Salicilo rūgštis nuo grybelinės nagų infekcijos apžvalgos

Onichomikozės gydymas atliekamas naudojant salicilo rūgštį. Ši priemonė naudojama kaip pagrindinio gydymo metodo papildoma terapija. Šis įrankis naudojamas tik išoriškai. Yra daug salicilo rūgšties vartojimo onichomikozei variantų.

Bendrosios savybės

Pirmuosius grybelinės nagų infekcijos požymius reikia vartoti salicilo rūgštį. Šis įrankis turi šias teigiamas savybes:

 1. Atsiranda antiseptinis veiksmas. T. y., Vartojant rūgštį, slopinamas įvairių mikroorganizmų aktyvumas.
 2. Jis turi tą patį keratoplastinis ir keratoplastinis poveikis. Tai yra, kai jį naudosite, jis sušvelnins nagą ir padidins normalaus ragenos sluoksnio susidarymą. Vienas iš svarbiausių efektų gydant grybelines nagų infekcijas.
 3. Kai kuriais kiekiais rūgštis turi priešuždegiminis ar sausinantis veiksmas. Būtina sumažinti odos aplink nagų plokštelę grybelinės infekcijos sunkumą.

Šią rūgštį išleiskite į įprastus stiklinius butelius, kurių koncentracija skiriasi. Paprastai su grybeline nagų infekcija naudojamas 5% tirpalas.

Vartojimo indikacijos

Svarbu atsiminti, kad salicilo rūgštis nuo grybelinės nagų infekcijos pirmiausia yra keratolitinė. Todėl jis aktyviai naudojamas, kai onichomikozės atveju yra ryški hiperkeratozė. Tai lydi raginio nago sluoksnio sustorėjimas, patologinis augimas. Taip yra dėl grybelinės infekcijos poveikio sveiko nago ypatumams. Bet toks hiperkeratozės sluoksnis apsunkina vaistų įsiskverbimą į nagų storį. Todėl salicilo rūgštis visada naudojama tiksliai, norint sušvelninti tokius ryškius ragenos sluoksnio augimus.

Kontraindikacijos

Nenaudokite salicilo rūgšties esant individualiam komponentų netoleravimui. Akivaizdus alerginės reakcijos pasireiškimo netoleravimas, pasireiškiantis odos niežėjimu, deginimu ir paraudimu.

Nėštumo ir žindymo metu salicilo rūgšties tirpalas nerekomenduojamas. Vaikų grybelinėms infekcijoms gydyti reikia gydyti tik vieną nagą; neleidžiama gydyti kelių nagų ar odos vienu metu.

Svarbu, kad jie rūgštį naudotų tik išoriniam ir vietiniam gydymui. Neleisk naudoti lėšų viduje.

Kaip naudoti?

Taikyti salicilo rūgštį nuo grybelinės nagų infekcijos gali būti grynos formos arba pridedant įvairių tepalų. Ir namuose galite paruošti salicilo tepalą. Vaistinėje taip pat yra tam tikros formos tepalų, todėl palengvinti terapiją galite tiesiog nusipirkti ten.

Sprendimas

Onichomikozės metu salicilo rūgštis naudojama tirpalo pavidalu, kad būtų galima tiesiogiai tepti ant nagų. Šiais tikslais išbandykite ant medvilninio padėklo arba medvilninio tampono. Į anksčiau išvalytą nagą patepkite kelis ml rūgšties; vidutiniškai sunaudokite ne daugiau kaip 2 ml. Vienkartinė dozė per parą suaugusiesiems yra ne didesnė kaip 10 ml rūgšties vienam nagui. Vaikams ši paros dozė yra 1 ml.

Vieną savaitę tepkite salicilo rūgšties tirpalą. Tuomet reikia padaryti pertrauką savaitei ir vėl atlikti rūgšties vartojimo kursą.

Taikyti tirpalą turėtų būti plonu sluoksniu, pageidautina vengti sąlyčio su oda. Odą aplink nagą prieš naudojimą galite sutepti įprastu maitinamuoju kremu.

Tepalas

Salicilo rūgšties tepalas tepamas paveiktoje vietoje plonu sluoksniu. Prieš tai būtinai nugarinkite nagų plokštelę. Vienu metu reikia naudoti apie 0,2 gramo tepalo. Jis turėtų būti tepamas lengvai trinant judesius.

Tada palaukite, kol tepalas visiškai įsigers.

Tas pats tepalas gali būti naudojamas kaip kompresas. Tokiais atvejais pastebimas nago minkštėjimas, kuris padeda jį nuvalyti įprasta dilde. Turite paimti 0,5 gramo tepalo ir užtepti ant nagų. Iš viršaus būtina apvynioti marlės tvarsčiu ir palikti 30 minučių. Jei yra ryškus nago sustorėjimas, kompresą reikia palikti maždaug 1 valandą. Kai kompresas bus pašalintas, tada jūs turėtumėte nuvalyti nagą įprastu failu. Būtina atsargiai ir be staigių judesių nuvalyti stratum corneum perteklių.

Nagų vonia

Kaip ir kitas priemones, salicilo rūgšties galima įpilti į vonią nagams. Turėtumėte išgerti karštą degtinę, į ją įkišti vinį ir palikti 30 minučių. Tada lašinkite vonioje apie 2–3 ml salicilo rūgšties tirpalo. Viską gerai išmaišykite ir palaikykite nagą apie 15 minučių.

Naminis tepalas

Sergant onichomikoze, salicilo tepalą galima paruošti namuose. Turėtumėte išgerti 70 gramų vazelino ir 10 g rūgšties tirpalo. Viską gerai išmaišykite ir palikite šaldytuve 1 valandai. Paruoštas tepalas laikomas ilgiau nei 4 dienas.

Tepkite jį plonu sluoksniu ant pažeistos nagų vietos. Palaukite, kol tepalas visiškai įsigers. Jis turėtų būti naudojamas keletą kartų per savaitę 2-3 savaites. Tada jūs turėtumėte padaryti pertrauką vienai savaitei ir vėl pradėti gydymą šiuo tepalu.

Salicilo rūgšties savybės

Norint pasiekti keratoplastinį ir keratolitinį poveikį, reikia naudoti salicilo rūgštį. Kadangi tai lemia ragenos sluoksnio atsipalaidavimą ir aktyvių komponentų įsiskverbimą į nagą.

Rūgštis būtina patepti per 3–6 mėnesius. Tik būtinai laikykitės schemos su pertraukimais. Kadangi per didelis tokios priemonės naudojimas gali pabloginti grybelinės infekcijos eigą dėl sveiko nago pažeidimo.

Pavartojus salicilo rūgšties tirpalo ar tepalo pavidalu, būtina tepti antimikotinius vaistus. Prieš naudodamiesi šiuo įrankiu, pasitarkite su gydytoju.

Salicilo rūgšties naudojimo nuo grybelinės nagų infekcijos apžvalgos

Kotryna, Novorosijskas

Naudota salicilo rūgštis gydant kojų nagų grybelines infekcijas. Aš bandžiau tuo pačiu tirpalą ir tepalą. Iš pradžių juos taikydavo savaitę, po to darydavo pertrauką dviem savaitėms. Po trijų mėnesių pagerėjimo nebuvo, tiesiog grybelinė infekcija nepasklido toliau. Dėl to liga vėl pasirodė, ir aš paprašiau gydytojo pagalbos.

Anastasija, Kurganas

Taikoma salicilo rūgštis grybelinėms nagų infekcijoms minkštinti, nes nagas labai sutirštėja. Aš tepiau tepalą kompreso pavidalu 1 valandą, po kurio aš viską išvaliau specialiu failu. Tada įdėkite įprastą vaistinės tepalą nuo grybelinės infekcijos. Šiuo metodu iškart atsikračiau problemos ir daugiau grybelinės nagų infekcijos negrįžo.

Regina, Surgutas

Grybelinės nagų infekcijos metu vyro vyro nagą ji tepė salicilo rūgštimi. Kiekvieną dieną pateikite tą patį sprendimą. Tokio įrankio poveikis nebuvo, bet baisi grybelinė infekcija, kuri taip pasklido toliau. Todėl mes nuėjome pas gydytoją, kuriam jis mums pasakė, kad iš vaistinės būtina naudoti daugiau tepalų su antimycotikais.

Larisa, Tiumenė

Pirštų nagai buvo grybelinė infekcija prieš trejus metus. Aš visada einu pas gydytoją, bet paskutinį kartą nevažiavau ir nusprendžiau pačiai išgydyti ligą. Tepalą tepkite ant nagų kiekvieną pusvalandį. Padarykite pertraukas, kaip turėtų būti. Rūgštis puikiai suminkštino nago plokštelę, kuri palengvino jos valymą. Tačiau su grybeline infekcija jokių pokyčių neįvyko. Taigi dabar vėl eisiu pas gydytoją.

Kotryna, Severskas

Aš ilgą laiką sergu onichomikoze, išbandžiau daugybę skirtingų priemonių. Aš visada einu į ligoninę, nes man nepatinka savigyda. Namuose aš naudoju salicilo rūgštį tepalu. Žinoma, jo vartojimas žymiai palengvina ligos eigą, tačiau jokiu būdu nepaveikė grybelinės infekcijos.

Daria, Krasnojarskas

Taikoma salicilo rūgštis nuo grybelinės nagų infekcijos tris mėnesius. Naudotas ir tirpalas, ir tepalas. Ši priemonė man padėjo, nes tokio ligos vystymosi pasikartojimo nebuvo. Žinoma, aš laikausi prevencinių priemonių. Vartojant rūgštį grybelinė infekcija visiškai nepraėjo, o tiesiog pažeista zona išaugo, ir aš ją nutraukiau. Mano terapija buvo atliekama maždaug prieš 9 mėnesius. Todėl manau, jei grybelinė infekcija nebūtų išnykusi, ji vėl būtų atsiradusi.

Galina, Kurskas

Salicilo rūgštis nepadeda nuo grybelinės nagų infekcijos. Suvartojama per du mėnesius. Nebuvo jokio efekto, tik nusivylimas ir labiau paveikti nagai. Todėl reikia kreiptis į gydytoją.

Namai > nagų grybelinė infekcija > Salicilo rūgštis nuo grybelinių nagų infekcijų. Kaip naudotis ir atsiliepimai apie gydymą

Ankstesniame straipsnyje mes kalbėjome apie tai, kaip salicilo tepalą naudoti grybelinėms pėdų infekcijoms. Šiandien mes kalbėsime apie tai, kaip galite naudoti šią medžiagą kojų nagų ar pėdų grybeline infekcija.

Tai svarbu! Prieš naudodamiesi bet kokiais populiariais receptais, rekomenduojame kreiptis į specialistą ir pasitikrinti dėl grybelinės infekcijos. Taip pat aptarkite su juo galimybę naudoti priešgrybelinius vaistus (tepalus, kremus ar lakus) ir salicilo rūgštį.

Salicilo rūgštis nuo grybelinės nagų infekcijos

Šis vaistas yra beveik bet kuriuose namuose ir jį galite lengvai nusipirkti bet kurioje vaistinėje (net mažame kaimelyje).

Salicilo rūgšties koncentracija yra 1, 2, 3, 5 ir 10%. Grybelinėms nagų infekcijoms gydyti geriausia naudoti 3 ir 5% rūgšties koncentraciją.

Norint gauti maksimalų gydymo poveikį, rekomenduojama nagą iš anksto garinti vonioje su soda, actu ar muilu. Kojos troškinamos mažiausiai 10–15 minučių. Per tą laiką nagų paviršius suminkštėja ir išsivalo, o tai leidžia salicilo rūgščiai greičiau ir giliau prasiskverbti į ligos vietą.

Salicilo rūgštis tepami sergantiems nagams iki 2 kartų per dieną (ryte ir vakare). Patogiausias būdas atlikti šią procedūrą naudojant ausų lazdeles ar medvilninius tamponus. Venkite rūgšties ant sveikos odos aplink nagą.

Atminkite, kad šis gydymo metodas veikia pradinėje onichomikozės stadijoje, kai pažeidžiama ne daugiau kaip 1/3 nagų srities.

Gydymo trukmė yra nuo 1 mėnesio iki šešių mėnesių. Esant pažengusiai grybelinės infekcijos stadijai, labai rekomenduojama vartoti salicilo rūgštį kartu su priešgrybeliniais vaistais, nes vien tik ji nepajėgs išsivystyti onichomikozei.

Salicilo tepalas ir grybelinė nagų infekcija

Tepalo sudėtyje yra salicilo rūgšties (25%), o likę 75% yra pagalbiniai komponentai. Todėl tepalo naudojimo onichomikozei principas yra visiškai tas pats.

Prieš tepant, kojos išgarinamos, po to tepalas tepamas plonu lygiu sluoksniu ir leidžiamas įsigerti į nago paviršių. Procedūros pabaigoje rekomenduojama sėdėti 15-20 minučių ramybėje, kad tepalas gerai įsigertų.

Salicilo tepalas naudojamas nuo 1 iki 3 kartų per dieną mėnesį. Jei po mėnesio gydymo nepastebėjote teigiamų pokyčių, pasikonsultuokite su gydytoju dėl tikslesnės diagnozės ir kitų vaistų.

Antiseptikas „Grožis ir sveikataSveikos prekės“

 • Rūpinamosios kosmetikos šampūnas, veido kremas, veido kaukė, dušo želė, plaukų kaukė, rankų kremas …
 • Makiažo nagų lakas, tušas, akių šešėliai, „Aliexpress“, lūpų blizgis, lūpų dažai …
 • „Aliexpress“ kosmetikos aksesuarai, kosmetinis krepšys, nagų lipdukas, šukos, makiažo šepetėlių rinkinys, „Avon“ …
 • Kvepalai moterims, Vyrams, „Unisex“, „Avon“, „Oriflame“, „Nouvelle Etoile“ / Naujas įkrovimas
 • Sveikata ir grožis Plaukų džiovintuvas, „Aliexpress“, „Philips“, plaukų tiesintuvas, epiliatorius, „Braun“ …
 • Sporto prekės Sportinis maistas, Dviračiai, Aliexpress, Sporto programa, Torneo, Sporto salė …
 • Sveikatos priežiūros produktų papildai, dantų pasta, vitaminai, tarpikliai, Aliexpress …
 • Lieknėjantis Leovit, Evalar, Sibiro pluoštas, Floresan (Floresan), Guamas …
 • Dietos
 • Sporto / kūno rengybos klubai Maskva, Sankt Peterburgas, Samara, Jekaterinburgas, Žemutinis Naugardas, Kazanė …
 • Grožis, sveikata – skirtingi

(Moteris, 55 metai, Noginsk, Rusija)

Galina Sergejevna, gydytoja, sakė, kad jie nebepanaikinami (kaip anksčiau), nes grybelinė infekcija yra matricoje ir ją reikia išnaikinti tabletėmis. Bet ką, vis dėlto, reikėtų pašalinti?

(Moteris, 55 metai, Noginsk, Rusija)

Gydytoja sakė, kad dabar jie neištrinami, bet ką turėjo pašalinti?

Nuimtas ir lygiai toks pat kaip pašalintas. Net yra tokių išimamų rinkinių. Taigi net ir mūsų šlovingajame Sankt Peterburge taip gydykite progresyvias klinikas.

Nagų plokštelės pašalinamos – tačiau iš esmės tai neduoda geriausio rezultato …

Gydytojas pataria tiksliai, kad būtų galima pritaikyti gydymą atsižvelgiant į situaciją. Iš savo patirties aš paskirsčiau tik tokį gydymą. O nago plokštelė būtinai nuimta. Būtent šiuo atveju.

Taip, gal geriau juos nuimti …

(Svečias) Elena 2010 04 24 12:00

Sveiki! Padėkite, išgydykite nagų grybelinę infekciją! Aš turiu nagų grybelinę infekciją abiejose rankose, nagai viduje yra sutirštėję, viduje yra dulkių, bet viršus yra lygus. Pati plokštelė netinkamai auga, pasikeitė forma. Prašau pasakyti, kas iš tikrųjų padės atsikratyti šio negalavimo.

(Svečias) Mashenka 2018.05.05 1:21

Gydome nagų grybelines infekcijas pagal močiutės receptą „Kombucha“, ant nagų nuskutame ploną „Kombucha“ plokštelę.

Taigi jūs galite gydyti grybelinę infekciją visą gyvenimą!
Patikimas receptas pateiktas aukščiau. Paruošti vaistai paprastai taip pat nepadeda (būtina, kad priemonė ĮKVĖPTŲ į nagus)!

Išbandykite tą pačią kompoziciją, kaip parašyta aukščiau: 2 buteliukai (kiekviename po 40 ml) 2% salicilo alkoholio, 50 ml Fungonis gelio ir butelis Candide tirpalo. Viską sumaišykite ir lašinkite ant visų nagų 1–2 lašus ryte ir vakare.
Jei turite papildomų klausimų – parašykite šiuo adresu [apsaugotas el. Paštas]

(Zhen., 38 metai, Sankt Peterburgas, Rusija)

Prašau pasakyti, ar kandidatą galima pakeisti kitu vaistu? Pavyzdžiui, ištirpinkite kapsulę „Fungonis Gel“?

(Svečias) Valerija 2015 09 19 07:58

„Candide“ yra sprendimas. ir yra pigesnis nei Fungonis gelis. Geriau nuoširdus.

(Svečias) Elena 2010-03-05 14:12

(Svečias) Elena 2010 04 09 15:19

Sveiki, Vitalijus Maksimovičius! Mūsų mieste tokių vaistų kaip „Candide“, „Fungonis Gel“ nėra. Prašau pasakyti, ar yra kitų veiksmingų priešgrybelinių vaistų: tirpalų, tepalų, lakų. Ką dar galima išgydyti? Prašau pasakyti man iš anksto.

Elena, dubliuok savo laišką man el. Laiške. adresas! Komentaruose neįmanoma normaliai keistis informacija!

Sukurkite naują pranešimą. Bet jūs esate neteisėtas vartotojas.

Jei jau esate užsiregistravę, tada „prisijunkite“ (prisijungimo forma viršutinėje dešinėje svetainės dalyje). Jei esate čia pirmą kartą, užsiregistruokite.

Jei užsiregistruosite, galėsite toliau sekti atsakymus į savo įrašus, tęsti dialogą įdomiomis temomis su kitais vartotojais ir konsultantais. Be to, registracija leis jums užmegzti asmeninį susirašinėjimą su konsultantais ir kitais svetainės vartotojais.

Norėdami užsiregistruoti Sukurkite pranešimą neregistruodamiesi

 • Visos forumo temos “Apie viską” (29126)
 • Moteris išleido apie 2 milijonus rublių, kad atsikratytų „kojų kolonų“ (26)
 • Mirė Dmitrijus Solovjovas sirgo keliomis sunkiomis ligomis (5)
 • Tinginystė ar būtinybė? Kodėl žvaigždės atpalaiduoja skrandį (18)
 • Badaujanti japonų mergina parodė, kaip ji atrodė 17 kilogramų (16)
 • Irina Khakamada prisiminė, kaip jos „ypatinga“ dukra buvo gydoma nuo vėžio (34)
 • Indijoje vyras pardavė jaunos žmonos inkstą, nes jos artimieji negalėjo patenkinti jo reikalavimo dėl kraiko (47).
 • 30-metė angla, kurios menopauzė prasidėjo nuo 11 metų, galėjo pastoti sergant IVF (7).
 • „Taip, menopauzės metu galite būti sekso simbolis“: Pamela Anderson davė nuoširdų interviu (34)
 • Dantenų sveikata: kasdieninė grožio priežiūra (1)
 • Kaip išvengti šalčio žiemą (1)
 • Parduoti garbę nuo jaunystės? Viskas apie merginas, kurios savo nekaltumą paskelbė aukcione (44)
 • Kodėl atsiranda galvos svaigimas (2)
 • Modelis, kuriam atėmė koją panaudojus tamponą, amputavo antrąją galūnę (35).
 • Armenas Džigarkhanianas buvo skubiai paguldytas į ligoninę (149)
 • „Jis turi antsvorio ir vartoja tabletes nuo nuplikimo“: Baltiesiems rūmams buvo pasakojama apie Donaldo Trumpo sveikatą (2)
 • 68-erių dainininkė Jadwigu Poplavskaya atsitrenkė į mašiną (12)
 • „Boomera“ žvaigždė Sergejus Gorobčenko buvo skubiai paguldytas į ligoninę (7)
 • Dana Borisova papasakojo visą tiesą apie bandymą nusižudyti (16)
 • Sharon Stone beveik mirė dėl smegenų hemoragijos (16)
 • Jaunystėje rūpinkitės kraujagyslėmis: kaip sumažinti trombozės riziką (0)

Fungonio gelio naudojimo instrukcijos su grybelinėmis ligomis

Gelis „Fungonis“ yra priešuždegiminis tirpalas, skirtas išskirtinai išoriniam naudojimui. Jis skiriamas ne tik traumoms, nudegimams, opoms, egzemai, bet ir grybelinėms ligoms gydyti. Šiame straipsnyje mes jums išsamiau papasakosime apie šio vaisto savybes gydant onichomikozę.

Apie Fungonio gelį

Vaistas parduodamas skystoje formoje, buteliukuose po 25 (50) mililitrų, yra 25 (50) ml dimetilsulfoksido neištirpinto pavidalo.

Paprastai veikliąsias medžiagas organizmas gerai toleruoja ir retai sukelia šalutinį poveikį. Nepaisant to, labai rekomenduojama pasitikrinti dėl pernelyg aktyvios kūno reakcijos. Norėdami tai padaryti, praskieskite „Fungonis“ gelį vandenyje santykiu 1: 2 ir tepkite ant nedidelio odos ploto, jei po 15–20 minučių nėra paraudimo, galima pradėti gydymą.

Kontraindikacijos yra: nėštumo ir žindymo laikotarpis, katarakta, glaukoma, insultas, miokardo infarktas, vaikai iki 12 metų.

Kitas svarbus faktas yra tai, kad gelis „Fungonis“ sugeba sustiprinti kitų vaistų poveikį, todėl jo vartojimas kartu su kitais vaistais yra įmanomas tik pasitarus su gydytoju. Priešingu atveju gali kilti nemalonių pasekmių, keliančių pavojų paciento sveikatai.

Kaip gydyti grybelinę infekciją Fungonis gelis

 1. Nagų ar odos grybelinėms ligoms gydyti „Fungonis Gel“ galima skirti nuo 1 iki 2 kartų per dieną. Pradinėse ligos stadijose, kaip taisyklė, jie apsiriboja tirpalo vartojimu kartą per dieną ir tik vietiniu poveikiu. Su labiau pažengusiuose etapuose gali būti papildomai skiriami vaistai vidaus vartojimui (tabletės).
 2. Prieš tepdami tirpalą, kojos ar kitos kūno dalys, paveiktos grybelinės infekcijos, išgarinamos šiltame vandenyje, naudojant soda su muilu, ir sausai nušluostomos švariu rankšluosčiu.
 3. Ant sausos ir švarios odos ar nagų „Fungonis“ gelis praskiedžiamas santykiu 1: 1 ir užtepamas švaria ausies lazda arba medvilnės kilimėliu. Tai svarbu! Tirpalą reikia gydyti tik grybelinės infekcijos paveiktose vietose.
 4. Taip pat galima užtepti marlinėmis servetėlėmis, sudrėkintomis „Fungonis“ gelyje, kurios yra padengtos polietilenu ir pritvirtintos tvarsčiu.
 5. Gydymo trukmė priklauso nuo individualių paciento savybių ir ligos stadijos. Paprastai tai trunka nuo 3 savaičių iki 4-6 mėnesių.

Atminkite, kad atsiradus alerginėms reakcijoms, tokioms kaip išbėrimas, stiprus niežėjimas ir paraudimas, gydymą reikia nedelsiant nutraukti ir pasikonsultuoti su gydytoju.

Privalumai ir trūkumai

 • Lengva naudoti.
 • Maža kaina
 • Efektyvumas pradiniuose etapuose.

Tai taip pat padeda kovoti su grybelinėmis nagų infekcijomis.

Apie šį sprendimą sužinojau tik šiais metais, tačiau paaiškėja, kad tai labai universali priemonė. Bet kadangi aš tai naudoju tik vienu atveju, aš jums tai papasakosiu.

Jei kas nors susiduria su grybeline nagų infekcija, jis žino, kad nagų grybelinės infekcijos gydymo priemonės turi būti keičiamos taip, kad nesukeltų priklausomybės. Taigi, aš pakaitomis viską, ką galiu 🙂

Šiuo metu tiesiog naudojuosi šiuo įrankiu. Bet pats savaime „Fungonis“ gelis yra sprendimas, kuriame reikia kažko pridėti, kad sustiprintumėte efektą. Taigi aš pridėjau Greziosulfate. 50 ml Fungonis gelio – 1 tabletė Greziosulfato, 100 ml Fungonis gelio – 2 tabletės Greziosulfato. Tabletes galima iš anksto sutraiškyti. Aš nusimečiau bučinį ir turėjau laukti beveik dieną, kol šis reikalas ištirps 🙂 Štai tik posakis apie mane – "Paskubėk, prajuokink žmones".

Pats savaime „Fungonis“ gelis yra nebrangus (kažkur 50–60 rublių), tačiau „Greziosulfatas“ nėra pigus (apie 250 rublių. 10 tablečių). Na, o kam dabar lengva? Reikia, tada reikia.

Taigi, aš ištirpinau piliulę ir uždėjau šį sprogstamąjį mišinį ant nagų – vėl už viską. Struck (paskutinį kartą auga) aš procesą gydymui, sveiką – prevencijai. Kodėl yra sprogstamasis mišinys? Yra lengvas, ne visai malonus (man) kvapas. Jis nėra kaustingas, o šiek tiek saldus. Na, ir dar daugiau kai šis tirpalas liečiasi su oda ar nagu, reakcija prasideda ir tirpalas sušyla. Ne, jis nedega, bet nuo jo šilta. Čia nėra nieko baisaus ir viskas yra absoliučiai toleruojama (jokio diskomforto).

Pagalba – padeda. Nors naudoju apie 2–3 savaites, tačiau kadangi grybelinė infekcija neauga ir neprigyja ant sveikų pirštų, vadinasi, padeda. Vienintelis momentas yra ilgai džiūsta ir įsigeria. Ir kai žiūrite į savo pirštus, pastebimas tarsi riebumas. Tačiau, naudodama šį tirpalą, ant kojinių niekada nepastebėjau riebalų dėmių. Net jei kažkas buvo, jis lengvai nusiplauna.

Kalbant apie kojines. Geriau juos mirkyti verdančiame vandenyje 95 laipsnių. Nuplaukite atskirai, o geležis turi būti aukštos temperatūros, jei skalbiama žemesnėje vandens temperatūroje 95 laipsnių. Grybelinė infekcija miršta esant tokiai aukštai temperatūrai..

Taip pat planuoju nagus apdoroti 2 mėnesius (tai yra, man dar 1,5 mėnesio į priekį). Net jei visi nagai bus sveiki, tada esu prevencijai, o ne vėl gydymui.

Kaip naudoti Fungonis gelį nuo grybelinės infekcijos

Antiseptinės savybės leidžia naudoti Fungonis gelį nuo grybelinės nagų infekcijos, jis gerai susidoroja su išorinėmis infekcijos apraiškomis. Bet visiškai išgydyti galima tik kartu su gydytojo paskirtais vaistais.

 • 1. Kaip Fungonis gelis veikia grybelinę infekciją, savybes ir naudą
 • 2. Kaip naudoti „Fungonis“ gelį gydant grybelines infekcijas?
 • 2.1. Grybelinių nagų infekcijų gydymas
 • 2.2. Fungonio gelis, skirtas mikozei, sustabdo gydymą
 • 3. Svarbūs gydymo aspektai
 • 4. Gelis „Fungonis“ kaip prevencinė priemonė nuo nagų grybelinės infekcijos

Kaip Fungonis gelis veikia grybelinę infekciją, savybes ir naudą

Gelis „Fungonis“ yra priešuždegiminis vaistas, naudojamas įvairioms kojų odos ligoms, lydimiems uždegiminiams procesams. Priešgrybelinis poveikis grindžiamas vaisto galimybėmis:

 • išvalykite bakterinės floros odą;
 • ramina niežėjimą;
 • sustabdyti skausmą;
 • pagreitinti audinių regeneraciją;
 • skatinti išorinių antimikotinių vaistų įsisavinimą.

Įrankis yra dviejų formų dimetilsulfoksido pagrindu. Pirmasis yra koncentratas, kuriame yra 99% veikliosios medžiagos, kuris naudojamas tirpalams ruošti. Antrasis yra tepalai ir geliai, kurių koncentracija svyruoja nuo 25 iki 50%. Abi formos yra vienodai patogios naudoti, lengvai tepamos ant pažeisto nago. Kiti privalumai:

 • naudojimo paprastumas;
 • saugumas;
 • prieinamumas.

Fungonis gelį reikia vartoti atsargiai, yra keletas kontraindikacijų, kurias turite žinoti prieš gydymą. Sąrašas yra gana didelis:

 • akių ligos (katarakta ir glaukoma);
 • širdies ir kraujagyslių sistemos patologija;
 • patyrė insultą ar širdies smūgį.

Nerekomenduojama vartoti šio vaisto nėštumo ir žindymo laikotarpiais, taip pat jaunesniems nei 12 metų. Galimas šalutinis poveikis, kuris gali pasireikšti išbėrimu, niežėjimu ir deginimu, odos sausumu. Norint išvengti nepageidaujamo savarankiško gydymo poveikio, vaisto vartojimo išvakarėse būtina pasitarti su gydytoju.

Kaip naudoti Fungonis gelį gydant grybelines infekcijas?

Prieš vartojimą patartina patikrinti odos reakciją į vaistą. Šiuo tikslu „Fungonis“ gelis:

 • skiedžiamas vandeniu santykiu 1: 2;
 • medvilninis tamponas, sudrėkintas tirpalu, sutepamas nedideliu odos fragmentu;
 • Jei po 15–20 minučių neapdorota sritis paraudusi, tirpalas gali būti naudojamas gydymui.

Esant priešingai situacijai, geriau atsisakyti tokio gydymo ir pasirinkti kitą gydymo priemonę. Terapiniais tikslais vaistas gali būti naudojamas pagal kelis receptus. Paprasčiausia forma koncentratas skiedžiamas vandeniu lygiomis dalimis ir užpilamas paveiktose odos vietose ar užkrėstų nagų paviršiuje. Mišinys su salicilo alkoholiu ir Candida tirpalu turi veiksmingą poveikį. Jo paruošimui reikės maišyti:

 • skystas Fungonis gelis 50 ml;
 • salicilo alkoholis 80 ml;
 • „Candida“ tirpalas 20 ml.

Savarankiškai paruoštos priemonės yra vienodai veiksmingos nuo odos mikozės ir nagų plokštelių onichomikozės. Skirtumai yra susiję su gydymo procedūra.

Grybelinių nagų infekcijų gydymas

Privalomas terapijos etapas yra išankstinis nagų garinimas. Norėdami tai padaryti, naudokite muilo-sodos tirpalą. Jis paruoštas:

 • 25 gramai sodos ir 50 gramų muilo drožlių;
 • komponentai užpilkite karštu vandeniu;
 • viską gerai išmaišyti.

Galūnės virė 15 minučių. Prieš tepdami tirpalą, nagai turi būti apdoroti:

 • nagų dildė keratininiams nagų plokštelių sluoksniams pašalinti;
 • nukirpkite paveiktas vietas nuo laisvojo krašto;
 • kruopščiai nuvalykite nagus nuo drėgmės likučių ir gydymo pėdsakų.

Kai nagų plokštelės paruošimas bus baigtas, galite pradėti tepti vaistą. Procedūrą galima atlikti trimis būdais:

 1. Tirpalas tepamas medvilniniais tamponais, diskais arba savaime susuktais tamponais, rekomenduojama gydyti tik paveiktas vietas, tada suteikti 5 minutes poilsio, kad vaistas įsigertų.
 2. Marlės servetėlė, diskas ar tvarsliavos gabalas, sulankstytas keliais sluoksniais, mirkomi tirpale, uždedami ant paveikto nago ir pritvirtinami tinku.
 3. Gydytojo rekomendacija, naudojant tirpalą, galima išsimaudyti, šiuo atveju nagų plokštelės po procedūros yra apdorojamos manikiūro įrankiu.

Kaip nurodė gydytojas, „Fungonis Gel“ gydant grybelines nagų infekcijas kartu su išoriniais antimycotic vaistais. Jie tepami po gydymo Fungonis geliniais nagais pagal mikologo nustatytą dozę.

Fungonio gelis, skirtas mikozei, sustabdo gydymą

Pėdos mikozės gydymas taip pat prasideda išankstiniu garinimu vonioje. Galite naudoti tą patį muilo-sodos tirpalą, o užkrėstas odos vietas gydyti pemzos akmeniu, pašalindami negyvus epidermio odos sluoksnius. Tos pačios procedūros gali būti naudojamos gydymui. Antimycotic terapijos variantas yra trinamas tirpalu ar aplikacija:

 • infekcijos vieta kartu su aplinkinėmis vietomis yra apdorojama sudrėkintu tamponu;
 • ant galūnės viršaus, apvynioto polietilenu;
 • tada koja uždedama ant kojos; jei ranka gydoma, naudojama pirštinė.

Procedūra gali išprovokuoti deginimo pojūtį, odos paraudimą, kitas sudirginimo formas. Jei šalutinis poveikis yra pernelyg ryškus, jį lydi skausmas, gydymą reikia nutraukti ir kreiptis į gydytoją.

Svarbūs gydymo aspektai

Visais Fungonis gelio vartojimo atvejais dozę, vartojimo dažnumą ir trukmę turi nustatyti gydytojas. Terapijos reguliavimo kriterijai yra šie:

 • bendra paciento būklė;
 • infekcijos apraiškų specifiškumas;
 • žalos laipsnis;
 • nagų ir audinių regeneracijos atnaujinimo sparta.

Gydymo procese būtina atsižvelgti į kelis svarbius dalykus, kurie daro įtaką terapijos sėkmei:

 • Tirpalui paruošti reikia naudoti distiliuotą arba virintą vandenį;
 • bet kurios koncentracijos tirpalas paprastai naudojamas ne daugiau kaip 1 kartą per 12 valandų;
 • dėl šios priežasties vartojimo dažnis yra nuo 1 iki 2 kartų per dieną;
 • gydymas trunka nuo 3 savaičių iki 6 mėnesių, priklausomai nuo ligos stadijos.

Kaip ir dauguma nepagrindinių išorinių preparatų, „Fungonis“ gelis yra efektyvus ankstyvosiose stadijose, kai atsiranda pirmieji požymiai. Nuosavų antimikotinių „Fungonis Gel“ savybių nepakanka visiškam pasveikimui. Jis naudojamas kaip priedas prie pirmųjų grybelinės infekcijos požymių kartu su išoriniais priešgrybeliniais vaistais, gydant lėtines formas kartu su sisteminiais vaistais tabletėmis ar injekcijomis.

Gelis „Fungonis“ kaip prevencinė priemonė nuo nagų grybelinės infekcijos

Tirpalo vartojimas išlieka aktualus po pasveikimo, jis skiriamas esant didelei pasikartojimo ar pirminės infekcijos rizikai. Profilaktiniais tikslais rekomenduojama vartoti vaistą:

 • tęskite 2–3 savaites po visiško nagų atstatymo ar simptomų pašalinimo ant odos;
 • po apsilankymo baseinuose, voniose, kitose viešose vietose su didele infekcijos tikimybe;
 • esant užkrėstų šeimoje.

Pastaruoju atveju tirpalas apdoroja grindis, vonios kambarį, vonią, dušą, namų apyvokos daiktus, su kuriais pacientas turėjo kontaktą. Profilaktinio vartojimo variantas gali būti batų gydymas tirpalu, kuriame yra didelė veikliosios medžiagos koncentracija.

Leave a Reply