visada turėjo išgyventi, viską gauti iš proto. Galbūt todėl Rusija yra tokia turtinga talentų – savitų, ryškių asmenybių. Visas pasaulis naudojasi rusų idėjomis.
Blogi keliai, negalėjimas laiku gauti kvalifikuotos medicinos pagalbos lėmė tai, kad augalinis vaistas visada buvo pagrindinis ligų gydymas. Rusijos tradicinė medicina turi neįkainojamą patirtį naudojant vaistažoles nuo įvairių ligų.
Atokiuose kaimuose chiropraktikai darė stebuklus. Girdėjo apie merginą, kuri patyrė stuburo traumą. Ji galėjo būti užkabinta. Kostopravas pasodino jį į statinę su karštu vandeniu, tvarko stuburą. Po gydymo kurso mergina pasveiko.
Seneliai – psichikai, aiškiaregiai, kurie gydė žmones ir gyvūnus – buvo labai gerbiami. Aiškiaregiai per atstumą galėjo nustatyti, kas padarė raganavimą ir padarė žalą, ir pašalinti rašybos rašybą.
Prieš pradėdama gydymą, močiutė prašė Visagalio atleidimo už paciento nuodėmes. Psichika tvirtino, kad niekas negali būti išgydytas be meilės. Ta meilė yra galingiausia jėga pasaulyje.
Liaudies gydymas visada prasidėjo nuo biologinio lauko gryninimo. Pašalinus neigiamos energijos krešulius (bloga akis, keiksmai), jie perėjo į diagnostiką. Padidėjusiais jautriais delnais jie vedė aukštyn ir žemyn palei paciento kūną, rinkdami signalus iš sergančių organų. Kai kurie galėjo signalą pagauti kelių metrų atstumu. Kiti informaciją apie ligas gavo tūkstančius mylių nuo paciento.
Technikos darbo gydytojai skiriasi. Jie aiškiai pajuto energijos srautą iš delno į pacientą. „Kažkas lašėjo iš mano rankų“, – sakė jie. Dažnai laikydavo delną už paciento galvos ir malda jam siuntė energiją. Kiti, norėdami sustiprinti smūgį, uždėjo rankas ant sergančio organo. Ligos kūnai buvo „perpumpuoti“ su jų bioenergija: pavyzdžiui, viena ranka buvo uždėta ant nugaros, kita – ant skrandžio. Tiek gydytojai, tiek pacientai tvirtai tikėjo gydytis – galbūt todėl jie pasiekė nuostabių rezultatų. Kartais jie skleidė keistus garsus, suderinančius biologinį lauką. Susitelkę susitelkę energijos spindesiai spalvotų spindulių pavidalu taip pat prisidėjo prie ligonių gydymo. Plačiai naudojamas energijos perdavimo per objektus priėmimas. Įkraunama jų energija, pavyzdžiui, apyrankė, pagaminta iš beržo žievės ar metalo (ar kitų papuošalų), – kad jums pasisektų.
Apyrankė sugerė tiek energijos, kad tapo gydanti. O įkrautas vanduo kūnui suteikė didžiulės jėgos, jį maitindamas ir gydant. Vyras gėrė šį vandenį – ir negalėjo savęs nuplėšti. Kiekvienu gurkšniu kūnas buvo pilamas jėga ir energija. O sveikas vanduo atrodė normalus. Įkrautas vanduo sugeria randus, randus, raminančius akių skausmus, dantų skausmą, užgijusius nudegimus ir mėlynes.
Po revoliucijos tradicinė medicina buvo uždrausta. Gydytojai pradėjo persekioti. Deja, daugelis receptų ir metodų yra negrįžtamai prarasti.
Rusijos žvalgyba domėjosi aiškiaregyste, telepatija, bioenergetika ir ėmėsi jų tarnybos. Bet visa tai buvo įslaptinta.
Pastaraisiais metais tradicinė medicina atsirado iš pogrindžio, jos kilimas atėjo. Buvo daug literatūros apie augalinį vaistą, masažą, bioenergetinį poveikį. Noriu nubrėžti analogiją su menu. Valsas ilgą laiką buvo gatvės muzika, bendraminčių šokis. Štrausas paėmė jį į kitą lygį. Tikiuosi, kad Rusijos gydytojai atgaivins tradicinę mediciną ir ji taps pripažinta šiuolaikinės medicinos šaka.

Senovės kinų medicina

Legenda pasakoja, kad valstietis seniai gyveno Kinijoje. Jį nuolat kankino galvos skausmai. Vieną dieną dirbdamas lauke jis netyčia trenkė kulna koja – trenkė nykščiu – ir galvos skausmas dingo! (Nuo tada Kinijoje jie žino: galvos skausmas – gydyk koją.)
Gandas apie šį stebuklą pasiekė patį imperatorių. Jis liepė mokslininkams suprasti stebuklingą išgydymą. Jie nustatė, kad ant žmogaus kūno yra 367 taškai, veikiantys skirtingus organus. Tai buvo metodo, kuris Europoje buvo vadinamas „akupunktūra“, „akupunktūra“, „refleksoterapija“, pradžia.
Gydymas atliekamas veikiant bioaktyviais taškais (GPGB). Kinijoje taškų ir jų derinio buvimo vieta paslaptis buvo perduota tėvui sūnui, seneliui anūkui. Tai buvo gydytojai, amatininkai. Tarp jų buvo aukščiausios klasės gydytojai, kai kurie įsikūrė Tibeto vienuolynuose. Toks gydytojas priėmė vieną ar du mokinius į mokymus ir juos treniravo 15 metų. Mokymai buvo slapti: nei ženklelio, nei hieroglifo nebuvo galima nieko nurašyti – tik įsiminti.
Per kitą didelę revoliuciją kinai išstūmė lamas iš vienuolynų. Senieji kinai buvo Alma-Atoje. Iš jo išmokau senovės kinų gydymo meno.
Daugybė taškų sudaro kanalą, per kurį teka energija. Ši gyvybės jėga („chi“) veikia visus kūno procesus.
Tipiškas skausmas su stenokardija: suspaudžia širdį, atiduoda į kairį petį ir ranką iki mažojo piršto – pakartoja širdies kanalo eigą.
Sergant kepenų ir tulžies pūslės ligomis, skausmas jaučiamas dešinėje kaklo, pečių ir menčių pusėje, sutampančioje su atitinkamais kanalais.
Jei kyla energijos kliūčių („blokai“, „kamščiai“) – atsiranda liga. Pašalinus „blokus“ ir normalizavus energijos srautą, galima išgydyti daugelį ligų – pradedant uždegiminiais procesais ir baigiant nervų ir psichikos ligomis.
Prieš 2500 metų senovės Graikijoje Hipokratas pasiūlė gydymo teoriją, pagrįstą kūno vidinės energijos idėja. Šiuo požiūriu gydytojo funkcijos buvo apsaugoti gydomąją energiją, palaikyti jos gyvybingumą.
Jo oponentas buvo Hipokrato amžininkas Demokritas. „Democritus“ idėja buvo ta, kad žmogus yra ne tik mažų dalelių, kurios, sujungdamos ir išskaidydamos, mus, suma, yra suma. Šios dvi filosofinės teorijos tapo žinomos kaip „vitalizmas“ ir „atomizmas“, o audringos diskusijos apie jas ilgai nenutrūko. Gydytojai paskelbė save „atomatais“.
Vienas iš jų, Nepriklausomybės deklaraciją pasirašęs gydytojas Benjaminas Rushas, ​​gydytojų poziciją pateikė taip: „Nors gydytojai laikomi gamtos tarnais, praktikoje jie yra jos šeimininkai … Užuot tikėjęsis iš lėto natūralaus tariamai kenksmingos medžiagos pašalinimo iš organizmo proceso, medicinos menas turėtų paimkite susigrąžinimo klausimą į savo rankas “.
Yra žinoma, kad mūsų kūnas turi savigyda. Medicininė terapija išstumia paties kūno gydomąją energiją. Vietoj kūno jėgų antibiotikai kovoja su virusais. Vietoj paties kūno jėgų vaistai reguliuoja cheminį medžiagų kiekį organizme.
Senovės kinai, kaip ir Hipokratas, tikėjo natūralia gydomąja energija. Hipokratas ją vadino „physis“, kinai ją vadino „chi“. Jų terapija buvo „chi“ išlaisvinimas ir stiprinimas, atkuriant jėgų pusiausvyrą kūne. Derinimo procesą atlieka kūnas.
Apie žmogaus kūno galimybes savarankiškai programuoti gijimą rašė Stephenas Zweig:
Pati gamta yra išmintingiausias gydytojas, o geriausiu atveju žmogus reikalingas kaip jo bendrininkas. Kaip ir kraujas, neišmokęs chemikų, formuoja antitoksinus nuo bet kokių nuodų, taip ir organizmas daugeliu atvejų sugeba susidoroti su liga be jokios pagalbos. Tikras išgydymas visada atliekamas iš vidaus, o ne iš išorės. Nuostabūs išgydymai nėra nei stebuklas, nei išskirtinis reiškinys, jie tik atspindi vis dar neaiškų kūno ir sielos sąveikos dėsnį “.
Kinai per amžius ištikimai laikėsi šio principo. Vakaruose jie laikėsi mokslinės atomizmo filosofijos, pradedant jos „graikiška kilme“ ir baigiant šiuolaikinių technologinių pasiekimų lygiu, tačiau kinai kantriai ir atkakliai ėjo „chi“ stiprinimo keliu.
Ilgą laiką Kinija buvo izoliuota nuo likusio pasaulio. Dėl to jam pavyko išsaugoti originalumą ir individualumą. Pavyzdžiui, kinų kalba beveik nesiskolinama iš kitų kalbų.
Akupresūra yra grynai kinų išradimas.
Šiuo metu įvairios masažo technikos yra plačiai naudojamos sveikatingumo, medicinos, sporto praktikoje. Tačiau rytietiškas masažas yra kokybiškai skirtinga procedūra. Pagrindinis skirtumas yra tas, kad Europos masažuoklis masažuoja raumenis, o rytai paveikia bioaktyvius taškus, kad normalizuotų gyvybinės jėgos srovės cirkuliaciją visame kūne. Kai tai įvyksta, išgydoma liga. Rytų specialistas kritiškai vertina tokias Europos masažo technikas kaip „kapojimas“, „mušimas“. Rytietiškas masažas yra subtilesnis, subtilesnis, efektyvesnis. Įvairių rytietiško masažo metodų esmė – poveikis tam tikroms gyvybiškai svarbioms kūno vietoms.
Remiantis senovės Rytų idėjomis apie ligą, kurią sukelia gyvybinės energijos apykaitos pažeidimas visame kūne. Vykdydami vadinamuosius „gyvenimo taškus“, galite pašalinti atsiradusias kliūtis, normalizuoti gyvenimo jėgos srovę ir taip pasiekti išgydymą.
Metodas, pasirodęs prieš kelis tūkstančius metų, įrodė savo veiksmingumą įvairioms ligoms gydyti. Tai nepakeičiama, jei netoleruojamas vaistas.
Rytietiško masažo metu pacientas jaučia labai ypatingus jausmus. Pašalinus „blokus“ gyvybinės jėgos cirkuliacijai kūne masažo pagalba, pasiekiamas kokybiškai puikus rezultatas. Pagerėja bendra sveikatos būklė, ateina jėgos, letargiją ir abejingumą keičia aktyvumas ir domėjimasis gyvenimu. Sapnas sustiprėja, akyse atsiranda blizgesys, skruostai pasidaro rausvi, oda tampa elastinga. Padidėja organizmo atsparumas, pagerėja kraujotaka ir medžiagų apykaita. Pacientai pamažu atsikrato negalavimų.
Daugiau nei prieš du tūkstančius metų rytų gydytojai pastebėjo, kad taškų atsiradimas ant ausies gali palengvinti skausmą įvairiose kūno vietose. Daugybė tyrimų leido nustatyti įvairių organų projekcijų zonas, „ambasadas“. Įtakojant ausies taškus, galite palengvinti skausmą, išgydyti ligą ir vykdyti daugelio ligų prevenciją.
Šiuo metu Kinija greitai keičiasi. Kinietiškos prekės šiandien parduodamos geriausiose parduotuvėse Paryžiuje, Londone ir Niujorke. Kinija parduoda aukštųjų technologijų produktus, kurių vertė per metus siekia 46 milijardus dolerių. Dvi pagrindinės Kinijos ekonomikos stebuklo paslaptys yra nepaprastai pigi darbo jėga ir retas gyventojų darbingumas. Pavyzdžiui, Pekino taksi vairuotojai dirba dviem pamainomis – kai pirmasis vairuotojas išlipa už vairo ir užmiega … bagažinėje, jo partneris vairuoja automobilį iki savo eilės atsigulti. Ir taip – ištisus mėnesius. Daugelyje restoranų, jei vėluojate vėluoti, galite stebėti, kaip padavėjai traukia savo lovelę į salę – jie nakvoja per naktį, kad galėtų pradėti anksti ryte ir taupytų pinigus pakeliui.
Deja, korupcija ir kyšininkavimas pakeičia tradicinį kinų sąžiningumą, kuris daro įtaką net medicininei priežiūrai. Apie šiuolaikinės kinų medicinos būklę sako šis faktas. Draugo sūnus vedė kinietę, gyvena Kinijoje. Draugas tris mėnesius liko su sūnumi. „Visi sako, kad kinų medicina“. Iš tikrųjų – tokia kančia! Galbūt yra Tibeto medicina. Bet tai tik elitui “, – sakė ji.
Kinija yra perpildyta. Jei mūsų gyventojų tankis yra tik 2,5 žmogaus 1 km2, tai Kinijoje yra trys šimtai žmonių toje pačioje srityje. Todėl darbštūs ir nepretenzingi kinai sistemingai apgyvendina Tolimuosius Rytus. Jie sako, kad dabar kai kuriuose Primorės miestuose imigrantai iš Kinijos sudaro iki 20% gyventojų. Ir šis skaičius sparčiai auga. JAV jie išstumia išvargintus amerikiečius. Netrukus Vašingtono valstijos gubernatoriumi buvo išrinktas vienas iš amerikiečių etninių kinų. Įvairiais vertinimais, per pastaruosius dvidešimt metų iš Kinijos išvyko nuo 5 iki 25 (!) Milijonų žmonių.
Nepaisant išorinio draugiškumo, kinai jaučia stiprų nacionalinio pranašumo jausmą. Žinoma, kas ketvirtas žemės gyventojas yra kinietis. Bet tai netrukdo sėkmingiausiems specialistams išvykti iš šalies. Pirmiausia – liaudies gydytojai.

Senovės indų medicina

Jogos istorijos legenda. Tarsi senais laikais jie surinko senus, silpnus žmones ir išvežė į kalnus mirti. O seni žmonės gyveno ir gyveno. Per savo gyvenimą jie yra sukaupę didelę pasveikimo patirtį ir nieko nebijojo. Jie gėrė šaltinio vandenį, kvėpuodavo gaiviu kalnų oru. Valgykite laukines žoleles ir vaisius. Daugelis judėjo, kvėpavo ir mankštinosi. Atėję laidoti senų žmonių – jie matė energingus ir atgaivintus žmones.
Hatha joga užsiima gydymu, o svarbiausia – ligų prevencija. Ji moko sveiko, natūralaus gyvenimo būdo. Jogai gyvena visiškoje harmonijoje su gamtos dėsniais, jiems nereikia grįžti į gamtą. Jogai sako taip: „Jei beatodairiškai sustosite prieš daugybę metodų, sistemų, teorijų, nežinodami, kam duoti pirmenybę, paklauskite savęs, kas labiausiai atitinka gamtą – ir jūs negalite suklysti“.
Hatha joga skelbia sveiką, natūralų gyvenimo būdą. Tai sako apie sveiką mitybą be perteklių, apie specialų kvėpavimą, kuris stiprina kūną. Didelė reikšmė teikiama fiziniams pratimams. Jogoje nėra ligos sąvokos – visas kūnas, kaip visuma, laikomas sergančiu. Liga yra kaip medis: šaknys yra vienoje vietoje, lapai – kitoje. Nepaprastai svarbu visiškai išvalyti atliekų produktus.
Stuburas yra gyvenimo nešėjas – jogas daug dėmesio skiria jo pasveikimui.
Jogos svarba suteikiama emocijoms, teigiamam požiūriui. Pasitikėjimas savimi yra raktas į sėkmę. Niekada nesakyk: „Man nepavyks“. Tai sakydami, mes statome sieną priešais savo energijos šaltinį. Šią sieną bus galima sugriauti tik dedant milžiniškas pastangas. Jei kas nors nori padaryti gerą ir naudingą dalyką, niekada jo nesustabdyk, sakydamas: „Vis tiek nedirbsi“. Tikslą pasiekiame, jei tikime savo verslu ir savimi.
Jei žmogus yra savanaudis, tingus, jis niekada nepadės nei kitiems, nei sau. Jis tikisi pagalbos iš išorės. Visą laiką niurzga ir skundžiasi. Jis nemyli nė vieno, nesitiki, kad bus mylimas. Jis nežino, kas yra tikroji meilė. Tai, ką jis vadina meile, iš tikrųjų yra kažko ar kažko troškimas. Tokiu būdu sunaudota energija ardo kompresiją. Emocijos veikia nervų sistemą. Kūnas sukuria tokius stiprius sukrėtimus ir virpesius, kad nervai sutrinka. Kadangi visų organų darbą kontroliuoja nervai, pablogėja sveikata.
Savarankiško siūlymo pagalba išgydomi sunkūs negalavimai. Metodas susideda iš žodinio kreipimo į sergantį organą: jis tariamas tarsi nemandagus moksleivis (kaip išsamiai aprašyta „Auksinėje knygoje 3“). Žmogui suteikiama neribota galimybė kontroliuoti savo kūno funkcijas. Senovės Indijoje jie žinojo apie psichinių ir fizinių žmogaus funkcijų vienovę. Nustatytas sąmonės ir žmogaus valios santykis su raumenų, širdies, plaučių, skrandžio ir kitų organų darbu. Indų patirtis siekia 6000 metų. Bėgant šimtmečiams buvo sukurta sistema, apjungianti kvėpavimo pratimų, specialių laikysenų, savhipnozės metodų poveikį atitinkamoms smegenų dalims, kurios kontroliuoja organų darbą, taip pat nervų sistemai.
Bioenergija Indijoje vadinama „prana“. Pagal jogos sąvokas jis patenka į kūną kartu su maistu, vandeniu, yra saulėje, ore, kuriuo kvėpuojame, jis gaminamas mankštos metu.
Jogai tiki, kad ore, maistas, saulės spinduliai – visur yra medžiaga, teikianti energiją visoms veikloms. Iš jo kyla gyvybės jėga. Ji gyvena visuose gyvenimuose.
Labiausiai laisvoje būsenoje pranas yra ore – ypač gaivus, neužterštas. Tai lengviau ištraukti iš oro nei iš kažko kito. Kaip elektrinis akumuliatorius kaupia elektrą, todėl smegenys kaupia praną. Jėgų pasiekta galia, galia daugiausia priklauso nuo to, kaip jie gali naudoti praną. Kvėpavimo pratimai ne tik stiprina jūsų kūną, pristatydami praną į kiekvieną organą, bet ir ištraukia didžiulį kiekį smegenų, plėtodami juos. Žmogus gali išmokti kaupti šį gyvybingumą ir netgi perduoti jį kitiems, suteikdamas jiems sveikatos ir gyvybingumo.
Kaip oro deguonį absorbuoja kraujas, taip ir praną absorbuoja nervų sistema. Kiekviena mintis, visos valios pastangos, raumenų judėjimas reikalauja tam tikro šios nervinės energijos (prana).
Kartą pajūryje kalbėjau su jogu. Staiga verkė berniukas, instinktas atvedė jį pas mus. Mamos berniukas nuo pilvo skausmo nualpo. Jogas pakilo prie moters ir rankomis ėmė daryti judesius, tarsi pašalindamas ką nors iš jos pilvo ir išmesdamas į krantą. Tada jis uždėjo savo dešinę ranką ant jos pilvo ir pasinėrė į transą. Kurį laiką jis liko šioje pozicijoje. Staiga moteris pradėjo, atidarė akis, giliai įkvėpė, nusišypsojo ir … nuėjo maudytis. Jogas man paaiškino, kad jis pateikė jos pilvui kibirą, užpildytą nešvariu vandeniu. Rankos, jis ištraukė šį purvą. Ir tada jis pripildė „kibirą“ švarios, šviežios energijos.
„Hatha“ jogos pasekėjai kantriai ir atkakliai mankštinasi sistemingai, diena iš dienos, metai iš metų. Jie nukreipia bioenergiją į kiekvieną kūno dalį, atskleisdami savyje paslėptas galias. Sukurkite visišką pusiausvyrą tarp dviejų gyvenimo tėkmių kūne – taigi ir visos sveikatos.
Joga užsiimu 13 metų. Niekada gyvenime nesu jautęs tokio stiprumo, tokios energijos antplūdžio. Ji buvo neįprastai darbšti. Nežinojo nuovargio, blogos nuotaikos. Užmigau vos tik galva palietė pagalvę. Tada 10 metų be ligų gyveno dėl „uždirbto kapitalo“ palūkanų.
Įvairiose šalyse senovės medicina turėjo energijos poveikį. Jis aprašytas senose knygose, yra apeigose.
Daugelis gydytojų žino apie šį poveikį, tačiau nenaudoja jo sąmoningai. Kiti suteikia galimybę paveikti energiją. Vienas terapeutas sakė: „Jei žmogus ko nors nežino, tu negali to paneigti. Nemažai žmonių laikosi nuomonės: jei aš to nežinau, jos nėra. Prieš rentgeno spindulių atradimą niekas apie juos nežinojo. Tarkime, kad 150 metų prieš atidarymą kas nors būtų pasirodęs, jis sakė, kad gali nušviesti kūną ir pamatyti viską, kas ten yra. Be abejo, tai skambėtų fantastiškai. Jei yra teigiamų bioenergijos, aiškiaregystės pavyzdžių, jų kategoriškai neigti nereikėtų. Mano praktikoje buvo atvejų, kai žmogus akimirksniu, be tablečių, galėtų palengvinti galvos skausmą nuo paciento. “
Didelės bioenergijos gydytojas, užjaučiantis savo pacientus, nesąmoningai maitina juos. Maale Adumim mieste, nedideliame mieste netoli Jeruzalės, dirbo terapeutė Louise Fisher. Ji buvo puiki specialistė, reaguojanti asmenybė, turėjo gilių žinių. Bet jei aš kažko nežinojau, ramiai pasakiau: „Aš nežinau, aš pasitarsiu su kitu gydytoju, tada aš tau pasakysiu“. Aš išrašiau tokios trukmės biuletenį, kad žmogus galėtų pasveikti. Bet svarbiausia – pacientas į kabinetą įėjo sergantis ir išėjęs sveikas. Louise suteikė visiems savo energijos. Mieste buvo 15 gydytojų, tačiau visi norėjo, kad būtų gydomi tik su Fišeriu. Staiga Louise’as mirė. Galbūt todėl, kad ji, teikdama energiją, nežinojo, kaip atkurti galią.
Šiuos metodus pamažu pradeda pripažinti tradicinė medicina. Aš žinau atvejį, kai kvalifikuotas gydytojas daktaras padarė žalą.
Psichikas, ligonis, nuvyko į kliniką. Gydytojas, žinodamas savo sugebėjimus, pasakė: „Diagnozuokite mane.” – „Pacientas, aš diagnozavau gydytoją, – sakė psichikas. – Paklausiau, ar ji tiki energijos terapija.” „Aš tikiu”, – atsakė gydytojas.
Garsus amerikiečių psichikas Clifas Sandersas teigė, kad dabar kai kuriose šalyse pacientas pirmiausia siunčiamas pas gydantįjį, o paskui pas gydytoją. Prieš operaciją būtinas gydymas pas šalies specialistą.
Mes esame ant lūžio, milžiniško šuolio šioje srityje ribos. Derindami tradicinę ir alternatyviąją mediciną, praplėsite terapinio poveikio galimybes.

Sveika gyvensena

Patarimai norintiems atkurti sveikatą

1. Pakartokite protiškai: „Aš esu puikios formos, jaučiuosi puikiai!“.
2. Ugdykite džiaugsmo, laisvės būseną. Niekas nesugeba tavęs padaryti laimingu tol, kol pats nepasirengsi šiai bangai. Džiaugsmo šaltinis yra jūsų viduje.
3. Ugdykite dvasines savybes, ypač dosnumą, sugebėjimą įsijausti, priimti visus požiūrio taškus. Žmogus yra materializuotas veikėjas.
4. Sukelia kūno lengvumą (atjaunėjimą) ir šilumą (gydymą).
5. Siųskite psichinę šilumą, energiją sergančiam organui, gydydami jį.
6. Nesijaudinkite, jei pasunkėja: lėtinės ligos gydomos paūmėjus.
7. Net būdami sveiki, gerkite žolelių arbatas, masažuokite bioaktyvius taškus.
8. Kasdienis fizinis aktyvumas, bėgimas. Naudinga prakaituoti. Būtinai atlikite pratimus stuburui.
9. Niekada nepanikuokite. Išgyvenk bėdas tik tada, kai jos ateis. Nekonstruokite jų. Juk net tos „nelaimės“, kurios neįvyko, bet kurių tikėjotės, kūnui kainavo labai brangiai. Ištikus bėdai pirmiausia nusiraminkite, pagalvokite apie situaciją, priimkite sprendimą ir daugiau prie jos daugiau negrįžkite.
10. Būk optimistiškas! Tiesiog mėgaukitės gyvenimu kiekvieną dieną.
11. Esant sunkioms apleistoms ligoms, nesistenkite „pasiimti jaučio už rago“. „Lėtai ir stabiliai, tęsi toliau“ – tradicinės medicinos devizas.
12. Kas nori būti išgydytas nuo sunkios ligos ir nenori to leisti, privalo išvalyti ir sustiprinti kūną. Tai pasiekiama atliekant ilgą ir metodišką darbą: skirkite bent 10–15 minučių per dieną savo sveikatai.
13. Svarbiausia yra mylėti save, būti patenkintiems savimi. Kiekvieną vakarą, gulėdamas lovoje, prieš miegą garsiai pasakyk: „Aš dievinu save. Ačiū tau, likimas, kad aš gyvenu šiame pasaulyje “. Pakartokite tai kasdien, nustokite kritikuoti save, neprisiminkite nemalonių ar žeminančių situacijų – ir jūs visada būsite sveiki.
Prasta ekologinė padėtis, skubėjimas, stresas, netinkama dieta ir gyvenimo būdas, per didelis narkotikų ir alkoholio vartojimas lėmė, kad mes visi sergame. Psichologai sako, kad šiuolaikinė visuomenė serga, kad tai neurotikų visuomenė. Psichiatrai mano, kad kiekvienas iš mūsų yra psichopatas.
Alvinas Tofleris savo knygoje „Šokis iš ateities“ rašo apie grandiozinius žmogaus supančios aplinkos pokyčius. Šie pokyčiai sukėlė šoką, žmonių nesugebėjimą susitvarkyti su informacijos srautu. Padėtis yra ekstremali. Visi serga tiek psichiškai, tiek fiziškai. Niekas negali ginčytis, kad jis sveikas. Kažkas geria tabletes, kad užmigtų. Kitas jau turėjo operaciją. Šis turi lėtinį vidurių užkietėjimą, vienas turi hipertenziją, kažkas turi vaiką. Ir taip toliau ir taip toliau.
Todėl jūs turite tiesiog praleisti laiką ir energiją, kad pagerintumėte sveikatą. Laiko labai trūksta. „Čia aš padarysiu remontą, sutvarkysiu mašiną, pasidarysiu naują šukuoseną ir tik tada išgysiu gastritą“, – sako tie, kurie dar nebuvo sugauti gaidžio.
„Aš neturiu laiko spręsti sveikatos problemų“, – sako mano pacientai. Bet kai jie eina į ligoninę – laikas yra.
Kažkas galvoja, kad svarbiausias dalykas gyvenime yra karjera. Kiti įsitikinę, kad svarbiausia yra šeima, vaikai. Daugelis žmonių mano, kad svarbiausia yra meilė. Tačiau visa tai įmanoma tik turint gerą sveikatą. Be sveikatos nieko nebus. Sveikata yra siūlas, ant kurio visa kita yra suverti kaip perlai.
Todėl patariu šiandien nedelsiant įvertinti savo kūno būklę ir imtis veiksmų. Tarkime, kad turite gerą automobilį. Jei juo nesirūpinsite – jis taps bevertis. Panašiai ir kūnas reikalauja priežiūros.
Nuo ko pradėti?
Grandinės stiprumą lemia silpnas jos ryšys. Raskite savo silpną saitą. Jaunystėje tai yra – sloga, gerklės skausmas, gastritas. Vyresni žmonės skundžiasi kepenimis, nervais, skauda nugarą, dilgčioja širdis. Vyresni nei 70 metų žmonės skauda inkstus, skauda kelius, jie vargina vidurių užkietėjimas.
Ligos užpakalis turi šią savybę: kad ir kokį galiuką patrauktumėte, visas sąkandis atsipalaiduoja. Išgydykite bet kokį skausmą – nauda bus visam kūnui. Nes žmogaus kūnas yra savigyda. Pateikiu jums sveikatos šalies vadovą. Tačiau kelionę į šią šalį turite pasidaryti patys.
Gražios kelionės!

Visi tikime stebuklais. Stebuklingose ​​užsienio tabletėse. Užsienio „riebalų degintojai“ turi didžiulę sėkmę. O mano skaitytojai entuziastingai naudoja žolelių nuovirus ir tinktūras.
Gruzijoje girdėjau palyginimą.
Princas labai susirgo ir išvyko gydytis į užsienį. Jį apžiūrėjo daugybė profesorių, tačiau jis negalėjo padėti. Ir vienoje brangioje klinikoje jie ėmė duoti gydomojo vandens, atvežto iš toli. Princas pradėjo gerti šį vandenį ir kiekvieną dieną jautė, kaip ateina jėgos. Netrukus atsigavo. Laimingas jis paklausė gydytojų, iš kur atsirado vanduo ir kas vadinasi. „Tai vanduo iš tolimosios Gruzijos“, – atsakė jie. – Jis vadinamas „Borjomi“. “
Mes nesureikšminame paprastų dalykų. Mes netikime, kad paprastas būdas gali būti išgydytas.
Štai vienas iš jų pagerinti jūsų būklę.
Kvėpavimas – per 3 širdies dūžius, per nosį. Iškvėpimas – 9–10 širdies plakimų per burną su garsu „c“. Įkvėpdami psichiškai patraukite šaltą, mėlyną energiją. Iškvėpdami lėtai išmeskite šiltą, nešvarią, pilką energiją. Atsipalaiduokite, kvėpuokite laisvai, derinkite su širdies ritmu.
Stenkitės „kvėpuoti“ per skydliaukę, pro akis (jose juntamas vėsumas), galite per karūną, kaukolės pagrindą, per tašką, esantį priešais saulės rezginį, apatinę nugaros dalį, coccyx, išangę, tarpvietę, šlapimo pūslę, bambą, saulės rezginį, tašką tarp krūtys. Kiekvieną dieną darykite 10 įkvėpimų. „Kvėpuokite“ per skrandį, kepenis, inkstus. „Kvėpuok“ per delnus, apverstus aukštyn, gulint ant kelių. Kvėpuokite per kojas.
Jūs negalite liesti širdies, smegenų ir kasos.

? Iš praktikos
Ella, 61 metai. Ji pradėjo protiškai „kvėpuoti“ per kojas, jautė kojų skausmą. Po savaitės skausmas sustiprėjo, pradėjo dusti. Ji pradėjo protiškai vairuoti raudoną ugnį per kojas, tada „užšaldė“ kojas mėlynomis ledo košėmis. Tada patraukė prie kojų dygliuotas ežiukas. Šlaunys ir sėdmenys jaučiasi šilti ir dilgčiojantys. Šiltinimas yra pergalė! Energingas kraujas išvalė kraujagysles. Atidaryti kapiliarai buvo sulaužyti. Anksčiau negalėjau stovėti muziejuje dvi valandas – mano kojos pradėjo siaubingai skaudėti. Dabar eina nenuilstamai. Taigi 61-erių kūnas turi atsargų!

Lovoje ištieskite dešinę koją: koja ant savęs, kulnas nuo jūsų. Tada kitas, tada abi kojos kartu. Galite sustiprinti tempimo efektą, jei tempiate koją ir priešingą ranką skirtingomis kryptimis.
Šis pratimas gydo kojų mėšlungį, klubo sąnario skausmą ir pagerina kūno būklę.
Nepatariu ryte keltis staigiai. Šiek tiek ištempkite, perlenkite, sukite galvą.

Pratimai atsipalaidavimui
(rekomenduoja „Rafail Slotes“)

Sėdėkite ant kėdės, atsiremkite į kėdės atlošą. Ištieskite rankas į šoną pečių lygyje. Priveržkite rankas, kaklą, nugarą, sėdmenis, klubus. Tada atsipalaiduokite. Nuovargio nebėra!
Norėdami greitai užmigti, padėkite dešinės rankos delną po pakaušiu, o kairioji ranka kaupkite energiją (vyrams). Moterims atvirkščiai.
Norėdamas pasisemti energijos dienos metu, Rafaelis pakėlė rankas į viršų, kaip tai darė Moshe, kaip aprašyta Toroje (Biblija, Senasis Testamentas):
Ir nutiko: kai Mozė pakėlė ranką, Izraelis įveikė. Ir nuleisdamas ranką, jis nugalėjo Amaleką (priešą). Mozės rankos pasidarė sunkios, ir jie, paėmę akmenį, pasodino po juo, ir jis atsisėdo ant jo. Aaronas ir Huras palaikė rankas – vieną su kita, o kitą su kita, ir rankos buvo tvirtos, kol nusileido saulė.

Molis ištraukia iš kūno susikaupusias šlakus. Mėlynasis molis turi didžiausią gydomąjį poveikį. Tada pagal smūgio laipsnį yra žalia, raudona, ruda. Geltonasis molis suteikia silpniausią efektą (išsamesnės informacijos apie molio apdorojimą skaitykite Auksinėje knygoje 2).
Naudingos vonios iš molio: 5–6 centai. šaukštus molio miltelių 1 litre šilto vandens. Mišinys praskiedžiamas karšto vandens vonelėje. Molio miltelius galite ištirpinti dubenyje. Pacientas pasineša rankas į alkūnes dubens srityje. Molio vonios ypač padeda esant inkstų, sąnarių, apatinės pilvo dalies skausmams. 2 kartus per savaitę išsimaudykite. Vonios trukmė nuo 30 minučių iki 1 valandos.
Kai kurie moliai nepadeda. Priežastis ta, kad jie naudoja metalinį kastuvą ar šaukštą. Molis neturi liestis su metalu.

V Iš skaitytojų laiškų
„Molis pakeitė mane vaistais. Aš geriu šaukštelį į stiklinę vandens 2–3 kartus per dieną. Poliartritas gydomas kompresais. Praskiestas molis iki grietinės konsistencijos, ant skaudamos vietos uždėkite skudurėliu, aliejine šluoste, apvyniokite šiltai, palaikydami 2–3 valandas. Kiekvieną kartą naudodavau šviežią molį. “
„Aš surinkau 10–12 kg molio, maišiau su jūros vandeniu ir 2 valandas laikiau skaudamą ranką. Nuo to laiko nepamenu apie artritą. Kitą kartą mėlynojo molio gabalas, sveriantis 7–10 kg, mediniu kastuvu buvo suskaldytas ir pamirkytas vonios kambaryje. Esant 35 ° C temperatūrai, pusantros valandos gulėjau vonios kambaryje, keisdama vandenyje pakabintą molio masę gerklės vietoje. Hemorojus išnyko. Skausmas praėjo kitą dieną. “
Kuo didesnė molio kompreso masė, tuo daugiau nešvarios energijos jis sugeria.
Kaip pašalinti skausmą

Skausmas yra sveikatos „sargas“. Skausmas signalizuoja, kad kūne kažkas ne taip. Perspėjimai apie nelaimę siunčiami ne tik dėl išorinių sužalojimų: dūrio, kraujosruvų, pjovimo ir pan., Bet ir dėl vidaus ligų. Kai kurie tuoj pat išgeria vaistus nuo skausmo, nuslopina skausmą, tačiau tai varo ligą į vidų. Svarbiausia yra nustatyti skausmo priežastį.
Galvos skausmas Jei skauda pusę galvos, tai reiškia, kad sergate migrena. Dažnai tai sukelia kaklo stuburo osteochondrozė.
Ar jums atrodo keista, kad galvos skausmą sukelia osteochondrozė? Paaiškinu: stuburo darbo anomalijos apsunkina kraujo tiekimą į smegenis, o energijos srautai taip pat nepraeina.
Norėdami greitai pašalinti skausmą, prie galvos pritvirtinkite kopūstų lapus ar žalių bulvių griežinėlius – jie gali būti prisegti prie galvos. Jei norite atsikratyti gimdos kaklelio osteochondrozės – nakčiai padėkite po kaklu beržo šaką.
Migrena gydo Tibeto stuburo masažą. Tai aprašyta 1 knygoje.
Nugaros skausmas – osteochondrozės rezultatas. Jums gali būti pasislinkęs slankstelis. Osteochondrozė gydo Tibeto masažą. Greitai pašalina skausmą, kurį galite padaryti vonios kambaryje. Vonia, kurios vandens temperatūra 37 ° C, atsigulkite 5 minutes, įpilkite verdančio vandens, kad būtų patogiau. Tada pailsėkite kojas ir pečius prie vonios kraštų – jūsų stuburas bus atsipalaidavęs. Lėtai judinkite klubus į dešinę ir kairę 2-3 minutes. Apvyniokite. Pailsėkite alkūnes ant dugno ir padėkite galvą ant delnų. Paspauskite pilvą į apačią. Palaikykite šioje padėtyje 1 minutę (kojos guli ant vonios kraštų). Perkelkite pilvą išilgai dugno.
Plaukite aukštyn ir žemyn, 50 kartų spausdami pilvą prie vonios dugno.
Skrandžio skausmas dažnai būna gastrito pasekmė. Išpilkite 0,5 stiklinės vandens iš vienos stiklinės į kitą 10-15 kartų ir gerkite šį vandenį. Jei tai darysite kelis kartus per dieną, pamiršite apie skausmą.
Kepenų skausmas – nuobodu, skaudantis skausmas dešinėje pusėje, rėmuo, apetito stoka. Išmaišykite 1 arbatinį šaukštelį medaus stiklinėje šilto mineralinio vandens ir gerkite ant tuščio skrandžio mažais gurkšneliais. Tada uždėkite karšto vandens buteliuką ant kepenų srities ir atsigulkite 40 minučių. Jei kepenys pradeda „graužti“, „graužti“ – gydymas baigėsi.
Skausmas nuleidžia išangę – bėdos tiesiojoje žarnoje simptomas. Ar turite vidurių užkietėjimą? – Reikia išgydyti. Paprastas būdas – mikroklizdai iš 2 valg. šaukštai vandens ir 2 šaukštai. šaukštai augalinio aliejaus. Įdėkite naktį – ryte bus ištuštinimas.
Ypač pavojingas skausmas – tiesiai į kirkšnį, tai rodo apendicitą. „Dugninis“ skrandžio skausmas būdingas opai (ašarojimas, pjovimo skausmas yra labai pavojingas, jo negalima toleruoti – būtina skubiai vykti į ligoninę).
Apatinės nugaros dalies skausmas (kai sunku ištiesinti) kalba apie sergantį inkstą. Atminkite – pumpurai mėgsta šilumą! Įmeskite degtinės vakare iš vakaro, nakčiai užsiriškite vilnonį šaliką, ir skausmas praeis. Verta keletą dienų nešioti vilnonę skara ant apatinės nugaros dalies.
Šunų diržas padeda dar geriau. Apskritai, produktai, pagaminti iš šunų plaukų, turi stiprų gydomąjį poveikį: „šuns“ dangtelis ar tvarsliava ramina galvos skausmą; dėl otito (ausų skausmas) – tvarstis; su gimdos kaklelio osteochondroze ir angina – skara; bronchitas – liemenė; sergant plaučių uždegimu, dėvėkite striukę; su radikulitu – diržas. Jei skauda rankas, kumštinės pirštinės jums padės; dėl kojų skausmo – kojinės; keliai – kelio pagalvėlės.
Kelio skausmas. Kelių skausmo priežastis gali būti sergantys inkstai. Taigi, jūs turite juos išvalyti. Šie kompresai nakčiai greitai malšina kelių skausmą: sumaišykite 1 valg. Šaukštą sodos, druskos, medaus, garstyčių ir paskirstykite skaudantį kelį. Ant viršaus uždėkite polietileno, vatos ir tvarsčiu. Ryte nuplaukite šiltu vandeniu. Kursas – mažiausiai 4 procedūros.
Krūtinės skausmas – mastopatija. Aš išgydžiau šimtus moterų su celandino tinktūra, aprašyta 1 knygoje. Krūtinės skausmas gerai pašalina kopūstų lapą. Arba galite patrinti burokėlius, sumaišyti su medumi (1: 1) ir pritvirtinti prie krūtinės. Varnalėšos lapas dar greičiau sušvelnins skausmą.

Žmogus ir šuo

Klausimas: Kodėl daugelis laiko šunis?
Atsakymas: Nuo senų senovės šuo padėjo žmogui. Vyras išgyveno dėl šuns: ji padėjo medžioti.
Kai vaistai neišgelbėja, susiraskite gerą šunį: jis gali išgydyti ar palengvinti kančias. Šuo malšina stresą, atsipalaiduoja. Dabar pasaulyje daug žmonių miršta nuo onkologijos, kraujagyslių ligų. Mes mirštame nuo agresijos. Yra atvejų, kai šunys palengvino sunkių ligų eigą, pasisėmę neigiamos energijos.
Vieną dieną Rafailas Slotinusas netoli metro pamatė verkiančią senutę. Į ją niekas nekreipė dėmesio. Slotinas kreipėsi, paklausė, kas nutiko. Paaiškėjo, kad močiutė gyveno bute, kurio savininkai išvyko į užsienį. Namą ji saugojo su šunimi. Naktį vagys lipo į viršų. Dviejų šuo įkando, o trečiasis patraukė mirties rankena ir gangsteris ją nušovė. Buvo šuniukas – pusantro mėnesio kalė, kurią ji pasiūlė į geras rankas.
Kol Rafaelis kalbėjosi su sena moterimi, šuo užlipo jam prie krūties, o iš ten – į marškinių rankovę tarp marškinių ir lagamino. Laikosi tik uodega. Močiutė buvo patenkinta, sakė, kad šuo rado šeimininką. Pavadinkite šuniuką Mona Liza.
Mona buvo protinga. Pirmą kartą ji gyveno
dėžutėje iš apačios. Ji sėdėjo taip tyliai, kad uošvė jos nepastebėjo. Mona buvo kryžius tarp aviganio ir haskio. Pusantrų metų, žaisdamas su šunimis, vežiodavausi visus. Net skalikas negalėjo jos sugauti žaidime.
Paaiškėjo, kad Mona gali gydytis. Rafaelis turėjo apatinės nugaros dalies skausmą. Jis gulėjo ant šono ant sofos, rankomis trindamas nugarą. Mona žaidė ant grindų, matydama savininko judesius, pašoko už jo. Tada, remdamasi atgal į sieną, ji spaudė visas savo letenas ties kryžkaulio vieta. Rafaelis sušuko iš skausmo – ir jis iškart pasveikė. Ir Mona atrodė spindinti, patenkinta. Ji pažvelgė į akis ir atrodė klausianti: „Ar skausmas dingo?“.
Kai Slotiną ištiko širdies priepuolis, Monos letenos atsigulė ant pečių, neleisdamos Raphaeliui judėti. Jis pagalvojo: „Ir taip sunku kvėpuoti, bet čia trukdo“. Jis pradėjo persekioti šunį, tačiau ji ilsėjosi, nepaleidžia. Rafailiui teko dažnai kvėpuoti – ir jo širdis nuramino.
Kai šeimininko dešinė koja yra ankšta, Mona guli šalia jos ir sušildo. Ir skausmas praeina.

V Iš skaitytojų laiškų
„Pietuose užkrėsti maliarija. Liga mane išsekino. Kartą įvyko labai stiprus puolimas. Viskas drebėjo po antklode, buvo lipniu prakaitu. Šuo Hound Desi įlipo į lovą ir laižė visą kūną. Po to aš perėjau prie pakeitimo “.

Leave a Reply