Veiksmingi sklypai nuo grybelinių nagų infekcijų

Nagų grybelinės infekcijos siužetas leidžia greitai ir nenaudojant vaistų atsikratyti nekenčiamos ligos. Medicininiai ligos pašalinimo metodai yra ne tik brangūs, bet neduoda greitų rezultatų. Norint visiškai atsikratyti grybelinės infekcijos, būtina atlikti ilgą gydymo kursą. Ir jei grybelinė infekcija pasijuto vasarą, kai žmonės dėvi atvirus batus, tuomet reikia griebtis būdų, nes grybelinė infekcija gali visiškai sugadinti žmogaus įvaizdį.

Sklypas nuo grybelinės nagų infekcijos

Kokia galia?

Sraigės nuo grybelinės nagų infekcijos veikia tik tada, kai didžiulio tikėjimo žmogus turi magišką apeigą. Jei tikėjimas silpnas, geriausiu atveju rezultatas bus pasiektas vėliau, nei tikėtasi. Apeigos turi būti vykdomos visiškai laikantis instrukcijų. Mažiausias nukrypimas nuo plano gali neigiamai paveikti numatomo rezultato efektyvumą.

Nekeiskite nurodytų „ingredientų“ ir nekeiskite frazių sąmokslo gydymui. Grybelinių nagų infekcijų planus turėtų atlikti patyręs gydytojas, nors dauguma žmonių įsitikinę, kad jie galės savarankiškai atlikti gydymą namuose. Internete galite rasti daugybę kovos būdų. Maldos gali ne tik išgydyti ligą, bet ir atsikratyti jos amžiams.

Sklypas nuo grybelinės infekcijos

Šis sąmokslas dėl grybelinės kojų nagų infekcijos nepadės atsikratyti ligos. Tai galioja tik siekiant užkirsti kelią ligai. Specializuoti gydytojai įsitikinę, kad atlikus prevencines procedūras, grybelinės infekcijos galima išvengti. Kai tik įsigysite naują batą, turite jį sumokėti specialiomis maldomis.

Idealu būtų ši galimybė:

„Kažkur toli, man nepasiekiamoje vietoje, galite pamatyti seną didelį medį. Prieš jį absoliučiai niekas nerūpi. Taigi tegul šis medis man tarnauja kaip gera tarnyba. Tegul medis pasiima tą infekciją, kuri prikibo man prie kojų. Leisk ligai valdyti tave, o ne mane. Gydymas turėtų prasidėti nuo šiol. Tegul grybelinė mano nagų infekcija išgaruoja gilumoje ir miškuose, kur jis ir jo namai. Ir tegul mano žodžiai apsaugo mane nuo bet kokio nereikalingo užkrėtimo. Mano žodis yra stipresnis už plieną, ir jo neįmanoma sulaužyti. Amen “.

Sklypas skaitomas tris kartus.

Visuotinis sąmokslas prieš grybelinę infekciją

Tokio sąmokslo prieš grybelinę infekciją pranašumas yra tas, kad jis tinka tiek rankoms, tiek kojoms, tiek kojai. Geriausia gydyti mažėjančio mėnulio metu. Taigi jūs prisidėsite ne prie ligos augimo, o prie jos mažinimo. Procesas truks keturias dienas.

 1. Dideliame puode reikia užvirti pakankamai vandens, kad jis visiškai uždengtų kojas pagaliuko lygyje. Atvėsus vandeniui, užmerkite užkrėstą kūno dalį į vandenį ir palaikykite apie dvidešimt minučių. Apibrėžkite vandens dubenį ten, kur su juo nieko negali atsitikti, nes jį turėsite naudoti artimiausiomis dienomis.
 2. Įkaitinkite vandenį ir įmeskite į jį vieną šaukštą stalo druskos. Galite naudotis jūra. Du kartus per dieną reikia garinti užkrėstą kūno dalį tokiu vandeniu. Procedūros trukmė yra 15-20 minučių.
 3. Vėl užvirkite vandenį ir įmeskite ten vieną šaukštą terpentino. Garinimo procedūra trunka 15-20 minučių du kartus per dieną. Geriau ryte ir vakare.
 4. Anksti ryte turite atsikratyti vandens, kurį naudojote ankstesnes tris dienas. Geriau jį supilti į tualetą. Draudžiama žiūrėti, kaip jis patenka į vamzdį. Bet tuo pačiu metu reikia atlikti ritualą su specialiomis maldomis.

Ligos kažkaip greitai atsirado. Kur tai atėjo, aš nežinau. Panašiai nenorėčiau žinoti, kur ji dabar eina. Jei tik aš to niekada daugiau neturėčiau. Noriu turėti gražius nagus, gražias rankas ir kojas. Tegul liga ant odos eina tiems, kuriems tai nerūpi. Ten nebus jokių problemų. Būk taip, kaip aš sakiau. Amen “.

Draudžiama atskleisti, ką atlikote ritualą. Net ir turėdami omenyje paslaptį, neturėtų žinoti apie šį nepažįstamąjį. Taigi jūsų nagai greitai taps švarūs, prižiūrimi ir gražūs.

Antrasis ritualo metodas

Šis sąmokslas nuo grybelinės kojų nagų infekcijos apima tai, kad jums vėl reikės vandens, kad galėtumėte kalbėti. Tik šiuo atveju atsargoje įmeskite nedidelę šermukšnio šakelę. Kirmėlė nuo seno buvo naudojama ir atlikdavo gydymo ritualus, kad atsikratytų neapykantos ligos. Pirmiausia turite surinkti vandens dubenyje. Jis gali būti pagamintas tiek iš šulinio, tiek iš krano. Didelio skirtumo nėra.

Ant vandens reikėtų tarti šiuos žodžius:

„Aš laistydamas vandenį ant kryžiaus. Prašau Viešpaties Dievo padėti man per sunkią nelaimę. Prašau padėti, norint atsikratyti grybelinės nagų infekcijos. Man nepatinka, kai jis pasirodo ant mano odos. Noriu, kad ji išdžiūtų ir niekada manęs negrįš. Mano noras yra stiprus. Niekada to neatšauksiu. Esu tikras savo žodžiais. Amen “.

Dabar reikia panirti šakelę į konspiracinį vandenį ir lėtai nušluoti negalavimą nuo jo kojų. Tiesiog nereikia liesti odos odele. Jums tiesiog reikia atlikti judesius, kurie primena valymą. Išleisk likusį vandenį šalia pėdos, kad vanduo bet kokiu atveju nenukristų ant pažeistos kūno vietos. Griežtai draudžiama bet kokį vandenį ant odos pamirkyti rankšluosčiu. Būtina leisti jam išnykti natūraliu džiovinimo būdu.

Stepanovos patarimai

Sąmokslas prieš grybelinę infekciją, kuria naudojasi Natalija Stepanova, turi nepaprastą galią. Tokie sąmokslai, išgydantys net sunkiausias pėdos ligas, atliekami gana lengvai, nors jų efektyvumas yra vienas didžiausių. Veiksmingiausia, jei išmoksti žodžius iš širdies. Galite skaityti. Jums tiesiog reikia perskaityti maldos žodžius taip, kad nebūtų suklupimų ar sustojimų. Tokie veiksmai yra griežtai draudžiami.

Norėdami turėti sklypą nuo grybelinės nagų infekcijos ant kojų, turite atsinešti namo druskos iš skirtingų namų. Galite pasiskolinti iš kaimynų. Paros laiką pasirinkite taip, kad lauke būtų tamsu. Tai gali būti tiek vėlyvas vakaras, tiek vidurio naktis. Dabar įpilkite druskos į vieną indą ir užpilkite verdančiu vandeniu. Šio proceso metu tyliai, bet užtikrintai ištarkite reikiamus žodžius.

„Dieve, Jėzau Kristau, prašau jūsų pagalbos. Gailestingi ir visada padeda. Nepalikite manęs sunkią valandą ramybėje. Prašau pašalinti nagų ligą nuo mano kojos. Nežinau, iš kur jis atsirado, bet aš to nekenčiu. Įsitikinkite, kad grybelinė infekcija neliko, išdžiovinta ir išgarinta. Druska virinama, kad ištirptų, ištirptų ir mano liga. Mano žodžiai amžinai pritvirtinti. Niekada jų neatsikratykite ir nepasiduokite. Amen “.

Šis metodas tinka sąmokslui kovoti su grybelinėmis pėdų infekcijomis. Būtina naudoti atvėsintą vandenį. Norėdami pašalinti nagų grybelinę infekciją, tam tikras vietas, kurias paveikė grybelinė infekcija, turite praplauti konspiraciniu vandeniu. Jei būtina atsikratyti grybelinės pėdos infekcijos, tada nuvalykite vandeniu tik šias vietas.

Baigiamoji dalis

grybelinė infekcija yra liga, kuri jai prasidėjus gali tik sustiprėti. Ji progresuoja, jei nekreipia į tai dėmesio ir laukia, kol praeis savaime. Tai tik klaidingas supratimas. Kovoti su grybeline infekcija būtina visais įmanomais ir neįmanomais būdais, nes nuo to priklauso jūsų išvaizda. Ir šiuolaikinis pasaulis yra suprojektuotas taip, kad visada būtų patenkintas išvaizda. Ir tik tada pažvelk į žmogaus savybes.

Geriausi sklypai nuo grybelinės infekcijos. Mes gydome save!

Kai kurie žmonės bando išgydyti grybelinę infekciją ant nagų magija. Tam jie naudoja sąmokslus, tariamus per tam tikrus ritualus.

Tokių ceremonijų metu būtina atlikti visus veiksmus aiškiai pažymėta tvarka, jie neturėtų būti keičiami, praleidžiami ar pridedami. Magišką tekstą draudžiama keisti. Bet koks grybelinės infekcijos pašalinimo ant nagų ritualas turėtų būti atliekamas mėnuliui artėjant. Priešingu atveju liga nepraeis, o augs. Visoms manipuliacijoms atlikti rekomenduojama pasirinkti rytinį laiką.

Žolelių sklypas

Plantainas padeda pašalinti grybelinę infekciją iš nagų plokštelių. Be jo, apeigoms atlikti reikia kirminų, kurie atsirado po lietaus. Jie turi būti surinkti, susmulkinti, druska. Į šį mišinį įpilkite miltų lapų gabalėlių. Gautos masės tepinės problemines vietas. Ant apdoroto nago viršaus pritvirtinamas tvirtinamasis tvarstis.

Atlikę manipuliacijas, pradėkite skaityti stebuklingus žodžius:

„Pašalink mane nuo negalavimų. Krapus po akmeniu. Ramiai miegok, pašalink visus mano niekšiškus “.

Medicininė perdanga laikoma valandą. Po jo pašalinimo užkrėstos pėdų vietos nuplaunamos jūros vandeniu.

Yra dar vienas šio sąmokslo taikymo variantas. Privaloma

 • Sumaišykite lygias varnalėšų ir plantacijų dalis;
 • Virš jų užpilkite verdančiu vandeniu;
 • Leiskite skysčiui atvėsti ir užpilkite;
 • Padėkite ten kojas ir perskaitykite sklypą nuo grybelinės infekcijos.

Po procedūros oda nušluostoma sausa.

Natalijos Stepanovos rekomendacijos

Gydytojas iš Sibiro, išleidęs populiarią magiškų ritualų kolekciją, siūlo šią ligą spręsti taip:

 1. Eik į tris namus, paprašyk ten druskos, įmesk į baseiną;
 2. Virkite vandenį vidury nakties. Įpilkite jį į baką su druska;
 3. Kalbėk skystai: Viešpatie Jėzau Kristau, Dievo sūnau, pasigailėk mūsų. Aš pradedu kalbėti apie nagų ligą, sublunarinius skausmus. Kai fiziologinis tirpalas virė, iššvaistė, išgaravo, taip jūs, nagų liga, atsikrausite nuo savo nagų, amžinai ir amžinai nuo Dievo tarnų (duokite savo vardą). Raktas. Spyna. Kalba “;
 4. Paruoštą skystį pamirkykite užkrėstą nagą.

Keturių dienų ritualas

Ant nagų yra sąmokslas dėl grybelinės infekcijos, susidedantis tik iš vienos trumpos frazės. Tai labai populiaru. Prieš ištariant, veiksmai yra ištempiami kelioms dienoms:

 1. Pirmasis. Vanduo virinamas dideliame emaliuotame kibire ar baseine (jo turėtų pakakti panardinant kojas iki kulkšnies). Skysčiui atvėsus iki tinkamos temperatūros odai, galūnės įmerkiamos į tai ketvirtį valandos. Praėjus šiam laikui, jūsų kojos nušluostomos. Nuplaukite ten, kur niekas nematys;
 2. Antrasis. Ankstesnę dieną naudojamas skystis ryte yra šiltas. Įpilkite į jį druskos (šaukštą) ir padėkite kojas ten ketvirtį valandos. Procedūra pakartojama prieš miegą;
 3. Trečia Ryte tas pats vanduo vėl pašildomas. Įpilkite terpentino (šaukštą). Kojos sklinda ketvirtį valandos. Pakartokite vonią prieš miegą.
 4. Ketvirtasis. Skystis, naudojamas grybelinei infekcijai pašalinti, pilamas į tualetą. Tai darydami jie nusisuka, kad nematytų vandens. Tuo pačiu metu jie kelis kartus sako: „Iš kur atsiranda liga – aš nežinau ir nenoriu žinoti, kur ji praeis“.

Šios ceremonijos ypatumas tas, kad draudžiama niekam apie tai pasakoti.

Visuotinis magiškas žodis

Nuo nagų mikozės dažnai taikomas siužetas, nepririštas prie tam tikrų ritualų. Jis yra universalus, nes gali būti naudojamas įvairiems veiksmams. Šių stebuklingų žodžių tarimas nėra draudžiamas, kai kovojant su negalavimais naudojamos įvairios alternatyviosios medicinos priemonės.

Dažniausiai sąmokslas naudojamas per:

 • Suspaudžia skaudamą nykštį;
 • Vaikščiojimas basomis ant žolės su rasa;
 • Probleminių nagų plokštelių trynimas pelenais;
 • Medicininės pastos, pagamintos iš soda ir citrinų sulčių, užteršimo vieta;
 • Jodo audinių gydymas.

Visuotiniai magiški žodžiai skamba taip:

„Kadangi yra švarūs laukai, todėl ir švarius nagus turėsiu. Jie nebus verkšlenti, pleiskanoti ir kraujuoti. Skausmas nenuramins ir netrauks. Liga greitai išnyks ir vėl ateis grynas kraujas. “

Yra ir sudėtingesnių ritualų, kurių metu galima kalbėti apie grybelinę infekciją. Vienam iš jų reikia paruošti muilą ir drebulės žievę. Pati apeigos vyksta taip:

 • Į litrą verdančio vandens užvirinama drebulės žievė (du šimtai gramų);
 • Skystyje, kuris pusvalandį atvėsta iki patogios temperatūros, laikomi užkrėsti nagai, garsiai tariant magiškas frazes.

Po ceremonijos kojos atsargiai nušluostomos. Į probleminę vietą tepamas šiltas tepalas, pagamintas iš sodos ir skalbinių muilo, santykiu 1: 2. Veiksmai kartojami savaitę, vakarais.

Dar vienam ritualui reikia kombucha. Jo mažas gabalas nulupamas nuo plėvelės ir susmulkinamas. Ši muštynė įtrinama ant probleminio nago ir nuteista sąmokslo žodžiais. Veiksmai kartojami keletą kartų per dieną visą savaitę.

Sąmokslo laisvė nuo ligos

Paprastas mikozės ritualas atliekamas naudojant kirmėlę:

 • Iš džiovinto augalo gaminamas nedidelis ryšulėlis;
 • Į dubenį pilamas vanduo;
 • Jie skaito tekstą, turintį stebuklingą galią: „Aš apgailestauju dėl Viešpaties nagų ligos ir uždedu kryžių. Nutekėjimo ir amarų liga, kaip šis vanduo “;
 • Kirmėlių kamštelis turėtų būti nuleistas į skystį, o po to paleiskite jį aplink užkrėstą vietą (kryptimi nuo savęs);
 • Nušluoti koją draudžiama. Būtina, kad skystis išgaruotų pats.

Jei vandens liko, jis turi būti pilamas į tualetą.

Yra ir kitas konspiracinio vandens gydymo būdas. Būtina:

 • Padarykite bet kurios žolės puokštę;
 • Paimkite vandenį į baseiną ir perbraukite tris kartus;
 • Pasakyk tą patį sąmokslą;
 • Šlapias šluotelė;
 • Neliesdami epidermio, laikykite kamštį virš probleminės srities.

Nepanaudotą skystį reikia apipurkšti aplink jį (jis neturi patekti žmogui).

Kaip užkirsti kelią ligos atsiradimui

Sąmokslai ne tik pašalina grybelinę infekciją, kuri jau atsirado ant nagų. Jie naudojami siekiant išvengti užsikrėtimo mikoze. Norėdami tai padaryti, jie pataria jums pradėti kalbėti batus:

 • Šalia įsigytos poros įpilkite pilną stiklinę vandens (pašventinto ar šaltinio);
 • Uždegkite žvakę ir sakinį: „Princesė Voditsa, viskas, kas iš jūsų žemėje gims“. Aš, (vardas), reikalingas tau, kaip šaknis žemėje. Kai ši stiklinė pilna, užteks mano jėgų ir jokia negalavimai neužklijuos “..

Stiprina bet kokio ritualo žodį „amen“, pasakytą pabaigoje, taip pat skaitant „Tėve mūsų“.

Prieš gydant nagų grybelinę infekciją tik įvairių sąmokslų pagalba, reikėtų gerai pagalvoti. Galų gale dermatologai primygtinai rekomenduoja atsikratyti ligos naudojant vaistus ir tai padaryti tik po privalomos diagnozės. Todėl norint pašalinti ligą, sąmokslą geriau naudoti kaip ne pirminį, o kaip papildomą kovos su infekcija būdą.

Sklypas nuo grybelinės nagų ir pėdų infekcijos

Grybelinės nagų infekcijos siužetas daugeliui žmonių padeda atsikratyti ligos nenaudojant vaistų ir apsilankius dermatologo kabinete. Svarbu atsiminti, kad šventas žodis gydo tik tada, kai iš tikrųjų tuo tiki. Ritualas, kurį siūloma atsikratyti grybelinių ligų, turėtų būti atliekamas atsižvelgiant į visas rekomendacijas. Niekas negali pasigaminti savo ar pakeisti gydytojo naudojamų daiktų. Geriau, jei gydymo sesiją atliks gydytojas, tačiau daugelis jaučia jėgą savyje ir savarankiškai atlieka paprastus magiškus ritualus. Tegul gydymas būna veiksmingas, o Dievo pagalba pasieks visus, kuriems to reikia.

Sklypai nuo grybelinių nagų infekcijų virš batų

Šis ritualinis veiksmas nėra naudojamas grybelinei infekcijai gydyti, o prevencijai. Gydytojai žino, kad jei iš anksto apsisaugosite nuo nagų pažeidimo, ligos bus galima išvengti. Kai tik šeimos nariams yra nupirkta nauja batų pora, būtina perskaityti apsauginius batus per batus ar batus:

Du plotai nuo grybelinės infekcijos ant pėdų ir pėdų bei rankų nagų

Pirmasis ritualas padės tiems, kurie turi grybelinę infekciją, smogė rankų ir kojų ar pėdų nagų plokštelei. Ritualą patartina atlikti mažėjančiame mėnulyje, kad liga neauga, o nusileidžia. Ritualiniai užsiėmimai vykdomi 4 dienas:

 • 1-oji diena: emaliuotame baseine ar kibire užvirkite vandens tiek, kad po to panardintumėte kulkšnis (ar rankas) į kojas. Kai vanduo atvės, maždaug 15 minučių palaikykite jame kojas (rankas). Indą su vandeniu padėkite į nuošalią vietą, kad galėtumėte juo naudotis kitomis dienomis.
 • 2-oji diena: pašildykite vandenį, įpilkite 1 valg. šaukštą druskos ir plaukite kojomis 15 minučių ryte ir vakare.
 • 3 diena: dar kartą pašildykite vandenį, įpilkite 1 valg. terpentinas, kojas dar kartą pakelkite 15 minučių ryte ir vakare.
 • 4 diena: ryte į tualetą supilkite vandenį, kuris buvo naudojamas gydymui. Stebėti, kaip ji teka, neįmanoma, tačiau reikia pasakyti žodžius: „Aš nežinau, iš kur ji atsirado, ir nežinau, kur ji vyks. Amen.

grybelinė pėdų ir nagų infekcija – neišvengiamos mirties ženklas! Kaip pašalinti grybelinę infekciją iš organizmo ir išsaugoti savo gyvybę, labai paprasta, jums reikės.

Apie tai, kad ritualas buvo atliktas, niekas negali kalbėti net slaptai. Netrukus nagų plokštelė bus švari, grybelinė infekcija išnyks amžiams.

Antrasis ritualas atliekamas naudojant konspiracinį vandenį. Dar reikia nedidelio šluotelės šluotelės. Iš po čiaupo ar iš šulinio vandens semti, tris kartus perbraukti, sakydamas: „Tėvo ir Sūnaus, ir Šventosios Dvasios vardu“. Tada perskaitykite stebuklingus žodžius:

„Aš krikštiju su kryžiumi, sielvartauju Viešpaties Vardui. Nagas yra liga, liga yra sublunga, nudžiūsta, suyra, nes šis vanduo džiūsta. Amen

Panardinkite šluotelę į vandenį ir neliesdami kojų (rankų) odos bei nagų atlikite veiksmus, tarsi pašalindami ligą nuo žmogaus. Apipurkškite likusį vandenį aplink pacientą taip, kad jis nenukristų ant skaudamos vietos. Neįmanoma nuvalyti šlapios odos, ji turi natūraliai išdžiūti.

Sklypas nuo grybelinės nagų infekcijos iš Natalijos Stepanovos

Šis ritualas, kurį vedė Sibiro gydytoja Natalija Stepanova, turi nepaprastą galią, nors ir atlikti jį labai paprasta. Geriau išmokti žodžius pagal širdį, nors ir gali skaityti iš lapo, bet negali suklupti ir sustoti.

Trijuose namuose reikia paprašyti druskos (arba pasiimti sau). Toliau apeigos praleisti naktį, vidurnaktį. Į vieną dubenį suberkite visą druską ir užpilkite verdančiu vandeniu. Tuo pačiu metu reikia tyliai ir užtikrintai šnabždėti žodžius:

Nuplaukite pėdą ar užkrėstus nagus nuplautu vandeniu. Vanduo išnešamas iš namo ir pilamas tik po sausu medžiu.

Jei negydysite, mirsite! Ypatinga rizikos grupė apima visus žmones, vyresnius nei 40 metų!

Sklypas nuo grybelinės nagų infekcijos

Nagų grybelinės infekcijos siužetas leidžia greitai ir nenaudojant vaistų atsikratyti nekenčiamos ligos. Medicininiai ligos pašalinimo metodai yra ne tik brangūs, bet neduoda greitų rezultatų. Norint visiškai atsikratyti grybelinės infekcijos, būtina atlikti ilgą gydymo kursą. Ir jei grybelinė infekcija pasijuto vasarą, kai žmonės dėvi atvirus batus, tuomet reikia griebtis būdų, nes grybelinė infekcija gali visiškai sugadinti žmogaus įvaizdį.

Sklypas nuo grybelinės nagų infekcijos

Sraigės nuo grybelinės nagų infekcijos veikia tik tada, kai didžiulio tikėjimo žmogus turi magišką apeigą. Jei tikėjimas silpnas, geriausiu atveju rezultatas bus pasiektas vėliau, nei tikėtasi. Apeigos turi būti vykdomos visiškai laikantis instrukcijų. Mažiausias nukrypimas nuo plano gali neigiamai paveikti numatomo rezultato efektyvumą.

Nekeiskite nurodytų „ingredientų“ ir nekeiskite frazių sąmokslo gydymui. Grybelinių nagų infekcijų planus turėtų atlikti patyręs gydytojas, nors dauguma žmonių įsitikinę, kad jie galės savarankiškai atlikti gydymą namuose. Internete galite rasti daugybę kovos būdų. Maldos gali ne tik išgydyti ligą, bet ir atsikratyti jos amžiams.

Šis sąmokslas dėl grybelinės kojų nagų infekcijos nepadės atsikratyti ligos. Tai galioja tik siekiant užkirsti kelią ligai. Specializuoti gydytojai įsitikinę, kad atlikus prevencines procedūras, grybelinės infekcijos galima išvengti. Kai tik įsigysite naują batą, turite jį sumokėti specialiomis maldomis.

Idealu būtų ši galimybė:

„Kažkur toli, man nepasiekiamoje vietoje, galite pamatyti seną didelį medį. Prieš jį absoliučiai niekas nerūpi. Taigi tegul šis medis man tarnauja kaip gera tarnyba. Tegul medis pasiima tą infekciją, kuri prikibo man prie kojų. Leisk ligai valdyti tave, o ne mane. Gydymas turėtų prasidėti nuo šiol. Tegul grybelinė mano nagų infekcija išgaruoja gilumoje ir miškuose, kur jis ir jo namai. Ir tegul mano žodžiai apsaugo mane nuo bet kokio nereikalingo užkrėtimo. Mano žodis yra stipresnis už plieną, ir jo neįmanoma sulaužyti. Amen “.

Sklypas skaitomas tris kartus.

Tokio sąmokslo prieš grybelinę infekciją pranašumas yra tas, kad jis tinka tiek rankoms, tiek kojoms, tiek kojai. Geriausia gydyti mažėjančio mėnulio metu. Taigi jūs prisidėsite ne prie ligos augimo, o prie jos mažinimo. Procesas truks keturias dienas.

 1. Dideliame puode reikia užvirti pakankamai vandens, kad jis visiškai uždengtų kojas pagaliuko lygyje. Atvėsus vandeniui, užmerkite užkrėstą kūno dalį į vandenį ir palaikykite apie dvidešimt minučių. Apibrėžkite vandens dubenį ten, kur su juo nieko negali atsitikti, nes jį turėsite naudoti artimiausiomis dienomis.
 2. Įkaitinkite vandenį ir įmeskite į jį vieną šaukštą stalo druskos. Galite naudotis jūra. Du kartus per dieną reikia garinti užkrėstą kūno dalį tokiu vandeniu. Procedūros trukmė yra 15-20 minučių.
 3. Vėl užvirkite vandenį ir įmeskite ten vieną šaukštą terpentino. Garinimo procedūra trunka 15-20 minučių du kartus per dieną. Geriau ryte ir vakare.
 4. Anksti ryte turite atsikratyti vandens, kurį naudojote ankstesnes tris dienas. Geriau jį supilti į tualetą. Draudžiama žiūrėti, kaip jis patenka į vamzdį. Bet tuo pačiu metu reikia atlikti ritualą su specialiomis maldomis.

Ligos kažkaip greitai atsirado. Kur tai atėjo, aš nežinau. Panašiai nenorėčiau žinoti, kur ji dabar eina. Jei tik aš to niekada daugiau neturėčiau. Noriu turėti gražius nagus, gražias rankas ir kojas. Tegul liga ant odos eina tiems, kuriems tai nerūpi. Ten nebus jokių problemų. Būk taip, kaip aš sakiau. Amen “.

Draudžiama atskleisti, ką atlikote ritualą. Net ir turėdami omenyje paslaptį, neturėtų žinoti apie šį nepažįstamąjį. Taigi jūsų nagai greitai taps švarūs, prižiūrimi ir gražūs.

Šis sąmokslas nuo grybelinės kojų nagų infekcijos apima tai, kad jums vėl reikės vandens, kad galėtumėte kalbėti. Tik šiuo atveju atsargoje įmeskite nedidelę šermukšnio šakelę. Kirmėlė nuo seno buvo naudojama ir atlikdavo gydymo ritualus, kad atsikratytų neapykantos ligos. Pirmiausia turite surinkti vandens dubenyje. Jis gali būti pagamintas tiek iš šulinio, tiek iš krano. Didelio skirtumo nėra.

Ant vandens reikėtų tarti šiuos žodžius:

„Aš laistydamas vandenį ant kryžiaus. Prašau Viešpaties Dievo padėti man per sunkią nelaimę. Prašau padėti, norint atsikratyti grybelinės nagų infekcijos. Man nepatinka, kai jis pasirodo ant mano odos. Noriu, kad ji išdžiūtų ir niekada manęs negrįš. Mano noras yra stiprus. Niekada to neatšauksiu. Esu tikras savo žodžiais. Amen “.

Dabar reikia panirti šakelę į konspiracinį vandenį ir lėtai nušluoti negalavimą nuo jo kojų. Tiesiog nereikia liesti odos odele. Jums tiesiog reikia atlikti judesius, kurie primena valymą. Išleisk likusį vandenį šalia pėdos, kad vanduo bet kokiu atveju nenukristų ant pažeistos kūno vietos. Griežtai draudžiama bet kokį vandenį ant odos pamirkyti rankšluosčiu. Būtina leisti jam išnykti natūraliu džiovinimo būdu.

Sąmokslas prieš grybelinę infekciją, kuria naudojasi Natalija Stepanova, turi nepaprastą galią. Tokie sąmokslai, išgydantys net sunkiausias pėdos ligas, atliekami gana lengvai, nors jų efektyvumas yra vienas didžiausių. Veiksmingiausia, jei išmoksti žodžius iš širdies. Galite skaityti. Jums tiesiog reikia perskaityti maldos žodžius taip, kad nebūtų suklupimų ar sustojimų. Tokie veiksmai yra griežtai draudžiami.

Norėdami turėti sklypą nuo grybelinės nagų infekcijos ant kojų, turite atsinešti namo druskos iš skirtingų namų. Galite pasiskolinti iš kaimynų. Paros laiką pasirinkite taip, kad lauke būtų tamsu. Tai gali būti tiek vėlyvas vakaras, tiek vidurio naktis. Dabar įpilkite druskos į vieną indą ir užpilkite verdančiu vandeniu. Šio proceso metu tyliai, bet užtikrintai ištarkite reikiamus žodžius.

„Dieve, Jėzau Kristau, prašau jūsų pagalbos. Gailestingi ir visada padeda. Nepalikite manęs sunkią valandą ramybėje. Prašau pašalinti nagų ligą nuo mano kojos. Nežinau, iš kur jis atsirado, bet aš to nekenčiu. Įsitikinkite, kad grybelinė infekcija neliko, išdžiovinta ir išgarinta. Druska virinama, kad ištirptų, ištirptų ir mano liga. Mano žodžiai amžinai pritvirtinti. Niekada jų neatsikratykite ir nepasiduokite. Amen “.

Šis metodas tinka sąmokslui kovoti su grybelinėmis pėdų infekcijomis. Būtina naudoti atvėsintą vandenį. Norėdami pašalinti nagų grybelinę infekciją, tam tikras vietas, kurias paveikė grybelinė infekcija, turite praplauti konspiraciniu vandeniu. Jei būtina atsikratyti grybelinės pėdos infekcijos, tada nuvalykite vandeniu tik šias vietas.

grybelinė infekcija yra liga, kuri jai prasidėjus gali tik sustiprėti. Ji progresuoja, jei nekreipia į tai dėmesio ir laukia, kol praeis savaime. Tai tik klaidingas supratimas. Kovoti su grybeline infekcija būtina visais įmanomais ir neįmanomais būdais, nes nuo to priklauso jūsų išvaizda. Ir šiuolaikinis pasaulis yra suprojektuotas taip, kad visada būtų patenkintas išvaizda. Ir tik tada pažvelk į žmogaus savybes.

Skiepykite nuo grybelinės infekcijos ant rankų ir kojų

Geriausi sklypai nuo grybelinės infekcijos. Mes gydome save!

Svarbu žinoti! Grybelinė pėdų ir nagų infekcija išgydoma per 20 dienų! Pasakoja aukščiausios medicinos kategorijos gydytojas Skaityti daugiau.

Kai kurie žmonės bando išgydyti grybelinę infekciją ant nagų magija. Tam jie naudoja sąmokslus, tariamus per tam tikrus ritualus.

Tokių ceremonijų metu būtina atlikti visus veiksmus aiškiai pažymėta tvarka, jie neturėtų būti keičiami, praleidžiami ar pridedami. Magišką tekstą draudžiama keisti. Bet koks grybelinės infekcijos pašalinimo ant nagų ritualas turėtų būti atliekamas mėnuliui artėjant. Priešingu atveju liga nepraeis, o augs. Visoms manipuliacijoms atlikti rekomenduojama pasirinkti rytinį laiką.

Žolelių sklypas

Plantainas padeda pašalinti grybelinę infekciją iš nagų plokštelių. Be jo, apeigoms atlikti reikia kirminų, kurie atsirado po lietaus. Jie turi būti surinkti, susmulkinti, druska. Į šį mišinį įpilkite miltų lapų gabalėlių. Gautos masės tepinės problemines vietas. Ant apdoroto nago viršaus pritvirtinamas tvirtinamasis tvarstis.

Atlikę manipuliacijas, pradėkite skaityti stebuklingus žodžius:

„Pašalink mane nuo negalavimų. Krapus po akmeniu. Ramiai miegok, pašalink visus mano niekšiškus “.

Medicininė perdanga laikoma valandą. Po jo pašalinimo užkrėstos pėdų vietos nuplaunamos jūros vandeniu.

Yra dar vienas šio sąmokslo taikymo variantas. Privaloma

 • Sumaišykite lygias varnalėšų ir plantacijų dalis;
 • Virš jų užpilkite verdančiu vandeniu;
 • Leiskite skysčiui atvėsti ir užpilkite;
 • Padėkite ten kojas ir perskaitykite sklypą nuo grybelinės infekcijos.

Po procedūros oda nušluostoma sausa.

Natalijos Stepanovos rekomendacijos

Gydytojas iš Sibiro, išleidęs populiarią magiškų ritualų kolekciją, siūlo šią ligą spręsti taip:

 1. Eik į tris namus, paprašyk ten druskos, įmesk į baseiną;
 2. Virkite vandenį vidury nakties. Įpilkite jį į baką su druska;
 3. Kalbėk skystai: „Viešpatie Jėzau Kristau, Dievo sūnau, pasigailėk mūsų. Aš pradedu kalbėti apie nagų ligą, sublunarinius skausmus. Kai fiziologinis tirpalas virė, iššvaistė, išgaravo, taip jūs, nagų liga, atsikrausite nuo savo nagų, amžinai ir amžinai nuo Dievo tarnų (duokite savo vardą). Raktas. Spyna. Kalba “;
 4. Paruoštą skystį pamirkykite užkrėstą nagą.

Jei atliekant ritualą nenaudojamas visas skystis, tada perteklių reikia supilti iškart po nudžiūvusį medį!

Keturių dienų ritualas

Ant nagų yra sąmokslas dėl grybelinės infekcijos, susidedantis tik iš vienos trumpos frazės. Tai labai populiaru. Prieš ištariant, veiksmai yra ištempiami kelioms dienoms:

 1. Pirmasis. Vanduo virinamas dideliame emaliuotame kibire ar baseine (jo turėtų pakakti panardinant kojas iki kulkšnies). Skysčiui atvėsus iki tinkamos temperatūros odai, galūnės įmerkiamos į tai ketvirtį valandos. Praėjus šiam laikui, jūsų kojos nušluostomos. Nuplaukite ten, kur niekas nematys;
 2. Antrasis. Ankstesnę dieną naudojamas skystis ryte yra šiltas. Įpilkite į jį druskos (šaukštą) ir padėkite kojas ten ketvirtį valandos. Procedūra pakartojama prieš miegą;
 3. Trečia Ryte tas pats vanduo vėl pašildomas. Įpilkite terpentino (šaukštą). Kojos sklinda ketvirtį valandos. Pakartokite vonią prieš miegą.
 4. Ketvirtasis. Skystis, naudojamas grybelinei infekcijai pašalinti, pilamas į tualetą. Tai darydami jie nusisuka, kad nematytų vandens. Tuo pačiu metu jie kelis kartus sako: „Iš kur atsiranda liga – aš nežinau ir nenoriu žinoti, kur ji praeis“.

Taip pat žiūrėkite: Ar grybelinę infekciją įmanoma sunaikinti balikliu?

Šios ceremonijos ypatumas tas, kad draudžiama niekam apie tai pasakoti.

Visuotinis magiškas žodis

Nuo nagų mikozės dažnai taikomas siužetas, nepririštas prie tam tikrų ritualų. Jis yra universalus, nes gali būti naudojamas įvairiems veiksmams. Šių stebuklingų žodžių tarimas nėra draudžiamas, kai kovojant su negalavimais naudojamos įvairios alternatyviosios medicinos priemonės.

Dažniausiai sąmokslas naudojamas per:

 • Suspaudžia skaudamą nykštį;
 • Vaikščiojimas basomis ant žolės su rasa;
 • Probleminių nagų plokštelių trynimas pelenais;
 • Medicininės pastos, pagamintos iš soda ir citrinų sulčių, užteršimo vieta;
 • Jodo audinių gydymas.

Visuotiniai magiški žodžiai skamba taip:

„Kadangi yra švarūs laukai, todėl ir švarius nagus turėsiu. Jie nebus verkšlenti, pleiskanoti ir kraujuoti. Skausmas nenuramins ir netrauks. Liga greitai išnyks ir vėl ateis grynas kraujas. “

Yra ir sudėtingesnių ritualų, kurių metu galima kalbėti apie grybelinę infekciją. Vienam iš jų reikia paruošti muilą ir drebulės žievę. Pati apeigos vyksta taip:

 • Į litrą verdančio vandens užvirinama drebulės žievė (du šimtai gramų);
 • Skystyje, kuris pusvalandį atvėsta iki patogios temperatūros, laikomi užkrėsti nagai, garsiai tariant magiškas frazes.

Po ceremonijos kojos atsargiai nušluostomos. Į probleminę vietą tepamas šiltas tepalas, pagamintas iš sodos ir skalbinių muilo, santykiu 1: 2. Veiksmai kartojami savaitę, vakarais.

Dar vienam ritualui reikia kombucha. Jo mažas gabalas nulupamas nuo plėvelės ir susmulkinamas. Ši muštynė įtrinama ant probleminio nago ir nuteista sąmokslo žodžiais. Veiksmai kartojami keletą kartų per dieną visą savaitę.

Sąmokslo laisvė nuo ligos

Paprastas mikozės ritualas atliekamas naudojant kirmėlę:

 • Iš džiovinto augalo gaminamas nedidelis ryšulėlis;
 • Į dubenį pilamas vanduo;
 • Jie skaito tekstą, turintį stebuklingą galią: „Aš apgailestauju dėl Viešpaties nagų ligos ir uždedu kryžių. Nutekėjimo ir amarų liga, kaip šis vanduo “;
 • Kirmėlių kamštelis turėtų būti nuleistas į skystį, o po to paleiskite jį aplink užkrėstą vietą (kryptimi nuo savęs);
 • Nušluoti koją draudžiama. Būtina, kad skystis išgaruotų pats.

Taip pat žiūrėkite: Geriausia grybelinės infekcijos priemonė. Priešgrybelinių vaistų apžvalga

Jei vandens liko, jis turi būti pilamas į tualetą.

Yra ir kitas konspiracinio vandens gydymo būdas. Būtina:

 • Padarykite bet kurios žolės puokštę;
 • Paimkite vandenį į baseiną ir perbraukite tris kartus;
 • Pasakyk tą patį sąmokslą;
 • Šlapias šluotelė;
 • Neliesdami epidermio, laikykite kamštį virš probleminės srities.

Nepanaudotą skystį reikia apipurkšti aplink jį (jis neturi patekti žmogui).

Kaip užkirsti kelią ligos atsiradimui

Sąmokslai ne tik pašalina grybelinę infekciją, kuri jau atsirado ant nagų. Jie naudojami siekiant išvengti užsikrėtimo mikoze. Norėdami tai padaryti, jie pataria jums pradėti kalbėti batus:

 • Šalia įsigytos poros įpilkite pilną stiklinę vandens (pašventinto ar šaltinio);
 • Jie uždega žvakę ir sako: „Princesė Voditsa, viskas gims žemėje nuo tavęs. Aš, (vardas), reikalingas tau, kaip šaknis žemėje. Kai ši stiklinė pilna, užteks mano jėgų, ir negalavimai neužklups “.

Stiprina bet kokio ritualo žodį „amen“, pasakytą pabaigoje, taip pat skaitant „Tėve mūsų“.

Ceremonija gali būti vykdoma ne tik savarankiškai. Jei jame dalyvauja kitas asmuo, tada jis turi imtis apsaugos priemonių nuo grybelinės infekcijos perėjimo. Norėdami tai padaryti, jis turi perskaityti maldą prieš ritualą arba dėvėti žavesį!

Prieš gydant nagų grybelinę infekciją tik įvairių sąmokslų pagalba, reikėtų gerai pagalvoti. Galų gale dermatologai primygtinai rekomenduoja atsikratyti ligos naudojant vaistus ir tai padaryti tik po privalomos diagnozės. Todėl norint pašalinti ligą, sąmokslą geriau naudoti kaip ne pirminį, o kaip papildomą kovos su infekcija būdą.

Vaizdo įrašas tema

Pėdų ir nagų grybelinės infekcijos sklypai greitai ir paprastai gydomi

Nagų ar pėdų grybelinės ligos sąmokslo gydymas toli gražu nėra naujiena. Kai kurie vaistai sukelia alerginę reakciją, o malda ar sąmokslas prieš grybelinę nagų infekciją yra labai realus ir efektyvus būdas. Tai nereikalauja pastangų ir magiškų sugebėjimų.

Grybelinė infekcija yra nemaloni liga, paveikianti odą, sukelianti niežėjimą ir dirginimą. Nugalint grybelinę infekciją, paveiktoje vietoje sklinda labai nemalonus kvapas. Infekcija gali įvykti bet kurioje viešoje vietoje, kur reikia nusiauti batus. Net eidamas apsilankyti negali būti tikras, kad vienas iš pakviestųjų tokios ligos neišgydo. Bet gydymo metu ir gydymas gali užkrėsti kitus žmones.

Skiepykite vaistažoles grybeline infekcija ant nagų

Norėdami sukurti gydomąjį skystį, turite pasirinkti vieną iš žolelių: kalendrą, ramunėlę, slieką, celandiną. Galite juos pakeisti kiekvieną dieną. Nebus jokios žalos, bet malda perskaityta, tekstas iš grybelinės nagų infekcijos yra vienas. Norint užvirinti 3 litrus vaisto, prireiks 50 gramų mėtų ir 50 gramų pasirinktų augalų. Viskas pridedama, kol vanduo verda. Nedelsdami perskaitykite maldą apie grybelinę nagų infekciją. Atvėsus iki 40 laipsnių, be tempimo galima pilti į dubens dugną ir nuleisti kojas. Kol kojos garuoja, siužeto tekstas skaitomas 7 kartus su kelių minučių pertrauka. Rankšluostis naudojamas tik švarus, o po 7 dienų naudojimo sudeginamas nuo žmogaus akių. Geriausiai įsimenamas grybelinės infekcijos tekstas:

„Šventieji vaikščiojo keliais, kojos neskaudėjo, nežinojo problemų, nesitikėjo blogybių. Dievo tarnas (vardas) atėjo į netinkamą vietą, praėjo netinkamu metu, pats rado problemą, užkrėtė kojas negalavimu. Padėkite šventiesiems apaštalams, išgydykite, pašalinkite ligą nuo kojų. Bėgti ir važiuoti, sielvartas nežino, neužkrečia kitų. Tėvo, Sūnaus ir Šventosios Dvasios vardu. Amen (3 kartus) “.

Po naudojimo supilkite vandenį į tualetą. Švelniai sušlapinkite kojas, sutepkite rožių aliejumi ir užsivilkite medvilnines kojines. Kartų skaičius per dieną gali siekti nuo 1 iki 3.

Grybelinės infekcijos pėda ant pėdos

Šis būdas sustabdyti grybelinę infekciją ant kojų. Jei ant odos yra žaizdų, ir tai yra pamiršta forma, tada sklypas nuo grybelinės pėdos infekcijos tariamas tiesiai ant druskos. Geriau naudoti jūrą, bet jei jos nėra, tada tinka ir paprastas akmuo. Panaudota nauja pakuotė, o ne pochata. Mes išpilame visą pakuotę ant balto audinio ir sumaišome ir tariame stebuklingą siužetą. Vykdydami sukimąsi pagal laikrodžio rodyklę, supilkite abi rankas iš vienos pusės į kitą:

„Druska yra žemės, jūros ašaros. Druska yra gydytojas. Išgirsk mano karčią prašymą, liūdesys ir mano ašaros priims, išgydysiu nuo ligos. Kojos, nagai, kojos, kojų pirštai dengia mirusiųjų odą, neleidžia vaikščioti, niežti, kepti, neleidžia gyventi. Sal, jūs esate balta tarnaitė, jūs gelbėjate visus, padedate visiems, nieko neimate mainais, tik jūs laukiate padėkos. Būsiu tau dėkingas, žodžiai apie tave nebus blogi. Sakoma, padaryta, žodis pataisytas. Raktas. Kalba Pilis.

Dabar mes sodiname į 3 litrų talpos butelį 3 str. šaukštai be skaidrių ir pašildomi iki 36–40 laipsnių. Laikykite kojas vandenyje ne ilgiau kaip 15 minučių. Būtina naudoti tą patį vandenį tris kartus per dieną ir tik po saulėlydžio išpilti į vietas, kur žmonės nevaikšto.

Ritualas dėl grybelinės infekcijos tarp pirštų

Grybelinė infekcija visada prasideda nuo didžiojo kojos piršto ir laikui bėgant plinta per koją. Jei žinote, kaip išgydyti grybelinę infekciją tarp sąmokslo pirštų, tada problema nepablogės. Tai yra papildomas magiškų ritualų pranašumas. Visais vystymosi etapais visada yra sprendimas. Jums reikės kalkių ir medaus (natūralaus, skysto). Liepų žiedas užvirinamas taip, kad gėlės vos neuždengtų vandens. Virkite ant silpnos ugnies 15 minučių. Medus pridedamas po to, kai jis visiškai atšaldomas ir atvėsinamas. Ši medžiaga taikoma paveiktai odai su žodžiais:

„Pašalinu niežėjimą, deginimo pojūtį, išvalau medumi ir liepomis. Liga pasitraukė, sveikata atėjo. Vaikščiok ir bėk, nenukentėk. Robotas atlikti.

Pritaikę apvyniojame baltu medvilniniu audiniu ir užmauname kojines. Dėvėkite, kol visiškai įsigers. Taikyti tris kartus per dieną iki visiško pasveikimo. Kaip rodo praktika, pakanka trijų dienų. Kaip gydyti grybelinę ligą tradicinėje medicinoje skaitykite daugiau.

Sąmokslas per kelias dienas palengvins grybelinę infekciją Nuoroda į pagrindinį leidinį.

Sklypas nuo grybelinės infekcijos

Sklypas nuo grybelinės infekcijos ant kojos ar kitos kūno dalies geriausiai atliekamas ryte. Šiuo metu kūnas, nors ir yra pusiau miegančios būsenos, tačiau jo jėga ir energija labiausiai kenkia magiškiems žodžiams. Taip pat rekomenduojama apeigas atlikti mažėjančiame mėnulyje, kaip ir visuose panašiuose sklypuose.

Keletas senų būdų atsikratyti grybelinės infekcijos

Net senovėje buvo žinomi keli būdai atsikratyti grybelinės infekcijos ant kojų ar rankų. Vienas efektyviausių vis dar laikomas vaikščiojimu auštant ryto rasa basomis. Kaip bebūtų keista, tačiau ji turi stebuklingų gydomųjų savybių: žaizdos greičiau gyja, o tokios ligos kaip grybelinė infekcija ar egzema išnyksta savaime ir amžinai.

Kitas geras įrankis nuo seniausių laikų yra pelenai. Kelias dienas trindamas jos vietą grybeline infekcija, žmogus pradėjo jausti pastebimą palengvėjimą, ir netrukus grybelinė infekcija praėjo.

Greitas liaudies sąmokslas vis dar laikomas veiksmingu būdu atsikratyti odos ligų, kaip grybelinės infekcijos. Nors jie neturi didelių stebuklingų galių, jie vis tiek padeda išgydyti ar pašalinti daugybę ligos simptomų, susijusių su liga – niežuliu, paraudimu, viršutinių odos sričių atsiskyrimu. Įdomu tai, kad tokie ritualai pritaikomi ne tik grybeliui, bet ir kitoms panašioms ligoms – erizei, kulno smaigaliui, edemai.

Populiarūs sąmokslai, atsirandantys dėl pasklidimo, grybelinių infekcijų ir kai kurių kitų pėdų ligų

 1. Kaskite sliekus, įmeskite juos į skiedinį, kad jie taptų grybais. Įberkite žiupsnelį druskos ir bandelių lapų. Gerai sumaišykite, užtepkite paveiktas odos grybelinės infekcijos vietas. Iš viršaus uždėkite tvarsliava ir sakykite: „Eik, vargšas, senamadiškas, supuvęs iš manęs po denio akmeniu. Sėdėk ten ramiai, garsiai pasiimk “. Per valandą nuimkite tvarsliavą ir skaudamą vietą nuplaukite jūros vandeniu.
 2. Lygiomis dalimis imkite skystą medų, meškinio arbatos lapus, agrastus ir mėlynes. Įpilkite truputį vandens ir gerai kaitinkite ant ugnies. Paeiliui uždėkite šiltą mišinį ant skaudamų vietų ir pasakykite: „Tai traukia iš venų, kraujagyslių, iš mano kūno į išorę. Jis nepaliks nė lašo, o visiškai paliks. Vietos švarios, pilnas medaus, nuo niežėjimo ir opos tuščios. Aš ją užrakinu raktu, slepiu nuo akių “. Paruoštą tirpalą palikite per naktį, o ryte nuplaukite atšildytu ar lietaus vandeniu, dar kartą pakartodami sąmokslo žodžius.

Grybelinės infekcijos siužetą galima papildyti malda „Tėve mūsų“, tada poveikis bus greitesnis. Jei ritualą atlieka nepažįstamas žmogus, tada, kad liga jo neperduotų, prieš siužetą taip pat turėtumėte perskaityti maldą arba užsidėti apsauginį amuletą.

Sklypas nuo grybelinės kojų nagų infekcijos drebulės žieve, kirmėlėmis

nagų grybelinė infekcija yra viena iš labiausiai paplitusių ligų, kuri po gydymo gali vėl ir vėl grįžti dėl susilpnėjusio imuniteto. grybelinė infekcija – pėdų ar nagų odos liga, vadinama mikoze. Grybeline liga galite susirgti viešose vietose, baseinuose, saunose, taip pat esant nepatogiems ar sergančio žmogaus batams.

Sklypai padės atsikratyti grybelinės infekcijos ir padarys nagus gražius ir gerai prižiūrimus.

Jei netyčia pagavote nagų ar pėdų mikozę, turėtumėte kreiptis į atitinkamą gydytoją arba naudoti populiarius sąmokslus kovojant su grybeline infekcija, kurie pas mus atsirado nuo senų senovės ir garsėja savo veiksmingumu bei gydomosiomis savybėmis.

Šios ligos gydymas yra gana sudėtingas ir ilgas procesas. Galite parašyti brangių vaistų, tepalų ar gelių, kurie ne visada gali padėti sunaikinti grybelinę infekciją, nes grybelinė infekcija yra labai atspari farmaciniams vaistams ir labai greitai prie jų pripranta.

Grybelinės ligos požymiai ant nagų

 1. Nagų plokštelės spalvą pakeiskite į geltoną, rudą ir net juodą.
 2. Ant nagų yra dryžių, dėmių ar įtrūkimų.
 3. Keratinizavimas ir sustorėjimas dėl nagų plokštelės sunaikinimo.
 4. Gausus pėdų prakaitavimas ir nemalonus kvapas, kurio negalima pašalinti plaunant.
 5. Nagų plokštelės šaka.

Grybelinės ligos požymiai ant odos

 1. Įvairių spalvų dėmių atsiradimas nuo šviesiai rausvos iki purpurinės.
 2. Plaukų slinkimas galvos srityje.
 3. Sausa oda, sudirginimas.

Sąmokslas prieš nagų ligą padės atsikratyti grybelinės ligos be vaistų ir vizito pas gydytoją pagalbos. Bet atsiminkite, apeiginiai veiksmai, jei tikite ja visa širdimi ir laikotės gydytojo nustatytų taisyklių.

Atlikite ritualinį sąmokslą griežtai laikydamiesi instrukcijų, negalite keisti jokių skaičiaus ir laiko, aiškiai išdėstyti sąmokslo tekstą ir būti nesiblaškydami pašalinių reikalų.

Ritualas turi būti atliekamas ryte.

Ritualas nuo grybelinės infekcijos turėtų būti atliekamas ryte, kol kūnas bus kupinas energijos naudoti magiją. Patartina ritualą atlikti mažėjančiame mėnulyje, kad visos ligos praeitų ir daugiau nebegrįžtų pas jus.

Sąmokslas su drebulės žievės užpilu

Aspeno žievė turi savybę kovoti su mikroorganizmais ir mažinti uždegimą. Norėdami paruošti užpilą, jums reikės šimto gramų drebulės medžio žievės ir 600 mililitrų filtruoto virinto vandens. Išorinį medžio apvalkalą sudėkite į metalinius indus ir užvirinkite vandeniu, tada pažeidimo plotą trisdešimt minučių įmeskite į vandenį, kad kalbėtumėte sklypą, tada pagaminkite ištirpinto muilo tepalą ir šaukštelį sodos, kuris turėtų būti užpilamas grybeline infekcija.

Kai tepalas įsigeria, patartina paveiktą vietą keletą valandų apvynioti kilpiniu rankšluosčiu. Ši procedūra, siekiant geriausių rezultatų, turi būti atliekama keletą kartų. Sąmokslo žodžiai:

„Auštant paliksiu namą, nusilenkiu į visas keturias puses, pasisuksiu į rytus, pradėsiu ilgą kelionę. Praeisiu plačius laukus, kirsiu gilias upes, apeisiu aukštus kalnus, įeisiu į barškantį mišką. Aš miške randu puvusį užkandį, suvalgytą kirminą, 3 kartus einu aplinkui, o su 4 koja ateisiu iš visų jėgų, paversiu dulkėmis. Kai tik dulkės išnyks ir grybelinė infekcija ant mano nagų ištirps, niekada nebegrįšite – nei šiandien, nei rytoj, ir amžinai! “

Rite su kirminu

Toks vaistinis augalas kaip sliekai yra gana dažnas reiškinys, jo galima rasti bet kuriame reljefe. Tai geba išvalyti fizinį ir dvasinį žmogaus pasaulį. Sąmokslo vykdymui jums prireiks nedidelio kiekio sliekų, surinktų šluota.

Rekomenduojama vartoti šviežias sliekus

Geriau pasiimti šviežią slieką, tačiau žiemą jį rasti yra ypač sunku, todėl galite naudoti džiovintą. Toliau į indą supilkite vandenį ir kalbėkite, tada nuplaukite slieką suvartotame vandenyje ir smogkite į grybelinės infekcijos vietą, skaitydami siužeto žodžius.

Taip pat išgydyti mikozę padės sliekų nuoviras. Paimkite slieką iš nedidelio kiekio ir užpilkite virintu vandeniu. Įtraukite paveiktą vietą į šį nuovirą, o per penkias minutes perskaitykite sąmokslą prieš nagų ligą. Sąmokslas:

„Grybelinė infekcija, grybelinė infekcija, eik į mišką, ten yra tavo vyresnieji ir jaunesnieji broliai, broliai, broliai ir pusbroliai, jie tavęs laukia – jie nelauks. Amen “.

Grybelinės ligos sklypas su batų pagalba

Šis grybelinės infekcijos pavyzdys gali būti naudojamas ne tik grybelinei ligai pašalinti, bet ir siekiant išvengti mikozės.

Gydymui pasiimkite batus, kuriuos dažniausiai nešiojate, nusiplaukite juos ir pasakykite apie juos keturiasdešimt kartų siužeto žodžius.

„Kadangi juodasis kalnas stovi už laukų, miškai ir ant jo auga krienai, jo apleista, todėl pasiimkite iš manęs krieną, puvimo infekciją, tegul tai yra jūsų šeimininkė, bet ne aš! Nešiosite šiukšles per jūrą, plačiame plynaukštėje, jie viską pasiims ir paims! Mano pusė yra sąmokslas, ir kalba yra atgrasoma. Amen “.

Skaitydami sąmokslą, neturėtumėte atitraukti kitų dalykų, kitaip jis gali neveikti.

Norėdami išvengti grybelinės ligos, pasiimkite neseniai įsigytą batų porą ir pasakykite savo pasirinkto sąmokslo tekstą.

Grybelinės ligos gydymas druskos plokštele

Šis siužetas yra veiksmingas padėjėjas kovojant su mikoze.

Prieš ritualo įgyvendinimą reikės druskos

Ritualams atlikti jums reikės nedidelio druskos kiekio, kurio turėtumėte paprašyti žmonių trijuose skirtinguose namuose. Naktį atvykstant druska turėtų būti pilama verdančiu vandeniu, tariant sąmokslo žodžius.

Viešpatie Jėzau Kristau, Dievo sūnau, pasigailėk mūsų. Aš pradedu kalbėti apie nagų ligą, slidžių skausmą. Kol talis virė, Istayalo ir išgaravo, Taip ir tu, nagų liga, Nusileisk nuo nago, Amžinai ir amžinai nuo Dievo (vardo) vergų pasislėpsi. Raktas, užraktas, liežuvis. Amen. Amen. Amen “.

Kitam sąmokslui jums reikės tirpalo, pagaminto iš ąžuolo žievės, alyvinės gėlės, kalendros ir celandino. Paimkite tris šaukštus ąžuolo žievės, dvidešimt gramų alyvinės gėlės, tris šaukštelius celandino, penkis šaukštelius kalendros žolelių ir uždenkite virintu vandeniu. Po tirpalo infuzijos turėtumėte panardinti audinį į jį, kurį turite nuvalyti pažeidimo vietą grybeline infekcija.

Sąmokslas ant šluotelės

Raskite nedidelį šluotelę ir stiklainį, pripildytą išgryninto vandens. Tris kartus perplaukite indą, iškviesdami pagalbą.

„Aš krikštiju su kryžiumi, sielvartauju Viešpaties Vardui. Nagas yra liga, liga yra sublunga, nudžiūsta, suyra, nes šis vanduo džiūsta. Amen “.

Tada šluota nuleiskite į indą su vandeniu ir sklandžiai perkelkite šepetį grybelinės ligos vietoje.

Grybelinė infekcija per visą gyvenimą gali gaminti žmogaus organizmui pavojingus toksinus, dėl kurių susilpnėja imunitetas ir tai pastebima dėl kraujotakos, virškinimo ir kvėpavimo sistemos ligų ar alerginių reakcijų. Taip pat grybelinė infekcija gali sunaikinti nago plokštelę, o tai lems nago praradimą, jei nepradėsite gydymo ankstyvose ligos stadijose.

Jei sąmokslas prieš grybelinę nagų, pėdų ar kitos kūno srities infekciją negalėjo padėti susitvarkyti su liga, turėtumėte pabandyti pakartoti tą patį ritualą po kurio laiko, priežastis gali būti ta, kad nesilaikote taisyklių arba šiuo metu jūsų kūnas yra labai silpnas. skaityti siužetą.

Leave a Reply